Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) Anulu79 válasza Segal (#54848) üzenetére


Anulu79
addikt

A meggazdagodást idézőjekbe akartam rakni. :) Mert ha már ezek a küldik csak ceo-ban érhetők el és a ceo nem olcsó akkor lehetne több is a jutalom. De persze ez csak az én logikám ugye. :DDD

(#54852) Segal válasza Anulu79 (#54851) üzenetére


Segal
veterán

Millioszor le van arazva a ceo 50%-al ugy meg 500k a legolcsobb (es szerintem a legjobb is) az meg akar 1 nap alatt visszakeresheto. Ezek a vip workok inkabb egyszeru es gyors penzszerzesek. Nem sok penz csak gyorsan. Mondjuk orosz sessionbe a pp piszok jo dolog mert biztos lehetsz benne hogy tamadni fognak:DDD
Volt par brutalis csatank anno:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54853) ucli


ucli
senior tag

Kezd elegem lenni ezekből a... furcsa alakokból.
Ma bementem a kokógyáramba venni egy adag supplyt és mit találok bent? Egy nagy büdös semmit. Laptopnál pedig minden áron setupolni akart. Semmi defendem nem volt, Mc-be se voltam ma.
Négy csíknyi cucc veszett oda, ami azért nem aprópénz.
A hab a tortán pedig az, hogy a Cockstarnak még ticketet se lehet írni, mert kéri azt a retkes dxdiagot még egy sima refundnál is... Vicc kategória. :W

(#54854) Kiskokó válasza ucli (#54853) üzenetére


Kiskokó
veterán

Lehet félre értem,de ha a ticketet nem bírod feladni az miatt amit írsz, akkor rossz platform.
Én is benéztem már, nem PC hanem SocialClub a platform. Akkor nem kéri azt a szart.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54855) ucli válasza Kiskokó (#54854) üzenetére


ucli
senior tag

Holnap bemegyek az Auchanba, és elkezdem keresni az ablakmosót a tejtermékek osztályán.

(#54856) Kiskokó válasza ucli (#54855) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jóóóóóóóóóóvan mááá de oda vagy má magaddall , csak segíteni akartam tegyem beléd :DDD :DDD
Én benéztem egyszer mert úgy gondoltam PC a platform logikusan, de akkor kérte azt a buzi fájlt...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54857) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Közérdekű Közlemény!

AKINEK HAJÓRA FÁJ A FOGA MOST VEGYE MEG! 40% OFF A YACHTOKRA!

A Fullos 6,2M

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54858) Trailblazer válasza Kiskokó (#54857) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem ez még mindig elérhetetlen vágyálom. :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54859) parkr válasza Trailblazer (#54858) üzenetére


parkr
őstag

nekem meg ingyen sem kéne :D

(#54860) Plata válasza parkr (#54859) üzenetére


Plata
félisten

Pedig atom jó,tegnap nem csináltam semmit sem online,csak a hajón dekkoltunk,és kerestünk 10 percenként 30-40 ezer dolcsit.
Mtamas például folyton repülő hollandit játszott,csónakkal repkedett összevissza. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54861) parkr válasza Plata (#54860) üzenetére


parkr
őstag

azzal hogyan keresel pénzt?

(#54862) szTotyy válasza parkr (#54861) üzenetére


szTotyy
őstag

Hát a pépével!! :K
Idézem pár oldallal ezelőtti magamat:

"A PP piracy prevention-t jelent. A yachthoz köthető VIP work. Meg kell védeni a yachtodat 10 percig a többi játékostól. Ha sikerül 30k üti a markod. Ismerőssel teli sessionben potyapénz."

(#54863) ucli válasza Kiskokó (#54856) üzenetére


ucli
senior tag

Mit jóvanozol már itt?¿
Arra reagáltam, hogy a Pc-s platformú hibákat Social platformon kell bejelenteni.
De azért kössz. :D

(#54864) Plata válasza szTotyy (#54862) üzenetére


Plata
félisten

És még jön 10k securoserv fizetés is. :D

(#54865) Brenor


Brenor
aktív tag

Ha sztori módba veszek egy helikoptert és repülök vele, azt vissza kell vinni a leszállóra, hogy ne tűnjön el?

[ Szerkesztve ]

(#54866) Plata válasza Brenor (#54865) üzenetére


Plata
félisten

Sztoriban minden eltűnik amit nem mentesz ki garázsba vagy egyéb helyre.
Kb semmi értelme vásárolni sztoriban kocsit meg egyebet.Max ha van már pár fölös milliárdod,de úgyis eltűnik ha valami közbe jön.

[ Szerkesztve ]

(#54867) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Ezentúl print screenelni fogom az összes magyar cheatert, akibe bele botlunk. Ime a tegnapi:
Szerk.: az ilyen több ezreseket alapból kickeljük, de a magyar csalók okozhatnak kellemetlen perceket.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#54868) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Akkor nem tűnik el a verda (story módban), ha épp benne ülsz, és quicksave mentést csinálsz a mobillal.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54869) Trailblazer válasza Majkee84 (#54867) üzenetére


Trailblazer
addikt

Alatta az a 6423-as level is hihető...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54870) ucli válasza Majkee84 (#54867) üzenetére


ucli
senior tag

Kéne egy feketelista az ilyeneknek...

(#54871) Puma K válasza parkr (#54859) üzenetére


Puma K
veterán

Anno -már nem is tudom melyik évben- sajnálom, hogy megvettem... még csak annyi sincs, hogy vezethesd...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54872) Puma K válasza Majkee84 (#54867) üzenetére


Puma K
veterán

A magas szintről nem feltétlen egyértelműen megállapítható, hogy csaló az adott játékos.

Nekem 2 ismerősöm is -akik a kezdetektől játszanak- tavaly egy csalótól kaptak +1100lvl-t, pedig természetesen nem kérték sem egyebet.

Alapból 400-500-as szintűek voltak mind a ketten külön-külön, erre rájött még ez a plusz kéretlen szintezés... most 1600-1700-as szintűek.

Írtak anno rögvest a Rockstar-nak, hogy egy csaló felszintezte őket, de a Rockstar nem foglalkozik ilyesmivel. Csak akkor mozdítják a kisujjukat ha pénzről van szó és pénzt kaptál-szórsz... :U :(((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54873) Kiskokó válasza parkr (#54861) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pár napja vezettem le pár oldallal ezelőtt hogy kb 20 milla már bejött a PP-ből és ráadásul akciósan 5,2é vettem a hajót :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54874) Triathlete


Triathlete
senior tag

Ma két highlightolt játékost is bedobott a játék abba a sessionbe amiben én voltam. Nem igazán tapasztaltam még ilyet csak egyszer láttam fórumon HussarF említette, hogy van ilyen. Azonnal ment a kill persze nem értették miért és arra sem tudtal válaszolni, hogy emlékeznek-e rám :)

Általában be szoktam jelölni ezeket a tryhardereket még harc előtt akik nagyon nem bírnak magukkal,bár többnyire csal azért, hogy a minmapon jobban lássam merre van. Aztán persze pár perc és lelépnek, viszont így érdekes mikor a játék visszadobja őket. :) Az egyik srác még nyomta is a trash talkot aztán mondtam neki, hogy 45-3 ide azzal foglalkozzon. Válaszolja milyen 45 nála 23 van. Tehát nálam még a pár héttel korábbi harc eredményeit is számolja. Azt mondjuk nem tudom nála miért nem.

Nem rossz, nem rossz, tetszett ez ma reggel! :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54875) ucli válasza Triathlete (#54874) üzenetére


ucli
senior tag

Az szerintem egy bug, nekem is szokott olyat írni, hogy megöltem XY-t 15-0ra, pedig csak egyszer (najó ötször ;] ) öltem meg.
Ez a highlight dolog az Interaction menüs higlight, ami kiemeli a playereket?

2017-11-04 14:28:08 - tetszett ez a reggel? :D

(#54876) Brenor válasza Plata (#54866) üzenetére


Brenor
aktív tag

Akkor elég szarul csinálták ezt meg. Lehetett volna itt egy olyan garázs rendszer, mint a saints rowban. Ott nem kell arra ügyelni, hogy visszavigyük a garázsba, mert beraktad, lementetted utána bárhova letetted mentés betöltése után mindig bent volt a garázsban. Online-ban szerencsére jobban megvan csinálva, de ott meg úgy vesztettem el egy autót, hogy egy haverom játszott vele a tengerbe ejtette a kocsimat és nem tudtam visszahozni, hiába hívtam a mors mutualst. Nem tudom, hogy ez egy bug volt e vagy, ha tengerbe ejtem akkor örökre búcsút intünk e neki. Szerencsére lopott volt. Úgy látszik az onlineban is vigyázni kell a kocsikra, repcsikre.

[ Szerkesztve ]

(#54877) Segal válasza Brenor (#54876) üzenetére


Segal
veterán

Lopott kocsira ha nem veszel biztositast akkor hiaba hivod a biztositot:DDD
Amelyiket veszed arra alapbol jar a lopottra meg kell venned lsc-be.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54878) Brenor válasza Segal (#54877) üzenetére


Brenor
aktív tag

Ja tényleg ebbe bele se gondoltam. :DDD Akkor megnyugodtam.

(#54879) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv ,nekem ezt irja most ki

[ Szerkesztve ]

(#54880) Triathlete válasza ucli (#54875) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nekem valószínűbbnek tűnik, hogy számolja.
Telefonon szoktam csinálni, jobb felső sarokban a contacts majd megkeresem enter és ott van, hogy highlight.

Nem értem a poént. : - )

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54881) ucli válasza Triathlete (#54880) üzenetére


ucli
senior tag

Milyen poén, hol? :D
Amikor belefutottam a legkomolyabb tryhardomba, akkor is ledobott, majd visszamentem és nullázta az egészet.

(#54882) parkr


parkr
őstag

buzzarddal repülök és nem megy az auto célzás.. nincs kikapcsolva. nektek működik?

(#54883) Triathlete válasza parkr (#54882) üzenetére


Triathlete
senior tag

Mostanában szokott szarakodni nekem, hogy más idegent nem fog be. NPC-knél nincs ilyen gond.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54884) ucli válasza parkr (#54882) üzenetére


ucli
senior tag

Interaction menü\ Player targetting priority min van?

(#54885) Kiskokó válasza ucli (#54884) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja Target Prioritytt át kell állítani, asszem ALL-ra. De akkor is csak úgy megy a homing ha az ellenfél járművel van. Lábon nem megy rá a Homing.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54886) parkr válasza ucli (#54884) üzenetére


parkr
őstag

everyone-on volt, és kocsira próbáltam lőni

(#54887) Laraxior


Laraxior
titán

Becseréltem az 1080Ti SLi-t egy motorra.

nVidia GT220-al is megy a játék ;]

Határozottabban szarabbul fut, mint anno a 7700K IGP-jével. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54888) freeknight válasza Laraxior (#54887) üzenetére


freeknight
őstag

Pont jókor, a motoros szezon kezdetén cserélted be :DDD . Várj... mégsem :D

[ Szerkesztve ]

(#54889) Laraxior válasza freeknight (#54888) üzenetére


Laraxior
titán

De ilyenkor olcsóbbak a motorok. ;) Tavasszal bő 10%-al drágább az áruk.
Azonfelül és használom télen is, mondjuk nem úgy mint nyáron... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54890) szTotyy válasza Laraxior (#54887) üzenetére


szTotyy
őstag

Egy nyavalyás motor?? :N
Jó múltkor megbüntetett egy rendőr 30 ezerre, mert nem kapcsoltam be a biztonsági övem a kocsiban, egy ilyen és ehhez hasonló kétkerekű istennyilára meg bárki büntetlenül felülhet?!?! Hát hol van itt az egyensúly?

Mindezek ellenére jó szórakozást kívánok hozzá, vezess óvatosan, és őszintén hosszú, eredményes életet kívánok Lara! :)

[ Szerkesztve ]

(#54891) Segal válasza Laraxior (#54889) üzenetére


Segal
veterán

En a kerekparokkal szoktam igy lenni tel elejen lehet a legjobb aron megvenni:)
Mondjuk en egesz telen hasznalom is:DDD
Sajna lassan le kell tenni az orszagutit es johet a monti szezon.

szTotyy: Na latod foleg evegett a legjobb a kerekpar mert rank szerencsere nem vonatkozik a kresz:P

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54892) Puma K válasza Laraxior (#54887) üzenetére


Puma K
veterán

:DDD

"Határozottabban szarabbul fut, mint anno a 7700K IGP-jével."

Meglepő, hogy azért HD 4600-tól kezdve az Intel IGP-k az i7-ekben egész használhatóak :D

(#54891) Segal

"a legjobb a kerekpar mert rank szerencsere nem vonatkozik a kresz:P"

Ja aztán mikor elütnek mert szabálytalanul közlekedsz a KRESZ ismeretének a hiányából adódóan akkor ne lepődj meg :N

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54893) Apollyon válasza szTotyy (#54890) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Jó múltkor megbüntetett egy rendőr 30 ezerre, mert nem kapcsoltam be a biztonsági övem a kocsiban, egy ilyen és ehhez hasonló kétkerekű istennyilára meg bárki büntetlenül felülhet?!?!"

De az autóban meg nem hordasz bukósisakot... legalábbis nem kötelező ;D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54894) szTotyy válasza Apollyon (#54893) üzenetére


szTotyy
őstag

Szerintem az autók és a motorok közti biztonságkülönbségen ne kezdjünk el egy vitatémát. :N
Nem hiszem, hogy a motorosok bármelyike is azt mondaná, hogy de, pedig a motorok biztonságosabbak, mint a kocsik. :U

(#54895) Apollyon válasza szTotyy (#54894) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Félreértettél, nem azért mondtam. Az egyikben ez a kötelező, a másikban az...

Amúgy szívesen motoroznék, de nem fogok, mert nem akarok meghalni :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54896) szTotyy válasza Apollyon (#54895) üzenetére


szTotyy
őstag

Ja, lehet egy picit, igen, bocsesz :B Azt hittem, a motor biztonságosságáért kampányolsz. :B

Amúgy a GTA-ban sokat szoktam fps nézetben róni a vidéket mocival. Úgy roppant hangulatos. :)

(#54897) Laraxior válasza Apollyon (#54895) üzenetére


Laraxior
titán

2014 áprilisban lettem kész a nagy motor jogsival. Kicsit több időt töltöttem a rutinpályán, mert sosem ültem sem robogón, se másfajta motoron. De meglett minden elsőre. Forgalomba nem kellett annyit menni, mert autóra már 5 éve megvolt a jogsim.
Milyen motort vegyek? Ha már megvan a jogsim ugye...
Többen javasolták a 125ccm-est, aztán ha van már gyakorlat akkor feljebb a 250, és majd évek múlva jöhet a nagy ccm-es.
Páran mondták, hogy felesleges, vegyek egyből amilyet szeretnék, csak ésszel motorozzak.

Hát októberben vettem magamnak egy 750-es Suzukit.

Az első utamon a munkahelyemre (25km) szakadó esőben mentem, de bementem vele, mert meg akartam mutatni bent. 50-el mentem végig a főúton. Nem ismertem a motort, sem a képességeimet, se semmit. Ezt súgta az ösztönöm.
Egy évvel később az alsóörsi Harley Davidson fesztiválra menet már ugyanilyen körülmények között 110-el mentem az autópályán. (Kis túrán voltunk, elkapott az eső..előfordul)
Tavaly júliusban adtam el. 25.000!!! km-t mentünk.
Egyetlen egyszer dőlt el a motor a parkolóban, elfelejtettem a sztendert, és rá akartam dönteni, de nem volt mire..)
Mivel akkor már készültem ki Németországba, ezért az autómat már korábban eladtam, hogy legyen pénzem bőven, biztos ami biztos alapon. Ezért is adtam el a motort is.
Így a munkatársammal kellett járnom. Ő is ugyanott lakott, ugyanazt az utat járta autóval, mint amit én motorral.
A második napon már nem értünk be a munkahelyre, egy balfasz előzést követően. Természetesen az Audi volt a hibás, amiben én is ültem.

Csak megjegyzem, hogy pont a másik irányba mentünk, mint amerre néz az Audi... Anyósülésen ültem, mivel be voltam kötve, így a zúzódásokon kívül nekem nem lett más bajom.

Csak azért meséltem el ezt a kis sztorit, mert.... nem, nem azért mert most azt mondom, hogy a motor biztonságosabb mint az autó. Hanem, ha nem vagy észnél, teljesen mindegy mibe ülsz, vagy mi van alattad.
Azért mert motorozol, az nem azt jelenti, hogy meghalsz.
Ésszel... mindig, mindent csak ésszel.
:R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54898) Apollyon válasza Laraxior (#54897) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Persze, nyilván nem lesz mindenkinek gondja belőle, csak mert motorozik. Még régebben meséltem egy kollégának kb. 5+éve, lehet meg kéne csinálnom a motoros jogsit is, mi baj lehet.

Aztán mesélt a haverjáról... 50 alatt ment egy főúton, teljesen szabályosan. Kihajtottak elé. Teljesen összetörte magát, kórház stb. Az autósnak semmi baja nem lett. A motoros srácnak viszont megsérült a feje, de olyan szinten, hogy maradandó károsodást szenvedett. Konkrétan mentálisan fogyatékos lett, soha nem lehet már teljes az élete. Kb egy 4-5 éves gyerek szintjén ha van... Továbbá a rövidtávú memóriája is sérült, így nem tud könyvet, de még filmet se nézni, mert már a közepén elfelejti, mi volt az elején. Örökké nyomorék lesz.

Aztán egy másik, ez már magával egy kollégával esett meg: No, neki nem volt ennyire súlyos, ő robogózott, és egy telefonáló hújepidtsa elütötte őt az X5-tel. Mondanom sem kell, hogy a nőnek nem lett baja, ellenben a kolléga több mint egy évre kiesett a munkából, 8 hónapig fekvőbeteg volt. Aztán még otthon pár hónapig. Egy év szevasz, és az egyik kezét soha nem tudja már ugyanúgy mozgatni, ahogy előtte.

Na nekem ezek a sztorik bőven elegek ahhoz, hogy még csak ne is gondolkodjak már motorban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54899) Anulu79 válasza Laraxior (#54897) üzenetére


Anulu79
addikt

Én csak 1 hozzászólással bővíteném az off témát aztán be is fejezem. Muszáj írnom mindig ha ilyet olvasok. Fel kéne lökni azokat az ostoba embereket akik mindig azt mondják, hogy kis ccm-ű motorrak kell kezdeni és feljebb lépkedni. Ha hülye vagy meg tudsz halni az 50-es motorral is. Ha ésszel mész az 1000-es géppel sincs baj. Én egy 1200-as motorral kezdtem a nagymotoros pályafutásomat. Ja, és még élek. :)
Off end!

(#54900) Vyndree


Vyndree
őstag

Nekem is megérett a 6-7 éves ATI HD5750-es VGA-m egy cserére. Pénteken beruháztam itt a hw aprón egy 12 ezer forintos GTX750-re, ami sajnos csak 1GB-os így csak 1280x960-on.
A Core2 Q8300 és 16GB RAM-mal (1333) már szépen viszi a játékot közepes beállításon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.