Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) CactuS válasza hegyipapa (#54149) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Passz, nyilván ő kapja a vizes lepedőt, miután színváltós autóval furikázott. De az is lehet, hogy önmagában a modmenü hülyítette be a rendőröket akaratlanul. Régebben, még az Eclipse-es időkben akkor sem jött helyre a forgalom, amikor a modder eltűnt. Egyszerűen megőrültek és úgy is maradtak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54152) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vmi van a mod témával, mert ma több sessionon át ha bejött modder, vagy nem vettük észre, mert nem csinált feltűnőt, voltak problémák, pl. állandóan írt left xy-t, miközben fix volt a taglista, kiderült hogy pl. mikesum77 nem tudott joinolni, aztán eladtunk új sessionben egy kokót, és transaction failed, please reboot game :W :W kicsit sok a múltkori 800k-s bukta után, főleg hogy újraindítás után se adta meg a kiírt 432k-t :U :O

ennél még a pubg tesztszerós patchelős mélytorkos is jobb :o

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54153) Trailblazer válasza Mr.Csizmás (#54152) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én sem tudtam csatlakozni hozzátok, aztán beleuntam, és nyomtam egy Alt+F4-et. Akkor ennek köze lehetett a moddoláshoz?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54154) simon105 válasza Trailblazer (#54153) üzenetére


simon105
tag

A kérdésedre nem tudom a választ, de azt korábban is észrevettem, hogy amikor behülyül egy session, és nem enged be játékosokat, többen Alt+F4-ezni szoktatok, pedig nem kell. Gyorsabb, ha a szokásos módokon 'kidobatjátok' magatokat üresbe (erre a legegyszerűbb megoldást ismételten köszönöm Segalnak :)) ).

(#54155) HussarF válasza simon105 (#54154) üzenetére


HussarF
addikt

Én azért nem bíznék az ilyen programokban nagyon. Ki tudja milyen okosságot futtat még az ott le :)

(#54156) Mr.Csizmás válasza HussarF (#54155) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha figyeled, csak egy batchet futtat le ipconfig /renew-el.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54157) Segal válasza Trailblazer (#54153) üzenetére


Segal
veterán

Ilyen mindig is fordult elő hogy már írni is tudott a játékos a chatbe de csak lebegett a város felett és nem jutott le a felhők közül. Szerintem ennek nincs ehhez köze.

Simon: szívesen :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54158) CactuS válasza Trailblazer (#54153) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem. Ez simán a P2P kapcsolatokból adódik, az is lehet, hogy valamelyikőtök IP címe NATolt volt és így nem sikerült a kapcsolat. Vagy egyszerűen sokan voltak és simán timeoutra futott a csatlakozás. Sajnos ez a manapság is divatos P2P megoldások hátránya.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54159) Trailblazer válasza Segal (#54157) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem ilyen volt. Hibaüzenetet is kaptam a játéktól, miszerint nem tud csatlakozni. És ez elég rendszeres.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54160) Daw93 válasza Trailblazer (#54159) üzenetére


Daw93
senior tag

Amikor valaki ledobat mindenkit (üreset csinál) be szokott néha bugolni a session egy idő után, és nem enged be senkit. Előfordul. Tegnap engem sem engedett be este, meguntam a várakozást kb 3 perc után és mentem inkább punnyadni :D

GTA Online: Daweee93

(#54161) JulianSinulf válasza simon105 (#54154) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nálam az ALT+F4 nem is működik, akkor is keresi a kapcsolatot a szerverrel.
Gyorsabb a CTRL+SHIFT+ESC kombóval előhívni a Feladatkezelőt és ott lelőni a programot.

Hogy miért jobb ez, mint az az okos kis program? Mert így nem ment, nem küld a felhőbe újabb infókat sem.
Ez az esetleges későbbi problémák elkerülése végett hasznos a Rockstarral.
És gondolom másoknak sem a tálcán van az okos program indítója, idő, míg eljut az ember az indításáig. És arra is figyelni kell, hogy rendszergazdaként induljon, különben nem működik a játékban.

(#54162) Segal válasza JulianSinulf (#54161) üzenetére


Segal
veterán

Asztalon van és ha úgy érzem szükség lesz rá már eleve meg van nyitva admin módba így szó szerint csak egy kattintás.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54163) JulianSinulf válasza Segal (#54162) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én általában csak akkor szedem elő, ha egyedül szeretnék lenni, mert mondjuk nincs PH-s session.
Mostanában amúgy is csak idiótákkal rakott össze.
Az asztalomon meg így is több az ikon, mint szeretném és a jegyzetek is sok helyet foglalnak.

(#54164) Segal válasza JulianSinulf (#54163) üzenetére


Segal
veterán

Most megszámoltam neked 73 ikonom van az asztalon :DDD Elfér ennek is az ikonja. Bár tulajdonképpen kb 2 hete el sem indítottam a játékot. Ez megoldás az idiótákra is :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54165) ucli válasza JulianSinulf (#54161) üzenetére


ucli
senior tag

Task scheduler elindítja neked akár a rendsszerrel is, és így megspórolsz 5 kattintást. :K
A scripteket én is így indítom, pl a killtask script ragequitra tökéletes. :D

(#54166) CactuS válasza ucli (#54165) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg van még néhány egyéb célterület is, amire használják, khm. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54167) ucli válasza CactuS (#54166) üzenetére


ucli
senior tag

Ja, a Chrome-t meg az Afterburnert indítom még azzal. ;] :D

(#54168) szTotyy válasza Segal (#54164) üzenetére


szTotyy
őstag

2 hete?! :( Mintha feltűnt volna a városban néhány "Lost in Los Santos" plakát a te arcképeddel. Egy másik szigeten meg mintha láttak volna egy színes ruhás fickót kisgatyában házról házra osonni, lőszer után kajtatva. :DDD

(#54169) Segal válasza szTotyy (#54168) üzenetére


Segal
veterán

Erangel-nek hívják a "szigetet" és ott nem vagyok nagyon feltűnő ruházatba de csak azért mert eddig elég tré dolgokat adtak a ládák :DDD de be is fejezem mert Plata kiborul megint (nem venném a szivemre ha megint kiszürkülne :N )
Aggodalomra semmi ok csak idő kérdése és katt a befejezésért :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54170) szTotyy válasza Segal (#54169) üzenetére


szTotyy
őstag

:R valamiért éreztem, hogy ez a mondat fog felugrani! :DDD

(#54171) Plata válasza Segal (#54169) üzenetére


Plata
félisten

Lol miért is borulnék ki rád?
Most ezt nagyon nem értem. :D

(#54172) Segal válasza Plata (#54171) üzenetére


Segal
veterán

A jelenleg a házról házra osonok lőszer után kutatva téma miatt.
gy. k. :P PUBG
Amúgy rájöttem nekem van a legjobb avatarom mert ha eltiltást is kapok ugyaúgy szürke marad mint most

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54173) Plata válasza Segal (#54172) üzenetére


Plata
félisten

ŐŐŐ.
Engem az hol érdekel? :D

(#54174) Lefty


Lefty
addikt

A masodik Lester kuldetesre Michael-el oltonyben kellene menni, viszont ez kb 6ezer dollar. Nekem van kb ezer. Megy a stock market, de az lassu jovedelem. Van otletetek hogy szerezhetnek penzt elegans cuccra?

(#54175) Segal válasza Plata (#54173) üzenetére


Segal
veterán

Csak te hurrogod le mindig. Legutóbb ma a GS-n de az ottani biztos egy másik Plata :B :K :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54176) Plata válasza Segal (#54175) üzenetére


Plata
félisten

Nono,én csak azt mondtam hogy nekem nem jött be mert csak egy fps.
Továbbiakban nem nagyon érdekel.
Megmondom őszintén talán még a köv cod érdekelni fog kicsit.Ha tényleg olyan lesz mint a régiek.

(#54177) freeknight válasza Lefty (#54174) üzenetére


freeknight
őstag

Pontosan melyik küldiról beszélsz?

De amúgy Michaelnek van alapból is vagy 2-3 öltönye a gardróbban, plusz én nem emlékszem olyan küldire, ahol lett volna kötelező öltözék. Ha van is, azt adják küldihez, vagy ott kell ingyen venni (első Lester küldi, a "facebookos").

Az ékszerboltos rablás után Michael kap kb 1 millió dollárt, addig ne nagyon tőzsdézgess, mert nincs mivel.

[ Szerkesztve ]

(#54178) Plata válasza freeknight (#54177) üzenetére


Plata
félisten

Van egy küldi még nagyon az elején amikor öltönyt kell venni hogy eltudj menni elegánsan az ékszer boltba körül nézni.

(#54179) freeknight válasza Plata (#54178) üzenetére


freeknight
őstag

Aha. De Michaelnek továbbra is van alap öltönye, nem kell boltban venni.

(#54180) #81556480 válasza Plata (#54178) üzenetére


#81556480
törölt tag

A Jewel Store Heist előfeltétele a Friend request küldetés ahol kell ruhát venni, de nem öltönyt. Amugy a Jewel store heist( ékszerbolt rablás) nem kell öltöny, mert van M-nek.

Most felcsaptam a kézikönyvet és abban ez áll. ( de gyorsan kerestem mert sietek a kocsmába, holnap ránézek még ha kell)

(#54181) Lefty válasza freeknight (#54177) üzenetére


Lefty
addikt

Ez a lifeinvader utani kuldetes, en nem talaltam a gardrobban oltonyt, venni meg nincs penzem. De akkor megnezem ujra. Amugy mar egyszer vegigjatszottam de most evekkel kesobb megint megkivantam. Koszonom a segitseget :)

[ Szerkesztve ]

(#54182) Plata válasza #81556480 (#54180) üzenetére


Plata
félisten

Ez nem az a küldi. :D

(#54183) #81556480 válasza Lefty (#54181) üzenetére


#81556480
törölt tag

ITT nagyon komolyan végig van vezetve minden. ( nekem ugyan ez megvan könyvbe is, onnan néztem) szóval nézd meg hol jársz, és az adott missionnak milyen feltételei vannak. De ahogy a többiek is mondják Michaelnek van öltönye a kezdetektől, én is úgy emlékszem . ( de már a kocsmából írok, mit igyak ?)

Amit te mondasz Lifeinvader- küldetés annak a neve: Friend Request

(#54182) Plata értem én, csak elírtam hogy az ékszer rablásnak csupán az a feltétele. Öltönyt nem ír. Egyetlen ruházkodás ( míg ide elér) az a mellényes cucc ami ahhoz kell hogy elhiggyék hogy rendszergazda a lifeinvadernél aki vírusokat írt..

[ Szerkesztve ]

(#54184) dokee78


dokee78
félisten

Ma Bementem onlineba játszani. 3 heist előkészítéshez csatlakoztam egyikből sem lett semmi.
Ki léptek és egyéb dolgok miatt.

Viszont harcoltam egy taggal,majd jöttek a rendőrök.
Jött utánam egy online játékos.
Nem bántott,de kilőttem és elvittem az autóját.
El akartam adni.
De menet közben kizárt az autójából.
Ilyet hogyan tud csinálni?

Persze utána valamiért kidobott a játék Story módba.
Ez miért történt.?

Még nem látom át ezt az online részt.

(#54185) CactuS válasza dokee78 (#54184) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha saját autója volt és van benne tracker, akkor nem tudod eladni az övét. Viszont menüből ki tud dobni a saját autójából (vagy beállíthatja, hogy csak crew/barát vezethesse vagy szálljon be). M betűnél te is be tudod állítani a vehicles alatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54186) Trailblazer válasza CactuS (#54185) üzenetére


Trailblazer
addikt

Így van, alapból lehet ilyet. Egyszer nekem is ellopta valaki a kocsimat, erre kirúgtam belőle, ő meg cserébe felrobbantotta a kocsimat, aztán engem is lelőtt, mire a helyszínre értem. Mondanom se kell, hogy többszáz szinttel volt felettem a k....g.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54187) Plata válasza #81556480 (#54183) üzenetére


Plata
félisten

Az a lifeinvader küldi annyira poén. :D

(#54188) szTotyy válasza #81556480 (#54183) üzenetére


szTotyy
őstag

Laci! Száraz fehéret! :K

(#54189) Segal válasza Trailblazer (#54186) üzenetére


Segal
veterán

120-as szintig hátrányba vagy utána neked is lesz minigun-od. Onnantól tök lényegtelen a rank. A kocsidat viszont le tudod kérni Mors-tól ha vetted vagy ha vettél rá biztosítást.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54190) Trailblazer válasza Segal (#54189) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azt tudom, hogy van rá biztosítás, de ez még nagyon az elején volt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54191) Redneck


Redneck
veterán

Már használom a Quick Action-ös Eat Snack opciót, köszönöm a segítséget! :R

Egy dolgot nem értek, és nem tudom hogy az Onlinehoz karcsú 8GB RAM vagy az egeres input az oka:
Offline kampányt, mindig kontrollerrel tolom, 1920x1080 felbontáson 60Hz-en.
Online billentyűzettel és egérrel 1680x1050 75Hz-en.

A grafikai beállítások a felbontástól és a képfrissítéstől eltekintve ugyanazok (Detail Grass azt hiszem Very High)

Azt vettem észre, hogy Online, leginkább küldetés közben akadozik sűrű növényzetben motorozva, de Offline nem.

Mitől van ez?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54192) skecitomi


skecitomi
csendes újonc

Ma inditanank egy Criminal Mastermind -ot eddig a facebookos csoportba velem együtt 3an vagyunk aki részt venne benne olyan délelőtt 9tol ha valakinek van kedve akkor várjuk szeretettel!

(#54193) Anulu79


Anulu79
addikt

Volna kérdésem a lopott autók eladásával kapcsolatban. Idáig még csak 2 actiont indítottam de már többen segédkeztem. Az lenne a kérdésem, hogy mitől van az, hogy én nem tudok módosítani a kocsikon eladás előtt? Meg úgymond csak 180k-kat kaptam értük. Igaz csak 3-as kollekciók voltak.

(#54194) Heller2 válasza Anulu79 (#54193) üzenetére


Heller2
aktív tag

A kollekciók nem módosíthatóak, meg valószínű hogy nem top range-es volt, ezért kaptál kisebb összeget érte

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54195) szTotyy válasza Anulu79 (#54193) üzenetére


szTotyy
őstag

A kollekciók eladásánál nem tudsz változtatni a kocsikon, így nem is kell fizetned a tuningért 20k-t. De a tiszta haszon ugyanannyi a kollekciós kocsik esetében is, mint a többin. (top kocsinál 80k). A kollekciók eladása annyiban jobb, hogy a segítőknek legalább jó pénzt ad. A kollekciók közt van egy top hármas és kettes is, én azokat szoktam összegyűjteni, így legalább a segítők is jó kedvvel csatlakoznak eladáshoz, főleg, ha a te általad vitt kocsit is lepasszolod valakinek. Amúgy mindig 32 különböző kocsi legyen a warehouseban, és ha egyet eladsz, ugyanazt a típust (de lehet más rendszámmal) adja be a következő lopáskor!

[ Szerkesztve ]

(#54196) Anulu79


Anulu79
addikt

A kocsi darabszámokat már belevéstem az agyamba, hogy miből mennyit érdemes tartani. :) Akkor viszont amikor segítettem másnak és módosítani kellett a kocsit akkor az nem kollekció volt ha jól értem hanem 3 vagy 4 TOP RANGE-es autó. Akkor azt nem értem, hogy hogyan volt az, hogy ha segítettem akkor hogyan kapott 400k-t az intéző? Egyébként ha nem kollekciót adok el akkor mennyi autót lehet egyszerre maximálisan elvinni. Ugyan úgy csak 4 a maximálisan egyszerre leszállítható autó?

(#54197) szTotyy válasza Anulu79 (#54196) üzenetére


szTotyy
őstag

Az eladó 400k-t kap, csak a tuningolásért a pénzt a tuning megkezdése előtt vonja le a számláról, így jön ki a haszon négy top kocsinál 320k-ra. A top 3-as kollekció 240-et hoz, tehát egységesen ugyanannyi, sőt még beljebb vagy pár másodperccel és gombnyomással. :)
Egyszerre meg legfeljebb 4 kocsit tudtok eladni, mert a CEO-ban ennyi a max létszám.

[ Szerkesztve ]

(#54198) Met válasza Redneck (#54191) üzenetére


Met
nagyúr

Azt hol lehet beállítani? Mert én nem találtam azt amit írkáltatok :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54199) Trailblazer válasza Met (#54198) üzenetére


Trailblazer
addikt

Itt. Az utolsónál a sok lehetőség közül addig kell "lapozni", amíg az Eat Snack-ig érsz.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54200) szTotyy


szTotyy
őstag

Én is kérdeznék egy hasonló dolgot, mint az előttem írók.
Hogy lehet beállítani, vagy melyik gombokra csinálja a karakter a különféle "mutogatásokat"? Arra rájöttem, hogy a "B" gombra mutat a mutatóujjával arra, amerre néz, a caps lockkal meg a hüvelykujját tartja a magasba , hogy OK :) De másoktól egy csomó mindent láttam. Eddig nem igazán érdekelt ez a dolog, elvoltam nélkülük is, de most már kíváncsi vagyok rá. Előre is hálás köszönet! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.