Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6271) Antonio válasza mutyuru (#6265) üzenetére


Antonio
senior tag

Mondjuk most újra elolvasva a gyakorlatodat ez inkább ballisztikus a magas ismétlésszámok miatt. ehhez tényleg talán elég a 12.

És most visszagondolva amikor én is kezdtem bár 16 volt az alap a fiúknak de sokszor az is sok volt egy jó kis ballisztikus edzésnél.

Talán azért tűnt elsőre kevésnek, mert mostanában itthon edzem (39/89/183), és ballisztikus helyett inkább az erő elemeket szeretem, illetve szeretek mindent leegyszerűsíteni azaz nem csinálok kis súllyal mindenféléből sokat :D (már csak azért se mert csak 2x24 meg egy 32 van most itthon) hanem inkább 1 valamiből "sokat" pl edzést általában snatcheléssel fejezem be.

Bár mostanában nagyon elhanyagoltam az edzést mert sokat kellett külföldre mennem munka miatt. Ha újra leszek 1-2 hét akkor a terv az bemelegítés után 5 TGU (fel és vissza mindkét oldalon 32kg), utána létrázok clean/press/renegade rows tehát minden ismétlést cleannel kezdek, rows ból csak 1-et csinálok oldalanként a 32 vel de lehet azzal is létrázom. 5 ös létráig elakarok menni. most csak 3 megy szabályosan. Aztán edzés végén snatch (24kg) it jó lenne újra eljutni 5x20 ig (1 kör 10-10 oldalanként) illetve az 5perc/100 snatch teszt minden edzés végére. Ill még egy láb combot is be kéne iktatni ... aztán ha megvan ötös létra akkor veszek egy 40-est és indul a szelídítés :D

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.