Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) Ideg válasza Plata (#55800) üzenetére


Ideg
aktív tag

Haggyááá máááá :O :DDD :DDD

(#55802) Plata válasza Ideg (#55801) üzenetére


Plata
félisten

Nem vicc. :D
Én félek leírni azt is lassan hogy GTA V,mert talán erre jár valaki aki nem tudja hogy ez az új GTA neve és én elspoilereztem neki a nevet ami miatt belém fog kötni. :B
Meg sem merek kérdezni hogy nem-e tudja valaki mi lesz az új DLC,akkor most Gunrunning 2 vagy tök új?
Mert talán ez is spoiler.
Jah múltkor leírtam M feleségének a nevét mert valaki kérdezte,oszt le lettem tolva hogy az spoiler. :C

[ Szerkesztve ]

(#55803) Met válasza Plata (#55802) üzenetére


Met
nagyúr

Baszki, M-nek van felesége?
Nem akarsz még több szpojlert elköpni?

;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#55804) Plata válasza Met (#55803) üzenetére


Plata
félisten

Na errű beszétem. :C

(#55805) Anulu79


Anulu79
addikt

Kicsinyke gyűjteményem ma kiegészült. :DDD

Nem lesz több kép ne féljetek. :D

(#55806) Plata válasza Anulu79 (#55805) üzenetére


Plata
félisten

Szép gyűjtemény,csipázom a szőnyeget is.Aszittem elsőre hogy fű. :DDD
De tedd spoilerbe mert látszik a játékok neve. ;)

(#55807) freeknight válasza Anulu79 (#55805) üzenetére


freeknight
őstag

Basszus az a gta könyv hatalmas volt anno :D . MINDENT leírt, amit a 3 játékról tudni kellett. Épp nemrég kerestem volna, de már nem találtam meg, valamelyik sulitársam biztos behúzta még régebben :(

(#55808) Gyula84 válasza Plata (#55806) üzenetére


Gyula84
veterán

nem unod még? :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#55809) Anulu79


Anulu79
addikt

Hallellujjah! Újabb dolgot értem el a játékban amit szerettem volna. Meg van az összes kollekció a lopott autókból. :)

(#55810) #81556480 válasza freeknight (#55807) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem is van ilyen. És a V-hez is van. nagyon jó :C

(#55811) Anulu79 válasza #81556480 (#55810) üzenetére


Anulu79
addikt

Honnan szerezted be a könyvet?

(#55812) Dtomka válasza Anulu79 (#55809) üzenetére


Dtomka
veterán

Jó hír, bár felesleges.

Hiszen az autólopásnál max 80% ig érdemes a garázst feltölteni, mert azután már medium és nem is tudom mi a még kisebb kat. autók neve :)

Tehát nem kifizetődő, remélem érthető mit szerettem volna tudtodra adni. Tehát 78% nál még 1-et lophatsz. ~2% egy autólopás.

(#55813) HussarF válasza Dtomka (#55812) üzenetére


HussarF
addikt

Segítek: 100/40=2,5

Tehát 2,5%-ot ad hozzá minden autó, amit beviszel. Mivel tizedeket nem jelez ki, így a x,5%-ok x+1%-re kerekíti.

Nincs mit.

(#55814) Anulu79 válasza Dtomka (#55812) üzenetére


Anulu79
addikt

Tudom, hogy milyen a kocsi lopás. Már jó pár kérdéssel megfordultam itt emiatt meg a játékban is. :DDD Amúgy nekem célom volt ezt így össze szedni több okból is. Az egyik, hogy szórakoztatott (így is csak 80 %-nál vagyok), a másik ok pedig, hogy majd segíteni akarok egy kollégámnak pénzt gyűjteni. Így meg majd ő is fog kapni a segítségért. Nem akarom, hogy csak a farmolásban kimerüljön a játék számomra. Ez meg egy cél volt ami hozott egy kis pénzt meg élvezetet is. :)

(#55815) Dtomka válasza HussarF (#55813) üzenetére


Dtomka
veterán

Most nekem segítesz?

Köszönöm de tudom, h 2,5% 1 autólopás ezért tettem oda a ~ jelet. Én is csak segítségből írtam azt amit, még ha nem is voltam olyan pontos mit Te. De a lényeg benne volt, szerintem. :)

(#55814) Anulu79
Ok és értem! Gondoltam segítek :)

[ Szerkesztve ]

(#55816) Anulu79 válasza Dtomka (#55815) üzenetére


Anulu79
addikt

A segítség sosem árt. ;) Azért köszi!

(#55817) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Új tapasztalatok, bár lehet, hogy másoknak régi.

Ketten voltunk a session-ban Lacko-val.
Kettesével vittük a kocsikat, mert így időben jobban kijövünk.
Viszont így nem maradt ellenfél és betolta az NPC-ket. De ugyan úgy csak 4 hullám jött, mintha egyedül lettem volna a session-ban.

Ha egyedül játszom, akkor két eladás között két kocsit tudok lopni, jó esetben. Így, hogy ketten voltunk, két kocsilopás között ketten adtunk el 2-2 autót :)

(#55818) Segal válasza JulianSinulf (#55817) üzenetére


Segal
veterán

Egyedül a kuruma követéses lopás az örökkévalóság a többi autólopás 6-8 perc az irodából indulva a garázsig való leszállítással együtt (a cargobobost én nem szoktam megcsinálni) így simán belefér a 20 perces várakozásba 2 lopás. Ha kettőt adtok el akkor 30 perces várakozás van így a 2 lopás közbe belefér 1 autóeladás is. Az npc meg istenigazából kb plusz 2 percet jelent eladásnál ha megállsz a lopott kocsival és átszállsz a kurumádba hogy 0 kárral vihesd be a leadós kocsit. Ha nem állsz meg akkor meg a károd lesz 1-5 ezer eladott kocsi vezethetőségétől, távolságtól és a sofőr vezetői tudásától függően.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55819) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

e, urak

most kedden nem volt unlock? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55820) Anulu79 válasza Segal (#55818) üzenetére


Anulu79
addikt

Én azt akarom kipróbálni, hogy a kuruma követéses lopásnál ha oda megyek a megadott helyszínre hamarabb akkor is el tudom-e vinni a kocsit. Nekem idáig mindig ugyan oda kellett menni amikor ez a lopás volt.

(#55821) Ideg válasza Anulu79 (#55820) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ha messzire mész a kurumátol akkor buktad a küldit.

(#55822) Anulu79 válasza Ideg (#55821) üzenetére


Anulu79
addikt

Értem. Akkor ezt végig kell szenvedni vagy direkt bukni.

(#55823) Mr.Csizmás válasza Ideg (#55821) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

helikopterrel nem lehet követni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55824) Ideg válasza Mr.Csizmás (#55823) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hát dehogynem, de közel kell maradni azzal is.

Egyébként én utálom a töszmörgést szóval beleeresztek egy sorozatot smg-vel mindig, hogy hamarabb odaérjen, ott meg kinyírok mindenkit. Az a pár ezer $ kár meg nem nagyon vág földhöz ami lesz benne majd amikor jönnek az npc-k rám menet közben.

[ Szerkesztve ]

(#55825) Mr.Csizmás válasza Ideg (#55824) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért jó azzal, mert nem kell kerülgetni a mazsolákat, néha nyomsz W-t meg num8-at, és lassan csökkenve tartja a sebességet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55826) Anulu79 válasza Ideg (#55824) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha bele lősz a kurumába akkor gyorsabban megy az ellopandó kocsihoz? Jól értem?

(#55827) Ideg válasza Anulu79 (#55826) üzenetére


Ideg
aktív tag

Igen, ha rálősz akár egy golyót is ugye akkor lényegében lelepleződsz, hogy követed és elkezdi tökig nyomni a gázt.

(#55828) HussarF válasza Anulu79 (#55826) üzenetére


HussarF
addikt

Igen, csak ugye akkor, miután elloptad az autót, nem tudod nyugodtan bevinni a garázsba, hanem jönnek az üldöző hullámok, akik lőnek rád, miközben viszed a kocsit.

(#55829) JulianSinulf válasza Segal (#55818) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én a rendőrös üldözőst sem szeretem. Kapásból egy rahedli kár lesz a kocsiban. Nem elég, hogy megállítom és lerázom a zsarukat, amint beülök, megint 3 csillag lesz.
Ha egymás utánban kifogom az ilyen jókat, meg amik a pálya túloldalán vannak, akkor az azért elég sok idő.

Az időt meg néha nem értem.
Session-ba lépéstől 20 percig nem tudok kocsit eladni. Viszont volt jó pár napom, mikor csak 15 percet kellett várnom. Ezt onnan tudom, hogy 10 perc volt a PP és a PP végénél már a bejáratnál voltam. Bent meg már csak 2-3 percet kellett várnom.

@Ideg: Nem kell rálőni a kurumára. Elég a seggébe menni és azonnal nekiered, mert lebuktál.
Én helivel követem mindig, nem volt eddig még vele gondom. Ami azt illeti, én helivel megyek minden lopáshoz.

(#55830) Ideg válasza JulianSinulf (#55829) üzenetére


Ideg
aktív tag

Én is egyből helivel jövök ki CEO-ból. :) Rálőni meg csak azért szoktam mert egy az, hogy GTA és daraaa és idegbeteg vagyok és waaaa :DDD , másik meg hogy ezen is nyerek kemény 5 másodpercet. (a csíknak kell idő míg felmegy ha közel is vagy.)

(#55831) Dtomka válasza JulianSinulf (#55829) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem elég, hogy megállítom és lerázom a zsarukat, amint beülök, megint 3 csillag lesz.

Rosszul csinálod! Mielőtt beülsz kezd el felhívni Lester-t. Majd ha bent vagy a verdában akkor rázd le a zsarukat. (remove wanted level)

(#55832) JulianSinulf válasza Ideg (#55830) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Hát nem tudom. Múltkor kocsival mentem a helyszínre és valahogy éreztem, hogy a kis rohadék szemből fog jönni. Kikanyarodott és már annyi is volt a meglepinek. Csík sem volt.
Persze, ha te így vezeted le a feszkót :D
Én a tetü npc sofőrökre szoktam lövöldözni, ha elém fordulnak. Ha már úgyis összetörte a kocsit, akkor letojom, hogy még egy kis kár lesz, mert átlövök valamelyik ablakon. De a kis tetü nem megy legalább tovább.

(#55833) JulianSinulf válasza Dtomka (#55831) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Azt érdekes mód nem szokta engedni.
Lerázom a zsarukat úgy, hogy elmenekülök, majd beülök a kocsiba, hívom Lester-t és nem aktív az opció...

(#55834) Anulu79 válasza Dtomka (#55831) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is mindig úgy csinálom, hogy miután bent vagyok a kocsiban akkor hívom Lestert. Mert ha hamarabb hívom akkor beszállás után ugyan úgy jön a körözés. Én ezért is szoktam kurumával menni kocsit lopni. Kevesebb a kár a lopott autóban a zsaruk miatt (mindenkit lerendezek a kurumával). Ha meg tiszta a terep gyorsan átülök és már hívom is Lestert. Ha meg két autó jön támadni akkor az is 4 hullámban jönnek azt figyeltem meg. Ha messze vagyok akkor van, hogy félre állok és bevárom őket míg végzek a kilövésükkel. Igaz sok idő de legalább nem akkor a kár. De ha sok egyenes út van a garázsig akkor csak padlógáz aztán egy kis kárért cserébe hamar a garázsban vagyok. :)

(#55835) Archttila válasza Ideg (#55799) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

De Leszter nem küldött SMS-t... hiába megyek oda magam a helyszínre, elhozhatom a furgont de nem vagyok missionbe.
Most komolyan emiatt kellesz előröl kezdenem? :W

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55836) #81556480


#81556480
törölt tag

December 12

[ Szerkesztve ]

(#55837) Plata válasza #81556480 (#55836) üzenetére


Plata
félisten

Trailer.
Meg mondták hogy az egyik legdrágább DLC jön karácsony előtt.
Tessék,biztos nem lesz olcsó.
Minimum vagy 100 millányi járgányt lehet látni,tengeralattjáró,repülő MOC,stb.

[ Szerkesztve ]

(#55838) Segal válasza JulianSinulf (#55833) üzenetére


Segal
veterán

Marmint melyik rendoros? Amikor helyszinelnek vagy amikor helivel es 2 kocsival uldozik a lopando kocsit?
A helyszinelosnel odamesz armored kurumaval kilovod az osszes rendort beszallsz a lopando kocsiba es hivod Lestert igy 0 karod lesz. A helikopteresnel meg tavolrol kilovod a kocsi soforjet tavcsoves puskaval igy el sem indul az uldozes. Beszallsz a kocsiba es hivod Lestert. Ugyanugy 0 a kar vagy max minimalis.

Plata: Engem mar nem csalogat vissza ez a trailer...
Jobban izgat a hajnalba erkezo Miramar trailer:))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55839) Plata válasza Segal (#55838) üzenetére


Plata
félisten

Felejtsétek el az autólopást,itt az új DLC. :D

[ Szerkesztve ]

(#55840) freeknight válasza #81556480 (#55836) üzenetére


freeknight
őstag

Nagyon jól néz ki, végre heist.

A járművek is hasznosnak tűnnek, legalábbis a delorean biztosan jó lesz, meg az a hosszított tengelytávú swat van féleség.

[ Szerkesztve ]

(#55841) Gawamatsu válasza freeknight (#55840) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A legjobb a tengeralattjáró.
Milyet lehet majd a temetői szökőkútban csapatni vele...

(#55842) Plata válasza Gawamatsu (#55841) üzenetére


Plata
félisten

Lolololololololololol. :DDD
Mért nem a golf klub tavában akarsz vele feljönni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55843) #81556480 válasza freeknight (#55840) üzenetére


#81556480
törölt tag

jetpack JETPACk és tengeralattjáró :DDD :DDD

mennyi de mennyi kamu gyász vlog volt róla hogy van elrejtve jetpack :D

(#55844) freeknight válasza #81556480 (#55843) üzenetére


freeknight
őstag

Hát nem tudom, engem a jetpack nem nagyon izgat, mert az ellenfélnél lesz minigun :DDD

(#55845) UnConnecteD válasza Plata (#55837) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

repulo DeLorean? nebassz. mindjart teszem vissza a jatekot

(#55846) negyven2 válasza #81556480 (#55843) üzenetére


negyven2
veterán

Amik most bőszen fogják mondani, hogy ők megmondták, hogy van. Mindezt 37 perces videóban. :DDD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#55847) #81556480 válasza negyven2 (#55846) üzenetére


#81556480
törölt tag

Látom te érted miről beszélek :DDD

Jó ez a játék, de a valóságtól elrugaszkodás nem mindig jön be nekem. se a repülő motor, se ez a jetpack..

(#55848) Segal válasza #81556480 (#55847) üzenetére


Segal
veterán

Mi az egyaltalan ami nincs elrugaszkodva a valosagtol a gta-ba?:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55849) #81556480 válasza Segal (#55848) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát már sok minden el van. De egy ideig csak valós járműveket másoltak le a játékban. Most meg nagyon olyan az irány hogy mindenkit meg tudjanak tartani rengetegféle játékmóddal, hogy jöjjön be a pénz.

(#55850) szTotyy


szTotyy
őstag

DeLoreeeeaan!! Végre!!
Azért azt én is remélem, hogy megpróbál a játék a földön maradni, átvitt értelemben. Örülök a DeLoeannak, de remélem nem tud majd a végtelenségig repülni, hanem lesz korlátozva az égben maradása. Ugyanúgy a jetpacknek is.
Az, hogy heist formájában jön az új DLC, meg egy kicsit felemásan fogadom. Ezzel csak az a bajom, ha nem lesz mondjuk 4 ember éppen (ha annyi elég lesz hozzá), aki ráér és kedve is van, már bukik az egész.
De bizakodva várom.. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.