Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67801) herdsman12 válasza beg (#65902) üzenetére


herdsman12
őstag

Volt itt segítség "buca84" hozzászólásaiban.
1. Megmutatta a bpost honlapját.
2. Leírta, hogy felesleges a postáknál ugrálnom, mert nem nálam a feladóvevény.

Február közepén ott tartott az egyezkedés a Gearbest-el, hogy az eredetileg november elején, biztosítással (?) vásárolt csomagot elküldenék újra x összegért cserébe.

Mivel kártyás vásárlás volt, ezért gyors infó a banktól, majd pár mondatban a történet, számla, címzett boríték képe, üzenetek, bpost tn oldala mellékletként elküldve.
Két napon belül csendben visszakerült a pénz a számlára.
Úgy tűnik, hogy az Erste banknál jól működik a "CHARGEBACK".
Arról nem találtam infót, hogy van-e valami határidő, de ez a történet éppen 120 napon belül zárult.

Köszi buca84!

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#67803) A texasi válasza herdsman12 (#67801) üzenetére


A texasi
aktív tag

Tisztelet, szép munka, öröm ilyet olvasni!
:R

(#67804) beg válasza A texasi (#67803) üzenetére


beg
veterán

"Mivel kártyás vásárlás volt"
Chargeback, 4 hónap.

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67805) herdsman12 válasza beg (#67802) üzenetére


herdsman12
őstag

Nem olyan védelem nélküli az a kártyás vásárlás, pont ezért is írtam le.

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#67806) beg válasza herdsman12 (#67805) üzenetére


beg
veterán

Chargeback-et nem ismerni kell, hanem elkerülni előrelátó cselekedetekkel. Főleg úgy, hogy egy Paypal regisztráció 5 perc és ingyenes.

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67807) Predator2


Predator2
addikt

Helló

geekbuying -ra nincs most valami használható kupon kód?
Ilyen kábelszettet szeretnék venni:[link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#67810) csimpánz


csimpánz
csendes tag

Sziasztok,
Törötten érkezett a 4$-os gearbestes üvegfóliám.Érdemes nyavajognom?
Üdv,
Robi

(#67811) Katatonia666


Katatonia666
aktív tag

Sziasztok. Bocsi, ha megint zavaró lennék, de valamit nem értek.
Kérdeztem SPEmall-t, miután kaptam SMS-t a DPD-től, hogy amit kaptam számot, miért nem látom az oldalon (lehet hülyeség volt, de már mindegy). ? Kaptam ma hajnalban egy választ, amiben adtak egy linket (sfb2c.com), plusz a számot amit SMS-ben kaptam, hozzá toldva még egy számjegyet.
A lényeg, hogy ezen az oldalon ha beirom a 15 karakterből kapott számot, ezt dobja ki:

RoissyCDG
FRANCE 2016-03-05 12:28:00 Inbound linehaul scan

Hong Kong
HONGKONG 2016-03-04 16:37:00 Arrived at Depot.

Hongkong
HONGKONG 2016-03-04 16:37:00 Sorting in progress at local branch,Remark: item ready for despatch

Hongkong
HONGKONG 2016-03-04 10:58:00 Arrived at Depot.

CHINA 2016-03-02 22:32:28 The item has been departure the transport center of SF.

CHINA 2016-03-02 22:23:20 The item has been arrival the transport center of SF.

CHINA 2016-03-01 15:29:51 Electronic information has been received

Jól értelmezem, hogy franciában van a csomagom? Csak mert az összefoglalóban linkelt két globális követő oldalon még csak a 03:04 16:37 szerepel.

Bocsi tényleg, ha hülyeséget kérdezek, vagy úgy tűnik türelmetlen vagyok! Nem vagyok az, csak nem értem. :)

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#67812) fergyoka


fergyoka
csendes újonc

Sziasztok.

Ezt a 4 jegyű kódot hol lehet megtalálni?

Mennyire vicc hogy nem használhatom a kártyám és a saját pénzem miután túl léptem egy limitet. Aztán küld egy ilyen értelmetlen üzenetet hogy "add meg a 4 jegyű kódot" Köszi aki tud segíteni!

We made a small charge to your credit card. The charge created a 4-digit code that can be found on your card statement.

To begin using your card with PayPal, please enter the 4-digit code we sent to your credit card below.

(#67813) Katatonia666 válasza fergyoka (#67812) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Szia.
Ha a PayPal regisztációról beszélsz, akkor azt a kódot emailben, és ha adtál meg telefonszámot (úgy tudom kötelező) akkor SMS-ben is meg kellett, hogy kapd. PP-vel kezdődik, és utána van 4 szám. Azt kell megadnod.

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#67814) fergyoka válasza Katatonia666 (#67813) üzenetére


fergyoka
csendes újonc

Nem kaptam sms-t és sem emailt.. Most akkor hogyan tovább?

(#67815) fergyoka válasza Katatonia666 (#67813) üzenetére


fergyoka
csendes újonc

Ja ez nem regisztráció ha nem nem tudok fizetni paypallal csak akkor ha ezt a kódot megadom.

És hallod 3x levont 400Ft-ot...ez felháborító komolyan! Mi ez ha nem a gusztustalan rablás? ezt letudja vonni azonnal, de én a pénzemen nem tudok fizetni. És akkor most tárjam szét a karom hogy mi legyen...hányó smiley

[ Szerkesztve ]

(#67816) kmarci25 válasza fergyoka (#67814) üzenetére


kmarci25
veterán

A 4 jegyű kód a bankszámlakivonatodon lesz. Ott keresd.
Egyébként elég csak lefordítani az üzenetet, amit kaptál: We made a small charge to your credit card. The charge created a 4-digit code that can be found on your card statement.
És van PayPal topik külön...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#67817) fergyoka válasza kmarci25 (#67816) üzenetére


fergyoka
csendes újonc

Köszi meg van. :R

(#67818) beg válasza fergyoka (#67815) üzenetére


beg
veterán

"És hallod 3x levont 400Ft-ot...ez felháborító komolyan! Mi ez ha nem a gusztustalan rablás?"

Mindegyiket vissza fogod kapni, ne parázz. Azért van a próbaterhelés, hogy az azért cserébe kapott kóddal hitelt érdemlően bizonyíthasd, hogy az a te számlád és van hozzáférésed is.
Ha minden simán ment volna, csak egyszer történik meg a levonás, de te többször próbáltad.

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a hülye. Értem :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67819) kmarci25 válasza beg (#67818) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, előbb a hőzöngés, aztán a tájékozódás. Fordítva kéne inkább... :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#67820) Katatonia666 válasza fergyoka (#67815) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Az én fentebb feltett kérdésemre tud valaki valami okosat mondani? :) Nem idegeskedek miatta, csak nem értem mi van ilyenkor. :)

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#67821) cma8


cma8
csendes tag

Az mennyire szokványos, hogy lassan két hete a tracking státusz az alábbi?

25.02.2016 15:18
Elhagyta a repteret
Guangzhou Terminal 51000061

BG rendelés, az utóbbi küldemények átfutása alapján bizakodtam, de úgy látszik feleslegesen...

(#67822) luck66 válasza fergyoka (#67815) üzenetére


luck66
tag

Paypal topik

(#67823) Bendegúz98 válasza Katatonia666 (#67820) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Te nem lehet, hogy teged már itt unnak? Nem kicsit, nagyon!

(#67824) Vertigo18 válasza fergyoka (#67815) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk attól függetlenül, hogy visszakapod, nem értem hogy miért vonta 3x...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#67825) Atomgeszi válasza Katatonia666 (#67811) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha rákeresel itt a topikban, le van írva,hogy melyik oldalon tudod követni, illetve láthatod, hogy páran már beírtuk(ÉN még screenshotot is csináltam az egész szállításról), hogy hol lehet követni.
Egyébként feketén fehéren minden le van írva a weboldalukon is. Mivel az sfb2c végzi a szállítást, nyilván a saját keresőjükben előbb fog nyomot találni a csomagodról.
De tessék: Minden itt van a weboldalukon.

Utolsó sor:
Amint feladtuk a csomagot, 1-2 napot belül kapunk egy TN-t, amit majd elküldünk neked emailben illetve az oldalunkor a profilod alatt is ott lesz amit majd a sfb2c oldalon, majd amint beért Franciaországba már mindkét oldalon is tudod követni.
Annyi, hogy a chronopost majd a DPD lesz, magyarán szerintem már azon az oldalon is tudod követni.

[ Szerkesztve ]

(#67826) Zeki válasza Katatonia666 (#67811) üzenetére


Zeki
nagyúr

A franciáktól jön DPD-vel a csomagod. Ennyi. És azt a futárcég oldalán követheted.

(#67827) Teplic válasza beg (#65768) üzenetére


Teplic
tag

Nem igazán értem, de 39.99$ dolláros csomagomat mai nap 15/2004 PM rendelet 51§ (4) alapján vámmentesnek ítélték meg.

Ugyanez volt tovább 5, azaz öt csomagommal januárban. Tudtommal már rég hatályon kívül helyezték a 10 euros dolgot.. Engem nem zavar, csak nem értem.

(#67828) Janaboy válasza cma8 (#67821) üzenetére


Janaboy
veterán

Normális.

Janaboy

(#67829) csongi


csongi
veterán

xiaomiforsale.com Egyenlőre próbálom elintézni, hogy a Szombat délután hibásan rendelt előre kifizetett telefont nem küldjék el és helyette a megfelelő eszközt küldjék. Eddig semmi siker, és elutasítottak, mert elindult a csomag. Közben csomag számom sincs. Háát nálam a messze nem ajánlott eddig ez a shop.
Folyamatosan írok mire jutottam.

(#67830) berobi78


berobi78
tag

Sziasztok, rendelt valaki mostanában (múlt hét szombattól) a banggood-ról valamit, amit paypal-al fizetett? Nekem mindig hibaüzenetben végződik a fizetési procedúra, és gyanitható, hogy a hiba a BG oldlán lesz. Hátha más is tapasztalt ilyet (vagy az ellenkezőjét).

(#67831) bl4ze válasza csongi (#67829) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha Te rendelted hibásan, és most akarcs cserélgetni akkor miért is nem ajánlott a bolt ?
Te baxtad el, nem Ők - nemde ? ?? ?

.:. bl4ze .:.

(#67832) beg válasza berobi78 (#67830) üzenetére


beg
veterán

Pont tegnap gondolkoztam rajta, fizettem a bangi oldlán, de nem a https-es PayPal-ra dobott át, hanem a simára. A kártyáról még nem jött sms.

Megnéztem, unpaid, fizetni akartam, akkor pedig: Order can not be paid because coupon has been used.

Valami kavarás lehet, remélem átmeneti.

Szerk. A két tételből most az egyiket már engedi, de a másikat még mindig nem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67833) berobi78 válasza beg (#67832) üzenetére


berobi78
tag

Én szombaton próbáltam fizetni, de mindig ugyan azt a hibaüzenetet kaptam. "PP_ERR_[13113] Buyer Cannot Pay.,The Buyer cannot pay with PayPal for this Transaction.;"

Akkor azt gondoltam, hogy azért mert nincs egyenleg a paypal számlámon (bár enélkül is szoktam tudni vásárolni, mert a bankkártyám adatai megvannak adva az accountomon, és akkor egyből leemeli a számlámról a pénzt), ezért feltöltöttem.

Most van egyenlegem, és mégis ugyan az a hibaüzenet. BG support azt irja, hogy náluk minden rendben.

(#67834) csongi válasza bl4ze (#67831) üzenetére


csongi
veterán

Talán az ügyfélkezelés, csomagszám még sehol, foghegyről válaszolás. Ha utánvéttel rendelem, és nem veszem át az jobb? Talán ezért nem ajánlom egyenlőre. Ebből kiindulva garanciális ügyintézés milyen lehet? Én is kereskedelemebe dolgozom, de ilyet sosem csinálok, mert tudom a mások oldalon is van egy ember, nem pedig egy bank kártya. Talán ez bőven elegendő érv. :)

(#67835) zsiz válasza berobi78 (#67830) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem múlt pénteki rendelésem van, azzal még semmi gond nem volt nálam. Azóta nem rendeltem.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#67836) beg válasza berobi78 (#67833) üzenetére


beg
veterán

Közben kiderült, hogy a tegnapi sikertelen fizetés miatt miért csak az egyiket engedte kifizetni ma. A másik közben promós lett és mivel a kettőre együtt nyomtam kupont, most a másodikra nem engedi beváltani, mivel promós.

Remélem valami jó angolossal fogok levelezni, mert így a második termék fél ára ment a levesbe. (hiszen tegnap lekuponoztam, csak a fizetéssel volt gond)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67837) csongi


csongi
veterán

A végeredmény túl későn jeleztem a módosítási szándékom 21 perc elteltével túl késő!!!!!!!!!!!!
Előre ne fizessetek!!!!! Inkorrekt az ügyintézés!!!!
Facebook, skype reagálás nulla. Kerülendő vagy erősen megfontolandó a vásárlás innen. kíváncsi vagyok megérkezik e egyáltalán a készülék, mert csomagszámot sem kaptam még.
Xiaomiforsale.com

[ Szerkesztve ]

(#67838) kmarci25 válasza csongi (#67837) üzenetére


kmarci25
veterán

Kár, hogy szinte mindegyik külföldi webshop-nál előre kell fizetni...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#67839) beg válasza csongi (#67837) üzenetére


beg
veterán

Most pont nincs igazad. Előre utalással fizetünk, mire a tényleges levonásig jutsz, legalább 3 oldalon keresztül van mód ellenőrizned, hogy miért is fizettél, tehát te voltál figyelmetlen.
Abban igazad van, hogy 21 perc alatt nagy valószínűséggel nem dolgozták fel, de a matematikai esélye megvan, hogy már nyitottak rá jegyet és elkezdték a folyamatot. Vásárlói feltételek szerint ez már egy aktív megrendelés.

Kár ezért beszántani és sóval behinteni egy webshopot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67840) csongi válasza beg (#67839) üzenetére


csongi
veterán

Nem kértem hogy ne küldjön készüléket, csak annyit hogy másikat kérek, és a különbözetet fizetem természetesen. ebben nincs semmi komplikált, emberi hozzá állás kérdése. Nem a Web shop dönt vagy irányít hanem az ember. Nem a webshop forgalmaz hanem az ember. A shop csak egy eszköz.
Semmi teljesíthetetlent nem kértem. Hozzá állás kérdése az egész. lehet 125 oldalon is keresztül lépkedni ha nem veszed észre a hibát akkor mindegy. Lehet ez ellen érveket felhozni persze tudom. de nem a shop aki cselekszik, hanem az ember. És ebben nagy nullák. Mondhatom, hogy azonnal jeleztem hogy mit szeretnék, mindegyik online csatornájukon. szóval nem hetek múlva vagy napok múlva. Én is a kereskedelemben élek, rendelek számos helyről, de még soha nem csináltam ilyet, pedig keményen tolják a beszállítók, van hogy 33% amortizációval vennék vissza a terméket. Szóval nincs életekbe kerülő hiba, ha csak annyi időt foglakozott volna az üggyel amennyit lekörmölt foghegyről akkor már rég meglenne a ügy oldva, és javasolnám a vásárlást.Majd mindenki maga dönt, hogy vásárol e onnan vagy sem. Ez is egy információ annak aki tervezi.

[ Szerkesztve ]

(#67841) beg válasza csongi (#67840) üzenetére


beg
veterán

Alapból nagyon más a kínai kereskedői mentalitás az európainál. Azt kell mondjam, sajnos. Náluk az a cél, hogy minél több előre fizetést begyűjtsenek, aztán majd megoldjuk valahogy a reklamációkat. Így lesz forgatható tőke, a problémákkal ráérnek pár hét múlva foglalkozni. Ez merőben eltér a megszokottól, csak az a helyzet, hogy ez a kínai webshopok 95%-ban így működik.

Ez ellen nem segít, hogy leírod milyen tróger brigád, mert aki rákeres, ezt a hozzászólásodat látja, pedig nem úgy kerek a sztori.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67842) Beni2360 válasza cma8 (#67821) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is ez van.
Csak nem írták, hogy a kuka ükrétsor hagyta el a repteret és a bányában landolt. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67843) Katatonia666 válasza Atomgeszi (#67825) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Eddig világos, de lehet érthetetlenül fogalmaztam, mert azt a számot akkor küldték, amikor rákérdeztem. A DPD-től kaptam SMS-ben egy számot, de amit azzal látok a DPD oldalán, marhára eltér attól, amit a sfb2c oldalán látok.
Na mindegy. Majd két hét múlva jelentkezek megint. :DD Addig nyugi van! :D

Bendegúz98, marhára nem érdekel a véleményed. Valamit nem értettem, és úgy tudom, vagyis tudtam, hogy ebben a topikban segitenek. Meg is tették, de a te véleményedre egyáltalán nem voltam kiváncsi. De azért köszi az észrevételt, valahogy hidegen hagy. Unj csak. ;) :*

CineDOG1, erre gondoltam én is, csak nem voltam benne biztos, és megkavart, amit leirtam, hogy egyik oldalon igy, a másikon úgy...

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#67844) csongi válasza beg (#67841) üzenetére


csongi
veterán

Szlovak a shop.es szerintem szlovakok az ottani ugyintezok. Nekem kinai arussal meg nem volt gondom. Minden alkalommal mindenutt szot ertettem veluk. Itt van az elso az eltelt evek alatt, hogy erdektelensegbe botlottam. Biztos magan ugyi problemai vannak az ugyfelesnek. :)
Megertem, csak ne szivozzon adja at az ugyet es kesz vagy legyen segito kesz. Utalom a flegma embereket :) de ez mar az en bajom.

(#67845) maj-viktor válasza csongi (#67837) üzenetére


maj-viktor
őstag

Talán 3x rendeltem tőlük... pikk pakk megjött EU-n belülről! Még utánvét fizetés is van! (ami nagy szó... egy EU-s shop esetén)

Te rendeltél szart.... szóval az a bajod, hogy túl gyorsan feladták... és nem tudják módosítani már a rendelésedet... aham és ezért nem ajánlott... elég zavaros tévképzetes világban élhetsz!

Ahogy írták:
1. te rendeltél rosszat
2. gyorsan feldolgozták (ezért nem tudtad módosítani)
3. EU-s
4. UV is van

Ezek mind pozitívumok!

Attól, hogy te rendelést akarsz módosítani és ők már átadtak valamit a futárnak, már szinte semmit nem tudnak tenni.. vagyis de felhívják a futárt, hogy xyz számmal feladott csomagomat hozzák vissza (bár ez sem így működik... inkább kiviszik és a vásárló "nem veszi át - ne vegye át" és akkor automatikusan visszamegy a csomag! Pláne ez a cég - futár több országon át szállít, nem csak egy országon belül... azért sem "egyszerűbb az egész folyamat", mint ahogy te leírtad, ha "ebben dolgozol", akkor talán tisztában vagy, hogy nem olyan egyszerű sokszor a posta / futárral kommunikánod neked sem a webshop részéről... mer csak a saját belső szabályzatukat - rendszerüket hajtogatják! Ahogy pl. írtam, hogy ha valamit feladsz és szólsz nekik, hogy hééé ezt ne vigyétek ki, mert tévesen lett feladva, stb.

(ha jól emlékszem nem szlovák, hanem cseh vagy lengyel amúgy a xiaomiforsale)

Mutass még 1 EU-n belüli shopot, mely vállal UV-t... nem sok van! (én konkrétan nem is tudok másikat most így hirtelen fejből)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#67846) beg válasza csongi (#67844) üzenetére


beg
veterán

Ha átadja másik ügyintézőnek, akkor is ugyanaz a cég és ugyanaz az ország marad :) Erre gondoltam, mikor az előbb ecseteltem a piaci magatartást, tehát nem járnál/jártál volna jobban másik ügyfelessel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67847) csongi válasza maj-viktor (#67845) üzenetére


csongi
veterán

A gyors feldogozást hagyjuk, mert még fel sem vette a futár. Ok értem, hogy gyorsak, de ennyire? :D 20 perc után jeleztem az összes csatornán hogy baj van. Igen én rendeltem rosszul, és most mi akkor mi van?
Előre utaltam, mert meg előlegeztem a bizalmat, ami nagy hiba volt. Pontosan azért fizettem előre, mert láttam hogy utánvét is van, és gondoltam nem egy félvállról kezelő dolgozók vannak.
Íme a válaszlevelek egyike.
unfortunatelly is too late for cancelling this order
your xfs

Mindenki xfs. Szóval nem tudom azt mondani, Fánglee vel nehéz boldogulni. Ezért a shop maradt mint "személy" akinek van arca vagy megnevezhető. Érted?

Örülök hogy neked pikk pakk megjöttek a csomagok. Nem is arról írtam hogy késik vagy nem küldenek vagy más van benne. Egy olyan dologra hívtam fel a figyelmet, ami simán mással is megeshet. Egy igazán jó kereskedés itt mérettetik meg. Nem az a nagy feladat, hogy egy automatizált rendsezr működésében droidként lehet dolgozni. Nah de mindegy is..

A te személeted is érdekes. lelépsz a járdáról elütnek, oda éra mentős, és azt mondja neked hát te léptél le a járdáról ugye tudod? És ott hagy a francba :)
Emberi oldalról van szó, mindenki hibázhat és fog is élete folyamán sokszor. De könnyen lehet segíteni a másiknak ha akar a másik.

beg: Számtalan alakalommal rendeltem kínaiaktól :) Mindegyikkel szót értettem, és minden helyzet megoldódott, a pénzvissza fizetésen át a termékek cseréjéig újra küldésén át.

[ Szerkesztve ]

(#67848) Janaboy


Janaboy
veterán

Februar 23an fizetett, 24en feladott Gearbest mi band 1s tn nelkul, ma jott.

Janaboy

(#67849) beg válasza Janaboy (#67848) üzenetére


beg
veterán

Az nájsz. Eu raktár?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67850) Janaboy válasza beg (#67849) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez jo kerdes, nem onnan rendeltem, de a boritekon van vmi Germany cim :)

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.