Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) ProgenXL válasza Daw93 (#55550) üzenetére


ProgenXL
őstag

Van ebbe minden :)

Gunner for life

(#55552) ucli válasza Daw93 (#55550) üzenetére


ucli
senior tag

Explosive cannonja csak a hydrának és a lazernek van, ebben olyasmi ammo van, mint az explosive sniperben. Ja és nincs középen, az azért elég nagy hátrány.
Rakéták is vannak rajta, azok ugyanannyi idő alatt töltenek újra, mint a hydra.
A legkomolyabb fegyvere viszont a bomba, az nagyon fasza. :))

(#55553) Daw93 válasza ucli (#55552) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem is rossz, a videó alapján is jónak néz ki, szerintem megveszem

GTA Online: Daweee93

(#55554) creedszl válasza Plata (#55544) üzenetére


creedszl
aktív tag

Azért tisztázzuk, nem vagyok csaló ugyanis a trainer nem működött online, érsd úgy hogy nem azért mert nem aktiváltam hanem azért mert el se indult az online ha aktív volt a trainer.Szóval ha az adott trainerrel csalni akartam volna akkor se tudtam volna.Pont nem tartozom azok közé az emberek közé akik csalnak.Akkor értelmét veszti a játék.Az hogy a single player módban bekapcsoltam hogy ökörködhessek nem hiszem hogy akkora vétség.Az hogy a rockstar képtelen szűrni a csalókat és mindnekit bannol akinél bármi gyanús van a könyvtárban elég ostoba módszer.Számomra azt mutatja hogy nem tudja kezelni a helyzetet.
De ami sokkal jobban zavar a hozzászólásodban az az hogy lecsalóztál.Még a Call of Duty 1-el kezdtem az online játékozást, és sose csaltam.Mert mint mondottam úgy értelmét veszti a kihívás, a játék.

Na mindegy ezzel le is zárom ezt a témát.

Hulligaaan

(#55555) Plata válasza creedszl (#55554) üzenetére


Plata
félisten

De mi a ragyának szedtél le trainert?
Szingli letolható csalás meg trainer nélkül is,csöppet sem nehéz.
Kicsit nagyon rühellem a csalókat ezért a trainer szónál tovább nem is olvastam. :B

(#55556) Segal válasza creedszl (#55554) üzenetére


Segal
veterán

Világosan benne van az eulába hogy tilos. Ezt te elfogadtad (akkor is ha csak kattintottál és nem olvastad el). Innentől kezdve nem tudom mi a probléma...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55557) CactuS válasza creedszl (#55554) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor átfogalmazza a kolléga: EULA-t sértettél, amit elfogadtál a játék első telepítésekor a megvásárlás után. Abban világosan benne van, hogy mi van tiltólistán és mi nincsen. A törlésen kívül már nincsen kisebb szankció, elvileg. Ha tudsz szépen fogalmazni, akkor próbálkozhatsz a supporttal, hátha találsz egy magasabb szintűt, aki engedékenyebb az SP trainerrel szemben. De ez nem lesz gyors és nem is egy körös történet. Ennél többet nem tehet senki, ők írják a szabályokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55558) Kiskokó válasza creedszl (#55554) üzenetére


Kiskokó
veterán

ÉN megértem amit mondasz, viszont buta voltál.
Egy időben én is gondoltam, hogy szórakozni letöltök trainert, sőt kocsikkal is moddolni akartam stb... meg majd magyarítás is.
De én ezt egy külön telepített offline játékban csináltam volna, igaz dupla cirka 50gb de tuti nem lesz baj online.

De mivel az Online elég jól lefoglal másfél éve ezért eddig még nem jutottam el hogy megcsináljam.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55559) Segal válasza Kiskokó (#55558) üzenetére


Segal
veterán

Nekem volt fenn magyaritas azt ki be lehetett kapcsolni azzal nem volt baj ha online elott kikapcsolta az ember.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55560) Puma K válasza Plata (#55555) üzenetére


Puma K
veterán

"Az hogy a single player módban bekapcsoltam hogy ökörködhessek nem hiszem hogy akkora vétség."

A San Andreas-ig bezárólag nem volt bűn a GTA játékokban csalni.
Sőt adott volt a lehetőség maga a RS által, hogy a billentyűzeten beírt kódok után különböző csalások aktiválódjanak.

Viszont mióta behozták (GTA IV) a multit azóta szent és sérthetetlen a játékuk és a csalásnak és mod-olásnak még csak a lehetőségét sem adják meg kódokkal single-offline, hanem trainert kell használni (már aki használ) amit persze lehet online is nyomkodni, de azt már balfék módon nem képes az RS a jelenlegi szinttől jobban-hatékonyabban szűrni és így ketté választani az offline-t az online-tól EULA ide vagy oda...

Ebből a szempontból elég balf@sz az RS, főleg úgy hogy a csalókat még mindig nem tudták kiszedni az online-ból teljesen ráadásul egy valag pénzt zsebeltek be az V. részből.... de rendes védelemre nem futja...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55561) Plata válasza Puma K (#55560) üzenetére


Plata
félisten

Igen San Andreas-ban az volt a poén hogy volt a repülő autós csalás,ha ütköztél valakivel elszállt tőle,az haláli volt. :C

(#55562) ucli válasza Plata (#55561) üzenetére


ucli
senior tag

Na lebuktál te csíter. ;] :D

(#55563) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Srácok megvettem a játékot és tudni szeretném, hogy érdemes-e feltenni hozzá a magyarítást. Nem akarom, hogy bannoljanak... bocs ha sületlenséget írtam! :)

:R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55564) szTotyy válasza Archttila (#55563) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha nem akarsz eltiltást, fel ne tedd! :N Az online részéhez úgysem nagyon kell.

(#55565) Triathlete válasza Archttila (#55563) üzenetére


Triathlete
senior tag

Rövden: nem!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55566) Anulu79


Anulu79
addikt

A kokó gyár jelezz, hogy ha már fullon van a termelés? Vagy mindig kell lesni, hogy lássam, hogy hogyan áll? Amúgy meg mikor érdemes eladni kokót? Érdemes megvárni míg fullra megtelik vagy jobb egy bizonyos százaléknál eladni?

(#55567) Puma K válasza Anulu79 (#55566) üzenetére


Puma K
veterán

TLC szokott hívni telefonon őrjöngve, hogy ha tele van a gyár és szintén rikácsol ha üres.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55568) Ideg válasza Anulu79 (#55566) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nézegetni kell. Vagy méred stopperral az időt. xD Fullon érdemes eladni és ott is két lehetőséged lesz, vagy közelebb kell eladni vagy távolabb. Csak távolabb érdemes több lóvéért. :)

[ Szerkesztve ]

(#55569) Archttila válasza Triathlete (#55565) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Kozben latom az uj honositas mar hulyebiztos mert csak kikapcsolt magyaritassal enged online... Az offline game siman mehet.

Egyelore csak par bench-et volt idom futtatni de nem igazan ertem miert sirtak paran a 1070 GTA alatt nyujtott teljesitmenye miatt, mert az adlapomon levo konfiggal az advanced graphics-hoz nem nyulva minden maxon, FHD, (msaa 4x) adaptive sync: GPU 75-80% CPU meg kb. alszik :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55570) Triathlete válasza Archttila (#55569) üzenetére


Triathlete
senior tag

Úgy legyen!

Véleményem szerint ha nulla nyelvismeret van akkor jó lehet a magyar nyelv, de ha aktív angolod van akkor én az eredetit preferálnám. Sok poén úgy üt. Filmekhez tudnám leginkább hasonlítani.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55571) szTotyy válasza Archttila (#55569) üzenetére


szTotyy
őstag

Azt azért szerintem nézd meg, hogy melyik könyvtárba teszi azt a honosítást, honnan kezeli a játék. Nehogy úgy járj, mint a feljebb szóló creedszl kolléga!

(#55572) irhejja válasza Anulu79 (#55566) üzenetére


irhejja
tag

Szokott jelezni LJT, bár én úgy vettem észre, hogy elég későn...

Kokain esetében ha teljes raktárkészletet szállítasz ki és a 4 motoros kiszállítást kapod, akkor elég nagy esély van arra, hogy a 3. motor leadása után automatikusan befejeződik a kiszállítás, ami ugye -25%. Nagyon idegesítő bug... az utóbbi hetekben rengeteget szívtuk haverokkal.

A többi kiszállítási móddal nincs gáz.

[ Szerkesztve ]

(#55573) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Ha az instant-gaming-rol veszem meg a GTA V-ot,ves nem a steamen,akkor is jo hozza a magyar mod aktivator?

(#55574) Puma K válasza Archttila (#55569) üzenetére


Puma K
veterán

A GTA IV és V bench az kuka.

Ingame kell mérni Fraps-szal frame time és frame rate-et. De mivel open world játék így sosem ugyan az történik ingame és a napszak-időjárás is változik tehát ugyan azt összehasonlítani nem lehet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55575) Kiskokó válasza Puma K (#55567) üzenetére


Kiskokó
veterán

TLC ? :Y
A Tv-től telefonálnak neked? Az szépp:P
LJT lesz az amúgy ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55576) Archttila válasza Puma K (#55574) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Holnap reggel indul a moka! :R de sztem nem lesz gond.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55577) Puma K válasza Kiskokó (#55575) üzenetére


Puma K
veterán

Éreztem hogy nem biztos az a neve... :DDD

Az L meg a T betű legalább stimmelt ;] :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55578) parkr


parkr
őstag

a flight school nálatok működik?
odamentem két sessionben is de semmi nincs a lépcsőn.. :F (elrejtve nincs)

(#55579) szTotyy válasza parkr (#55578) üzenetére


szTotyy
őstag

Próbáld meg a menüből indítani!

(#55580) Horcza válasza irhejja (#55572) üzenetére


Horcza
csendes tag

Szokták emiatt úgy csinálni azt az eladást, hogy az utolsó 2 motorral egyszerre állnak be a teherautóba. És akkor megkapod a teljes összeget.

ayy lmao

(#55581) Logitech válasza irhejja (#55572) üzenetére


Logitech
aktív tag

Egy időben volt hogy a repülőből is kidobott a partra eladás közben, az sincs már?

(#55582) Anulu79


Anulu79
addikt

Nem semmi volt ma este az a két agyatlan anal-os kölyök. :) Ki maradt ott velük?

(#55583) Triathlete válasza Anulu79 (#55582) üzenetére


Triathlete
senior tag

Dawe + Majkee + én. Végül hárman verődtek össze, de nem csinált nagy show-t ez a három análisan fixált szorulásos elmebeteg. APC-ből csak hatodik rakétával tudtak megölni mire már a vezetőt kiszedtem. Nagyjából itt ki is merült a tudományuk. Ghost Org + APC. Ha haltak, akkor vissza teleport a lakásba és jöttek újra. Persze ha én ghostoltam akkor ment a rinya. Ha ők csinálták az nem volt gond, és mikor egyszer EOW-ztam mert nem láttam honnan lőnek, akkor azt is megénekelték. És persze csírák voltunk mind hisz ahogy mondták nem tudunk játszani :D

Hydrából rakétával lövöldözött ránk, Molotokkal el akart ütni végül a hegy gerincén mert azzal is hatástalan volt. Aztán addig csinálták a szerencsétlenkedésüket, hogy visszamentek kitalálni valamit hárman (repülő vagy APC) és GO-val jöttek, míg végül meguntuk mindhárman és továbbléptünk. Persze nincs kétségem, hogy ők ezt hatalmas diadalként fogták fel... :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55584) Anulu79 válasza Triathlete (#55583) üzenetére


Anulu79
addikt

Abban én is biztos vagyok, hogy nekünk szinte ünnep volt, hogy sikerült szétverniük vagyis inkább szétbarmolniuk egy sessiont. :) Annyi eszük meg kultúrájuk viszont már nem volt, hogy azt mondják, hogy gyertek valami tdm-re vagy hasonlóra. Tuti lett volna jelentkező. De hát a szellemi színvonal ilyenkor mutatkozik meg. :DDD

(#55585) Triathlete válasza Anulu79 (#55584) üzenetére


Triathlete
senior tag

A Krisztián nevű gyereket már többször láttam PH-s sessionben, remélem nincs ph-s barátlistán. Mondjuk akkor nem viszketett neki ennyire.

Inteligensebb PVP harcok úgy néznek ki, hogy senki sem sír, pici trash mehet, aztán ha valaki megunja akkor ezt közli, amit a másik el is fogad majd megköszönik egymásnak a lehetőséget, esetleg még eszmecsere privátban főképp technikai dolgokról, és nincs megsértődés ha valaki kikap. Sajnos, én egy év alatt kevesebb mint 10 ilyennel találkoztam.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55586) Plata válasza Triathlete (#55585) üzenetére


Plata
félisten

Emlékszem egyszer valami agyhalott bejött Ph sessionba és próbált arcoskodni de nagyon nem jött neki össze,a többiek több százszor lelőtték de akkor sem esett le neki.

(#55587) Locutus válasza Plata (#55586) üzenetére


Locutus
veterán

És fogadjunk, hogy épp a hajódon aludtál mikor ezt álmodtad, miközben a légvédelmed leszedett mindenkit, neked meg bilibe lógott a kezed :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55588) Plata válasza Locutus (#55587) üzenetére


Plata
félisten

Nem én ott röhögtem a bunker mellett és néztem ahogy ezt a marhát lelövik és lelövik és lelövik és lelövik és lelövik és lelövik.
Úgy kb 20 percig néztem hogy ölik,de LJT rinyált hogy tele a gyáram és el kéne adni.

[ Szerkesztve ]

(#55589) hacseki30 válasza Triathlete (#55583) üzenetére


hacseki30
tag

Én mute-olni szoktam az ilyet, akkor aztán írhat tőlem bármit, úgysem látom és nem tudja elvonni a figyelmem a hülyeségeivel.

[ Szerkesztve ]

(#55590) creedszl


creedszl
aktív tag

jelenleg melyik a legjövedelmezőbb biznisz ha egyedül is nyomnám?

Hulligaaan

(#55591) Triathlete válasza hacseki30 (#55589) üzenetére


Triathlete
senior tag

Azt hittem az csak voice chatre vonatkozik, de ez nem rossz ötlet. :R

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55592) szTotyy válasza creedszl (#55590) üzenetére


szTotyy
őstag

Kocsi lopás, ami az import/export dlc-vel jött. Kell hozzá venned CEO irodát, meg egy vehicle varehouse-t.
Sok praktika van, hogy ezzel a leggyorsabban és a legkönnyebben tudj pénzt szerezni. Többször leírták már itt a fórumon is. Javaslom keress rá, mert hasznos!

[ Szerkesztve ]

(#55593) Plata válasza creedszl (#55590) üzenetére


Plata
félisten

Ha jó kis induló tőke kellene javaslom told le egy normális csapattal a Criminal Mstermind-et.
Körülbelül 14 millió körül keresel vele.10+2 millió a cm,plusz az 5 heist jövedelme.Amit ha haverokkal tolsz akkor sokat hoz,ha gyökerekkel keveset,mi ha jól emlékszem 25%-ot adtunk mindenkinek,így elég sok pénz jött.De ha valami tahókat fogsz ki akkor jó ha 10%-ot kapsz.
Bár én ha nem ad valaki 20%-ot úgyis lelépek.

(#55594) creedszl válasza Plata (#55593) üzenetére


creedszl
aktív tag

valószínüleg tahók jönnének össze az esetek 90%-ban...amúgy nincs valami beállítás arra hogy csak az adott session-ban lévő emberek által létrehozott meghívásokról értesítsen?mert session váltás egy rémálom főleg hogy itt is elég sokszor lyukra futok és megy a töltéééééés ezer évig...

Hulligaaan

(#55595) freeknight válasza Triathlete (#55583) üzenetére


freeknight
őstag

Én meg a múltkor spawnolok ph-s, de már mixed sessionba a yachtomon chummasnál. Mivel mixed a session, én ilyenkor általában opressort kérek a kapitánytól a partra.

Most is azzal megyek kicsit az autópályán, de nézegettem a kocsikat az ingame neten, majd hirtelen azt veszem észre, hogy egy gyerek beért kurumával és lő rám hátulról, gyorsan ki is lőttem és elreppentem.
Megfordulok, és elkezdem a rakétákkal viszonozni a kedvességét, de gyorsan passzívba rakta magát. Fel is baszott kicsit, írom neki, hogy mi van, tele lett a gatyesz? Majd azt mondja a lv 50-es gyerek, hogy cheaterekkel nem foglalkozik. Mondom, miből szűrted ezt le? Mert repülök a motorral meg lövök rakétákat :DDD

Kicsit meg is sajnáltam a gyereket, hogy ennyire noob, mondom jófej leszek, és megmutatom neki a mocit, meg leírogattam, mi is ez, bántani nem akartam. Még passzívban rá is ültettem az opressorra, ős is röpködött kicsit, majd 1 km-el arrébb kilépett passzívból, felrobbantotta a mocit, és azonnal rage quitelt. :DDD

Nincs ezzel baj amúgy, nem ártott semmit, mert ingyen lekértem megint morstól, de hogy valaki ennyire ne bírja, hogy nincsen valamiben igaza, és így felbassza magát? Pedig teljesen normálisan próbáltam kicsit oktatni a gyereket, hiszen én is voltam kis szintű.

Én is tanultam kudarcokkal egy csomó dolgot, volt, hogy egy gyerek hydrával zaklatott még noob koromban, és folyton kiszedett a földön. Én csak megkérdeztem tőle, hogyan tud ilyen jól célozni a canonnal, és így tudtam meg, hogy földi clpontok ellen fps-ben kell menni, kikapcsolt műszerfal nézettel.

(#55596) Plata válasza creedszl (#55594) üzenetére


Plata
félisten

Criminal mastermindet nem randommal kell,hanem 4 fix ember az összeset együtt kell hogy letolja.

(#55597) freeknight válasza Plata (#55596) üzenetére


freeknight
őstag

De amúgy ő kifejezetten olyan pénzszerző lehetőséget keresett, amit akár egyedül is tud csinálni. A CM nem ilyen.

A CEO-s special vehicle cargót viszont simán tolhatja, azt lehet 100%-ban egyedül is akár, üres sessionben, és még mindig a legjobban jövedelmező biznisz.

(#55598) Plata válasza freeknight (#55597) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,csak javasoltam neki mint egyszeri nagy zsé,ami jó kis lökést adna,de az autó lopás tényleg megy egyedül is,ha talál nyugis sessiont.

(#55599) Anulu79 válasza Plata (#55598) üzenetére


Anulu79
addikt

A hét elején én is voltam egy olyan sessionben ahol java rész ph-sok voltak. Volt pár idegen és gondoltam, hogy folytatom a kocsi lopást. Erre volt, hogy egy lopást nem tudtam megcsinálni mert vagy háromszor felrobbantottak. Még szerencse, hogy valaki csinált üreset és át tudtam menni. :)

(#55600) szTotyy válasza Anulu79 (#55599) üzenetére


szTotyy
őstag

Szerencsére szinte mindig van online olyan ph-s kolléga, aki tud varázsolni egy-egy üreset. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.