Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) j.bravo válasza Polemius (#5900) üzenetére


j.bravo
addikt

nyáron használtam ilyet fehérben. Nem kimondottan tapad jól a talpa, sőt... :( bár parkettás/sportpadlós teremben nem próbáltam, csak az utcán.

Whatever.

(#5902) harry válasza Polemius (#5900) üzenetére


harry
veterán

Szerintem bőven jó, de az <1k alatti kínai csoda is megteszi ha látsz valami piacon :D
Majd írj, hogy ment. Nem az első edzés lesz durva - hanem a másnapja ;]

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#5903) városi alien válasza koxx (#5891) üzenetére


városi alien
csendes tag

Milyen gyakorlatokra gondolsz, amire azt írod, hogy gerinc/derékgyilkos gyakorlatok?

Gyakorlatilag egykezes swing, TGU, swing, fél szakítás volt a videóban.

+ power juggling.

Nem kötekedésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok!

(#5904) városi alien válasza városi alien (#5903) üzenetére


városi alien
csendes tag

az első videót néztem csak meg. bocsi.

a promóba tényleg sok oda nem illő dolog van.

[ Szerkesztve ]

(#5905) rainwood


rainwood
csendes tag

Sziasztok, van egy eladó tölthető kettlebellem. Részletek [itt]

(#5906) koxx válasza városi alien (#5903) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Elég nagy baj ha nem veszed észre. Majd megnéztem megint aztán beírom.

(#5907) Bendzsi62


Bendzsi62
csendes tag

Kitűztem célul, hogy megcsinálom a 20-as golyómmal az 5X5-ös C&P létrát.
5X3-as létrákkal kezdtem és 4 hónap alatt eljutottam az 4X5+1X4-es létráig.
A kérdéseim, amiket még a program előtt kellett volna kérdeznem :) :
- Létrákban érdemes pihenőt tartani? (jelenleg nem tartok)
- A létrák között mennyi pihenőt érdemes tartani, ha érdemes egyáltalán? (most 50mp-ot pihenek kb.)
- Ez a fejlődés lassúnak vagy normálisnak mondható?

Hozzá kell tennem, hogy 1 éve csinálom mindössze az egészet, és semmilyen komolyabb sport múltam nem volt előtte. Tehát sem erőm, sem állóképességem nem volt.

Az normális, hogy minél inkább magabiztosabbnak, erősebbnek, és szívósabbnak érzem magam az edzéseim valahogy rövidülnek, mert folyamatosan csökkentem a pihenőidőket. Viszont a jól eső fáradtság ugyanúgy megvan a végén. Jelenleg egy edzésem kb. 30-35 percre redukálódott a kezdeti 60-80 percről.
Ha valaki válaszra méltat azt megköszönöm! :)

(#5908) AirWin1987


AirWin1987
csendes tag

Sziasztok!

Eladnám mindkét 16kg-os 360Gears Full Force típusú bellemet! 1 db 14000 HUF, 2 db 26000 HUF! Érdeklődni privátban..;)

(#5909) natran válasza Bendzsi62 (#5907) üzenetére


natran
csendes tag

Anno én majdnem végigcsináltam ezt az edzéstervet, de 3 hónap után ráuntam, annyi különbséggel, hogy nekem voltak még húzódzkodások is a létrák között, és a létrák után meg swingek, illetve snatchek. Én is 20 kilóval toltam, akkor kb 62-63 kilósan. Az időm majdnem ugyanígy változott.
Tarthatsz a létrafokok között is szünetet, ha nem bírod, illetve a minél precízebb kivitelezésre hajtasz. Ez attól függ, hogy mi a célod.
Én mindenesetre felhagynék, ahogyan fel is hagytam ezzel az edzéstervvel. Nem igazán eredményorientált dolog mindig ugyanazt a gyakorlatot végezni, mert a szervezeted gyorsan megtanul hozzászokni a terheléshez -ugye nincs új inger(ek)nek kitéve. Javaslom vezess be egy B hetet is, ahol teljesen másfajta gyakorlatokat csinálsz.
Az órával mindig célszerű versenyezni, akármilyen feladatot is végzel, ezzel nagyon jól tudod kontrollálni, hogy mennyit fejlődsz. Ha ilyen jó célokat tűzöl ki magad elé vezess edzésnaplót és pár hét/hónap távlatából visszanézve levonhatod a megfelelő konzekvenciát. (itt jegyzem meg, hogy bizonyos szint után az idővel való versengés már nagyon a minőség rovására megy)
Nem tudja senki innen a monitor mögül megmondani, hogy ez jó, illetve rossz eredmény. Ezt Te úgyis jól tudod/érzed legbelül. A legfontosabb, hogy meg legyél elégedve magaddal és örömmel csináld végig az edzést.
Remélem valamit segítettem:)

(#5910) Ájvé válasza Bendzsi62 (#5907) üzenetére


Ájvé
veterán

Létra vagy nyomás sorozatok? Egy 5-ös létra annyit tesz, hogy váltott kézzel 1-1 2-2 3-3 4-4 5-5 nyomsz, összesen 15-öt kezenként. Szóval ezért kérdezem, hogy létra vagy simán 5x5 nyomásokat csinálsz.
Ha az én olvasatomba vett létráról beszélsz te is akkor felesleges ilyen sokat csinálnod, ha 5-ig fel tudsz már menni pihenő nélkül és ezt esetleg meg is tudod ismételni még 1-2x pihenők után akkor érdemesebb súlyt váltanod inkább.
Ha csak sima nyomásokat csinálsz, akkor még jó az 5x5-ös cél (összesen 25). Az hogy mennyit pihensz nem lényeges annyira, inkább a gyakorlatra, kivitelezésre koncentrálj, inkább pihend ki magad a szettek között és úgy állj neki újra.
Szerintem inkább próbálgasd a 24-est már, úgy vettem ki, hogy elég sokat elértél a váltáshoz már.
Mindenki egyedileg fejlődik, neked kell érezni korábbi önmagadhoz képest mennyit változtál, de ahogy írtad elég sokat.

(#5911) Bendzsi62 válasza natran (#5909) üzenetére


Bendzsi62
csendes tag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat.
Tegnap végül sikerült megcsinálnom az 5X5-ös létrát kerek öt hónapba telt mire eljutottam idáig az 5X3-ról.
Tehát 60-ról 150-re sikerült elérnem. Ahogy írtad Te is, rettentően unalmas,monoton. Pont a változatossága miatt szerettem bele a golyóba, ennek ellenére mégis végig csináltam ha már elkezdtem. Én is csináltam/csinálok ballisztikus gyakorlatokat a létrák végén. A könnyű/közepes napokon pedig színesítettem is az edzést más gyakorlatokkal is.

Edzésnaplót vezetek már az első naptól fogva, és az idővel is folyamatosan versengek, úgy, hogy közben rettentően próbálok koncentrálni is a precíz kivitelezésre. Nagyon motiváló.

Köszi még egyszer!

(#5912) Bendzsi62 válasza Ájvé (#5910) üzenetére


Bendzsi62
csendes tag

Létrákat csinálok. Tehát ahogy írtad is: 1-1;2-2;3-3....
Kicsit megerősítettél abban az elképzelésemben, hogy talán itt az ideje váltanom a 24-re :)
Vagy nem lenne érdemesebb még egy 16-ost a meglévőm mellé..? És azzal elkezdni a dupla belles gyakorlatokat...? Nem tudom melyik lenne célravezetőbb ha az elsődleges célom az erő és állóképesség növelés, másodlagos a zsírégetés.
Ezentúl akkor kipróbálom, hogy kicsit többet pihenek a létrák között.
Köszi Neked is!

(#5913) vojna válasza Bendzsi62 (#5912) üzenetére


vojna
csendes tag

Lezártál tehát egy edzésciklust a 20-assal. Most egy felmérést kellene csinálnod szerintem ( pl. snatch teszt 20-al, mp nagyobb súllyal (24-28 esetleg 32, húzódzkodás).Ennek, valamint a céljaidnak ismeretében lehet új edzéstervet keresni.

Ne aggódj!

(#5914) Bendzsi62 válasza vojna (#5913) üzenetére


Bendzsi62
csendes tag

Jól mondod. A snatch teszt lesz a következő célom 20-al. Egyelőre 76 ment csak, igaz a számomra kemény létrák után próbáltam meg. Akkor is igazából a tenyerem kezdte feladni, valószínű sokat kell még csiszolnom a technikámon.

(#5915) vojna válasza Bendzsi62 (#5914) üzenetére


vojna
csendes tag

A teszteket teljesen pihent állapotban, pár nap kihagyás után érdemes elvégezni! Különben nem kapsz mérhető eredményt.

Ne aggódj!

(#5916) vojna válasza Bendzsi62 (#5914) üzenetére


vojna
csendes tag

Illetve reális eredményt. Amit azután összevethetsz a korábbi mérésekkel.Így meg tudod ítélni, hogy jó úton jársz-e a céljaid elérésében.

Ne aggódj!

(#5917) Ájvé válasza Bendzsi62 (#5912) üzenetére


Ájvé
veterán

Súly növelés egyértelműen. Két kettlebellt hagyhatod még későbbre, ha erősíteni akarsz akkor válts nagyobbra.

(#5918) Bendzsi62


Bendzsi62
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek a tanácsokat, meg is fogadom őket. :)

(#5919) Antonio válasza bobby_30 (#5872) üzenetére


Antonio
senior tag

Sziasztok,

Visszatérve a 36 vagy 40 kg os kb vegyek kérdésre. kb ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkezem (182cm/~90kg/37év) 3 év csoportos kettlebell edzés (Tóbiás Mátyás nál)

ünnepek alatt kicsit felborult az edzésrend (elmaradás stb) és a bejgli is megtette hatását :)
most elsősorban ballisztikusabb edzéseket próbálok hogy hamarabb leadjam a fölösleget mielőtt visszatérnék a nagyobb bell kérdésre.

Kérdés:
1. mikor mondhatom hogy egy sújt megszelídítettem? van valami elfogadott teszt hogy ha ebből ennyit megcsinálsz akkor mehetsz tovább?
pl mindenféle rákészülés nélkül elsőre ment 5 ös MP létra 32-essel (na jó az ötödik létrába nem ment ki az 5. nyomás hanem csak a 4. ordibálva)
Előtte mondjuk volt egy 24-es Teljes feszítés kettlebell komplex amiben 4ről 7 fokra mentem (evezés 32 vel) a 8 as létra csak azért nem ment, mert beütött a karácsonyi őrület ...

2.Kérdés
bobby_30: otthon edzel? van egy kimondott edzésterved ami segít lépésről lépésre elvinni 32- től 48 ig?

3. tegnap kezdtem el ezzel az edzéssorral a "fogyást" (24kg)
Kettlebell intervallum haladó edzésterv 1. ([link]
Ízületi bemelegítés

10 deadlift

5-5 halo

20 swing

5 percen keresztül:

30 mp swing VAGY snatch (körönként kézváltással) 30mp pihenés

5 percen keresztül:

20mp clean&press egyik kéz majd 20mp másik kéz és 20mp pihenés

5 percen keresztül:

30mp guggolás 30mp pihenés

10 kör 8-as figura

10 jóreggelt gyakorlat

5-5 halo

(jaj ok nyomtam) :D

fura hogy nem terhelt meg annyira mint számítottam rá, persze alatta és közvetlen utána lihegtem jajongtam de lefekvéskor és ma már nem nagyon érzem, max a combomat egy kicsit.

Kérdés tudtok ajánlani olyan könyvet vagy inkább linket (blog)ahol egy helyen van fent egy csomó edzésterv, illetve edzéselmélet a (milyen gyakorlatokat abból mennyi sorozatokat-ismétlést végezzek, milyen létra milyen gyakorlat sort x célra milyen gyakorlatsort y célra stb.)

pl a fenti edzésterven hogyan teszteljem a "szintem" pulzus/vérnyomás? ill hogyan tudom upgradelni (munka idő növelés3/szünet csökkentése- + 5 perc gyakorlat)

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5920) koxx válasza Antonio (#5919) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"mikor mondhatom hogy egy sújt megszelídítettem?" jájjj :) súly

Kérdés, hogy van-e értelme mindig feljebb lépni. Néha néha én is belenyomok a 36-ba, 40-be, de alapvetően 20-24-32 vel edzem, alkalmanként swingelek 48-assal is.

(#5921) Antonio válasza koxx (#5920) üzenetére


Antonio
senior tag

egyéb helyesírás hibát találtál? :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5922) koxx válasza Antonio (#5921) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak ez szúrt szemet elsőre :) amúgy nem célom javítgani.

(#5923) Antonio válasza koxx (#5922) üzenetére


Antonio
senior tag

természetesen jogos az észrevétel és köszönöm. ;)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5924) bobby_30 válasza Antonio (#5919) üzenetére


bobby_30
tag

Egyénileg edzek általában teremben, de otthon is van golyóm 8-tól 36kg-ig. A kicsiket a feleségem használja. :) Többfajta edzéstervet váltogatok, így ha az egyikkel megakadok akkor áttérek egy másikra. Én akkor kezdek egy súllyal dolgozni tervszerűen ha legalább háromszor ki tudom nyomni. Onnan kezdve megtámadom a létrákkal, és abból megpróbálom felépíteni 5-ig. Amennyiben elakadok akkor tervet váltok. Amik nekem nagyon beváltak a létrán kívül az a fokozódó sűrűségű edzés, valamint most nem jut eszembe a neve, de a lényegét leírom. 1.nap 5,4,3,2,1 2.nap 5,4,3,2,2 3.nap 5,4,3,3,2 és így szépen el lehet jutni akár a végtelenségig. Tehát minden nap növekszik eggyel az ismétlészám. Ezzel a módszerrel is meg lehet lendíteni a dolgokat. Amíg nem tudok egy súlyt legalább 3 szor kinyomni addig a Pavel féle gtg módszerrel fejlesztem. Ezekről a holt fordítók társasága oldalán olvashatsz többet. Amúgy is ajánlom azt az oldalt, rengeteg hasznos cikk van rajta. Remélem tudtam segíteni.

(#5925) Antonio válasza bobby_30 (#5924) üzenetére


Antonio
senior tag

A holt fordítokat én is ismerem onnan is linkeltem a hozzászólásomban
még a
[confidenceandpower.blogspot.hu] is nagyon jó

a terem alatt hagyományos GYM-et értesz ahol van kettlebell súly is (sajnos ilyet nem tudok a környékemen (Zugló)pedig jó lenne.

vagy kimondottan kettlebell edzőtermet? ott meg szinte lehetetlen csak úgy lemenni és privát lóbálgatni csoportedzést figyelmen kívül hagyva , vagy igen?

amúgy milyen sűrűn edzel - ha nem jön közbe semmi- minden másnap, vagy naponta betartva pl a Pável féle egyik nap nehezebb másnap könnyebb, aztán következő nap játékosabb stb.? ez is olyan egyszerű dolog de az ember sokszor nem tudja hova igazodjon.

én most úgy gondoltam hogy 1 nap HIIT 2. nap szünet 3. nap HIIT 4. nap szünet 5. nap meg valami passzívabb komótosabb nyomós erő nap TGU gugolás MP/PP/SSP aztán szünet és előről.

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5926) Antonio válasza Antonio (#5925) üzenetére


Antonio
senior tag

akarom mondani guggolás és előröl :D

túl gyorsan nyomogatom és küldöm :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5927) bobby_30 válasza Antonio (#5925) üzenetére


bobby_30
tag

Az én hivatásomban elvárás a megfelelő erőnlét amit számon is kérnek. Cserébe biztosítják a feltételeket. Hagyományos edzőterem, golyók,szauna. Én a sűrű de tömény edzést preferálom. Erőnövelés akár heti 5, erre jön 2-3 pörgős ahol általában szakítás van terítéken. Az edzéseim nemigen tartanak 30 percnél tovább, ha szakítok akkor is belefér ék 50 percbe. Mondjuk dumálni, haverkodni nem szoktam edzés közben .

[ Szerkesztve ]

(#5928) j.bravo válasza bobby_30 (#5927) üzenetére


j.bravo
addikt

A legtöbb (átlag) embernek ez tuti túledzés szerintem... bár nyilván nem mindegy a pontosan mennyit és pontosan hogyan... akinek a hivatásához kell és az évek során hozzáedződött az persze más

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#5929) koxx válasza j.bravo (#5928) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A túledzés sok embernél probléma, nálam is volt párszor, szerencsére időben feltűnt.

(#5930) bobby_30 válasza j.bravo (#5928) üzenetére


bobby_30
tag

Egy edzésen kb. 30-50 minőségi ismétlést végzek az adott gyakorlatból. Ez max. 20 perc. Ez egyik nap felvétel és nyomás, másik nap húzódzkodás, tolódzkodás. Minden nap van hozzá haskerék, valamint goblett guggás, ezek kis ismétlésszámmal. Ez megvan 10 perc alatt. Utána esetenként szakítás. Az sem több 10 percnél.

(#5931) bobby_30 válasza koxx (#5929) üzenetére


bobby_30
tag

Én általában mentálisan égek ki, ilyenkor azonnal tervet váltok. A gyakorlatok maradnak, de az ismétlésszámot, valamint az egyéb paramétereket megváltoztatom. Nagyon fontosnak tartom hogy az ember élvezze az edzést, mivel hosszútávon csak így lehet fejlődni. Viszont nemrég majdnem ráfáztam. Fogadásból le kellett adnom pár kilót és én Dan John 10000 swing tervét átdolgoztam 9000 szakításra. Tehát 21-21 szakítás, majd 3 ismétlés nagy súlyos erőgyakorlat, ezután 15-15 szakítás ismét 3 ismétlés erőgyakorlat, és a végén 9-9 szakítás és persze a szokásos erőgyakorlat. Egy edzésen volt 450 snatch, valamint 45 erő. Ezt csináltam heti 4szer, és volt olyan is hogy mellé ment a futás. A 3. héten a derekam nem bírta, és be kellett fejeznem idő előtt a tervet. Sőt utána vagy 2 hétig csak úgy lejárogattam, de érdemi munkát nem végeztem mivel teljesen kikészültem mentálisan is. mondjuk ezt még tetéztem egy elég komoly diétával is. Tehát tényleg vigyázni kell.

(#5932) Pxs


Pxs
aktív tag

Sziasztok!

Holnap érkezik egy 4 kg-os kettlebell itthonra. (Tactic Sport típus, nagyon alap)

Tudnátok adni néhány tippet, mire kell nagyon figyelni kezdésnél, illetve mik a legajánlottabb alap gyakorlatok egy kezdőnek? Erőnlét+állóképesség növelés a cél, nem kifejezetten az izomtömeg növelése (bár egy kevés elférne abból is). 184 cm/72 kg-os, 31 éves férfi.

Köszi és üdv,
Gábor :R

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#5933) pilóta válasza Pxs (#5932) üzenetére


pilóta
nagyúr

Őszinte leszek: Nem tudom mit lehet csinálni egy 4 kg-os bellel ekkora embernek.
(Kulcstartónak talán jó lesz... :P )

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5934) koxx válasza Pxs (#5932) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

4 kilós? nemár :) barátnőmnek egy 8ast vettem, pedig aztán tényleg semmi sportmúltja nincs.

(#5935) Antonio válasza Pxs (#5932) üzenetére


Antonio
senior tag

szia
16 kg al illene kezdened :ez az alap férfiaknak.
Ha nagyon nem megy esetleg 12 (de ezt pár edzés alatt úgy is kinövöd)

Ja és ne magadtól kezd el, mindenképpen menj el órára ahol van instruktor.

4 kg az kb egy alsós gyereknek jó :) (felejtsd el esetleg rakd ki dísznek)

ha netán elírtad és 24 -eset akartál írni, az viszont sok lesz kezdésnek.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5936) Pxs válasza Antonio (#5935) üzenetére


Pxs
aktív tag

Sajnos 4 kilóst sikerült rendelni..mostanában elég lekvár kondiban vagyok, minap egy 10 kg-os szintetizátor hazacipelése is megizzasztott. Valamire csak jó lesz :)

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#5937) Bendzsi62 válasza Pxs (#5936) üzenetére


Bendzsi62
csendes tag

Sajnos igazuk van az előttem szólóknak. Én csak egy éve kezdtem és nagy gondban voltam a súlyválasztással. szinte semmi sport múltam nem volt, és nagyon gyengének, tunyának éreztem magam. Mégis a 16-ossal kezdtem, már a boltból is alig bírtam kihozni☺Most 20-ról akarok épp 24-re váltani. Ahogy mondtam, mindössze egy év alatt. Tehát tényleg 16-os kéne, hidd el hamarabb megszelidíted, mint gondolnád.

(#5938) Bendzsi62


Bendzsi62
csendes tag

Erről a gyakorlatsorról mi a véleményetek?
Párszor megcsináltam már, de még mindig elég kemény :) Kíváncsi lennék hozzáértők szerint jól van e felépítve?

(#5939) vojna válasza Bendzsi62 (#5938) üzenetére


vojna
csendes tag

Ha nem úgy csinálod mint a koma, akkor még jó is lehet.Vagy te is beszélsz közben :N :N ?
De komolyan, hogy lehet így bemutatni a gyakorlatokat.Hol marad a légzés tanítása? Mondjuk szét is esik a mozgása,

Ne aggódj!

(#5940) koxx válasza Bendzsi62 (#5938) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A logikája jó, swing, aztán high pull, snatch, c&p így szép sorban (részletkérdés, hogy nem túl szépen mutatja be)

Nekem most a kedvencem
10x fekvőtámasz
5x 2x20kg MP (itt van, hogy thrustert rakok be)
10x 32kg swing
5x 48kg DL
5x húzódzkodás

Ebből 10 kör, garantált KO :) körönként minimális pihenőkkel.

vojna: na egyre gondoltunk :)

[ Szerkesztve ]

(#5941) városi alien


városi alien
csendes tag

Akit érdekel:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5942) balage111


balage111
csendes tag

Sziasztok! Páromat szeretném egy kis 8assal meglepni... Ha valakinek van feleslegessé vált ilyen méretű golyója, kérem jelezze! Köszönöm!

(#5943) BajzáthA


BajzáthA
csendes tag

Kicsit haldoklik a fórum.
Részemről 35 kg-al új egyéni rekord katonai nyomásban.
Kis szünetet kellett volna tartanom felvételnél -amikor benne voltam úgy éreztem megvolt- de elsőre elégedett vagyok vele.

(#5944) natran válasza BajzáthA (#5943) üzenetére


natran
csendes tag

Gratula az eredményhez!

Sajna ez a fórum is megérzi Integra hiányát, azért ő majdnem minden héten bejelentkezett. Másik oldalról sokan, ahogyan én is csak olvassuk a topikot kevésszer szólunk hozzá.
Most viszont, ha már hozzászóltam had kérdezzek valamit. Valaki meg tudná mondani, hogy mi a húzódzkodó öv angolul? Megálltam egy ideje a fejlődésben és gondoltam elkezdem magamra aggatni a belljeimet, csak hát a több, mint 10 rugós ár eléggé elrémisztett és hátha be tudom szerezni ezt is olcsóbban Kínából.

Közben meg is lett, ha valaki mást is érdekel:
húzódzkodó öv

[ Szerkesztve ]

(#5945) Antonio válasza natran (#5944) üzenetére


Antonio
senior tag

Szerintem ha olcsón akarsz kijönni a dologból

akkor talán egy normális bőr öv is megteszi :) (csak van otthon 1-2) belefűződ a belt és kész. lehet kicsit kényelmetlen ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5946) Antonio válasza natran (#5944) üzenetére


Antonio
senior tag

Van itthon is hasonló árban.
[link]

Ezt legalább le tudod csekkolni hogy nem kínai gagyi.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5947) germanh válasza Antonio (#5946) üzenetére


germanh
senior tag

Ez igazából egy súlyemelő öv, nem húzódzkodó öv. Ez a húzódzkodó öv: [link], [link]

Enjoy the pain!

(#5948) Antonio válasza germanh (#5947) üzenetére


Antonio
senior tag

Mi a régen a konditeremben egy kampóval oldottuk meg a problémát. Súlyemelő öv + kampó + súly. nem official de működik :). ha kettlebellt használsz akkor még kampó nélkül is megoldható ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5949) germanh válasza Antonio (#5948) üzenetére


germanh
senior tag

A kampó nem rossz. Nálunk mondjuk ez a láncos megoldású van.
Kínai súlyemelők megoldása: 1:45-nél Súlyemelő övbe súlyemelő öv és arra a tárcsák ;]

[ Szerkesztve ]

Enjoy the pain!

(#5950) Csarlee válasza Antonio (#5948) üzenetére


Csarlee
tag

Ja, mi is 20-as laposvasból hajlítottunk a kampót... :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.