Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) sasa311 válasza Aldo Novares (#12000) üzenetére


sasa311
veterán

Egy 0 dmg volibear hogy ver be egy nasust (nem lvl 2-őn, hanem úgy egyáltalán bármikor)? :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12002) LLaci89 válasza sasa311 (#12001) üzenetére


LLaci89
tag

Azért earlyben egy farmolatlan nasust ki nem ver el? ;]

(#12003) ChromeX válasza Aldo Novares (#12000) üzenetére


ChromeX
addikt

volibear pont az a champion aki ellen lehet nasust vinni mert szinte semmi dmge nincs rá.. simább farmot nem nagyon kaphatsz topon.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12004) smisa válasza sasa311 (#11999) üzenetére


smisa
őstag

Kedves Tamás!

Erre aztán igazán büszke lehetsz:

"Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?"

Azt hiszem erre szokták mondani, hogy aki tudja csinálja aki nem tudja tanítja és TE tanítasz.
Mert TE olyan ügyes okos vagy és TE nem adsz ki szemetet kezed alól és ennyire igénytelen se vagy de az biztos, hogy agyon iskolázott értelmiségi szülők gyermeke vagy. Sok sikert és Boldog Új Évet Kívánok neked.

A többieknek meg csak annyit, hogy volt itt már más is téma mit ne, akkor sokan arra jutottak át kell görgetni és megoldva, nem fikázni.

[ Szerkesztve ]

(#12005) reflxx


reflxx
aktív tag

WTF???!?! Win 8-on nem működik a LoL???

(#12006) reflxx válasza reflxx (#12005) üzenetére


reflxx
aktív tag

Najó rájöttem hogy hülye vagyok mert a laptopon is win8 van és ott gond nélkül megy a LoL.
Pc-re most tettem fel win8-at leszedtem a klienset megnyitom engedélyt kér hogy módosíthasson dolgokat a gépen rámegyek hogy igen és utánna semmi sem történik? :F :F
Valami tipp?

(bocs letelt az 5 min)

[ Szerkesztve ]

(#12007) ko9 válasza reflxx (#12006) üzenetére


ko9
addikt

Próbáld meg a adminos launcherrel futtatni (lol.launcher.admin). Néha-néha így beakad, akkor elindítom ezzel, legközelebb meg már simán, és minden rendben lesz :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12008) reflxx válasza ko9 (#12007) üzenetére


reflxx
aktív tag

De még nem telepítettem fel, most próbálom elindítani a telepítőt..

(#12009) glacious válasza reflxx (#12006) üzenetére


glacious
addikt

Másold át a már feltelepítettet a laptopról, másnál is csinál ilyet és sehol sincs megoldás rá (egyelőre), hogy mi az oka, azt nem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#12010) ko9 válasza reflxx (#12008) üzenetére


ko9
addikt

Jaa, azt hittem hogy feltelepítve nem indul :)
Ez esetben nem tudom mi lehet a hiba. Gondolom rendszergazdaként indítod.
Tegnap húztam újra a gépem (Win8Pro x64), nekem minden hiba nélkül felrakta, két katt és települt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12011) reflxx válasza glacious (#12009) üzenetére


reflxx
aktív tag

átmásolom az egész cuccot és működni fog? :O

(#12012) glacious válasza reflxx (#12011) üzenetére


glacious
addikt

Sógoromnál működött.

(#12013) Frozzy válasza reflxx (#12005) üzenetére


Frozzy
őstag

működik. :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#12014) Aldo Novares válasza sasa311 (#12001) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Early-ben ahogy más is mondta, nasus még nagyon gyenge, voli-nak meg csak hp kell és hidd el earlybe voli erős , late gamebe már bevertem ..

(#12015) reflxx válasza glacious (#12012) üzenetére


reflxx
aktív tag

besz*rok működik :DDD annyi, hogy még egy directx-et kellett feltelepíteni de most ok:D
köszi mindenkinek! :R :R

(#12016) ClydeBeka2 válasza Solad (#11998) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez így oké, de még mindig nem a magyar helyesírás szabályai topikban vagyunk, és nem tudhatod miért írt így, stb... Rögtön leszólni a másikat, főleg az interneten, csak szerintem vicc? Törekszem én is közel szabályosan írni, de ha kifelejtek egy vesszőt nem fogok eret vágni.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#12017) Solad válasza ClydeBeka2 (#12016) üzenetére


Solad
őstag

Nincs azzal baj, ha kifelejtesz egy vesszőt, de azt remélem te is érzékeled, hogy az ominózus hozzászólással nagyságrendileg nem ilyen probléma volt.
Kb. olyan a párhuzam, mintha azt mondanád hogy egy zsebkendő véletlen elejtése azonos lenne egy utánfutó szemét leborításával.

És valóban nem a magyar helyesírás szabályai topicban vagyunk, de azért próbáljuk már meg megtisztelni a többieket azzal, hogy értelmezhető formában közöljük a mondandónkat, mert amit a kedves delikvens odarittyentett, az minden volt csak nem érthető.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#12018) kexksz válasza Aldo Novares (#12014) üzenetére


kexksz
addikt

Ez hülyeség, Volibear earlyben kb. annyira jó, hogy a passzívjával meg a Qjával talán el tud futni, ha gankelik.

(#12019) n a x v i L válasza kexksz (#12018) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nasus még annyira sem :DDD (earlyben).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#12020) sasa311 válasza smisa (#12004) üzenetére


sasa311
veterán

Mi van, megtaláltad a word helyesírás javítóját és most vagizol? :P

És igen. Én nem adok ki olyan szemetet a kezem alól, mint te. Még az interneten sem. Ez pl. különbség kettőnk között.
Meg az is, hogy én tudok értelmezni egy olyat egyszerű mondatot, mint ami az aláírásomban is van - veled ellentétben, aki valami kulturálatlan, primitív dolgot lát benne. Ez is egy különbség.
Meg még biztos akad (mert ugye én iskolázott értelmiségi szülők gyermeke vagyok - te a kisebbségi komplexusodból ítélve.. Nos nem is tudom).

Na jöhet az 'nyázás privátba ha gondolod ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12021) sasa311 válasza LLaci89 (#12002) üzenetére


sasa311
veterán

Az, hogy nem 1 hitel egy early Nasus senkit az nem azt jelenti, hogy egy no dmg voli lvl 2-n turret diveolni tud.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12022) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!
[link]

Morde-val jol megy :D

(#12023) Kanczy válasza Silencer83 (#12022) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Egy jó tanács : Morde-val első item a hextech revolver, utána lehet minden más. Létfontosságú, tényleg :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12024) Silencer83 válasza Kanczy (#12023) üzenetére


Silencer83
addikt

:R az uccsot meccset leszamitva mindig azt vettem/veszem :K köszi :R

(#12025) n a x v i L válasza Kanczy (#12023) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Azért szerintem egy negatron cloak és egy lucky pick elfér előtte, ha valaki nagyon kikap.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#12026) Kanczy válasza n a x v i L (#12025) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát nem tudom, szerintem negatron biztos nem, Kage's pedig ha jól állsz (sikerült kitolni a laneről a másikat). Hextech nélkül általában lassan, de biztosan elégeted a hp-d csak abból, hogy spelleket nyomogatsz. Muszáj legalább nullszaldóra kihozni, hogy ne küldd haza magad (is) a laneről. Mordenak úgyis van beépített pajzsa és MR-je, amit ráadásul a revolverrel gyak. költség nélkül tud elnyomni. Szerintem :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12027) kenwood válasza hugi0 (#11991) üzenetére


kenwood
veterán

leevel kotelezo wardolni,mert ra tud ugrani.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12028) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Na szerintem megtaláltam a megfelelő buildet Rengar-nak :D Nagyon sok hp-val építve simán beszállhatunk egy teamfightba :D És talán solozni a legjobb vele.

Szóval így építettem

Berseker Greaves , Warmorg Armor , Wriggle's Lantern , Infinity Edge , Trinity Force

Rúnák : +12 AD , +16% AS

Ezzel a build-al megfogtam topon még Garent is :D

(#12029) zone válasza kenwood (#12027) üzenetére


zone
őstag

Így van. Nem egy Lee-t láttam Sightstone-nal.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#12030) Solad válasza Aldo Novares (#12028) üzenetére


Solad
őstag

Azért messzemenő következtetéseket ne vonj le a dologból. Garennak egyszerűen nagyobb damage outputja van már lvl1-től, és akkor még be sem vettük a képbe az armor bonusát és a damage reductiont. Max egy agyhalott Garent tudsz megfogni, mert alapesetben jobban jön ki minden egyes tradeből.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#12031) Aldo Novares válasza Solad (#12030) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Hozzáteszem még talán lvl 4 körül megölt egyszer , de én is megöltem utána :) Azt nem mondtam h könnyű volt :D Úgy értettem partyban voltam vele

(#12032) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Lenne egy kis gondom :/

Elindult egy ranked game és a betöltésnél kb 5 percig 0% nál voltam és többiek töltése sem mozdult , nemtudtam kilépni sehogysem , Alt + F4 se segített, Ctrl + Alt + Del sem , semmi , szóval kihúztam a laptopom nincs benn akku. Most nem indul el a játék , de feladatkezelőbe elindul a lol.launcher.exe , és akárhányszor elidítom a játékot , nő a futó alkalmazások szám, mitöbb a Mozilla is folyamatosan lefagy másodpercekre. Ez mitől lehet ? :/

(#12033) KYZRR válasza Aldo Novares (#12032) üzenetére


KYZRR
őstag

Imádkozz, hogy nem nyirtad ki a vinyot... Bekapcsoló gomb gondolom disznek van...

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#12034) Aldo Novares válasza KYZRR (#12033) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Ez egy 4 éves laptop ,a vinyó már nem nagyon bírhatja gondolom, de először én is a vinyóra gondoltam x( Lefuttatok egy Sentinel tesztet és meglátom mi a helyzet :O

(#12035) Aldo Novares válasza Aldo Novares (#12034) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Na szerencsére nincs gond, én úgy vettem észre , alaplap probléma nemlehet?

[ Szerkesztve ]

(#12036) kexksz válasza Aldo Novares (#12032) üzenetére


kexksz
addikt

rakd újra a lolt.

(#12037) Aldo Novares válasza kexksz (#12036) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

o-ó , mégiscsak kinyírtam ? :O

(#12038) ko9 válasza Aldo Novares (#12037) üzenetére


ko9
addikt

Nem, csak nem adtál rendszergazda jogokat a HDSentinelnek :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12039) kexksz


kexksz
addikt

Ma volt szerencsém a világ legtöbb Elise játékával rendelkező egyénnel játszanom. Már értem, hogy miért van ennyi Elise játékkal ilyen eloban.

[link]

(#12040) ClydeBeka2 válasza kexksz (#12039) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mégis nyert :DD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#12041) kexksz válasza ClydeBeka2 (#12040) üzenetére


kexksz
addikt

Hidd el, nem rajta múlt. :D

(#12042) n a x v i L válasza kexksz (#12039) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Lehozta nektek. Nincs miről beszélni :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#12043) ChromeX válasza kexksz (#12039) üzenetére


ChromeX
addikt

azért néha sikerül neki egy két jó statot is összerakni.

én most eve-el kezdtem el eddig két lose :) pedig roamolok mint a veszett egér, mennek a killek, de a win nem jött össze egyik esetbe sem,viszont a katarinákat kicsit kezdem unni.. ilyen cc teamünk volt ellene: ashe, ali, wukong. és a kata mégis tudott ultizni erre mit mondjak?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12044) superecneB válasza kexksz (#12041) üzenetére


superecneB
őstag

Azért hozzátéve, hogy support volt már annyira rögtön nem is rossz. Azért ezt nem tudom miért vágtad le a képről. A tristanatok 14-4-8-ban zárt, a dariusotok szintén jól zsákolt.

(#12045) nike_ válasza ChromeX (#12043) üzenetére


nike_
addikt

Én tegnap Katarinával mentem, kifogtam Kassadint midre.. hát úgy kikaptam, mint a szél. Egyszerűen a silence miatt semmit nem tudtam vele csinálni... na meg az ultija is elég jó :D

(#12046) kexksz válasza superecneB (#12044) üzenetére


kexksz
addikt

Nem vágtam le semmit semmi képről, 2/13 pedig nagyon rossz stat supporttal is, szerencse az, hogy akkor volt 0/5/0-ban. (Igen, kb semmit nem csinált lane-en) amikor jungle/top/mid már ilyen 5/1-ben, Tristana meg (érthető módon) 2/4-ben, vagy valami ilyesmiben. Szörnyű volt, de tényleg. :DDD Amúgy úgy nyertünk, hogy már a Nexusunkat ütötték 5-en, amikor a Tristananak sikerült bebackdooroznia az övéket. :D

Ennek örömére utána lose-oltam egy olyat, hogy az enemy Trynda junglenek 300 creepje volt amikor a Vayne AD carrymnek 150. :DD

[ Szerkesztve ]

(#12047) zone


zone
őstag

4v5 meccset nyertünk, top lane kb. 15 perctől afk volt. 46 perc, 290 cs, a végén már legendary killem volt :)
Athene-féle build.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#12048) Solad válasza zone (#12047) üzenetére


Solad
őstag

Az tényleg egy muuramana?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#12049) superecneB válasza kexksz (#12046) üzenetére


superecneB
őstag

Hogy ha látom az item buildet, egy kicsit más aspektusba kerül az egész. Supportól egy 2/13/13 (függetlenül attól, hogy önmagában nem jó) nem annyira rossz mint egy solotoptól vagy midestől, erre gondoltam csupán.

(#12050) ClydeBeka2 válasza zone (#12047) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Biztos hogy Legendary killre gondoltál? Mert az a Penta utáni, ha még egyet megölsz:

Legendary kill

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.