Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17352) Viper26 válasza #05304832 (#17351) üzenetére


Viper26
nagyúr

Képnek és videónak lenne, egy ott lévő albumhoz kéne a sync, ha be lehet állítani egyáltalán, és persze ha eredeti méretben / minőségben kerülnek oda.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#17353) Alex91 válasza #05304832 (#17351) üzenetére


Alex91
félisten

Fotokrol volt szo...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17354) Atlantisz48 válasza #05304832 (#17343) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Rendben, köszönöm megnézem. :R

(#17355) Atlantisz48 válasza Alex91 (#17346) üzenetére


Atlantisz48
őstag

De az nyilvános nem?

(#17356) Alex91 válasza Atlantisz48 (#17355) üzenetére


Alex91
félisten

Ami nekem privaton van az privaton van.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17357) Atlantisz48 válasza Alex91 (#17356) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Rendben, akkor azt is kipróbálom, köszönöm. :R

(#17359) galaxys80


galaxys80
veterán

Egyik ismerős iPad 3-ja került hozzám. Nem reagál semmire, be sem lehet kapcsolni.
Gondoltam teszek egy próbát a DFU móddal, mielőtt elássa a hátsó kertben. :D

Mindent a leírások szerint csináltam és most ott tartok, hogy " iPad helyreállítási üzemmód. Az iTunes szoftvert tölt le ehhez az iPad készülékhez és a letöltés befejezésekor vissza fogja állítani a készüléket"
De már vagy fél órája ez van. Kellene valahol mutatnia, hogy hol tart a letöltés?

(#17360) galaxys80 válasza galaxys80 (#17359) üzenetére


galaxys80
veterán

Stornó. Közben megtaláltam a jobb felső sarokban a kis ikont ami a letöltést jelzi.

(#17361) galaxys80 válasza galaxys80 (#17360) üzenetére


galaxys80
veterán

iPad nem állítható vissza. Ismeretlen hiba lépett fel. (9)

Megy a kukába.

(#17362) blakey válasza Atlantisz48 (#17342) üzenetére


blakey
titán

Fotók, videók tárolására kiváló a Flickr és 1TB helyet kapsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#17363) Noxy válasza Atlantisz48 (#17342) üzenetére


Noxy
veterán

A saját NAS.
Amúgy meg mind1-k megbizható.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17364) Viper26 válasza blakey (#17362) üzenetére


Viper26
nagyúr

Auto uploadr Flick-ben beállítható egy mappára? Hogy hová töltse fel.

iPhone 14 | FR955

(#17365) Noxy válasza Viper26 (#17364) üzenetére


Noxy
veterán

Nem. Minden adat a Camera Roll mappába megy. Innen oda rakod, ahova akarod.
Ez minden felhő szolgáltásnál így van. Kivéve a saját NAS. Ebben bárhova mentheted a képeket.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17366) blakey válasza Viper26 (#17364) üzenetére


blakey
titán

Nem, de gyönyörűen, dátumonként rendszerezi, utólag tudod rendbe tenni, évek óta ezt használom, igaz én manuálisan tölltőm fel . képeket. A többi felhőszolgáltatást is használom, de azok másra vannak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#17367) Viper26


Viper26
nagyúr

Néztem most manuálisan, úgy mappát is tudok választani, de feltölt a 470-ből kb 40 képet, és megállt a tudomány...nem folytatja. :F

iPhone 14 | FR955

(#17368) Viper26


Viper26
nagyúr

Nah most auto upload majd megcsinálja úgy néz ki, utána még mindig mappába rakhatom majd.

iPhone 14 | FR955

(#17369) Noxy válasza Viper26 (#17367) üzenetére


Noxy
veterán

Mennyi a szabad hely az iPad-n?
Ha csak 2-300 MB, nem folytatja amíg nem csinálsz több szabad helyet.
Az iCloud-ba sem tölti fel így, nem csak a Flickr-be.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17370) Viper26 válasza Noxy (#17369) üzenetére


Viper26
nagyúr

60GB szabad, és úgy néz ki az auto upload is megáll... :F

4-5 napot sync-elt le visszamenőleg, az nudli...

Nah most továbbment megvárom mi lesz.

Itt marad minden eredeti méretben / minőségben ugye?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#17371) Noxy válasza Viper26 (#17370) üzenetére


Noxy
veterán

Igen marad, de ezt magad is megnézheted, pld a ViewExif app-l. Minden infót megmutat a képről.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17372) student


student
őstag

ti vettetek már lightning - hdmi kábelt?
Nincs kedvem 17e ft-ot kiadni almás kábelért...ha van valami megbizható és olcsóbb alternatíva

(#17373) Jaded


Jaded
senior tag

Használ valaki iPaden iOS 11-et? Semmi gond vele, az akksi is rendben van. Egyedül a négy ujjas alkalmazásváltás nem működik meg a Fotóstream? Az lehet azért mert eltérő verzió van iPhone-on és az iPaden?

Renault Megane IV Limited

(#17374) Atlantisz48 válasza Jaded (#17373) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Én használok Ipad Air 1 en. :D És mind a kettő működik.

[ Szerkesztve ]

(#17375) Ragnar95 válasza Jaded (#17373) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Air2-n public beta 3-al megy mind a 4 ujjas alkalmazásváltó, mind a Fotóstream.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17376) Jaded válasza Ragnar95 (#17375) üzenetére


Jaded
senior tag

Az alkalmazásváltó hol megy hol nem..ha megy, akkor is nehézkesen. A fotóstream továbbra sem, nem jelenik meg telefonon és fordítva. Akkor nálam van valami fatal error..

Renault Megane IV Limited

(#17377) syIex


syIex
veterán

Hali! iPad vásárlásán gondolkozom. Akár használt is szóba jöhet, olyan 50-60 körül szánok rá. Milyet tudnátok ajánlani? Mindennapos felhasználásra lenne, semmi extra! :U :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17379) Ragnar95 válasza syIex (#17377) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ahogy előttem is írta a kolléga, Airnél régebbit már semmiképp nem vennék, de ha belefér, az Air2 még jobb választás, 2x annyi RAM erősen érződik és emiatt csak az Air 2 kapta meg a multitasking újítások nagy részét iOS10-el.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17380) Viper26 válasza Ragnar95 (#17379) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jaja, +1 az Air 2-re

iPhone 14 | FR955

(#17381) Viper26


Viper26
nagyúr

Egy kérdés..

Ha másik lejátszót használnék filmekhez, hogyan tudom megoldani anélkül, hogy ne kelljen 60GB-ot újra felmásolnom?

Társítás vagy hasonló megoldás? :F

iPhone 14 | FR955

(#17382) Noxy válasza Viper26 (#17381) üzenetére


Noxy
veterán

Ha ez a 60 Gb a mostani lejátszó mappájában van, akkor sehogy.
Amúgy miért nem kísérletezgetsz csak 1-2 filmel?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17383) Viper26 válasza Noxy (#17382) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mert nem kísérletezni akarok, csak egyszerűen filmeket nézni...az meg vicc kategória, hogy újra kelljen másolni mindent. :Y

iTunes-ban lett hozzá adva a programhoz (PlayerExtreme).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#17384) Noxy válasza Viper26 (#17383) üzenetére


Noxy
veterán

Dehogy nem kísérletezgetsz.
Ki akarsz próbálni egy másik lejátszót.
A mostani akkor miért nem jó?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17385) galaxys80 válasza Viper26 (#17383) üzenetére


galaxys80
veterán

Pedig, ha másik lejátszóval akarod nézni, akkor újra kell másolnod.

(#17386) Ragnar95 válasza Viper26 (#17383) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sandboxing miatt márpedig kénytelen leszel újra felrakni a filmeket. iOS11 alatt a Files appal valószínűleg megoldódik ez a probléma is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17387) Viper26 válasza Noxy (#17384) üzenetére


Viper26
nagyúr

Néha elhalkul, plusz a feliratok hiányosak, holott gépen nézve jó...több kódolást is kipróbáltam már.

(#17386) Ragnar95.:

Na az jó lenne, ha készülőben lenne valami megoldás. :)

iPhone 14 | FR955

(#17388) kispéé válasza syIex (#17377) üzenetére


kispéé
aktív tag

Én most vettem aprón egy ipad 4-et, tudom nem új, iphone 7-esemhez képest néha gondolkodik döccen egyet ios10 alatt, de nem olyan vészes. A régi iphone 4s-em egy kínhalál volt ios9 alatt, az már rossz volt.
Ennyi pénzért androidban semmit értelmeset nem találtam. És azért ez az ipad 4 még sok alap dologra elég, főleg az asszonynak, meg a gyereknek nem beszélve a retina display-ről, az még mai szemmel is szuper, akksija nem különben! Nem bántam meg! Ja, 37 ezer volt dobozosan, ajándék tokkal, enyhén karcosan...

(#17389) Alex91 válasza kispéé (#17388) üzenetére


Alex91
félisten

A gond csak az vele, hogy nem kap mar rendszer frissitest, bar valoszinuleg meg par eveg hasznalhato marad. Amugy valoban, ujonnan ennyiert Androidban nem kapsz semmit...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17390) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Feltettem az Assassin's Creed Identity az Ipad Air 1-re. De sajnos eléggé laggol, olyan 15-22 fps-em lehet. Előfordulhat, hogy azért, mert IOS 11 Beta van fent?

Mit tudok tenni?

(#17391) Romvr válasza kispéé (#17388) üzenetére


Romvr
őstag

Én egy iPad Mini -t nyúztam (1st) az se volt egy veszett villám már de netre filmekre még jó volt vagy arra hogy mérsékelten Word Excel szerkesztést lektorálást végezzek rajta.
Utána az Air 2 -t alig tudtam utolérni az agyammal olyan gyors a régi döcögős Mini hez képest. A multitasking meg mindent visz. Netezek közben oldalsó sávon csetelek, vagy nézem a jegyzeteket. Stb.
Landscape nézetben gépelést is kényelmesebb végezni. Főleg angolul. Azt jobban autó correcteli mint a magyart. Magyarban 70%, angolban már inkább 95%. Persze billentyűzetet és laptopot nem váltja ki de ha gyorsan kell valamit írnom akkor tökéletes. Mint most ezt is Air 2-ről írtam.

iPad Mini meg ment console nak a home serverhez a falra rögzítve. SmartHome rendszer elérést tökéletesen kiszolgálja.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#17392) Noxy válasza Atlantisz48 (#17390) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm el kell döntened. Vagy bétázol, vagy pedig játszol.
Talán ebből megérted, hogy miért: https://hu.m.wikipedia.org/wiki/A_szoftverkiadás_életciklusa

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17393) Ádám16


Ádám16
addikt

Használ valaki asztali zsanéros/fix tablettartót? Van valami ajánlott?

(#17394) drzozo


drzozo
senior tag

Tudom, hogy volt korábban szó róla, de most melyik fizetős videólejátszót ajánlanátok? Mindenképpen vennék valamit, mert a reklámok már idegesítenek.

720p/1080p/hd sorozat/srt kezelés/wifi másolás

[ Szerkesztve ]

(#17395) Alex91 válasza drzozo (#17394) üzenetére


Alex91
félisten

Infuse Pro, BuzzPlayer amiket hasznalok...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17396) kispéé válasza Alex91 (#17389) üzenetére


kispéé
aktív tag

Ez világos, ennek tudatában vagyok, hogy nem sokáig kap frissítést a 4th iPad. Ha megkapja a ios11-et azt már ajándéknak veszem :))
Ha beválik, lehet pár év múlva lecserélem egy majd akkori új generációsra.

[ Szerkesztve ]

(#17397) Alex91 válasza kispéé (#17396) üzenetére


Alex91
félisten

Nem kapja, mert 32 bites. En is ezert valtam meg tole...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17398) Ragnar95 válasza kispéé (#17396) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem csak hogy iOS11-et nem kap már, az iOS11 a 32bites appokat sem támogatja már, így nem valószínű, hogy sok fejlesztő fog szórakozni az iOS11-nél régebbi eszközök támogatásával akár csak 1 év múlva is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17399) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Most van a notebook.hu-nál viszonylag olcsón Ipad 2017. Szerintetek az Istyle-tól vagy a notebook.hu-tól érdemesebb/megbízhatóbb megvenni?

(#17400) Romvr


Romvr
őstag

Próbálgatom ezt az iOS 11 beta 3-at Air 2-n... minden jó és szép de a multitasking (split view) az három lépés hátra. Tök jó volt 10-en hogy fentről lehúztam a split view-os alkalmazást és felsorolta az összes többit így könnyen tudtam váltani köztük. Na itt már ilyen nincs. Csak a dock-on lévőket tudod összepároztatni azzal ami már meg van nyitva. Annyi pozitívum azért van hogy már bal oldalra is át lehet húzni illetve a bal oldali alkalmazást is lehet kicsinyíteni ha fél képernyőre nyitod meg. Szóval ha az őszi nagy frissítés során ezen nem változtatnak az baj lesz szerintem sokaknak.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.