Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54401) Triathlete


Triathlete
senior tag

Tegnap este elkezdtük lövöldézni egymást egy sráccal majd lassan mindenki, mindenki ellen ment már, aztán akivel legelőször (ismeretlen) öltük egymást összefogtunk és beültünk az APC-be és igyekeztünk a városban rendet tenni. Egyszercsak fenn találtuk magunkat az égben az APC-ben ülve, majd ledobott minket és még további 5-6 ember FZ-re. A srác kiugrott az APC-ből beszaladt a SAvage-ért amit előzőleg kért, hogy hívjam le, de nem tudtam... Addig én kint lövészkedtem majd ott is helyreraktunk mindenkit aztán írta az egyik (lvl13x, 0,7xk/d) hogy többször talált engem de nem haltam meg. Pedig előtte elfeküdtem többször én is. Kérdeztem biztos, hogy eltalált, azt felelte, persze és reportolt meg videót is csinált és feldobja a netre és reméli kivágnak. Mondom ok de a linket küld már át akkor. Erre már csak hüppögés volt.
Az megfordult a fejemben, hogy esetleg a másik srác akivel osztottuk az "eszet" használhatott valamit, de nem is voltunk egy szervezetben, és jól gondolom, hogy bármilyen mod menüvel nem lehet más játékost akár sebezhetetlenné tenni? -Bár akkor a mi 1v1-ünknél miért nem használta a legelején!? Mindegy csak érdekességként kérdem, nem tudom már hol tart a cheater lobby. :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54402) Kiskokó válasza Triathlete (#54401) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bármikor bárhogy rád húzhat bármit, pénz, god mode, tangabugyi bármi... :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54403) ucli válasza Triathlete (#54401) üzenetére


ucli
senior tag

Hol élsz, barlangba?
Ez má` olyan régi dolog... :DD
(2016os Jordans már tudta)

(#54404) Plata válasza ucli (#54403) üzenetére


Plata
félisten

Michael Jordan féle cipőre gondolsz? :D

(#54405) Triathlete válasza ucli (#54403) üzenetére


Triathlete
senior tag

Barlangban! :)

-jó hát nem értek én hozzá, meg yt-on sem nézek ilyeneket. Na mindegy ha nem lennék egy ideig akkor ez az oka, ha meg leszek akkor ékes bizonyítéka, hogy report+videó ellenére sem foglalkoznak a problémával. :Y

Ja és köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54406) Kiskokó válasza Triathlete (#54405) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én azért a helyedben írnék a supportnak, hogy volt egy ilyen eset de alaptalan!

Ucillal meg ne foglalkozz... én se tudom miről beszélsz mi jófiúk vagyunk :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54407) Puma K válasza Triathlete (#54405) üzenetére


Puma K
veterán

Dikk-dikk-dikk a nyevtan nászi... de nagybah wagy tezsvírem! :((

;] :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54408) ucli válasza Kiskokó (#54406) üzenetére


ucli
senior tag

Hiába ír a supportnak, lesz@rják.
Engem is lesz@rtak, mást is lesz@rnak, ha hekkel, ha csak reportol. :(((

[ Szerkesztve ]

(#54409) Redneck


Redneck
veterán

A rendszerem üresjáratban 1,3-1,5GB között használja a memóriát.

75Hz-en megint akad nálam a játék egy óra után. Felzabálja a RAM-ot és 11-12GB lapozófájlt.
60Hz-en nincs vele gond.

Lehet vele valamit csinálni vagy csak 16GB RAM-ra váltással? Vagy azt is tele fogja pakolni egy idő után?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54410) JulianSinulf válasza Redneck (#54409) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Mi a baj a 60Hz-cel?

(#54411) #57527808 válasza Redneck (#54409) üzenetére


#57527808
törölt tag

10 körül vagy alatt ki lehet fogni 2x4gb ddr3 ramokat, szóval nem egy nagy beruházás, ha nem foglalkozol az órajellel és az időzítésekkel. amúgy azt vallom, hogy 12 gb kell minimum a játéknak, de ha háttérben futnak dolgok akkor inkább 16 gb.

szerk.: közben megtaláltam a hirdetésed, úgyhogy nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#54412) Puma K válasza Redneck (#54409) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tudom Firefox-ot használsz-e, de az újabb verzió mintha jobban enné a RAM-ot :DDD

Mióta frissült nálam az FF minden más ugyan az maradt azóta akad a játék nálam is ha a böngészőt nyitva hagytam a háttérben jó pár lapfüllel... igaz nem néztem ilyenkor RAM használatot...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54413) Redneck


Redneck
veterán

Köszönöm a gyors válaszokat, de nem fut semmi, csak a játék. Egy ideig jó volt, de most megint előjött.
60Hz-en lassú a célzás és kevésbé folyamatos adaptív szinkron mellett. :(((
Monitor csere is folyamatban van, lehet 144Hz G-Sync lesz belőle. Ma mentem volna tesztelni csak a sofőr lemondta. :(((

Azt nem értem hogy 60Hz-en miért nem hibás.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54414) vjacintka


vjacintka
tag

Szaisztok!

Nemrég telepítettem fel a GTA V-öt(eredeti). Frissítések is voltak stb.
Azonban egy pillanatra kiléptem nemrég mert volt egy dolgom, most pedig nem tudom elindítani, a probléma az alábbi...
klikk

Valaki valami ötlet?

(#54415) Segal válasza vjacintka (#54414) üzenetére


Segal
veterán

Hali
Ezt anno én is beszoptam. A megoldás rém egyszerű admin módba indítsd a játékot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54416) bobalazs válasza vjacintka (#54414) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem arról van szó. Jelenleg nem elérhető a rockstar online szolgáltatás; az imént játékba voltam és lekapcsolt róla, nem is jött be s social club-os store sem... csak loadingol folyamatosan.
Majd megjavul, vagy megjavítják, nem kell aggódni.

(#54417) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Azért elmehet e Rockstar a kúva anyjába.
Egyedül elnyomtam egy MC eladást. 4 motor, sima ügy. Ahogy vége lett szólt a telefon, hogy betámadták a FULLOS bunkeremet. Simán visszaszereztem.
Kinyírtam mindenkit, leszedtem a menekülö Valkyre-t, felszedtem az elejtett cuccot, visszavittem és amikor beértem, FÉLIG VOLT!
Tehát az elkészült 700.000.- értékű cuccból hiányzott 350.000.-
Azért ez a szemétség teteje.
Ezt nagyon undorító húzásnak találom.
Tehát elmehet a Rockstar a kúva anyjába!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#54418) IntelKiller7 válasza Laraxior (#54355) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Pont a napokban néztem vissza a steames képeimet, aztán ott is volt pár érdekes csomag. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#54419) Anulu79


Anulu79
addikt

Mennyi idő kell, hogy az egyedi rendszámom bekerüljön a játékba? Az appon belül már ott van hetek óta de ott is csak a Frenklin feje van mellette. Olyan mintha csak offline lenne a játékban. Bár nem ellenőriztem, hogy story módban benne van-e.

[ Szerkesztve ]

(#54420) Redneck


Redneck
veterán

Azoktól kérdeznék akik 16GB RAM mellett tolják a játékot. Nektek hogy van beállítva a lapozófájl? Nekem eddig 8GB RAM volt, automata lapozóval, de most 16-ra cserélem..

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54421) negyven2 válasza bluuzia (#54417) üzenetére


negyven2
veterán

Pont az volt a hiba, hogy lelőtted a Valakire-t. Ha a földön kilövőd a pilótát akkor megmarad az egész. De ha a levegőben robbantod fel a helikoptert akkor bukod a termék felét. De erre fel is hívja a figyelmedet a játék.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#54422) Locutus válasza Redneck (#54420) üzenetére


Locutus
veterán

Automata, kit érdekel. Nem kell azt piszkálni :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54423) Redneck válasza Locutus (#54422) üzenetére


Redneck
veterán

Oké csak ellentmondó kommentek vannak külföldi fórumokon, youtube videók alatt, Steames témákban. Sok helyen felbukkant a memory leak elnevezés, és elég morci lennék ha bezabálná a 16GB RAM-ot és még majdnem annyi lapozófájlt, aztán akadna ugyanígy. :(((

Win7 64bitet használok egyébként, eddig épp a problémák elkerülése miatt nem babráltam, de kaptam már ilyen privát üzenetet is:
"Felbontás sem mindegy. 1680x1050ben elvoltam 8GBal anno 2GB swap mellett, 2560x1080ban már 6GBra hízott pl. 16GB RAM mellett viszont 800MB fix lapozó elég, nem panaszkodik és nincs is emiatt stuttering :N"

A Rockstarral is leveleztem amikor előzőleg felbukkant, nem sok eredményre jutottunk. Vajon mitől függ hogy valakinek 8 is elég, és valakinek nem? :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54424) Locutus válasza Redneck (#54423) üzenetére


Locutus
veterán

Nem kell minden fasságot elhinni, amit a neten irogatnak :)
Ha nem piszkálod minden jól működik. Ha meg nem, az se a lapozófájl beállítás hibája lesz.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54425) Redneck válasza Locutus (#54424) üzenetére


Redneck
veterán

Arra lennék kíváncsi hogy vajon minek a hibája, mert a leg eltérőbb konfigokon jelentkezik. Minden jogtiszta, a rendszer szemét és felesleges program mentes, más cím alatt nincs gond 8GB RAM-mal sem. :((( Mindegy, a héten kiderül, 16-ra cserélem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54426) bluuzia válasza negyven2 (#54421) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Hát akkor ezen a szövegen átsiklottam. Pedig minden adott volt. Volt nálam Buzzard, leszállás után letudtam hívni a Kurumám. Halhatatlan voltam.
Egyszer már buktam az egész árut, mert ott is belőttem a tömegbe.
Asszem ez volt az utolsó bunkervédésem.
Remélem üzemel még, ha ilyenkor a feladatkezelőben bezárom a játékot, megmarad minden cucc.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#54427) Locutus válasza Redneck (#54425) üzenetére


Locutus
veterán

Nálam is akad néha a GTA5.
De ez a win10 miatt van, és akkor jelentkezik, ha a az uptime több mint 10 nap már. Olyankor újra kell indítanom a gépet. De ez a percenkénti mikrolag nem csak a GTA5-ben érhető tetten, hanem még filmnézés, vagy más játékok közben is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54428) Daw93 válasza Redneck (#54425) üzenetére


Daw93
senior tag

Sőt, vannak itt a fórumon is akiknek a GTA is tökéletesen megy 8 gb rammal (pl nekem is) chrome-al youtube + maximum 1-2 oldal megnyitva, xperia companion, torrent, netlimiter, steam, meg még egy két hülyeség fut, de összesen 6.5-6.8 környékén megáll, fullhd, high-veryhigh környékén. Ha órákig fut a játék, akkor sem megy fölé. Nem win10em van viszont, hanem 8.1, lehet emiatt.
Jópárszor volt itt már téma ez a ram használat, én nem akarom hirdetni az igét a 8 gb mellett, csak hátha valahogy sikerülne rájönni, hogy miért elég, másnak meg miért nem. Szeretném elkerülni (elodázni :D) a ram bővítést, mert megint aranyáron van

GTA Online: Daweee93

(#54429) Kiskokó válasza bluuzia (#54417) üzenetére


Kiskokó
veterán

Aha bunker támadásnál mindenképp fogsz bukni anyagot, legegyszerűbb a session váltás és nincs semmi probléma.

Daweee

Nekem 8gbal is tökéletes volt, most 16gb van és semmi változás.
8-nál olyan 5-6gb- evett viszont amióta 16gb van meg se néztem még mennyit eszik azóta.
Pont tegnap néztem ram árakat... hát beszarás... meg ugye már cskk DDR4

Viszont nálam se kerek valami (a rossz CPU hűtésen kívül) amióta megvan a GTX 1060 olyan FPS droppok vannak amikor 660-al sose...

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54430) L-e-f-i-e válasza Kiskokó (#54429) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem eddig egyszer kellett bunkert védeni, de nem veszett el semmi anyag (fullos bunkert védtem meg), és a védés után is 700k volt.

Egy helyre kellett elmenni ahol egy kamionon kellett hatástalanítani 4 bombát utána meg a kamiont visszavinni a bunkerbe, nem volt túl nehéz bár közbe folyamatosan jöttek az npc-k de legalább hatástalanítás közben nem lőttek. :)

=^-^=

(#54431) Daw93 válasza Kiskokó (#54429) üzenetére


Daw93
senior tag

Majd ha eszedbe jut, nézd már meg, hogy neked mennyit eszik így 16 gb-tal, érdekelne.

GTA Online: Daweee93

(#54432) Met válasza Redneck (#54420) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem valami minimális menyiségre van véve a lapozó mert ha ki van kapcsolva akkor egyik másik program ugat hogy kevés, persze nem mintha a 16-ot túllépné :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54433) Ideg válasza Anulu79 (#54419) üzenetére


Ideg
aktív tag

Miután elkészült a rendszám, a garage menüponton belül legalul ki kell választani egy Online kocsit, majd azon belül ahol tuningolni lehet van egy Order gomb. Megnyomod és utána lesz elérhető GTAO-ban. 100.000$ -t fog levonni.

(#54434) bobalazs válasza Daw93 (#54431) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Valami 6, 6.5 giga volt tegnap néztem..

(#54435) JulianSinulf válasza Redneck (#54420) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

16 GB mellett először 1 GB lapozót tartottam fenn és néha volt csak 80 MB használva belőle. Azt is inkább a Chrome használta, nem a játékok.
Aztán kaptam egy érdekes SpaceEngineers frissítést, ami folyamat reklamált a memóriára, mire rájöttem, hogy a lapozóval van gondja. Most 4 GB és úgyanúgy nincs használva, mint eddig. Se a GTA, se a SE nem használ belőle.
12 GB használat fölé nem is szokott menni a RAM használat.
És én még 32-t akartam először a gépbe.

(#54436) JulianSinulf válasza Ideg (#54433) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Pontosan hol is tudok egyedi rendszámot készíteni?
Én még nem jöttem rá.

(#54437) Ideg válasza JulianSinulf (#54436) üzenetére


Ideg
aktív tag

iFruit appot kell letöltened okostelefonra, azon belül.

(#54438) ucli válasza Daw93 (#54431) üzenetére


ucli
senior tag

Nekem 12 gigát eszik úgy hogy megy mellette minden szemét, chrome minimum 5 lappal (IGP-vel is ennyi).

(#54426) bluuzia: egyszer előlem is meglógott a Valky, le is kellett lőnöm, de semmi se veszett el.

(#54439) JulianSinulf válasza Ideg (#54437) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi!

(#54440) simon105 válasza Ideg (#54433) üzenetére


simon105
tag

Ehhez hozzátenném, hogy nekem korábban rendesen működött a dolog, de nemrég elkezdtem eladogatni a kocsijaimat, és közben valahogy eltűntek az egyedi rendszámaim. Próbáltam újakat csinálni, de azok nem jelentek meg a játékban. Írtam a supportnak, amire azt válaszolta Vanessa, hogy mostanában sok accountról kaptak hasonló bejelentést, köszönik a türelmemet, foglalkoznak a problémával. Szóval ha mindent rendben csinálsz sem biztos, hogy sikerülni fog most.

(#54441) Ideg válasza simon105 (#54440) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nekem kb 2 hónapja volt az, hogy eltűntek LSC-ből az egyedi rendszámok. Én is írtam a supportnak, lényegében leírták, hogy csináljam végig újra a procedúrát. Végig is csináltam, már 3 rendszám is kész volt, de nem jelentek meg LSC-ben. Hát persze kihagytam a legfontosabb lépést, az order gombra kellett rányomni. Utána megjelent minden LSC-ben.

(#54442) simon105 válasza Ideg (#54441) üzenetére


simon105
tag

(Ismét neked válaszolom, de inkább a többieknek írom):
Az order gomb megnyomása valóban fontos, onnan tudhatod, hogy mindent jól csináltál, hogy az alkalmazáson belül megjelenik egy számla szerű panel, amin véglegesítened kell a megrendelésedet. Ezután a játékban kapsz egy SMS-t, hogy vidd az adott autódat a LSC-be, ahol felrakják rá a kért módosításokat. A hiba, ami nálam fellépett viszont az, hogy én hiába megyek oda az üzenet után, ott nincs ilyen lehetőség, csak azt a listát látom, amit normális esetben.

(#54443) parkr válasza simon105 (#54442) üzenetére


parkr
őstag

azzal a kocsival mentél amit az alkalmazásban kiválasztottál?

(#54444) JulianSinulf válasza simon105 (#54442) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Egyrészt én nem tudtam járművet választani az online résznél, csak a Chimera-t adta be.
Megcsináltam a rendszámot, rá is nyomtam az order-re. Jött a számla 600 dodoról, ott is rányomtam a yes-re.
A játékban nem jelent meg. Mondjuk az SMS-eket nem néztem, de mire a motort vittem eltelt jópár 5perc.

(#54445) JulianSinulf válasza JulianSinulf (#54444) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ok, megvan hogy tudok kocsit választani.

(#54446) Ideg válasza JulianSinulf (#54444) üzenetére


Ideg
aktív tag

Itt alul lehet húzkodni jobbra balra a kocsikat. Majd ha megvan akkor rányomsz. Felülről az első 3 ugye meg a single playeres kocsik. Ja és erre a motorra pl nem lehet rendszámot rakni, ha rányomok akkor jobb felül át is húzza a rendszámot, hogy a-aaa.

(#54447) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Telóval lefotóztam a kocsit, de sehol nem találom. Sem a gépen, sem a rockstar-nál.
A lényeg, hogy mikor az app 100600-et ír végösszegnek, akkor esélyes, hogy jó lesz.
Beléptem a játékba és azonnal kaptam is az SMS-t, hogy vihetem a kocsit. Aztán perkálhattam a lóvét.
Elég drága mulatság.
Ahol csak 600$-t írt ki az app, ott nem jött SMS sem.

(#54448) simon105 válasza parkr (#54443) üzenetére


simon105
tag

Ez is egy érdekes dolog. Az alkalmazásban a Customize fülön belül felül ki van írva a kocsi neve, és alatta ott van az azt ábrázoló kép. Ez nálam nem egyezett, mert a Coquette Classic név alatt egyértelműen egy Stirling GT képe volt. Ennek köszönhetően (kép alapján) először nem is azt vittem be a műhelybe, de amikor észrevettem, bementem azzal is (újabb megrendelés - SMS után). Miután azzal sem működött megpróbáltam egy harmadik autóval is, ahol egyezett a kép és a név.
Mivel úgy tűnik, nekem most ez nem fog menni, én nem is küzdök vele a következő javításig, hátha nem hazudott Vanessa, és tényleg foglalkoznak vele :)) . (Persze nem vagyok naiv, sejtem, mennyire érdekelheti őket. Ráadásul amennyire tudom, megjelenés óta vannak gondok ezzel a rendszerrel, de tudok játszani egyedi rendszám nélkül is.)

(#54449) ucli


ucli
senior tag

Lsc app szerint:

”Access to special features may require internet connection, may not be available to all users and may, upon 30 days' notice, be terminated ,
modified, or offered under different terms.”

Tehát:
A különleges szolgáltatások (eléréséhez internetkapcsolatra van szükség), amik nem minden felhasználó számára elérhetőek, és akár 30 napos végzési idővel, módosított, vagy más feltételek mellett kínáltatik.

Parasztosan ez annyit jelent, hogy valakinél egyáltalán nem, vagy max 30 nap után működik.
Ezt le is írják... :W

[ Szerkesztve ]

(#54450) Redneck


Redneck
veterán

Csak most jutottam odáig, hogy elolvassam, köszönöm a válaszokat. Reggel bepattintom az új memóriát, kíváncsi vagyok mi lesz. Ha valami memory leak bug van, felzabálja ezt is simán.

Szerk:
Ráadásul úgy, hogy az Avast mellett három driver és csak a Steames játék megy.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.