Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6284) Ájvé válasza harry (#6283) üzenetére


Ájvé
veterán

Pont erről szól, ezek amatőrök (vagyis nem mind, azt hiszem egy magyar aki nyert ilyen versenyen tornász volt, csak sérülés miatt nem tudta folytatni azért kezdett bele ebbe), nem kell hozzá oktató, nézz körbe youtubeon, általában ügyességi gyakorlatok amihez nem árt kis erő, de messze nem szertorna (még ha van is hasonlóság köztük, mindkettő calisthenics az biztos). Amiből indult az meg amerikai gettó, csórók lementek mozogni közben pedig egymással versenyztek ilyen ki mit tud módon, nézz ilyeneket mint Hannibal for the king vagy európai is legyen Frank Medrano. Látványos elemeket mutatnak be, saját koreográfiát. A lehetőség mindenkinek adott, lemész és gyakorlod, ha jó vagy és kitartó eljuthatsz magas szintre is benne.
Igen sok munka van ezekben, ebben egyetértek és kell hozzá elköteleződés, de egyáltalán nem lehetetlen és jó kiegészítő lehet más mozgáshoz, szint visz bele. Én is szoktam néha kézenállásba nyomást csinálni, jó erősítő vagy húzódzkodást csak most nincs hol csinálni, ezek kettlebellhez jó kiegészítő gyakorlatok is. Azért ennyire én se mennék bele a calisthenics világába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.