Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) Trailblazer válasza szTotyy (#54200) üzenetére


Trailblazer
addikt

Vélhetőleg ugyanott választod ki a gesztust, mint amit előtted eggyel írtam.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54202) szTotyy válasza Trailblazer (#54201) üzenetére


szTotyy
őstag

Az rendben is van, de ez még mindig csak egy gesztus a sok közül. Másnál meg úgy látom, hogy egymás után olyan gyorsan csinálják, mintha csak egy gombnyomás lenne, és nem kéne beállítani minden gesztust külön-külön, egymás után. Vagy mindig: M menü -> style -> action? És csak egy "aktív" gesztus lehet?

(#54203) Kiskokó válasza szTotyy (#54202) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pedig az úgy van ahogy írod. Vagy srciptet írtak rá, vagy csak gyorsan váltogatják. A kiválasztottat csinálja mindig a caps-re.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54204) Anulu79 válasza szTotyy (#54200) üzenetére


Anulu79
addikt

Egyszerre csak egy lehet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#54205) simon105 válasza szTotyy (#54202) üzenetére


simon105
tag

Illetve kis kiegészítés az eddigiekhez, amire én is csak nemrég jöttem rá: mindegyik gesztushoz két verzió tartozik (szinte mindegyikhez, a sörivásnál és a snack evésnél csak egy van). Egy rövid, amit a Caps egyszeri megnyomásával érsz el, illetve egy hosszabb, amihez kétszer gyorsan kell megnyomni.

(#54206) Segal válasza simon105 (#54205) üzenetére


Segal
veterán

Ez jo:DDD
Nem is gondoltam hogy nem tudod:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54207) _BubuHUN_


_BubuHUN_
csendes újonc

Remélem, hogy így sok keresgélés után jó helyre írom :))
Nos, hát sziasztok! _BubuHUN_ vagyok a GTA 5/Onlineból. Szólítsatok nyugodtan Bubu-nak. 14 éves pesti srác vagyok.
Jelenleg Online-ban 73-as szintű vagyok, korábban már volt egy nagyobb karakterem is 230-as körüli szinttel, csak az már törlésre került okkal. A GTA 5-öt legelőször bátyám xbox 360-án próbáltam ki, eléggé megtetszett, de én inkább úgy voltam vele, hogy majd megvárom a PC-s verziót.. Aztán mikor megjelent végre PC-re is a játék 2015 tavaszán, akkor megvettem. Kisebb - nagyobb kihagyásokkal játszottam vele, így egyretöbb magyar, és egyéb külföldi barátot szerezhettem. Mivel még iskolás vagyok, így hétköznaponként inkább csak késő délután/este szoktam fent lenni, [attól függ igazából, hogy mennyit kell tanulni] de hétvégenként, illetve évszak szüneteken vagyok a legtöbbet aktív. A játékban jelenleg nincs egy hatalmas nagy vagyonom, és összegű pénzem, de mindig kitűzök egy célt, hogy most ezt/azt szeretném megvenni, és akkor keményen megdolgozok azért a pénzért, persze ilyenkor segítenek PH-s tagok is eladni a ceo-s autókat, kokót, vagy a methet, amit mindig nagyon köszönök.
Nos, hát nem sikeredett valami komolyra ez, de remélkedek benne, hogy adtok egy esélyt nekem a crewba :)
További szép hétvégét.

[ Szerkesztve ]

(#54208) Mr.Csizmás válasza _BubuHUN_ (#54207) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

nekem már többször is segített :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54209) szTotyy


szTotyy
őstag

Köszi mindenkinek a válaszokat! Jobb később megtudni az ilyeneket, mint soha! :)

Bubu: Nocsak, idetaláltál? Akkor ezért kérdezted oly sokszor, hogy mennyi itt az átlagéletkor, szóval még nem kocsmázhatsz? :DDD
Bubu fiatal, de segítőkész katona. :K Szerintem legtöbbünk már ismeri.

[ Szerkesztve ]

(#54210) hegyipapa válasza _BubuHUN_ (#54207) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Bubu ezt olvasd el, részedről rendben van akkor jelentkezz socialon a crewba és elfogadjuk.

[ Szerkesztve ]

(#54211) Met válasza szTotyy (#54209) üzenetére


Met
nagyúr

A crew találkozó a Mekibe kezd, aztán a kocsmában folytatódik azokkal akik bemehetnek :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54212) szTotyy válasza Met (#54211) üzenetére


szTotyy
őstag

A mekit hagyjuk ki, inkább összerottyantunk valahol egy bográcskaját. Bubut meg egy piknikes, uzsonnás fonott kosárban becsempésszük egy sör erejéig a kocsmába.. :DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#54213) _BubuHUN_ válasza hegyipapa (#54210) üzenetére


_BubuHUN_
csendes újonc

Minden okés, elvilleg elküldtem a kérést a crew felé, socialon.

(#54214) hegyipapa válasza _BubuHUN_ (#54213) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam.

(#54215) Laraxior válasza _BubuHUN_ (#54213) üzenetére


Laraxior
titán

Muszáj félkövéret használni? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54216) Trailblazer


Trailblazer
addikt

AnimusVox85 kollégával egy többlépcsős supply run-ban vettünk részt ma. Egy alkalommal nem belefutottunk egy god mode-os cheaterbe? Bele is sz@rt a küldinkbe. :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54217) #57527808 válasza Trailblazer (#54216) üzenetére


#57527808
törölt tag

tegnap egy magyar szúrt ki haverral eladás közben.
írtam neked valamikor, hogy vegyél fel, ha kell segítség. akkor többen felvettek, és köztük egy talán Haresz-hun vagy hasonló nevű illető valami HUN? klánból (nem hung).
vele nem volt semmi baj, de a klántársa megtalálta hydrával havert postáskocsi eladás közben. sajátos módon jelezte pár rakéta után, hogy nem kéne erőltetni, és a lényeg az volt, hogy könyörögni kellett volna a gyereknek.
egy ideig békén hagyta havert, de a vége fele ismét megtámadta.
mivel postáskocsis eladásról volt szó, így nem érte nagy kár, mert nálam amúgy is instant nethúzós az az eladás (soloban). úgyhogy javasoltam havernak a nethúzást, amit meg is tett. annyit tehettem, hogy jeleztem Haresz-hun kollégának, hogy a haverja miatt törölnöm kell a listáról, mert nem akarok kiszúrni a többi klántársunkkal. annyiból kellemetlen, hogy nem vele volt a baj.

utána random szerveren a külföldiek még meg is védtek minket eladás közben. aki rosszalkodott, azt kickelték, és mivel minket támadtak, így gyakorlatilag megvédtek minket az idiótáktól. a vége fele még írták is, hogy csak küldetéseket csinálnak, és nem áll szándékukban megtámadni minket. ezt észrevettük kb 5 perc után, amikor többször összefutottunk.

[ Szerkesztve ]

(#54218) Trailblazer válasza #57527808 (#54217) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szép baleset... Minden jel arra mutat, hogy szinte csak crew-társak jelenlétében lehetünk biztonságban.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54219) Locutus


Locutus
veterán

Heh, kaptam 250 ezret a rockstartól, hátha belépek újra :)
Hm, lássuk csak...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54220) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Sorry arcok, akikkel a repülős heistet csináltam (volna): menet közben családtag nekiállt b@sztatni, hogy segítsek neki főzni, így ezért léptem le... :N

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54221) Redneck válasza Trailblazer (#54220) üzenetére


Redneck
veterán

A többiek azóta lezuhantak? Prioritások vannak, első a Heist, a második a család. ;]

Erre tudna valaki megoldást vagy tippet?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54222) ucli válasza Redneck (#54221) üzenetére


ucli
senior tag

Ez egy jel... A gazak küldték.
Vedd le a füvek minőségét teljesen, kevésbé lesz zavaró pl. lövölde vagy offroad közben.

(#54223) Redneck válasza ucli (#54222) üzenetére


Redneck
veterán

A gazak bosszúja? :DD Biztos haragszanak hogy rajtuk motorozom.

Szeretem a dzsindzsát, és nem nagyon akarom butítani, csak érdekel mi okozza. Meglesem majd Highon vagy ránézek 60Hz-en és kontrollerrel is, hátha rájövök. Igaziból arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy összefügg e a memóriával. Egyelőre nem sikerült jó áron 2x8GB-os Kitet vennem, de tudom hogy kell, rajta vagyok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54224) Kiskokó válasza Redneck (#54223) üzenetére


Kiskokó
veterán

Konfigom az adataimnál, nézd meg.
Én 1 évet játszottam online 8gb rammal. Aztán vettem még 8at és semmi változás.
8gb-nak sztem elég kéne legyen

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54225) Majkee84 válasza Kiskokó (#54224) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Inkább vettél volna egy 1060-at a "Giagbyte" helyett! :D

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#54226) Segal válasza Kiskokó (#54224) üzenetére


Segal
veterán

Vegyél akkor még 16-ot
Viccet félretéve én még 4K felbontás mellett is 8GB RAM menyiséggel játszottam a gta online-t és csak pár gyilkosabb területnél (pl világítótorony) akadt meg picit a kép szóval kisebb felbontásra egyelőre bőven elég.
Már nincs szívem ddr3 fronton bővíteni mert durván 1 év múlva tervbe van a gépfejlesztés (Ice Lake) és oda meg úgyis ddr4 kéne....
Ha van egy minimum 3xxx-4xxx procid (na jó nem i3 :DDD ) akkor a legjobban akkor jársz ha videókártyát fejlesztesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54227) Dezike


Dezike
tag

Nekem Online 1060-al így megy 60 FPS nem reccen meg ha a fára mászok sem :)

Extended Distance -hez inkább a procit kell cibálni.

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#54228) Segal válasza Dezike (#54227) üzenetére


Segal
veterán

Azon az 5:4-es arányú kihalt felbontáson :B ne is csodálkozz hogy minden tökéletes. Majd monitorcsere után lehetnek problémák :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54229) Plata válasza Dezike (#54227) üzenetére


Plata
félisten

Hogyan kel fára mászni?

(#54230) Heller2 válasza Plata (#54229) üzenetére


Heller2
aktív tag

Oppressor-ral, fentről, egyenesen lefelé :P
Na jó, oldalasan is lehet

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54231) Met válasza Dezike (#54227) üzenetére


Met
nagyúr

Nem is mondtad hogy mobilon játszol :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54232) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Rengeteg a pszichopata ebben a játékban. Akkor is agyonlő, ha nem mutatok semmi aggressziót. Épp várom a kocsimat (M betűs menüben lekértem), erre odalép hozzám, kényelmesen előveszi a pisztolyát és fejbelő. Persze nem crew-társ volt, inkább valami elmebeteg muszka.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54233) Segal válasza Trailblazer (#54232) üzenetére


Segal
veterán

Srácok azért ez a gta nem pedig a sims. Jó hogy nem reporoljátok már amiért lelő :) Vannak olyan játékosok is aki magasról lesz*rják a farmolást feljön lövöldözik (esetleg vesz egy shark cardot hogy bevétele is legyen) és még jót nevet is ha elkezdesz anyázni a chatba. Ezt kell kell fogadni egy ilyen játékba. Minden más esetbe kérem kapcsolja ki :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54234) Trailblazer válasza Segal (#54233) üzenetére


Trailblazer
addikt

"Thanks for the heads up" :(

És nem vagyok "srácok", ezt egyes-egyedül én írtam.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54235) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#54232) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyet én is szoktam viccből, erre tartom csak a marksman pisztolyomat :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54236) Trailblazer válasza Mr.Csizmás (#54235) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hát én meg nem szoktam. Élni és élni hagyni a mottóm. Hacsak meg nem támad vagy valami célja van a másik játékos levadászásának. Simán nyílt sessionben én soha nem lövök senkire támadólag.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54237) Segal válasza Trailblazer (#54236) üzenetére


Segal
veterán

Én nem bántani szerettem volna de egy alapvetően lövöldözős multiba nehogy már probléma legyen az ha lelőnek.
Ha nem szeretnéd hogy lövöldözzenek rád akkor olyan játékot kell keresni ahol ez nem fordulhat elő vagy ha mindenképp gta-zni szeretnél akkor egyedül kell játszani az online-t.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54238) Trailblazer válasza Segal (#54237) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha már pénzt adtam érte, nem keresek másik játékot, úgyhogy hadd ne éljek ezzel a "jótanáccsal".

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54239) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#54236) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

PUBG után tiszta Sims egy átlagos gta session nyugalma :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54240) Puma K válasza Trailblazer (#54238) üzenetére


Puma K
veterán

(Netről szedett kép azaz nem saját...mi az a "Bro Love" crew?? :Y :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54241) Segal válasza Trailblazer (#54238) üzenetére


Segal
veterán

Akkor max passzív mód úgy tutira nem fognak lelőni.

Mr.Csizmás: Képzeld múltkor lelőttek engem is PUBG-ba. Nem is értem hova fajult ez a világ

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54242) Trailblazer válasza Segal (#54241) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha csak gunyoroskodásra futja, inkább tartsd meg magadnak. A PUBG meg a társai pedig továbbra sem érdekel, és offtopic is.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54243) szTotyy


szTotyy
őstag

Urak!
Lenne egy technikai kérdésem. A közeljövőben tervezem lecserélni a laptopomat. Ki is néztem, kettő között vacillálok. Az egyiknek a procija jobb egy kicsit, a másiknak meg a vidikártyája.
Az egyik: Processzor: Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
A másik: Processzor: Intel Core i7-7500U 2.70GHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 950 M
A többi specifikációk hasonlók. Melyikre érdemes nagyobb hangsúlyt fektetni, úgy, hogy azért néhány évig használnám azért játékokra is. Igazából csak GTA-val játszom, de hátha beszippant majd más játék is. Persze az egyik első dolgom lesz a géppel, hogy beszerzem azt a PUBG játékot, és megyek macskára meg Segalra vadászni.. :DDD
Bocs, hogy ide, a GTA topikba írom ezt, de a ti véleményetek érdekel, nem valami ismeretlené, pláne majd ha esetleg megbánom a választást, bosszút tudok állni a játékban! ;] :)
Köszönöm előre is a tanácsot!

[ Szerkesztve ]

(#54244) Segal válasza szTotyy (#54243) üzenetére


Segal
veterán

Ha a PUBG-ba jönnél akkor inkább Gamer laptopokat nézz mert elég optimalizálatlan a játék :(
Ettől függetlenül én az erősebb videókártyásra szavaznék ha a játék a cél, ha viszont az másodlagos akkor az erősebb procisra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54245) wjbhbdux válasza szTotyy (#54243) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem feltétlen a specifikációk számítanak, hanem a laptop felépítése, hűtése - hiába van benne jó CPU ha visszaveszi a teljesítményt x °C felett. Több évet egy videokártyás gép ritkán bír ki, jó sok garanciával kell nézni, figyelembevéve a márkaszervízek minőségét is az országban. Jobban jársz, ha a megfelelő notebook témákban kérdezel rá, mert ott találkoztak sok modellel az emberek.

/s

(#54246) Puma K válasza wjbhbdux (#54245) üzenetére


Puma K
veterán

:K

A laptop felépítése sokkal fontosabb ha játékról van szó, mint a benne lévő hardverek... egy laptopnál nagyon hamar bele lehet ütközni a hőmérséklet jelentette problémába.

Lehet neked a kérdezőnek oké a 80-90°C-os hőmérséklet, de a laptop meg azt mondja hogy elég volt, aztán elkezdi visszavenni az órajelet a CPU-nak meg a VGA-nak aztán hiába van erős vasad ha a hőmérséklet miatt terhelés közben elkezdi magát visszafojtani és jelentősen csökkenteni a teljesítményt.

Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54247) szTotyy


szTotyy
őstag

Köszönöm a segítséget! :R Olvasgatom a linkelt topikot.

...szóval a lényeg, hogy dobjam ki a hűtőszekrényből a pörköltet meg a húslevest, és tegyem be a helyére a fotelt! :)

(#54248) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Rég játszottam ,nem is volt már fent egy ideje a játék gondoltam feltelepítem (Lemezes cucc).
Telepítés után rögtön kidobott 10gb frissítést rendben ,végre fenn van meg minden happy.
Most ismét szerettem volna belépni és feldob még 7gb frissítést ,amikről tudni kell hogy a Rockstar szerveréről kín szenvedés ,ti nem szoktatok felrobbanni mert én már nem bírom? :W

Jaa és igen ,számíthatok esetleg még ezek után vlmi frissítésre ,vagy jól gondolom hogyan vágjam le az emeletről? :)

:R

[ Szerkesztve ]

(#54249) #81556480 válasza szTotyy (#54243) üzenetére


#81556480
törölt tag

Még annyit hozzátennék a többiekéhez hogy alacsony felbontáson(1366x768 ) játszottam 920m vga-val 4gb rammal kamionba 2x 100% ra a játékot 50fps korul , de most jön a lényeg: Alacsony fordulatú laptop hdd-rol száguldás közben van hogy nem tolt be a textura egy része, így kell bele mindenképp egy ssd.

[ Szerkesztve ]

(#54250) szTotyy válasza #81556480 (#54249) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen ez nálam is előfordul olykor, hogy lehagyom a tájat. De ezt eddig betudtam annak, hogy felzabálja a 6gb memóriát. Ez nekem hosszabb játékidő után fordul elő csak a városban, de bekészítettem egy RAM ürítő kis progit. Azt hittem emiatt van. Nem gyakori, nem zavaró túlságosan. Amúgy igen, ssd-vel mindenképp számolok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.