Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) Darko_addict válasza kenwood (#47140) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ugye... Reméltem, hogy nem csak én vagyok ezzel így. Sosem írok magyarul, és a nevemből nem is derül ki, hogy milyen a nemzetiségem. Haverom userneve magyar, így néha szoktak írogatni magyarul, de mindig arra buzdítom, ne szólaljon meg, és kerüljük a kommunikációt. Nem tudom miért, de ritka a normális magyar user.
Valamiért azt hiszik, ha magyar vagy te is, lebaszhatnak, parancsolgathatnak pedig az égvilágon semmi közötök egymáshoz. :F

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47152) Dinter


Dinter
addikt

Rootolt targetra misseli a Q-t :W :W FACEPALM

(#47153) #53932800


#53932800
törölt tag

Na nem lett igazatok 2-2 :Y :Y :R :R :R

(#47154) kenwood válasza #65537792 (#47144) üzenetére


kenwood
veterán

Mar ez is eleg lenne,de hidd el, aki egy 10-12-es lbt reportolni akar,az biztosan rendszeresen csinalja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47155) csoki46 válasza Dinter (#47152) üzenetére


csoki46
senior tag

2-2 van még remény! :)

(#47156) stefyY válasza kenwood (#47154) üzenetére


stefyY
őstag

Aki 105 farmot szedett össze 48 perc alatt... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47157) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Valaki eltudná mondani hogy mi lehet ez a zsír új ficsör hogy Gold-osok ellen non-stop Unranked csapatársakat kapok?? Jah..akiknek vagy NINCS rúnájuk vagy csak T2-es...Persze, a besorolók alapján egyre erősebbet kapnak..de mégis hogy ha az eddigi Rankedjeik 90%-át elveszítették?????????

Van hogy az enemy team-ben van ilyen? Hát..én Season 6-ban még nem találkoztam olyan esettel....

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#47158) #53932800


#53932800
törölt tag

Még van remény :C

ACE :C :C :C :C :C :C

Áhhh...GG Splyce

[ Szerkesztve ]

(#47159) csoki46 válasza #53932800 (#47158) üzenetére


csoki46
senior tag

GG UOL szép volt, következő szezonban meglesz az! :) :R :R

(#47160) Darko_addict


Darko_addict
őstag

A rúnákat illetően mit gondoltok arról, hogy egy hős alapképességeit érdemes tovább erősíteni, vagy a gyengeségeit kiegyensúlyozni?

Vegyünk el alap tankot, pl. Sion-t. Van egységnyi élete, páncélja, a páncélnál kisebb varázsellenállása, alap támadási sebessége és egyéb értékei. Érdemes páncélt rakni rá, meg kicsivel több varázsellenállást, vagy (mivel ezek később automatán nőnek, illetve tárgyakkal növelhető) olyat jó venni rá, amit amúgy tárgyakból nem igen szoktak (pl. támadási sebesség, páncéltörés/varázstörés)?

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47161) TBT válasza csoki46 (#47159) üzenetére


TBT
addikt

Tavaly ilyenkor is ezt mondtuk. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47162) Beni97 válasza csoki46 (#47159) üzenetére


Beni97
őstag

Csak nehogy megint 3 ember elmenjen és szinte megint teljesen új csapat legyen.

(#47163) TBT válasza Beni97 (#47162) üzenetére


TBT
addikt

Pedig az lesz. A legnagyobb baj, hogy csak Csacsi és Hily állandó tag, a többiek pedig havonta váltogatják egymást, ezek után nem csoda, ha nem tudnak kijutni a Worlds-re.

Tavaly is ugyanígy ment el az esélyük.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47164) FoLey-v válasza stefyY (#47139) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ekko és lb build az szép öcsém. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47165) Dinter válasza TBT (#47163) üzenetére


Dinter
addikt

Az a baj, hogy egy valaki mindig kilóg lefelé a csapatból. Először Vardags, most pedig Move.

(#47166) csoki46 válasza Beni97 (#47162) üzenetére


csoki46
senior tag

Attól félek én is, pedig szerintem ha még 1-2 szezont lehoznának együtt elég erős csapat lenne. Csacsi múltkor riportjában is azt mondta, hogy nagyon reméli, hogy együtt maradnak.

(#47167) micafighter válasza stefyY (#47156) üzenetére


micafighter
nagyúr

És? Azért senkit nem fognak bannolni mert rossz játékos. Mindenki rossz játékos ként kezdte, sőt a jo játékosoknak is szokott rossz meccse lenni. Épp az előbb játszottam barátommal, meglepődött hogy nem kapott S rankot, mert általába azt szokott. Mondtam neki hogy azért mert most csak 200 farmod volt 30 perc alatt, amúgy meg 300+ szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#47168) hugi0 válasza micafighter (#47167) üzenetére


hugi0
őstag

C9 - IMT 1 - 0 Remelem a C9 nyer.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47169) Beni97


Beni97
őstag

Amúgy most jut eszembe a huni yasuo pickről, hogy kb akkor jutott eszembe hogy kikis nagyon nem illik a toposok közé mikor ő is yasuo-t pickelt az uol ellen. Viszont vissza emlékezem mikor még az uol-nál volt jungle. Ott nagyon jól játszott. Ha változik valami az uol-nál akkor remélem vissza megy hozzájuk erdőzni. Az fnatic-tól meg gondolom elmegy/elküldik. Azt mondjuk nem tudom a G2-tól miért ment el.

(#47170) -=Vacsek=- válasza Dinter (#47165) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

ya move kuka minél előbb cserélni kéne h kövi szezonra jobb és tapasztalt jungeles jöjjön. ahogy néztem ezeket a bo5öket szint mindig hátrányba volt az enemy jungeles ellen, de a mostani spy ellen minden gamebe kikapott.

Beni97 Kikis toxic player azért küldték el a g2ból. nem hiszem h vissza engedné az uol pláne h már nem jungelt játszik.

(#47171) Yodamest válasza -=Vacsek=- (#47170) üzenetére


Yodamest
veterán

Olyan jó junglerese már soha nem lesz az UOL-nak mint Diamondprox volt... amíg ő játszott alig voltak vesztes meccsek még előző szezon elején. Őt kéne visszaszerezni.

(#47172) TBT válasza Yodamest (#47171) üzenetére


TBT
addikt

Meg Steelback-et állandó ADC posztra.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47173) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Vizicsacsi, Diamondprox, Exileh, Diamondprox, Hylissang

Na ezt tudnám támogatni :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47174) micafighter válasza Kanczy (#47173) üzenetére


micafighter
nagyúr

Diamondprox egyszerre 2 hössel nyomná, annyira jó ? :DDD

(#47175) hugi0 válasza Kanczy (#47173) üzenetére


hugi0
őstag

A masodik Diamondpox Niels akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47176) Zivos


Zivos
tag

Ti tudtok valamit, csak én vagyok lemaradva? Ki tudja milyen meta lesz fél év múlva. Lehet topos nem is lesz, midre megy mint az 5 ember. Ez a legnagyobb probléma elsősorban a LoL -lal, de úgy általánosságban is az Esporttal, ezért nem lehet komolyan venni. A focit kitalálták 130 éve, azóta nem sokat változott, míg főleg tavasszal minden egyes patchhel új hősök jöttek és régiek mentek a süllyesztőbe. Jövő tavaszra meg új szezon is jön, új fontossági sorrenddel, amit lehet még a RIOT sem tud. Azért GG UOL, majdnem meglett, az első fordulók után én is kieső helyre tettem őket, de ennyire kedvező volt a mostani patch nekik, na meg össze is szoktak. Sajnos a pénzügyi korlátok miatt nem hiszem hogy egyben marad a csapat, ahogy tavasz után elvitték Stelbacket, nem hiszem hogy meg lehetne tartani Exilehet.

(#47177) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Hoppá igen, az Steelback akart lenni :B ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47178) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Ha riot pontért vennék hős csomagot ami tartalmaz 20 hőst,de már 2 megvan belőlük akkor azoknak az árát jóváirják idézői ponokban? Vagy veszne az áruk?

(#47179) Dinter válasza Kanczy (#47173) üzenetére


Dinter
addikt

Veritas és Steeelbackkel is elég ütős lenne a csapat. :D Egy jó junglerrel tényleg simán top2 csapat lehetne a UOL.

Move:

legalacsonyabb Kill Participation
2. legrosszabb CS Diff@10
legrosszabb Gold diff @10
2. legrosszabb CS/min
2. legrosszabb DMG/min
2. legrosszabb DMG%
2. legrosszabb Gold%

Szóval se nem farmol, se nem segít a csapatnak :))

(#47180) Beni97 válasza Dinasti (#47178) üzenetére


Beni97
őstag

Amelyik hősök megvannak a csomagból azokat nem kell már kifizetned. Őket levonja az árból

(#47181) Kanczy válasza Dinter (#47179) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Tudtam, hogy rosszul játszik, de hogy ennyire :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47182) Bowser


Bowser
aktív tag

1 hétig szenvedtem Plat 2-ben, de végre meglett a 100 LP . Utána 2 Win elég könnyen jött.
Most Plat 1 és nagyon örülök mert 1 win 1 loose és az összes Dia X Smurf itt van.

Beni97:

Ez a téma engem is érdekelt. 20 Champ 32xx-ba kerül nálam. Ha abból mondjuk megvan 6 champ, akkor csak 100-200 rp a 14 maradék?

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47183) #65537792 válasza Bowser (#47182) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem 2575 RP? Ez érdekelne engem is, mert a 20ból 11 már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#47184) Bowser válasza #65537792 (#47183) üzenetére


Bowser
aktív tag

Aha. A hozzászólásodban van a megoldás.
Gondolom a csomagban nem a rendes RP ára szerint nézi, hanem egyéni ára van csomagon belül. Így ha megvan a fele akkor is 2000 RP körül lesz.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47185) Beni97 válasza #65537792 (#47183) üzenetére


Beni97
őstag

Na most egy kicsi elgondolkodtam és lehet hülyeséget beszéltem.
Amit pirossal kereteztem abba a csomagba a sivir skin és anivia nincs meg.
Amit sárgával ott csak a gót annie skin nincs meg.
Amit zöldel ott meg csak a növelők.
Nektek hány rp-t ír és hány van meg belőle?

[ Szerkesztve ]

(#47186) #65537792 válasza Beni97 (#47185) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor a "régiszépidők" jól mondta. Arányosan csökken az ára.

(#47187) Pokskill


Pokskill
tag

Sziasztok. Ha vki edetleg van diamon környékén vagy gold 1, kérlek írjon egy pmet itt az oldalon. :R

"Sosem az erősek, mindig a kitartóak műveltek nagy dolgokat."

(#47188) Bowser válasza Pokskill (#47187) üzenetére


Bowser
aktív tag

Delete

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47189) kenwood


kenwood
veterán

uol vs spy :
Kozel volt,nem sokon mulott. Picit sajnalom,de azert tegyuk hozza,hogy boxzsaknak mentek volna ki. A wildcardosokon kivul mindenkit kisebb csoda lenne,ha a naluk joval erosebb G2 meg tudna verni. mar a clg,edg,ssg is sokkal erosebb naluk. a tsm,skt,roxx pedig mas kategoria.
2 meccset magyarul neztem,mert inkabb hallgattam meloban.
Komolyan nem ertem a magyar brigadot,hogy mikent sikerult mindannyiuknak az ekszájölt igzájnak ejteni :D
Rendesen bantja a fulemet ...
Egyebkent Buci es Darcigh jo arc,ertelmesek, higgadtak.
A ket A-betus is rendben volt,akik mar leleptek.
Annak a thanatosznak viszont le tudnam rugni a fejet,amikor elkezd ordibalni,vagy hulyesegeket beszelni a kappan hangjan. (es sajnos eleg surun csinalja,brutalis magabiztossaggal)
"pffff bmmm záááá" "dooooogooolj mar meeeg" es a tobbi ...

Pierce se egyszeru, kb. fogalma nincs arrol,mi tortenik a palyan, volt mar par olyan dumaja,amit ha megkapna leforditva a riot,azonnal letiltanak oket,de ennel a thanatosznal en nem sok idegesitobb emberrel "talalkoztam"

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47190) hugi0 válasza Beni97 (#47185) üzenetére


hugi0
őstag

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47191) kenwood válasza Kanczy (#47173) üzenetére


kenwood
veterán

Diamond valszeg tobbet keres amerikaban,mint az egesz uol.
Veritas es steelback kozott szerintem nincs kulonbseg.
Siman lehet,hogy a kovi szezonban mar sokkal jobb lesz nala.
Rosszul indult neki a szezon,de nagyon belejott a vegere.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47192) Beni97 válasza hugi0 (#47190) üzenetére


Beni97
őstag

Akkor úgy van ahogy mondtuk.

(#47193) Kanczy válasza kenwood (#47191) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem van különbség, nem is kicsi, de ez már véleménykérdés :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47194) stefyY


stefyY
őstag


De érdekes...csak nem soloban kell nyomni... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47195) hugi0 válasza hugi0 (#47190) üzenetére


hugi0
őstag

Itt a kezdocsomagbol minden megvan.
A masikban 4 hos van meg.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47196) stefyY


stefyY
őstag


Addig sz*roztam MF-et, amíg ma el nem kezdtem játszani vele, hogy free lett... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47197) marked one94


marked one94
őstag

Helló!

Van valami jó replay vissza néző program? A Replay.gg használtam meg előtte valami programot de annak már nem tudom a nevet. De ez a weboldal nem menti el sose a jó meccseimet amiből videókat lehetne vágni... :(((

You'll Never Walk Alone

(#47198) Dinter válasza marked one94 (#47197) üzenetére


Dinter
addikt

Lol summoner information

(#47199) TBT


TBT
addikt

Megérkezett Rekkenő videója (magyar felirat is van)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47200) Zivos válasza kenwood (#47189) üzenetére


Zivos
tag

A nevekkel ne kezdjünk, ki-mit szokott meg. Sporteseményeken rendszeres visszatérő téma, nincs jó megoldás, hacsak valakinek eszébe nem jutna, hogy megkérdezze a viselőjétől, lehetőleg akkor amikor még kevésbé ismert, mert ha elterjedt akkor már a helyes lesz a zavaró. A Vizitsatsi nem bántja a füledet? Egy LoL -os példa: Orihen, vagy Oridzsin? Spanyol csapat, de a játék nyelve az angol, melyik a helyes? Amelyiket megszoktál, illetve mind a kettő.

Bucit elég sótlannak találom, bár elismerem sokat fejlődött amióta bekerült a csapatba. Pierce nálam nagyon rendben van, Darcigh is. Thanatos eleinte nagyon idegesítő volt, de pár közvetítés alatt meg lehet szokni, nálam most a Pierce-Thanatos páros a legjobb. A "legrosszabbakat" hozzák ki egymásból :) . A mostani újoncok is inkább Bucira hajaznak sajnos, remélem sikerül őket átalakítani :) . Persze hozzátartozik ki, miért nézi a LoL -t, én pl. szórakozásból, nem érdekel egy-két pontatlanság.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.