Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55501) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha solo sessionben vagy invite onlyban vagyok a gyár akkor is termel? Ilyenkor vajon az idő is telik a kocsi eladáshoz?

(#55502) ucli válasza Anulu79 (#55501) üzenetére


ucli
senior tag

Asszem termel, legalábbis nálam leszívta többször is a supplyt a talik közben... :(((
Viszont csak publicban tudsz supplyt venni / lopni.

(#55503) Anulu79 válasza ucli (#55502) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez jó hír. :) A másik érrelmes kérdésem, hogy soloban is tudok venni mondjuk bunkert? Vagy érdemesebb a meth labor?

(#55504) ucli válasza Anulu79 (#55503) üzenetére


ucli
senior tag

Bunkert bárhol tudsz venni, de supplyzni csak publicban lehet.
Én most pénteken vettem egy methet,háromszor telt meg a kokóm, amíg a meth egyszer (+ a bunker is megtelt addigra) :))

(#55505) Anulu79 válasza ucli (#55504) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor szinte egál a meth meg a bunker? Csak a bunker drágább meg többet ad gondolom.

(#55506) ucli válasza Anulu79 (#55505) üzenetére


ucli
senior tag

Nálam ugyanannyi idő alatt teltek meg, bár hozzátenném, hogy ez volt az első adag cucc.

(#55507) Logitech válasza ucli (#55506) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ha nincs upgrade a meth gyáron akkor 10 óra, ha van akkor 6 a full, kokó 5 óra, pénz és fű 5ó20p, bunker 11ó40p.

(#55508) ucli válasza Logitech (#55507) üzenetére


ucli
senior tag

Van rajta upgrade. Lehet, hogy csak az első adag miatt ilyen lassú, majd eladás után megtudom, hátha a második adag már jobban pörögne.

(#55509) hegyipapa válasza creedszl (#55499) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ezt olvasd el ha részedről oké akkor jelentkezz a crew-ba és felveszünk.

(#55510) freeknight válasza ucli (#55508) üzenetére


freeknight
őstag

Nálam most pl bugos volt a kokógyár, megevett 3/4 csík supplyt, és nulla dollárt hozott, le kellett lőnöm a bizniszt és újraindítanom. Remélem több ilyen nem lesz.

(#55511) Anulu79 válasza ucli (#55506) üzenetére


Anulu79
addikt

Sikerült ma megvennem a kokó gyárat (elvileg) minden upgrade-del. Meg megvettem egy bunkert is. Igaz ott még nem voltam meg egyelőre nem is tudok hozzá venni semmit mert 30k-m maradt. :) Viszont a kokóba loptam 2 kör supplyt ami tetszett. Egy kis változatosság és nem mindig csak az autó. Most megint végre várom, hogy mikor tudok újra játszani. Idáig tetszik a beruházásom. A bunkerhez mennyi lóvé kell az alapáron felül?

(#55512) Anulu79 válasza freeknight (#55510) üzenetére


Anulu79
addikt

Hegyinek mentünk (volna) este segíteni és rajta kívül egyik segítőnek se mutatta, hogy hova kéne mennie. Ott is volt egy bug.

(#55513) creedszl


creedszl
aktív tag

hali

találkozott már valamelyikőtök a következő problémával?: játszok majd random kidob egy "error joining session" üzenettel.újra csatlakozni próbálok de folyton ledob.majd game restart, megjavul majd egy idő után megint előjön.az imént "surviver" lvl9 közben hajított ki, mondanom se kell milyen kellemetlen....

Hulligaaan

(#55514) CactuS válasza creedszl (#55513) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hivatalos hibaelhárító elég általános dolgokat ír le:

GTA online az alábbi nyitott portokat igényli:

TCP Ports: 80, 443
UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458

Esetleg a routerben a DNS szolgáltatót írd át a a google sajátjára:

Primary DNS - 8.8.8.8
Secondary DNS - 8.8.4.4

- WAN kapcsolatnál néhány esetben segített, ha az MTU értékén 1473-ra csökkentették, vagy kisebbre pl: 1450-re.

Kb. ennyi, ami technikai dolog, a szokásos telefonos-supportos dolgokon túl (kapcsold ki-be, kapcsold ki 10 percre, dobj át felette egy marék sót, kapcsold be stb.)

De ilyen random lekapcsolódásnál ezek nem biztos, hogy segítenek (talán az MTU változtatása). Ilyenkor egyébként elmegy a net is egy pillanatra?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55515) creedszl válasza CactuS (#55514) üzenetére


creedszl
aktív tag

Kiléptem a játékból és van egy olyan sejtésem hogy igen mivel böngésztem és közben ment a letöltés aminek leesett közel nullára a sebessége illetve a youtube se töltötte be a keresésemet, de egy pár másodperc múlva viszont minden helyreállt

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#55516) irhejja


irhejja
tag

Sziasztok tagok!

Lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni...

Most már sokadszorra belefutunk abba haverokkal, hogy MC Business kiszállításnál (leggyakrabban kokainnál), ha a 4 motoros kiszállítást dobja, akkor a 3. leadott motor után rögtön, automatikusan befejezi a kiszállítást, pedig bőven van még idő... és ez ugye -25% bevétel.

Találtam valamit erről redditen, miszerint bug és a legtávolabbi célt kell leadni utoljára, sajnos nem vált be...

Van valami ötletetek?

(#55517) HussarF válasza irhejja (#55516) üzenetére


HussarF
addikt

Egyszerre kell leadni a 3. és 4. motort
Be kell állni mindkettővel a platóra, aztán vezényszóra előre és egyszerre érnek be. Azt mondták, hogy már javíották, de ezek szerint mégsem

(#55518) irhejja válasza HussarF (#55517) üzenetére


irhejja
tag

Próbáltuk így is leadni, de nem sikerült.

Egyébként randomnak tűnik a dolog, volt amikor probléma nélkül le tudtuk adni...

(#55519) hungar


hungar
tag

Sziasztok!

Szeretném megvenni a játékot. Steamen most ~9 ezer körül van, sima socialclub verziós ~6 ezer. Lenne bármi hátrányom is ha a Socialclub verziót veszem? Olvastam, hogy biztosabb a steam a frissítések miatt, de nem tudok eldönteni.

Köszi előre is.

(#55520) MrFalcoN3 válasza hungar (#55519) üzenetére


MrFalcoN3
csendes újonc

Nekem Social Club-on van de nincsenek bajok a frissítéssel.Legalábbis én még nem tapasztaltam.

Steam: falconvagyok | Uplay: MrFalcoN3.EGB | Discord: MrFalcoN3#4316

(#55521) pokers


pokers
senior tag

Vótmá, hogy bekerült a Lazer is?

[ Szerkesztve ]

(#55522) szTotyy válasza pokers (#55521) üzenetére


szTotyy
őstag

Hasznosabb annyival a hydránál, mint amennyivel drágább? :)
A lényeg, hogy végre kijött, más ismert jármű már nincs, úgyhogy jöhetnek a kiszivárogtatott infók a legközelebbi új dolgokról, kedves Rockstar! ....mi már csak 1 hét.. :K

(#55523) Ideg válasza pokers (#55521) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ez miért ilyen drága?

(#55524) szTotyy válasza Ideg (#55523) üzenetére


szTotyy
őstag

Mert már 4 éves a játék, és 4 év alatt volt rá idő megkeresni az árát. - eléggé lesarkítva :K

(#55525) Locutus válasza Ideg (#55523) üzenetére


Locutus
veterán

Nem mintha ez magyarázná az árat, de amúgy sokkal jobban repül, mint a hydra. Fordulékonyabb, és gyorsabb is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55526) pokers válasza szTotyy (#55522) üzenetére


pokers
senior tag

Nem tudom megmondani, mert hydrám nincs, lazert meg nem vettem :DDD
De azért látva az új megvehető dolgok árát, qrvára elszabadult az infláció Los Santosba :U

(#55527) Ideg


Ideg
aktív tag

Hehe. :) Na akkor megvan a válasz rá. Jobb mint a hydra. Tuningolni mennyire lehet?

(#55528) ucli válasza Ideg (#55527) üzenetére


ucli
senior tag

Semennyire. :U :W

Locotus: abba a fordulékonyságba belekötnék.
Vízszintesen nem fordul jól, sőt szinte alig.
Többször szívtam már meg emiatt, amikor próbáltam az áldozat fölött kanyarodni.

(#55529) negyven2 válasza ucli (#55528) üzenetére


negyven2
veterán

Ráadásul "páncélzatra" gyengébb a Hydránal.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#55530) HussarF válasza ucli (#55528) üzenetére


HussarF
addikt

Oldalra döntöd és a hátsó vízszintes vezérsíkokkal kanyarodsz. Nehogy már egy légi csatában a függőleges vezérsíkkal akarj kanyarodni ;]

(#55531) szTotyy


szTotyy
őstag

Léézer ide-vagy-oda, számomra a dogfightnál bebizonyosodott, hogy a Nokotánál nincs istenkirálycsászárabb gép. Amíg egy sugárhajtású gép hatalmas ívben megfordul, addig a kis Nokota oldalról szétszedi. :)

(#55532) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#55531) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55533) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Mi a ***************************************************************** kerül ezen hat és félmillióba??????

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#55534) ucli válasza HussarF (#55530) üzenetére


ucli
senior tag

Bocsmár, hogy ekkora noob vagyok és korrigálnom kell. :U :DDD

(#55535) Plata válasza szTotyy (#55531) üzenetére


Plata
félisten

Szóljatok ha jön egy olyan repülő amiben van autopilóta,nem kell vezetni csak lőni vele,ha vezetni is kell akkor úgyis le zuhanok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#55536) HussarF


HussarF
addikt

De akkor erre msot nincs csak paintjob? Nem gyorsabb meg semmi? Lol, ez egyáltalán nem éri meg a pénzt :D

(#55537) ucli válasza HussarF (#55536) üzenetére


ucli
senior tag

Csak át tudod festeni.

Amúgy akinek FZ hangára van, annak pont csak kettőt kell lépnie a legközelebbi Lazerért.
Egy rohadt nagy lenyúlás ez a szar. :W

(#55538) freeknight válasza szTotyy (#55531) üzenetére


freeknight
őstag

Csakhogy a Nokotán nincsen explosive cannon, dogfightban meg az az ultimate fegyver. A lazernek/hydrának/rogue-nak csak egyszer kell rátennie a célkeresztet és vége a csatának :D

Én a lazerre csak annyit tudok mondani, hogy 6,5 millióért igencsak le kéne söpörnie a padlóról a hydrát, hogy megérje az árát. De még így is pariban vannak, ahogy nézegettem (pyrerealm még nem tesztelte, majd utána tudom biztosra mondani). Majd egyszer megveszem, ha le lesz akciózva. Meg ugye a hydrában ott a vtol, mindenhol le tud szállni, ahol egy helikopter is, így mindennapi használatra megfelelőbb.

[ Szerkesztve ]

(#55539) freeknight válasza ucli (#55537) üzenetére


freeknight
őstag

Ez fantasztikus, akkor tulajdonképpen 6,5 millióért kapunk egy vtol és pegasus spawn nélküli hydrát :DDD

Lehúzás level 9000

Jaaa, de még zancudo hangár se kell, hogy szerezz lazert. Mielőtt megvettem a hangárt ott, én így loptam: Lester felhív, cops turn blind eye, és kényelmesen beautózol a gépért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55540) Segal válasza ucli (#55537) üzenetére


Segal
veterán

De az nem pink:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55541) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha már kaptunk egy remek vételt a Lazer személyében akkor íme pár bonus ami talán még érdekelheti a népet.

- A bunker 25%-al gyorsabban termel és kutat
- MC Clubházban a táblánál lévő missiok dupla rp és pénzt adnak.
- Bodyguard and Associate Salaries - Climb the corporate ladder at twice the speed with Double GTA$ Salaries for those belonging to Organizations. (Ezt mindenki Fordítsa ahogy akarja :D )

+ itt van még néhány 25% leárazás

DYNASTY 8 EXECUTIVE
Executive Offices
Executive Garages (including style upgrades)
MAZE BANK FORECLOSURES

Bunkers
Hangars
Biker Clubhouses

WARSTOCK CACHE & CARRY
Mobile Operations Center Cabs
APC (Buy It Now & Trade Price)
Weaponized Tampa (Buy It Now & Trade Price)
HVY Nightshark
Half-Track (Buy It Now & Trade Price)
Dune FAV (Buy It Now & Trade Price)
Karin Technical (Buy It Now & Trade Price)
Anti-Aircraft Trailer (Buy It Now & Trade Price)
Buzzard Attack Chopper

Gunner for life

(#55542) creedszl


creedszl
aktív tag

Van köztetek olyan akinek nulláról kellett újrakezdeni mert a kedves rockstar bannolta a semmiért?Nemrég kezdtem újra kb 1 év kihagyás után mert mikor a faszán első naptól feltápolt karakteremet egy villanás után kinyírta a rockstar (a single playerhez volt trainerem de nem volt éles, csak egy mappában bent volt a játék könyvtárában, valszeg ezért ment a ban...), úgy felbasztak hogy kb most sikerült lecsillapodnom.Csak hogy most annyi minden új dolog van hogy egyenlőre nem igazodok ki...Szóval ha crew-ban nyomjuk és bénázok, előre elnézést...

Hulligaaan

(#55543) freeknight válasza creedszl (#55542) üzenetére


freeknight
őstag

Hát akkor nem a semmiért bannoltak.

Én amúgy biztos nem kezdeném az elejétől, csak belegondolok, hogy 1 év alatt hoztam fel magam ide, ahol most vagyok, ennyit biztos nem szánnék rá megint.

(#55544) Plata válasza creedszl (#55542) üzenetére


Plata
félisten

Ha trainered van és sírsz hogy bannoltak akkor bocs de nem tudlak sajnálni,aki csaló az megérdemli.

(#55545) ucli válasza creedszl (#55542) üzenetére


ucli
senior tag

A gta mappájában nem szabad matatni, különben lesújt a banhammer.

(#55546) Ideg


Ideg
aktív tag

Úgy néz ki a kocsi eladás bugos... Legalább 3 emberről tudok aki beszopta úgy mint én. Kirak a kocsiba, de nem tudsz vele mozogni. Bár volt ellenpélda is, akinek meg ment. De fél órán belül volt ez a 3 ember és abból 1 én vagyok. :D

(#55547) Segal válasza freeknight (#55543) üzenetére


Segal
veterán

Kezdhetnenek elolrol a CM-et:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55548) Met válasza Ideg (#55546) üzenetére


Met
nagyúr

3 eladásnál segédkeztem, 2-nél bug volt.
Mára befejeztem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#55549) Plata válasza Met (#55548) üzenetére


Plata
félisten

Nem jól nézed,ha sok a bug,nyitsz egy CEO rovarirtó vállalkozást. :K

(#55550) Daw93 válasza freeknight (#55538) üzenetére


Daw93
senior tag

A rogue-nak is van explosive cannon-ja? Veszem is meg. Rakétája is van? Bár az már túl szép lenne :D

GTA Online: Daweee93

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.