Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#8401) tiboca7


tiboca7
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Régi, (nagyon szeretett) Leadtek WinFast TV2000 XP Expert PCTV kártyámat szeretném "beizzítani", eddig sikertelenül. :(
Config: Evga 790i Ultra sli, Q9550, XFX 9800GTX+, 2Gb ram, Windows XP Prof 32bit.
A kártyát felismeri új "Multimédiás Videóvezérlő"-ként, ezek után bejön az "Új hardver-varázsló" is, de a driver feltelepítése után nem akar működni.
Leadtek oldaláról töltöttem le a legújabb (2.0.3.46) drivert.
A (WinFast PVR2) program megnyitásakor: "BDA eszköz nem található!" hibaüzenet villog az arcomba.
Pedig a régi P4 Intel-es configomban ragyogóan működött. Lehetséges hogy az nVidia nForce (C73XE) lapkakészlettel nem barátkoznak ???
Vagy próbálkozzak inkább W7-el ???

[ Szerkesztve ]

(#8402) #93794560 válasza tiboca7 (#8401) üzenetére


#93794560
törölt tag

Szia!

Nekem is volt efféle problémám. Nálam is előfordult, ha a Windows-zal ismertettem föl a tunert, nem minden funkcióját lehetett használni. Én úgy csináltam, hogy amikor a hardver varázsló előjött, a mégse gombra kattintva megtagadtam a Windows-tól, hogy magától tegyen fel drivert. Ezután a kártyához a saját driverét tettem föl, az EXE telepítőset, majd egy újraindítás után a PVR2-t. Így már jól működött.

[ Szerkesztve ]

(#8403) #65675776 válasza tiboca7 (#8401) üzenetére


#65675776
törölt tag

WU-ről hibásan települ a driver, és ha utána kézzel rátelepíted a rendeset, akkor sem fog jól működni. Le kell takarítani először a WU-s verziót, és csak utána feltelepíteni a normálisat.

(#8404) tiboca7


tiboca7
csendes tag

Van kép !!! :D
Köszönöm a segítségeteket ! :R
Most már csak hangot kellene varázsolni. A korábbi Asus P4P800-X deszkámon volt 2x4 pin-es csatlakozó (CD, AUX). Már nem emlékszem pontosan melyikre volt kötve a TV kártya audio kábele, talán a CD-re.
Sajnos a jelenlegi alaplapomon (Evga 790i Ultra sli) nem találok ilyet, vagy hasonlót.
Tudna valaki segíteni, hogy hová kellene kötni ezen a deszkán a TV kártya 3 pin-es kábelét ???

[ Szerkesztve ]

(#8405) #65675776 válasza tiboca7 (#8404) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az egyik végéről le kell vágnod a csatlakozót és egy 3,5mm-es sztereo jack-et kell a helyére forrasztanod. Utána hátra a hangkártya vonalbemenetére.

(#8406) tiboca7 válasza #65675776 (#8405) üzenetére


tiboca7
csendes tag

Na, erre nem jöttem volna rá 1000 év alatt sem ! :N
Majd jelentkezem ha megcsináltam. (ezért szeretek ide járni)
Köszönöm szépen a segítséget ! :R

[ Szerkesztve ]

(#8407) tiboca7 válasza #65675776 (#8405) üzenetére


tiboca7
csendes tag

Sikerült megcsinálni !!! :DD
Ragyogóan dolgozik !!! :))
Köszönöm ! :R

(#8408) Stirbi


Stirbi
addikt

Üdv.
Cseréltem alaplap proci ram kombót ep35-ds3 rev2.1 + E5200 + 2x2gb ddr2- ről, h61m-s2pv+g550+4gb ddr3- ra.
Első gondom az volt, hogy feltettem a drivert, pvr-t és amikor elinditottam a pvr-t akkor azt irta: Video rögzítő eszköz nem található.

Megmozgattam a kártyát a foglalatban, újratelepitettem a drivert+pvr-t és már fut a pvr rendes, látja a gép is a kártyát.
Viszont nem talál egy adót sem a kártya :W .
DTV-re van állitva, probáltam az ország állításával is variálni, de az sem segített. Mind a három érzékenységen is próbáltam keresni és semmi.
Mi lehet a probléma?

Egy leadtek dtv1800h- ról van szó.

(#8409) azbest válasza Stirbi (#8408) üzenetére


azbest
félisten

ugye földfelszíni digitális adást akarsz nézni vele antenna segítségével?

(#8410) Stirbi válasza azbest (#8409) üzenetére


Stirbi
addikt

Pontosan.

(#8411) #65675776 válasza Stirbi (#8410) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem ártana ellenőrízni mondjuk TSReader-rel, hogy van-e egyáltalán megfelelő jelszint és jelminőség.

(#8412) Stirbi válasza #65675776 (#8411) üzenetére


Stirbi
addikt

Alaplap csere előtt problémamentesen működött a dolog, ezért nem is értem, hogy mi lehet a probléma :( .

Letöltöttem a szoftvert, nem igazodok ki rajta. Mi a teendő vele?

[ Szerkesztve ]

(#8413) Genius007


Genius007
őstag

Ha esetleg valakinek kellene driver win7 x64 alá.
Leadtek Winfast Tv 2000 Expert:

EagleXT.6.0.109.7002.WHQL.zip
+ WinFast PVR2 ami a Leadtek oldaláról letölthető ugye.

(mire megtaláltam azt hittem megőszülök!) :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#8414) Hego válasza #65675776 (#8405) üzenetére


Hego
tag

nem vagyok forrasztóPRO. ilyen kábelt lehet kapni valahol? továbbá melyik lesz a vonalbemenet? integrált hangkarim van egy asus m2n mx se plus alaplapon. 3 jack aljzat van. egy a miki egy a hangszóró. akkor a harmadik?

kösi előre is.

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#8415) Csapi007 válasza Hego (#8414) üzenetére


Csapi007
veterán

Kételm hogy ilyet lehetne kapni, de vannak hardveraprón emberkék akik megcsinálnak neked bámilyen kábel, viszonylag olcsón.
Kizárásos alapon. Kék színnel szokták jelölni, újabb driverekben már szoftveresen is lehet a kiosztást állítani.

"Csak úgy mondom"

(#8416) Hego válasza Csapi007 (#8415) üzenetére


Hego
tag

köszi! már csak egy segítőkész fórumozóra várok.. :D

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#8417) vfo7 válasza Hego (#8416) üzenetére


vfo7
senior tag

Milyen kábel kéne?

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8418) Hego válasza vfo7 (#8417) üzenetére


Hego
tag

http://prohardver.hu/tema/leadtek_winfast_tv2000xp_expert_es_global/hsz_8404-8407.html

daa-raa kolléga ilyet ajánlott

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#8419) Hego válasza #65675776 (#8405) üzenetére


Hego
tag

Daa-aa kollégától kaptam egy ilyen kábelt :) köszönöm!

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#8420) tschoro


tschoro
csendes tag

Sziasztok. A következőben kérném a segítségeteket.

A következővel küzdök. :Y
Van egy Winfast PVR2000-es tunerkártyám. Tökéletesen működik. PowerCinema 6-os használok hozzá. OP rendszer Win7 32bit.

A gond. A távirányítót sehogy se bírom normális működésre bírni. :W

Működik és jól és megfelelően, de csak a tuner gyári szoftverével. A távirányítóhoz külön a driver nem rakható fel. A kalibráló program ráadásul csak pár programhoz van előre kalibrálva, de pl. a MCE nél a csatorna váltó és a hangerő is rosszul működik és nem is tudom átkalibrálni hiába próbálom.

A Media Portal-nál sem jó.

Tippek ötletek hogyan tudnám a PowerCinemát és a távost összepárosítani?

köszönöm. :R

*p*

(#8421) Bozek válasza tschoro (#8420) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha bemész az RCConfig programba, ott tudod állítgatni, hogy melyik gomb mit csináljon. Gyakorlatilag billentyűket rendelsz a távirányító gombjaihoz. Szóval megnézed, hogy a PowerCinema 6-ban melyik billentyű mit csinál és úgy állítod be a dolgokat.
Persze vannak benne ilyenek is, hogy Other meg Other HID, de erről valaki tapasztaltabb nyilatkozzon, hogy mi micsoda.

(#8422) tschoro válasza Bozek (#8421) üzenetére


tschoro
csendes tag

Igen ezt csináltam elsőre a média centereel de valamiért nem akarta az igazat.
A powerCinma billentyű parancsait hol keressem? mert eddig egérrel használtam.

És hát igen. a beállításoknál vajon melyik kell. PVR vagy MCE vagy OtherHID, még erre kell rájönnöm.

Azért a segítséget köszönöm lassan de biztosan haladok.
(Esetleg .dat szerkesztő??) vagy a jó öreg gugli hátha valahogy csak ki dob valamit. Lipróbálom az összes idevágó szókapcsolatot.

*p*

(#8423) tschoro


tschoro
csendes tag

Közben neki estem a PowerCinemának.

Ameddig eljutottam:

Átnéztem a PowerCinemát és KeyTable.ini file-t.
Látva hogy használ MCE kódot átraktam erre a RCConfig-ot. Némi javítás után működik meg jó is lenne, de csak lenne, mert van aminél nem akarja az igazságot.

A négy legfontosabb gombot nem bírom működésre bírni.
Ez a vol+ vol- és a ch+ ch-.

Ha bele javítok az ini fileba, látható a változás akkor azzal a billentyűvel működik (bár nem értem miért van hogy a NumPad - azt tudja használni a beállítás szerint de a + jelet nem mindegy mit állítok be azzal csak csatorna váltásra használható). Ha ezt, ezek után így megadom RCConfigba a távon nem működik. (a beállításokat egy .dat file lehet exportálni de nem találtam hozzá szerkesztőt)

Van tipp vagy tapasztalat hogy mit kéne vagy hol belejavítani? Milyen MCE kód kell ehhez?
Vagy hogy hogyan lehet a távirányító által adott kódot lekérni?

Köszönöm

(#8424) bzoley válasza tschoro (#8423) üzenetére


bzoley
veterán

Miért ragaszkodsz az MCE kódokhoz. RCConfig-ban bármilyen billentyűt, kombinációt beállíthatsz. Megnézni most nem tudom, egy hete nincs gépem, de ha jól emlékszem, súgója is van.

(#8425) tschoro válasza tschoro (#8423) üzenetére


tschoro
csendes tag

Nem feltétlenül ragaszkodom csak a keytableban is igy van megadva:

VolumeUp = ["+", "MCE_10075"]
VolumeDown = ["-", "MCE_10074"]

ChannelUp = ["PAGEUP", "MCE_33", "MCE_9004", "MCE_10076"]
ChannelDown = ["PAGEDOWN", "MCE_34", "MCE_9005", "MCE_10077"]

ezért gondoltam hogy ezáltal ez az egyszerűbb megoldás.
Csak épp a neten nem találtam semmit arról hogy ezek az MCE-kódok mik is melyik pillentyű melyik számot takarja pontosan.

(#8426) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!

Az új alaplapba tettem be a DVR3200 H tv kártyámat az alaplap egy Asrock Z77 Pro 4 a újra telepítettem a op rendszert ami egy windows 7 64-bit minden frissítés fent van.Mégis ez az hiba üzenet fogad kép. De ekkor ha újra installálom a PxDTV2200 H_PxDVR3200 H_PxPVR2200_PxTV1200(x64) drivert elindul a tv-tuner.Mi lehet csinálnom,hogy ne keljen mindig eljátszanom ezt ha elakarom indítani a tv-kártyát?
A másik kellemetlen dolog,hogy a hangerőt nem tudom a kártya programjából állítani mert a csuszka feljebb megy vagy ha halkítom akkor lejjebb de a hangerő nem változik.Csak ha a hangszórón veszem lejjebb a hangerőt.

(#8427) vfo7 válasza qwertly (#8426) üzenetére


vfo7
senior tag

Próbáltad a tunerkártyát kihúzni-visszadugni, vagy egy másik slotba beletolni? Gyakran ugyanis ilyen egyszerű okok léphetnek föl. Nálam egyszer olyan huba is volt, hogy a kártya nélkül a rendszer hibátlanul működött, de amikor beleraktam a gépbe, torz lett a fölvétel. Hosszas gépészkedés után kiderült, hogy a táp már nem bírta a + terhelést és brummos lett az 5 voltos ág. Tápcserével megoldódott. Esetleg nézz utána a bios-ban is, hogy minden OK-e. Legvégső esetben érdemes kölcsönkérni egy ugyanilyen kártyát és azzal kipróbálni.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8428) qwertly válasza vfo7 (#8427) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszi a választ,de sajnos ebbe az alalapba csak egyhelyre lehet a kártyát betenni.A bios meg a legfrissebb,avval kezdtem,hogy felraktam a legfrissebb nem bétás biost.A táp igaz,hogy nem új de egy minőségi és 550 wattos.

(#8429) vfo7 válasza qwertly (#8428) üzenetére


vfo7
senior tag

Ha a kártyád PCI-EX-es, bármelyik ilyen slotba berakhatod. Ha nem, akkor szerintem próbáld meg egy másik ugyanilyennel. Esetleg az eszközkezelőben miután kihúztad a kártyád uninstalláld a driverét, majd dugd vissza és nézd meg, mi történik.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8430) Atomantiii válasza vfo7 (#8429) üzenetére


Atomantiii
őstag

Most én is hasonló problémával küszködök. A pci expresses kártyával dvb-t-n rendben van a hang, de ha composite bemenetet használok csúszik a hang egy kicsit a képhez képest és már minden verziót kipróbáltam sehogy se akar jó lenni.

(#8431) vfo7 válasza Atomantiii (#8430) üzenetére


vfo7
senior tag

Milyen kártyád van?

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8432) Stirbi válasza qwertly (#8426) üzenetére


Stirbi
addikt

Szia, A hosszú pci-express sínbe is beleteheted a pci-e 1-es tunerkaridat. :K

Én konfigot cseréltem(lap+cpu+mem), h61m-s2pv-re, a tunerem egy leadtek dtv1800h, összeraktam a gépet feltelepítettem mindent ahogy szokás. Ugyan ez a hiba üzenet fogadott a pvr inditásakor. Aztán olvasgattam ph-n és ráleltem, hogy nem érzékeli a gép a kártyát jól, kihúztam és visszadugtam aztán már nem volt hibaüzenet. Már csak csatornákat nem talál egyáltalán a kártya, se analóg, se digitális módban! Próbáltam a másik pci sínben is a kártyát, ugyan ez a jelenség fogadott!

Ezelőtti lapomban (ep35-ds3 rev2.1) tökéletesen működött!

Lehet valami inkompatibilitás lehet az új chipsetekkel?? :W
Most bedobozolva pihen a kártya és a gyenge minőségű internetes streameken nézem a tv-t ha épp van rá lehetőség.

(#8433) vfo7 válasza Stirbi (#8432) üzenetére


vfo7
senior tag

Próbáld meg kivenni a kártyát, restart után az Eszközkezelőben bekapcsolni a rejtett eszközök megjelenítését és törölni minden a tunerkártyára vonatkozó bejegyzést. Aztán tisztítsd ki a registryt is tőle, majd kikapcs, kártya vissza, bekapcs, és megnéz, mi történik.

Rejtett eszközök megjelenítésének bekapcsolása a registryben:
Futtatás; Regedit, majd megnyit a következő:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Environment
A jobb oldali ablakban jobbklikkel "új", string kiválaszt, majd beír: DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES; Enter. Ezután jobbklikk az új stringre, klikk a Módosításra és megad: Érték: 1
Ezután restart és azok a rejtett eszközök is megjelennek, melyek nincsenek csatlakoztatva a géphez. Ez azért fontos, mert ahány slotba csak bedugtad a kártyát, oda mindegyikre föltelepült a drivere és nem elég csak a használt slothoz tartozó drivert eltávolítani.

A művelet sorrendje:
1. Registry fentiek szerinti módosítása
2. kikapcs, kártya kivesz.
3. bekapcs, Eszközkezelőben rejtett eszközök megjelenítésére katt, minden, a tunerkártyával kapcsolatos driver uninstall, vagy töröl, attól függően, mit ajánl föl.
4. restart, registry kitakarít.
5. kikapcs, kártya visszahelyez.
6. bekapcs, imádkozik, hogy sikerüljön :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8434) Atomantiii válasza vfo7 (#8431) üzenetére


Atomantiii
őstag

PxDVR 3200 H-val küzdök sikertelenül. Próbáltam már hangkábellel átkötve a hangkártyára, próbáltam nélküle de úgyse jó.

(#8435) vfo7 válasza Atomantiii (#8434) üzenetére


vfo7
senior tag

Próbáltad, amit javasoltam?

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8436) qwertly válasza Stirbi (#8432) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!

Köszi a választ ez nagyon jó hír :C,mert már most is agyaltam,hogyan tegyek be egy új pci-express hangkarit ha már elfoglalja a tv-tuner kártya.

Szia:

Esetleg valaki nem tudja,hogy miképpen tudnám beállítani,hogy működjék ha hangerőszabályzó szép fokozatosan.Mert vagy van vagy nincsen hang erő csak a hangszórón levő fizikai gombbal sikerül a hangerűt szabályozni.

[ Szerkesztve ]

(#8437) #65675776 válasza qwertly (#8436) üzenetére


#65675776
törölt tag

A fel/le nyilakkal és a távmachinátor hangerőgombjaival 5%-os lépésekben lehet állítani a hangerőt.

(#8438) Atomantiii válasza vfo7 (#8435) üzenetére


Atomantiii
őstag

Mármint mire gondolsz? Megkérdezted milyen kártyám van, arra válaszoltam. :B

Legalábbis én csak ennyit látok.

(#8439) vfo7 válasza Atomantiii (#8438) üzenetére


vfo7
senior tag

Bocs, egy másik szenvedő társ hozzászólására reagáltam.
Nálam is hasonló hiba van, de ha kikapcsolom a hardveres előnézetet, megszűnik a probléma.
Szerintem ezek a hibák közelítenek a misztikus jelenségekhez, de viccet félretéve érzésem szerint hardver-kompatibilitási gondok okozhatják.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#8440) Atomantiii válasza vfo7 (#8439) üzenetére


Atomantiii
őstag

Semmi baj, lehet a bermuda háromszög rejtélye jött elő. Néha meg olyat csinál a winfast, hogy pl nézem a dvb-t és átkapcsolok composite-ra, akkor össze-vissza fekete csíkos lesz a kép és semmi nem látszódik normálisan. Semmi sem segít rajta, csak ha újraindítom a gépet.

(#8441) Hego válasza Hego (#8419) üzenetére


Hego
tag

és meg is oldotta a problémám :) örökhála!

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#8442) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a Leadtek PxDVR3200H tunert egyszer felismeri a Win7 64, egyszer meg nem. Ha a Win7 indítást követően az eszközkezelőben ott van a tuner, akkor minden szép és jó, stabilan működik. Néha azonban indítás után nem látszik a tuner az eszközök között, nem is indul a PVR2, mondván, hogy nincs tuner a gépben. Van hogy ilyenkor következő újraindításra megjavul, de van, hogy csak úgy javul meg, hogy ha átteszem a kártyát egy másik PCI slotba... Már idegbajt kapok tőle.. :W
Esetleg a BIOS-ban lehet olyan beállítás ami befolyásolhatja a PCI-os eszköz felismerését?

Rendszer:
Win7 64 Ultimate,
Asrock P67 Fatal1ty Pro
Kingston 16GB - 2 x HyperX DDR3 KHX1600C9D3K2-8GX - XMP
Intel i7 2600k
Seasonic X660 80 Plus Gold
MSI R6850 Cyclone 1GD5 Power Edition-OC

(#8443) #65675776 válasza Poplacsek (#8442) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ennek igen erőteljesen kontakthiba kinézete van. Mozgasd meg a kártyát kikapcsolt állapotban.

(#8444) Poplacsek válasza #65675776 (#8443) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Igen, az elején erre gyanakodtam én is, de ha olyanja van a megmozgatás se segít. Mint írtam néha át kell tegyem másik PCI foglalatba a kártyát, hogy ismét felismerje a gép. Aztán 1-2-3 nap és megint elkezd szívózni...
Arra már sajna nem emlékszem, hogy mielőtt frissítettem volna az alaplapom BIOS-át 2-esről 3-asra, volt-e ez a jelenség, de sajna downgradelni nem lehet a BIOS-t. :W

(#8445) #65675776 válasza Poplacsek (#8444) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért ne lehetne downgrade-elni?

(#8446) Poplacsek válasza #65675776 (#8445) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Sajnos a 3-as verzióról a 2-esre downgradelést nem ajánlja az Asrock, tönkre lehet vele vágni a lapot..
De egyébként rengeteg olyan problémát olvasok a neten, hogy a PC nem ismer fel egyes Leadtek tunereket, amely tunerek más gépekben gond nélkül mennek. Csak megoldást nem találok rá sehol... Egy helyen találtam olyat, hogy a Gigabyte alaplap gyártó azt írta vissza a Leadtek kártya tulajnak, hogy a probléma sajnos a Leadtek kártyák hibája...

[ Szerkesztve ]

(#8447) #65675776 válasza Poplacsek (#8446) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy BIOS frissítéssel tönkretenni? És hogyan? Maximum ha áramszünet van közben.

(#8448) Poplacsek válasza #65675776 (#8447) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Valami olyan memória területeken is vannak az új biosnak funkciói ahol a réginek nem, így ha downgradelik, akkor a régi az újból visszamaradt dolgokkal bugos lesz, vagy rosszabb esetben abszolút működésképtelen. :F Sajnos ezt írja az Asrock és a júzerek is. 2.0-ás BIOS-al égetett chipet lehet beszerezni az Asrock-tól, ha nincs más megoldás...

[ Szerkesztve ]

(#8449) #65675776 válasza Poplacsek (#8448) üzenetére


#65675776
törölt tag

Valami zseniális megoldás lehet az akkor. Normális BIOS író programban beállítható, hogy az új image beírásakor első körben törölje a flash teljes tartalmát. Csak gratulálni tudok az Asrock-nak.

(#8450) qwertly válasza Poplacsek (#8442) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Nekem is volt ugyan ilyen gondom tuner kártyával és asrock z77 alaplappal,legfrissebb bios van rajta.A videokártyát áttettem másik slotba és a tuner kártyát is egy másik slotba tettem,de még azt vettem észre,hogy az alaplapba nem volt teljesen benyomva a tuner kártya.Ez lehetett az alaplap behorpadásából is amikor nagyon meghúztam a házhoz rögzítő csavarokat így azokon is lazítottam.Lehet,hogy tényleg kontakthibás volt a kártya :F majd pár nap múlva kiderül.De nekem most szépen működik :C .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.