Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55651) Plata válasza Segal (#55650) üzenetére


Plata
félisten

Ó én nagyon jól tudok repülni,csak kerüljenek ki az épületek és ne jöjjön közelembe a föld. :P
De nem tudom mért,San Andreasban billel és egérrel úgy repültem mint egy állat,még a fák közt is elmentem,hidak lába közt.
De GTA V-ben olyan gáz a bill kiosztás meg a repülőirányítás hogy nem tudom megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#55652) parkr


parkr
őstag

jó lenne ha törölnék a versenyek legjobb eredményeit, egytől egyig mind csalással lett elérve (kb 10 másodperc mindegyiknél...)

(#55653) szTotyy válasza Plata (#55651) üzenetére


szTotyy
őstag

Lehet a billentyűzetkiosztásra fogni ezeket, meg sok másra is. De az, hogy nem tudsz úgy repülni, mint a San Andreasban, csakis egyetlen dolog miatt lehet: öregszel, drága kolléga! ;]

(#55654) Plata válasza szTotyy (#55653) üzenetére


Plata
félisten

Na neeeeeee. :O

(#55655) HussarF válasza parkr (#55652) üzenetére


HussarF
addikt

Minek? Hogy másnap megint beállítsák a 10 mp-es eredményt csalással?

(#55656) parkr válasza HussarF (#55655) üzenetére


parkr
őstag

lehetne egy minimum idő, gondolom tudják hogy a leggyorsabb járművel mennyi idő alatt lehet teljesíteni a távot.

(#55657) HussarF válasza parkr (#55656) üzenetére


HussarF
addikt

Akkor csalással beállítanák a beállított minimum időt. Felesleges ilyeneken agyalni. Az RS leszarja a csalást, innentől kezdve pedig felesleges túl komolyan venni ezt a játékot. Amíg szórakoztat vele, el lehet vele lenni, de ha valami miatt felidegesít, akkor alt+f4. Több energiát ők sem ölnek bele, akkor pont a játékost vesződjön vele?

(#55658) Segal válasza parkr (#55656) üzenetére


Segal
veterán

Osszefoglalom neked a lenyeget. Ha egy csalo penzt dobal a jatekba az problema a Rockstarnak mert az negativan hat a shark card eladasra (valodi penzert valo jatekpenz vasarlas).
Az osszes tobbi csalast magasrol lesz*rjak...
Minek erolkodjenek barmivel is ha igy is felmesz rendszeresen jatszani?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55659) Anulu79


Anulu79
addikt

Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele de nekem sokkal jobban tetszenek az alsó és közép kategóriás autók hangjai. Most, hogy a kollekciót gyűjtöm minden autónak többször hallom a hangját.

(#55660) JulianSinulf válasza freeknight (#55645) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi mindenkinek!
A biznisz része nem érdekel, de legalább megszabadulnék egy újabb telefonos zaklatótól. Mondjuk a bunker fenntartási árát nézve, gondolom nem keveset von le a hangárért sem.
Meg az sem lenne rossz, ha gond nélkül átmehetnék ZF felett.
Az viszont tény, hogy tényleg nagyon kint van, mert nekem is minden a városban van. Majdnem egy rakáson.
A hajóval szokott gond lenni, kevés a strandnál a víz :W Feljebb kellett volna tennem egyel talán.
Szóval a reptéri viszonylag közelebb is lenne és sokkal olcsóbb is. De, ha úgysem használom, akkor az átrepülés miatt jobban megéri a ZF-es.
Egyenlőre marad a garázs, azt mindenképp veszek. Utána meglátom, mennyi lóvém lesz még.
Van még 10 napom az akció végéig.

[ Szerkesztve ]

(#55661) DopeBob válasza DopeBob (#55638) üzenetére


DopeBob
addikt

Megoldódott, vissza kellett tenni az utolsó normális drivert (17.11.1) (AMD), és most minden remek.. Az opcióként frissíthetőtől meghülyül (17.11.4) GTAV alatt. Fura volt, hogy csöndes a gép, hát kiderült, hogy a GPU órajelet csak 600MHz-ig emeli fel... érdekes, mert más játékkal semmi gond nem volt.

MZ/X

(#55662) zsadnok


zsadnok
tag

Tegnap belefutottam a koko biznisz betámadásába, természtesen bunker eladás után közvetlen :O .
Rutinból nyomtam a session váltást, amiből az lett, hogy kinullázta a koko gyárat :W .
Tanulság:
Ha egyszerre van tele a koko és a bunker, akkor előbb a koko eladása, majd, ha betámadják a bunkert, akkor lehet session váltással fityiszt mutatni a R*-nak. Ez van, az ember holtig tanul :Y .

(#55663) Daw93 válasza zsadnok (#55662) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem valamelyik nap magától nullázódott le a kokó gyáram. Nem támadtak be, és be se zártam a bizniszt.. Már vártam hogy tele legyen, bementem megnézni, hogy mi a helyzet, erre se kokó, se supply, se munkások. Be is zártam a picsába, tolom helyette az autóeladást

GTA Online: Daweee93

(#55664) zsadnok válasza Daw93 (#55663) üzenetére


zsadnok
tag

Még jó, hogy azt nem támadják be :N

(#55665) HussarF


HussarF
addikt

Én most uninstalláltam a játékot. Most már nem áll másból csak cheaterekből. Nem basztam fel magam rajta, megértettem, hogy ez hozzátartozik a GTA-hoz. Olyan, mint a dopping, meg az élsport. Úgy tesznek, mintha tennének ellene, de közben nyilvánvaló, hogy nem tudnak és nem is akarnak. Engem már nem szórakoztat, amit lehetett azt már kivettem belőle. Trainerezni meg nem akarok. Anélkül meg csak egy szerencsétlen vagy ebben a játékban, a sok istent játszó traineres 13 éves kis lúzer között. Végre jöhet a DOOM ;]

(#55666) HoldChore válasza Daw93 (#55663) üzenetére


HoldChore
tag

Ilyen kokonullázódás nekem is volt pár napja. Semmi jele nem volt. Mikor mentem, hogy eladom tök üres volt.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#55667) ucli válasza HoldChore (#55666) üzenetére


ucli
senior tag

Ezt egyszer velem is eljátszotta.
Supportnak is írtam, de ők szokás szerint leszartak. :W

(#55668) Daw93 válasza zsadnok (#55664) üzenetére


Daw93
senior tag

Kisebbfajta csoda, hogy nem úgy találták ki :D

GTA Online: Daweee93

(#55669) #57527808 válasza zsadnok (#55662) üzenetére


#57527808
törölt tag

bunker eladást ne mc-ből indítsd, és akkor 100%-ig védve vagy mc-s támadások ellen.

(#55670) Segal válasza Daw93 (#55663) üzenetére


Segal
veterán

En tobbszor is jartam igy nem veletlen volt zarva mind a 3 mc bizniszem.

Alien: En mondjuk nem toroltem a jatekot de en is untam mar hogy 4-5 percem lenne mar csak autoeladasig es akkor bejon valami hulyegyerek es vagy megprobalom kivarni a hatraleco idot vagy sessionvaltassal idobuntit kapok. Ezert is hasznaltam az ures keszito progit de ott meg mindig mehettem vissza a crew tarsakhoz utana hogy eladaskor ne csesztessen az npc. Eleg volt. En a Doom-ot mar megjeleneskor kijatszottam nalam meg mindig a pubg. Semmi farmolas csak mesz es probalsz eletbe maradni:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55671) HussarF válasza Segal (#55670) üzenetére


HussarF
addikt

Ha ilyen pacifista PH-s szellemben nyomtam volna a játékot, akkor ez nem lett volna nagy probléma. De mivel nálam alap játékelem volt a más játékosokkal való interakció, így már több volt, mint zavaró. A PUBG egymás kinyírásáról szól, gondold el, hogy mit művelne azzal a játékélménnyel, ha god mode-ban lövöldöznének le, odateleportálnak hozzád, stb.

(#55669) b(Ad-m)an
Csak ha CEO-ból indítja, akkor az eladásért nem nagyon kapnak pénzt a többiek. Azért szokott MC-ből menni, mert úgy jár érte egy 30-as a segítőknek is.

(#55672) Plata válasza HussarF (#55671) üzenetére


Plata
félisten

Pacifista PH szellem miatt játszom még mindig a játékkal,ha csak az lenne hogy egy rakás idióta vérpistike lövöldözi egymást az utcán akkor nem is kezdtem volna el.
Az ilyen lövöldözős játéknak semmi értelme számomra,de amiben van közösségi élet meg szabad és nyitott világ ahol el szórakozhatunk egymással az érdekel,szórakozás alatt nem az agyatlan lövöldözést értem.
Pedig régen szinte minden COD és BF is megvolt,volt amelyiket egyből prémiummal vettem meg,de pár nap után meg untam.
Hébe hóba havonta egy két nap mikor nagyon nem volt semmihez kedvem egy félórára le tudtak még talán kötni.Utolsó multis FPS amit nagyon szerettem és sokat játszottam az a Wonfeinstein Enemy territory volt,azzal szerintem volt pár ezer órám,meg még talán COD4 volt pár száz.Az újabbak nem tudtak már lekötni.
Ez olyan mint amikor időnként el kap a PVP láz és csinálok egy PVP karit STO-ban,ráköltök pár miliárd creditet dilithiumot zent,aztán megunom legkésőbb egy hét múlva. :C

(#55673) HussarF válasza Plata (#55672) üzenetére


HussarF
addikt

Mondod ezt te, akinek arra áll fel, ha a légvédelem a yachtján lelő egy véletlenül arra repülő szerencsétlent ;]

GTA-ban azt szerettem, hogy mindent meg lehetett benne csinálni. Lehetett békésen is csinálni, lehetett PVP-sen is. Aki csak egyféle módon játszotta, az nem igazán használta ki a játékot. De az ő baja. Viszont aki leszólja azt, aki PvP-sen használja, az idióta és nem érti a lényegét.

(#55674) Plata válasza HussarF (#55673) üzenetére


Plata
félisten

Gondolod te,de eddig csak akkor szórakoztam yacht-al ha idegen sessionba dobott be,ahol sok gyökér volt,egyébként meg aki olyan hülye hogy passzívban betámad a hajón,az meg is érdemli.
Hiszen eleve halott,csak vállon felül. :DDD
De az nem pvp,csupán szívatás.
Jó hecc ha felidegesíted a sík hülyéket oszt nem tudnak mit csinálni.
Az ugatásokon én mindig jókat mosolygok. :D
Bár aki azon fel kapja a vizet hogy te passzív vagy és nem vagy hajlandó kikapcsolni,az meg is érdemli.
Az ilyenek könnyű prédák,na nem megölni,csak jót röhögni rajta.
Ez olyan mint amikor a WoW-ban kiakasztom a magyar játékosokat a petem nevével.Vagy WoT-ban hogy olyan löveggel is halál pontos vagyok irdatlan távolságról,amivel a gyökerek 10 centiről sem találnak el semmit,pár anyázós képet el is tettem emlékbe,sajna már nem tudnak szidni,kikapcsolták a csetet,vagy STO-ban szoktak hackerezni mert az én Flambard dreademben dupla thalaron ágyú van.Igazából egy csak kettőnek látszik a hülyéknek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#55675) Logitech


Logitech
aktív tag

azt hiszem Ucil-t elvesztettük :(

(#55676) HussarF válasza Logitech (#55675) üzenetére


HussarF
addikt

Mert?

(#55677) szTotyy válasza Logitech (#55675) üzenetére


szTotyy
őstag

Na, ne csigázz már minket ilyen búbánatos fejjel, mi történt???

(#55678) Logitech


Logitech
aktív tag

Kikészítette a rockstar, lett volna 2 eladása, kokó+meth, volt fekete képernyője, ledobta a játék, utána mire megismételtük volna jött egy defend, a methet sikerült ezek után eladni, jött volna megint a kokó, abban a pillanatban ucil left, ledobta megint.
Elege lett.

[ Szerkesztve ]

(#55679) Segal válasza Logitech (#55678) üzenetére


Segal
veterán

Majd kiheveri. Persze faj az embernek egy rovid ideig ha penzt bukik de ezen hamar tul kell lendulni. En a kocsieladason ha nem buktam vagy 5 milliot akkor egyet sem amikor 4 kocsinal kitette a brigadot kocsik nelkul, amikor a hegyre spawnoltak, csalok robbantottak stb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55680) szTotyy válasza Logitech (#55678) üzenetére


szTotyy
őstag

Majd egy picit dühöng, elmegy sétálni, orrba vág pár szembejövő ártatlant és visszamegy játszani. Nem bírja sokáig GTA nélkül. :DDD

(#55681) ucli


ucli
senior tag

Nem vesztettük el...
Csak kicsit nagyon fölbaszott, hogy egy rohadt eladást sem lehet lenyomni rendesen;
mert kifagy, nem tölt be, vagy defendet dob be előtte, vagy hacker bassza szét az egészet.
Egy szóval vicc az egész... Majdnem lett 70 giga szabad helyem az ssd-n....
Nameg majdnem egy új ablak, mert az lett volna a következő, hogy kivágom a gépet az udvarra, de csak a billentyűzet kapott...

(#55682) Trailblazer válasza ucli (#55681) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem pár hete egy rossz napomat a 60 ezres DELL monitorom kijelzője bánta, mondjuk az nem GTA-related volt...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#55683) ucli válasza Trailblazer (#55682) üzenetére


ucli
senior tag

Az enyém szerencsére messze van a falon, ezért csak a billentyüzetet és az egeret tudom csapkodni.

(#55684) Segal válasza ucli (#55681) üzenetére


Segal
veterán

Akkor visszateszem a pezsgot a hutobe:DDD
Amugy a billentyuzetet ne bantsd mert ha megserul ki fogja bemakrozni a noob-ot:))
Viccet felreteve annyit nem er a dolog hogy valami anyagi kar erjen inkabb pihentetni kell egy ideig a jatekot ha kikapcsolodas helyett idegeskedest okoz. Jovoheten mar ugyis ujra Los Santosba fogsz hacke... akarom mondani garazdalkodni:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55685) szTotyy


szTotyy
őstag

Azt már én is megtanultam ilyenekből, hogy a számítógép közelébe kell egy "boxzsáknak" megfelelő valami, bármi, amit nem sajnál az ember. Ja, és lehetőleg törjön, reccsenjen! Az jó, ha törik. Sokat spórolhatunk rajta.

[ Szerkesztve ]

(#55686) Segal válasza Trailblazer (#55682) üzenetére


Segal
veterán

En ezert orultem hogy fiatalon amikor meg nem tudtam kezelni bizonyos helyzeteket meg atomjaira tudtak esni a mobiltelefonok... Ha most pl az S8+ telcsim repkedne olyanokat mint par regi... szoval csak nyugalom.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55687) ucli válasza Segal (#55684) üzenetére


ucli
senior tag

4 egér és 2 bill van az asztalon, szóval ha az egyik szar, akkor itt van a másik. :P
Azokat akár boxzsáknak is lehet használni. :D

(#55688) ucli válasza ucli (#55687) üzenetére


ucli
senior tag

Negyedjére sikerült eladni... A nagy rage közepedte még a kd-m is föntebb ment. :))

(#55689) Trailblazer válasza ucli (#55683) üzenetére


Trailblazer
addikt

A billentyűzet repült pont neki. Persze garanciális mivolta ellenére nem ment szervízbe, feltehetően felhasználói brutalitásra úgysem vonatkozik. Kellett vennem egy olcsóbb utódot, nem nagyon hiányzott a váratlan kiadás...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#55690) ucli válasza ucli (#55687) üzenetére


ucli
senior tag

Nem kell ide boxzsák, egy tryhard is megoldja. :DD

(#55691) freeknight válasza ucli (#55690) üzenetére


freeknight
őstag

"Vadász, vadász, te sz*pni jársz ide" ;] :DDD

(#55692) Laraxior


Laraxior
titán

.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#55693) Anulu79 válasza zsadnok (#55662) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez miért jobb így? A bunkert miért nem támadják be?

(#55694) Segal


Segal
veterán

Bejelentették a grand theft horse-t itt az első trailer :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55695) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Akinek 1070-es kártyája van az milyen beállításokkal játssza FHD-ban a játékot? Gondolok itt elsősorban az élsimításokra.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55696) Plata válasza Segal (#55694) üzenetére


Plata
félisten

Grand Theft Palomino már sok éve megvan.
Abban lovat kell lopni.

(#55697) parkr válasza Segal (#55694) üzenetére


parkr
őstag

LOL :D

(#55696) Plata: legalább írnád mellé hogy wow.. akkor rá se keresnék

(#55698) Plata válasza parkr (#55697) üzenetére


Plata
félisten

:D :DDD :DD
Igen,a WoW második kiegjében jött a Grand Theft Plaomino.

[ Szerkesztve ]

(#55699) ucli válasza Archttila (#55695) üzenetére


ucli
senior tag

Én 0Msaa-val és Fxaa-val nyomtam, csak a reflection msaa volt x8-on.

(#55700) Locutus válasza Archttila (#55695) üzenetére


Locutus
veterán

Minden maxon, 0MSAA, viszont 1.5x resolution scale. Tapasztalatom szerint kevesebb bughoz vezet az RS használata az MSAA helyett. FXAA-t nem szeretem, az csak feleslegesen homályosít.
60fps vsync mindig megvan, minden körülmények között.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.