Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27948) Laslow


Laslow
senior tag

Nekem több Kindle is van, mindhez saját @kindle.com email címmel, de egy amazon.com account alatt beregisztrálva mind. Ilyen esetben hiába küldök bármilyen címről bármilyen @kindle.com címre könyvet, az amazonos, fő email címre érkezik mindig a megerősítő email, hogy biztos mehet-e a küldött doksi az amazon könyvtáramba. Ami tök zavaró, mert így nem tud a feleségem vagy a fiam emailben könyvet küldeni a saját olvasójára anélkül, hogy azt egy NEKEM kiküldött emailben jóvá nem hagynám. Ezt így még érteném is, mert hát el kell valahogy kerülni, hogy doksikkal spamelje az olvasómat valami ismeretlen, de be van állítva az amazon.com-on a saját címem, feleségemé és fiamé, mint megbízható címek, amikről megerősítés nélkül kellene fogadnia dokumentumokat. Na, ez a funkció valamiért nem működik. Kerestem már vele az Amazon supportot is, nem jutottak semmire... Ez így sajnos elég bosszantó. Áthidaló megoldás lehet mindenkinek külön amazon.com fiókot létrehozni, és átregisztrálni oda a készülékeket, mert akkor mindenki a saját címére kapná a megerősítő maileket, amiket rögtön jóvá tudna hagyni, de elveszítenénk a lehetőséget, hogy lássuk egymás könyveit...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.