Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23451) kew válasza bb0t (#23449) üzenetére


kew
senior tag

lehet valami vizeset vagy pisilőset álmodott, és becsurrant neki :D

(#23452) bb0t válasza kew (#23451) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Remélem, hogy csak erről van szó. Remélem szegény nem kínlódott sokat mire könnyített magán. :( Nem tudom meddig tartogatják mire végül elengedik. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23453) Merseyside válasza bb0t (#23449) üzenetére


Merseyside
tag

Én nem engedném pocsolyavizet inni.

YNWA

(#23454) zolynet válasza bb0t (#23449) üzenetére


zolynet
addikt

Kizártnak tartom, hogy a pocsolya vizétől csurizott volna be.
Ha nem finnyás belű, akkor baja nem lehet. Enyém iszik Dunából, pocsolyából, soha semmi baja nem volt.
A kutya gyomra erős, amit nem akar kihányja. Nem véletlenül szokott legelészni, tudja ha kell egy kis fű a belének.
Inkább pisilt be attól hogy este nem volt még egy utolsó kiengedés, mint a pocsolya vize. :U /írtad sokat ivott/
Azért nagyon nem kell megijedni. ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#23455) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Nem szeretem én se, de ha szaladgálnak egy agárral akkor nem tudok ott lenni folyamatosan a sarkában, ha elszalad 50 méterre és iszik belőle akkor hagyom, mit csináljak. :F Nem azt gondolom, hogy amiatt pisilt be, csak úgy értem száraz időben nem szokott inni meg ennyit szaladni se. Szóval most, hogy csomót ivott gondolom nem bírta ki reggelig. Kivihettem volna még de nem jutott eszembe, hogy többet ivott mint kéne. Szerintem amúgy hányt is de nem kaját csak vizet, vagy gyomorsavat/nyálkát. Azt még séta után. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23456) Winner_hun válasza Merseyside (#23453) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mégis miért? Az állatok a természetben nem isznak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23457) Merseyside válasza Winner_hun (#23456) üzenetére


Merseyside
tag

De isznak. Csak a természetben nincsenek elmebeteg emberek, akik mérgezik a kutyákat.

YNWA

(#23458) Winner_hun válasza Merseyside (#23457) üzenetére


Winner_hun
félisten

Barátnődet meg Para Nórának hívják.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23459) Merseyside válasza Winner_hun (#23458) üzenetére


Merseyside
tag

Ez mekkora poén! Gratulálok. Szafaládéba rejtett penge, mérgezett hűs szétszórtan a kutyák sétáltatási útvonalán. Nem rémlik erről semmi? Szeged, Fehérvár, Pécs, Bp csak ami hirtelen eszembe jut.

YNWA

(#23460) Orlin


Orlin
addikt

Pocsolyavizet én sem engedem.Jönnek mennek az autók is és ki tudja mi keveredik bele.Lehet bírná a gyomra mondjuk.De pl a hétvégén a határban is voltak még bazinagy pocsolyák abból sem engedtem inni.Bár ő sem nagyon akart csak egy-két lefety.Meg azt is figyelem mindig mit kap fel séta közben.Tényleg vannak betegek akik szétszórnak mérgezett dolgokat. :(
Amúgy is szeret minden a szájába venni.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#23461) Daffni2 válasza Winner_hun (#23456) üzenetére


Daffni2
addikt

Azért a természetben levő állatok, amihez hozzájutnak vízhez kicsit más mint az egyébként a környezetünkben levő pocsolya.

Athénének eszébe sem jut vizet inni kizárólag itthon iszik.

Kicsi korától ahhoz van szoktatva,hogy nem iszik a séta közben,ha hazaérünk, akkor sem rohan a táljához,mert kimelegedve nem ihat és ezt megjegyezte.

Sokan itatják a kutyákat,pedig nem ajánlatos,igen könnyen "leforrázzák" a torkukat, mindegy milyen hőmérsékletű a víz.

"Aki ad,az nyer"

(#23462) bb0t válasza Merseyside (#23459) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Hát ha arra mérgeznék a dolgokat az már régen rossz lenne, minden nap oda hordjuk sétálni, de kb a fél városrész... :F van, hogy horgász csali ki van öntve de remélem mérgezni nem fognak. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23463) Winner_hun válasza Merseyside (#23459) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az utcára remélem ki mersz lépni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23464) zolynet válasza Winner_hun (#23463) üzenetére


zolynet
addikt

Nyugalom, nyugalom.

Inkább volt itt szó egy olyan pocsolyából ivásról ami természetben van mint a lakótelepen, úgy gondolom.
Mondjuk az is igaz hogy nem kell mindjárt szélsőségekbe gondolkodni, hogy megmérgezik, de arra is érdemes figyelni. (bár ez esetben pont nem erről szól a fáma)

Bepisilt éjszak, mert nem volt kiengedve egy utolsó csurrantásra, pont. Megesik, ettől még biztos nem rohannék oda hozzá ha egy tócsából inna.

De mindenki úgy csinálja ahogy akarja.

Life is too short to stay stock!

(#23465) Merseyside válasza Winner_hun (#23463) üzenetére


Merseyside
tag

Rendkívül humoros vagy. Csak leírtam a véleményem, ráadásul nem is neked címezve.

YNWA

(#23466) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Miért mindig az én hozzászólásom miatt vesznek itt össze az emberek. :DDD

Lehet félreérthető voltam ez elindított egy elemző leírást a pocsolyák beltartalmáról. :DDD Csak azt akartam vele mondani, hogy normál esetben nem iszik séta alatt, de most volt rendelkezésre álló víz és ezért egy csomót ivott. ( nem is szokott annyit rohangálni, mint tegnap ) Nem lakótelepi hanem körtöltés az erdő és a folyó határában.

Azért osztottam meg veletek az esetet mert kíváncsi voltam, hogy szerintetek is ilyen banális oka van-e a dolognak vagy valami komolyabb.

Mindkét dologban van igazság, veszélyes is lehet, akinek egyszer akárcsak a környezetében is volt már mérgezés az tuti, hogy utána rettegni fog ez nem csoda! Itt Szegeden nyáron volt mérgezés egy bolond öreg horgász cslaiba mérget kevert mert utálja a kutyákat és bedobta a bokrok alá. Egy kutya elpusztult emiatt, a kutyás ismerősöm utcájában történt. :F Nem csoda ha az ember fél. Emellett nem feltételezhetjük minden pocsolyáról, hogy mérgezett, friss eső után voltunk és ez egy nyugodt környék. (Mióta nem itt lépi át a határt napi több száz migráns.)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23467) Winner_hun válasza bb0t (#23466) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha kullancs megy egy kutyába az erdőben akkor ne menjünk erdőbe mert kullancs mehet a kutyába? Ugyanmár, mindenki mindentől tiszta para...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23468) bb0t válasza Winner_hun (#23467) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Ha inna a kutyád egy pocsolyából ami mérgezett lenne engednéd neki legközelebb, hogy pocsolyából igyon?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23469) Winner_hun válasza bb0t (#23468) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha elüt egy autó nem mész ki többet az utcára, marad a 4 fal közötti élet?
Ha iszik is, honnan tudjam hogy a pocsolyában volt valami? Minden belelefetyelt pocsolyából vigyek magammal mintát? És ha nem is pocsolya volt hanem egy eldobott mérgezett falat? Ugyan hagyjuk már ezt a túlparázott életszerűtlenséget. Van egy eset aztán utána négyzetre emelve megy tőle a para. Nevetséges.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23470) bb0t válasza Winner_hun (#23469) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Ilyenkor eleve nem azt feltételezed, hogy a pocsolyát mérgezik meg, hanem hogy az eldobott méreg esőzés után beleoldódik a vízbe. Szerintem olyan példákat hozol ami nem vethető össze a mérgezés jelenségével. Bele van kódolva minden élőlénybe, hogy amivel egyszer megszívja attól utána tartani fog. Sőt ez a génjeinkbe is bele tud kódolódni, azaz az utódaink már ösztönösen tartani fognak bizonyos dolgoktól. Én nem parázom túl a dolgot, mert bár kicsi az esélye, hogy gond lesz belőle azért nem szeretem, de nem is tiltom minden áron. Ha éppen ott vagyok és kicsi a pocsolya és már a sarat issza az nem jó, az se jó ha nagy hancúr után teleissza magát, szóval összességében semmilyen szempontból nem jó ha pocsolyát isznak. De én ezt nem nevezném túlparázásnak. Egyébként meg azok akik nem aggódnak emiatt eléggé azok könnyen belefutnak, minden nap pusztulnak el kutyák pl babesia és mérgezés miatt. Ezt vitatod? :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23471) Winner_hun válasza bb0t (#23470) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha nem látsz a sorok mögé arról nem tehetek.
Vitatom persze, én nem aggódom túl a helyzetet, volt már babéziás a kutyám és túlélte mert tudom hogy mikor mit kell tenni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23472) bb0t válasza Winner_hun (#23471) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Ennyi erővel a babézia elleni védőoltás is "túlaggódás". A védőoltás ugyanolyan elővigyázatosság, mint az, hogy nem engeded olyan vízből inni a kutyát aminek nem ismered az eredetét. Tapasztalatom szerint a tájékozatlanabb emberek sokkal kevésbé aggódnak, és pont az olyanok futnak bele egyes betegségekbe akik nem aggódják "túl". Elképzelhető, hogy pontosan azért nyaltatok be egy babéziát mert lazábban kezelted a kérdést. A lazasággal pedig együtt jár, hogy egy komolyabb károsodásnak teszed ki a kutyát. Itt van egy kis olvasnivaló.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23473) Dorian válasza Winner_hun (#23469) üzenetére


Dorian
félisten

Az a kérdés, hogy egyedül te miért kelted itt a feszültséget...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#23474) Winner_hun válasza bb0t (#23472) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, valószínű:DDD Próbálkozásnak nem rossz de vigyázz mielőtt bármit mondasz, nálatok is simán lehet, hiába nyomsz rá bármi szert;)
Ha megnyugtat akkor fertőzés előtt 2 héttel orvos(!) tette rá a kullancs elleni vackot (szóval azt se lehet mondani hogy rosszul raktam volna rá), mégse segített. Amint láttam hogy gond van a kutyával mentünk a dokihoz. Nem volt nehéz észrevenni. Vérvétel azonnal, megvártuk az eredményt és már kapta is a csípős szurit. Eléggé az elején sikerült elkapni a fertőzést.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23475) bb0t válasza Winner_hun (#23474) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Olyan hozzászólást keress amiben azt írom, hogy meg is szívta magát valamelyik. :) Talán egy db volt 1 év alatt (lekopogom) ami kissé már megszívta magát. De nem is ez a lényeg, nem mondom, hogy mi nem eshetünk bele, de kisebb az esélyünk mint annak aki lazábban kezeli ezt. Próbálom átnézni minden nap, szóval túlaggódom. :U

Mondjuk ahogy nézem a 2008-as hozzászólásaidat akkor még te is jócskán túlaggódtál 1-2 dolgot. ;] Nyilván ahogy nő a tapasztalat kevésbé aggódik az ember. Én mikor először találtam benne kullancsokat akkor hozzányúlni is alig mertem meg minden moccanását néztem, hogy nincs-e valami baja. Most ha meglátok egyet az éppen olyan mint mikor egy legyet veszek észre... :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23476) z123456789 válasza z123456789 (#23429) üzenetére


z123456789
addikt

Sziasztok!
De paprikás a hangulat. :DDD

Az etetéssel kapcsolatban:
Az utóbbi etetéseknél kifejezetten figyeltem hogy mindent pontosan ugyan úgy csináljak, és hogy mindenképp legyen szemkontakt...na hát az hiányzott úgy néz ki. :) 1000x nyugodtabban várja a parancsszót. Köszi hogy felhívtátok rá a figyelmet megint. Tényleg nagyon fontos. :R

(#23477) devil-k


devil-k
nagyúr

Üdv!

Westie havanese kutyusnak milyen tápot ajánlanátok? 4 hónapos kölyökről van szó.

Ezek nem ízlettek neki:
Purina, Royal Canin, Acanat, Pedigree

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#23478) bb0t válasza devil-k (#23477) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Magas fehérjetartalmú jó minőségű tápot. A royal canin kukorica, a pedigree-ben meg összesen 4% fehérje van az is szemét.

A válogatós kutyosokkal nincs baj csak a gazdáikkal. ;]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23479) devil-k válasza bb0t (#23478) üzenetére


devil-k
nagyúr

Pedigree-t csak azért kapott próbára, hogy azt eszi-e egyáltalán.
Akkor mit javasolnál?

- mozi bolondéria -

(#23480) bb0t válasza devil-k (#23479) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Mennyi a max kilónkénti ár amit rá tudsz szánni, attól függ.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23481) devil-k válasza bb0t (#23480) üzenetére


devil-k
nagyúr

1.300- 1.600 Ft maximum.

- mozi bolondéria -

(#23482) zolynet válasza devil-k (#23481) üzenetére


zolynet
addikt

Nem kell feltétlen a legdrágábbat venni. :U
Dog Chow és társai (6-700ft/kg) is megfelelőek lehetnek, amennyiben a széklet állaga azt mutatja.
Sok esetben ahogy írtad is a csitrilliós méregdrága tápok nem működnek.
Kövezzetek meg érte, de én pazarlásnak is tartom. (mondjuk már leírtam 1x, csak ilyen nyíltan nem :D )

Life is too short to stay stock!

(#23483) bb0t válasza devil-k (#23481) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Ha válogatós a picike és nem ízlik neki az Acana akkor én a Platinumot kipróbálnám. Az nem száraz, nagyon aromás, illatos kis tápocska. Hátha bejön neki. Árban is jó, bár 5 kilót azért meg kellene venned, hogy viszonylag jó áron kapd. Vagy Taste Of The Wild, vagy Orijen (de az drágább)

Egyébként ha válogat akkor koplaltatni kell, 1-2 nap és jóízűen megeszik bármit. :U ( ismerek olyan kutyát aki 4 napnál tovább semmit sem hajlandó enni, a gazdájának óriási kínlódás, jobb még kis korban letisztázni, hogy mik a szabályok. )

zolynet hát el kell dönteni, hogy milyen elv szerint akar etetni, hogy mennyire fontosak neki az összetevők, az alapanyagok minősége, és az alapján eldönteni, hogy átlagos, prémium vagy szuper prémium táppal akar etetni. :U (ha gabonás is jó akkor Happy dog mondjuk, az jobbféle és olcsó)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23484) devil-k válasza bb0t (#23483) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm szépen! Megnézzük, hogy ezt szeretni fogja-e. Ideje lenne már végre.

"Egyébként ha válogat akkor koplaltatni kell, 1-2 nap és jóízűen megeszik bármit."

Ezek után az jön. ;]

- mozi bolondéria -

(#23485) bb0t válasza devil-k (#23484) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Előbb utóbb csak találtok valamit. :K

A tegnapi pisis mutatvány miatt este nem zártam be a ketrec ajtaját, gondoltam ha megint jön a bepisi véletlen legalább ne ott kínlódjon. Egyszer arra keltem fel, hogy járkál, másodjára arra, hogy labdázik harmadjára pedig arra, hogy az arcomban van és fel akar jönni az ágyra. Pedig, tudja, hogy nem szabad neki. :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23486) devil-k válasza bb0t (#23485) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyébként Ő az. Bocsi a kép minőségért.

- mozi bolondéria -

(#23487) bb0t válasza devil-k (#23486) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

:C a kis gomb szemei :))

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23488) z123456789 válasza devil-k (#23486) üzenetére


z123456789
addikt

Jáááj de kígyó! :D
Már te is itt?
Úgy látszik bizonyos érdeklődési körök, bizonyos embertípusokhoz köthetőek. :D
Házimozi-Honda-Kutya. :C

Sok sikert a neveléshez! Aranyos. :)
Amúgy lehet hülyén hangzik, de a fent említettek után én még azt javaslom hogy olyan tápot vegyél neki amit te is szívesen megkóstolnál. :DDD
Nekem ebbe bele tartozik a Dog Chow is, meg amit most kap Fressnapf saját márkás tápja is. És valószínűleg a fent említett drágábbakkal is így lennék. Nyugodtan kísérletezz, 30% fehérje tartalom alá ne add, és amit itt sokan emlegetnek, hogy lehetőleg ne tartalmazzon gabonaféléket! Neve? Denon? ;]

(#23489) Daffni2 válasza z123456789 (#23488) üzenetére


Daffni2
addikt

Neve? Denon?

Akkor Athénét Yamahának kellene hívnom? :D

"Aki ad,az nyer"

(#23490) Dorian válasza Daffni2 (#23489) üzenetére


Dorian
félisten

Nálunk, amikor egyszerre 2 kutyát terveztünk, komolyan felmerült a Hifi és Wifi név :D

Markus Mühle - Black Angus úgy tűnik nálunk nagyon bevált. Szereti, tökéletes a kaksi állaga és nagyobb darabokból áll, így kénytelen elrágni, nem egyben nyeli. Meg a tartalom is bizalomgerjesztő.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#23491) Daffni2 válasza devil-k (#23486) üzenetére


Daffni2
addikt

édes pofa,Athéne megrágcsálná a buksiját :DD

Imádja a kis szarosokat, olyan óvatosan játszik velük, alig hiszik akik látják.
Mindent megenged nekik,ugrálnak rajta,lógnak a pofáján.

"Aki ad,az nyer"

(#23492) erik365


erik365
aktív tag

Én is hoztam 2 képet Winston-ról ;]

1.4 T-jet M32

(#23493) devil-k válasza bb0t (#23487) üzenetére


devil-k
nagyúr

Azok, mindenkit meghatnak. :D Egyébként a neve Rafi, a hivatalos neve pedig Raffaello.

(#23488) z123456789
Én is meglepődtem, amikor itt láttam egy pandamedvét. :D A Hondát azt nem szeretem, mármint az autókra-motorokra, focira, sörre nem izgulok. :D
Most akkor úgy vesszük a kaját, hogy előtte megkóstoljuk. Hahah. :D

(#23491) Daffni2
Szereti a nagy kutyákat. Már is van egy barátja, akinek a fülét is húzgálja. Arról nem is beszélve, hogy múltkor egy kölyök kuvaszt nyomott le. :B

- mozi bolondéria -

(#23494) z123456789 válasza Daffni2 (#23489) üzenetére


z123456789
addikt

(#23489) Daffni2
Az annyira nem kutyás név. A Denon inkább. :D
Amúgy meg Higgins nyomán az Athene nagyon találó és szép név egy dobermannhoz. ;)

(#23490) Dorian
:C

(#23493) devil-k
Én meg azon lepődtem meg hogy egy egész jó kis kutyás topic van PH-n. :D
A Hondát konkrétan nem rád értettem. :)
Bárcsak ki lehetne bontani a csomagolást. :( ( :DDD )

(#23495) zolynet válasza bb0t (#23485) üzenetére


zolynet
addikt

Te szereted szívatni magad. :DDD
Végtelen egyszerű a képlet pedig: mielőtt elmennél aludni (nem a kutya), kiengeded és addig nem jöttök vissza amíg nem pisi egyet.

devil-k: cukkancs

Life is too short to stay stock!

(#23496) bb0t válasza zolynet (#23495) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Az a baj, hogy a kertbe nem tudom kiengedni mert mindenhol virágok vannak szóval ott nem szabad neki pisilni. Ki kellene menni vele az utcára, de 10 után ehhez már nincs olyan sok kedvünk. :( Mondjuk van olyan ismerősöm aki 6 órási 1,5-2 órás séta után még 10-kor elviszi 1 órára. :D

Mai nappal vége a szabad életnek mert este nem hagyott minket már megint aludni, pedig voltunk agilityzni ahol szépen lefáradt. Látnátok milyen ki ügyi-bügyi. :B :C :DDD

Winston úrfi se semmi. :K

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23497) zolynet válasza bb0t (#23496) üzenetére


zolynet
addikt

Nálunk is van olyan rész amit nem szeretem ha lepisil, de 1-1x biztos megteszi amikor nem látjuk. Mondjuk 1-1x akkor is amikor látjuk de akkor megy a 'neee ooddaaaaa'. :D (biztos érti)
Este mikor kiengedem akkor hátra kell mennie végezni a dolgát, pár alkalommal vele mentem, hogy arra vegye egyből az irányt, ne a tuják felé. Ma már csak hátra kell mutatnom és mondanom 'pisi'.
Nekem is nyűg lenne ezért az utcáig lebattyogni.
Tessék szépen megtanítani, hogy este merre vegye az irányt, hasznos. :K

Life is too short to stay stock!

(#23498) bb0t válasza zolynet (#23497) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Azzal nem is lenne gond, de a fogyatékos macskák mindenhova odacsinálnak amit ő előszeretettel behamizik. Azt meg nagyon nem szeretném, hogy a kellemes ősz esti pisi túrák lényegisége átalakuljon macska sz.r evő túrává. Sétából is úgy jövünk, hoyg nem térhet le a sárga köves útról. Ezek a belterjes pszicho kóbor macskák már nem kaparják el mint régebben. :( És mivel az egész utcában mindenhol van a kertben kutya csak nálunk nincs ezért mind ott szokott tanyázni. :((

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23499) st6969


st6969
őstag

Üdv, a segítségeteket kérném: kutyust szeretnék a kertbe. A lényeg: gyerekszerető, kistestű, játékos legyen. Kislányom 5 éves lesz, elsősorban az ő számára lesz, szereti a kutyákat.
Előre is köszönöm a javaslatokat!

(#23500) VANESSZA1 válasza st6969 (#23499) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Közép Schnauzer

[link]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.