Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37398) spidersoft válasza Corsa02 (#37301) üzenetére


spidersoft
senior tag

A tegnapelőtti mosogatás során hosszasan zárva hagyta az ajtót (eddig a program vége előtt kb. fél órával kinyitotta mindig, most egy jó negyedórát még ráhúzott és zárva tartotta, valami tizenpár perc maradt fel a programból, amikor kinyitotta), és szárazabbak lettek a dolgok, legalábbis a fiókokról nem dőlt a víz, amikor kihúztam, csak csepergett. Lehet beáll majd ez idővel... bár ennek a kézikönyv szerint öt mosogatás alatt meg kellett volna történnie. Mondjuk most kicsit hűvösebb volt, talán 26°C környékén, meg pára se volt akkora... lehet, ha még hűvösebb lesz a konyhában (mondjuk 22°C), meg lejjebb megy a páratartalom (mondjuk 60% alá), akkor jobb lesz a száradás is, nemtom...

Amit még észrevettem, és nem tudom, hogy normális-e: minden mosogatás után, függetlenül attól, hogy normál mosogatószer+öblítő van-e használatban (és beállítva) vagy minden-az-egyben mosogatószer öblítő nélkül, a gép aljában hab áll, illetve a kanalak belső élén, poharak fenekén, műanyag edények peremében is habos víz van. Ha ez se normális, akkor ezt is feljegyzem, és fel fogok keresni egy szervizt...

Egyébként mosogatni szépen mosogat :) Még kicsit tanulnom kell a bepakolást, mert szerintem lehetne több mindent is belerakni (tálakkal egész hamar tele van, nem érzem még, hogy mennyire lehet egymásra rakni őket). Például van két kistálunk: ugyanakkor lettek véve, nagyjából ugyanarra és ugyanannyit lettek használva. Az egyikük már járt a mosogatógépben. Vajon melyik? :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.