Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) anorche1 válasza #81556480 (#54950) üzenetére


anorche1
őstag

Én is megkaptam, így lett 1 millióm.
Mit vegyek belőle? Irodát? Bunkert? Vagy gyűjtsek még, és valami mást?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54952) Ideg válasza bluuzia (#54948) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hát de még ki is írja, hogy kész, reward 500k. Sztem járna a pénz.

(#54953) ucli válasza anorche1 (#54951) üzenetére


ucli
senior tag

Vegyél egy irodát, majd pedig egy autós garázst.
Nagyjázott leírás

(#54954) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jól indul az este, nyomtam egy PP-t gyorsban mert restartolni akartam (akkor a PP is resetelődik)
Elugrok MC hez de még volt 3perc mondom felmegyek a helivel magasra aztán kiugrok nézelődni a tájat stb.

Zuhanok nagy nyugiba vagy 1 perce, minden fasza erre rám esik a saját helim :D

Jó letelik a PP erre mi van ?
KI Kickeltek engem a sessionből...
Viszont azt vettem észre, hogy ha valamit csinál a játékos akkor amíg nincs vége nem rakja ki.
PP vége lett 5 sec és ki is tett.
Ez lehet akkor mikor sokáig nem tűnik el valaki.

Szerk ( közbe mennék vissza mert volt 1 friendem és ez fogadott)
"you voted out of thissession, please... blabla " majd rakok be képet :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54955) Horcza válasza Kiskokó (#54954) üzenetére


Horcza
csendes tag

Jah ha bármilyen freemodeos melóban vagy, akkor nem tesz ki, amíg az le nem jár.

ayy lmao

(#54956) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Olybá tűnik, nekem nem járt 400k. Csalódást keltő... :(

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54957) parkr válasza Trailblazer (#54956) üzenetére


parkr
őstag

"Anyone who plays during the period will receive a GTA$400,000 award that will be deposited in their Maze Bank account between November 6th and 13th"

[ Szerkesztve ]

(#54958) Anulu79


Anulu79
addikt

A lopótt autós raktárat hogyan lehet fullra feltölteni, hogy minden kollekció meglegyen? Néha amikor a kapacitás 80%-a fölé megyek akkor bedob olyan autókat amikből már van a garázsban.

(#54959) HussarF válasza Anulu79 (#54958) üzenetére


HussarF
addikt

Úgy, hogy nem mész 80% fölé. Mindig csak azokat adod el, amelyik a kollekcióban szerepel, de nem kollekciós és egyszer majd beadja a kollekciós változatát. Ugye ekkor mindig csak azt fogja beadni lopásra.

(#54960) Ideg válasza Anulu79 (#54958) üzenetére


Ideg
aktív tag

Csak a két topos kollekciót éri meg összeszedni. Többivel ne foglalkozz.

(#54961) HussarF válasza Ideg (#54960) üzenetére


HussarF
addikt

Lehet, hogy egyszer össze akarja szedni a többit is. Egyszer én is összeszedtem az összeset. Volt amit olyan sokára adott be, hogy már csak felrobbantottam mindig, amikor megláttam, be sem vittem.

(#54962) szTotyy válasza bluuzia (#54948) üzenetére


szTotyy
őstag

Én olvasom rosszul, vagy tényleg arra hivatkozik a supportos, hogy 28 napig te be se jelentkeztél?
Küldd el nekik minden nap, hadd dolgozzon meg a pénzéért az a supportos, olvasgassa míg meg nem unja!

[ Szerkesztve ]

(#54963) ucli válasza szTotyy (#54962) üzenetére


ucli
senior tag

Arra gondolnak, hogy egyszer nem lépett be a 28 nap során.

(#54964) bluuzia válasza szTotyy (#54962) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szerintem azt írta, hogy nem csináltam meg 28 napon keresztül minden nap a Dailyket.
De ha ez így van, miért adta meg a játék a pénzt?
Nem is a pénz izgat igazán, hanem az, hogy nem kaptam meg azt ami jár.
Küldjem nekik ma is?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#54965) szTotyy válasza ucli (#54963) üzenetére


szTotyy
őstag

Valóban, én néztem el.
De akkor is hiba van a rendszerükben! Ez csak kamu lerázós duma a részükről.

Bluuzia: A pénzt nem azért nem kaptad meg (ingame), mert nem teljesítetted a kritériumot, hanem egy "transaction failed" hiba miatt. Ott van az első képen, hogy teljesítetted a "havi napit" ( :) ). Szóval a játékon belül elismerte a rockstar, hogy beléptél minden nap.

Küldd el persze, neked csak egy ctrl+c, ctrl+v. Nekik meg el kell olvasiuk, talán egyszer egy segítőkészebb ember olvassa majd.

[ Szerkesztve ]

(#54966) Logitech válasza bluuzia (#54964) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ne hivatkozz az előző ticketedre meg a válaszukra, csak küldd újból.

(#54967) bluuzia válasza Logitech (#54966) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Minden alkalommal kéri a DxDiag-ot meg az msinfot? Micsoda hülyeség.
Elküldtem, kicsit még írtam bele, meg csak egy képet küldtem. Persze az előzőre nem hivatkoztam :)

Amig irtam nekik, játékban voltam, invite onlyban. Mire visszamentem bent volt egy idegen. Nevetséges. Hogy kerülhetett be?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#54968) Anulu79 válasza HussarF (#54961) üzenetére


Anulu79
addikt

Így van. Össze akarom szedni az összes kollekciót. 80% már többször meg volt de a kollekció nem akar össze jönni. Még egy sem nem, hogy az összes.

(#54969) Plata válasza Anulu79 (#54968) üzenetére


Plata
félisten

Ph sessionban meglehet azt csinálni hogy megmondod neked milyen rendszámú kocsi kellene a kollekcióhoz és ha valakinek pont az jön lopásnál nem adná-e oda.

(#54970) negyven2


negyven2
veterán

85 millió GTA V-öt adtak el eddig. Ennél csak kettő játék van amiből több ez adtak el. A Minecraft és a Tetris.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#54971) Triathlete


Triathlete
senior tag

Tegnap jött valami? Nem látom a pezsgést szóval feltételezem semmi. A Lazert mikorra ütemezik? Köszi!

Tudom, hogy utána tudnék nézni, de úgyis van valaki aki fejből idevési.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54972) Plata válasza negyven2 (#54970) üzenetére


Plata
félisten

(#54973) HussarF válasza Anulu79 (#54968) üzenetére


HussarF
addikt

Azokat kell eladni, amiből van kollekciós verzió, de nem az áll belőle a garázsban. 80% fölé ne menj.

(#54971) Triathlete
Nokota

(#54974) negyven2 válasza Plata (#54972) üzenetére


negyven2
veterán

Ismét érdekesen fordítottak, közölték le a cikket GameStaréknál. De ez náluk már régóta bevet szokás.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#54975) Plata válasza negyven2 (#54974) üzenetére


Plata
félisten

Hát már nem a régi a Gamestar,valamikor még Gamestar volt de ma már csak gémszár.
Valamikor értelmes normális jó pc-s újság volt,ma már inkább bulvár szemét,naponta 5-6 reklám cikk,meg állandóan idióta szánalmas videósokról cikkeznek mint az a kutyandi meg hasonlók.

(#54976) freeknight válasza Triathlete (#54971) üzenetére


freeknight
őstag

Nokota jött. Semmi extra, 2. vh-s vadászgép gagyi fegyverzettel, viszont 5 cm-en le tud fékezni földetérés után, szóval ennyiben egész jó. Én mikor a nyomtam a hangáros supplyt, egy küldiben simán leszálltam vele a Raton Canyon szerpentinjén :D

Ezek a repülők nem igazán hoznak lázba senkit, a r* szerintem ezzel a dlc-vel amúgy nagyon vakvágányra ment. Igazából a hydrát a mai napig semmilyen más légieszköz nem tudta leváltani a trónról, tehát a funon kívül semmi értelme megvenni az új gépeket. Majd ha jön a lazer, ez talán változhat, de igazából a hydra már annyira jó, hogy a lazer nem lehet sokkal jobb nála, csak drágább. Kivéve, ha direkt ezért nerfeleik majd a hydrát keményen.

(#54977) HussarF válasza freeknight (#54976) üzenetére


HussarF
addikt

Már nerfelték, lassabb lett, azt anno írtam is, amikor bejött ez a dlc. Most néhány tuningolt légcsavaros gép is gyorsabb nála. A tunigolt lazer meg valószínűleg azoknál is gyorsabb lesz, tehát gyorsabb lesz jóval a Hydránál. Hogy fegyverzet terén mit kap még, az majd kiderül.

(#54978) freeknight válasza HussarF (#54977) üzenetére


freeknight
őstag

Tudom, hogy nerfelték, én is megjegyeztem anno, de dogfightban még mindig a hydra a király, a homing rakétákat továbbra is simán lerázza, és elég csak rávinni a célkeresztet az ellenségre, vége van.
Nyilván gyengébb lesz, mint a lazer, de még így is fel fogja venni vele a versenyt.

(#54979) Anulu79 válasza HussarF (#54973) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jól értem akkor nem tudom úgy megtömni a garázst, hogy mindegyikből 1 db legyen és meglegyen egyszerre az összes kollekció?

(#54980) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#54979) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kollekció az rendszámfüggő, vigyázz. ha nem a megfelelő rendszámost adja, akkor vagy eladod bevitel után, vagy be se viszed.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54981) Anulu79 válasza Mr.Csizmás (#54980) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Ezt otthon majd lementem magamnak. :)

Más! Használ valaki TS-t? Van PH-s szoba?

(#54982) Trailblazer válasza parkr (#54957) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tehát várni kell. Köszi.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54983) freeknight válasza Anulu79 (#54981) üzenetére


freeknight
őstag

Én nem tudok róla, általában ingame chaten megy a kommunikáció.

(#54984) Segal válasza Anulu79 (#54979) üzenetére


Segal
veterán

Ferohelybol 40 darab van de csak 32 fele kocsi van. (10 standard, 10 mid es 12 top).
Mindegyik kocsibol 3 fele van de csak az egyik kollekcios mindbol. Tehat ha a 33. kocsiert indulsz akkor az 100% hogy olyan lesz am8 mar megvan.
Ha a kollekciora hajtasz akkor tenyleg az a legegyszerubb amit Hussarf is irt. Gyujts ossze 32 kocsit es amelyikbol masikat szeretnel azt add el. Ha csak egyet adsz el 100% hogy ugyanazt a kocsit kell utana lopnod. Persze az nem biztos hogy a kollekcios lesz de idovel azt adja. Utana adj el egy masik kocsit ami meg nem kollekcios es megint lophatod azt amig abbol is meglesz a kollekcios. Vegul kitarto munkaval az utolso kollekciost is be tudod gyujteni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54985) Triathlete válasza freeknight (#54978) üzenetére


Triathlete
senior tag

Köszi mindkettőtöknek az infót.

Szerintem nem is lenne érdemes egyiket a másik fölé helyezni. Lazer nem tud majd VTOL módot, cserébe tudjon mást de ne olyat amivel egyértelműen jobb lesz. Nem tudom mit ezt , találja ki a R*.

Nekem sem jönnek be ezek a repülők, pedig Flight Simulatorban 1000órám simán van/volt. Tehát nem mondanám, hogy nem érdekel a repülés, de tényleg ez itt annyira gagyi, hogy csak na.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54986) freeknight válasza Anulu79 (#54979) üzenetére


freeknight
őstag

A kollekciók minden esetben megérik pénzügyileg, de a beléjük fektetett meló már nem. Annyi idő alatt, amíg egy mid-tier-t próbálsz felhajtani, eladhattál volna 3-4 top tiert.

Csak az End Of Empires Collector és az Uninsurable Collector érik meg, azok is csak akkor, ha éppen bedobja, a többivel ne is foglalkozz.

(#54987) HussarF válasza Triathlete (#54985) üzenetére


HussarF
addikt

Miért ne tudjon olyat, amivel egyértelműen jobb lesz? K.baszott 6 milliós alapárral, meg még ki tudja mennyibe kerülő tuninggal, jóhogy tudjon már több olyan dolgot is, amivel egyértelműen jobb lesz.

(#54988) Plata válasza HussarF (#54987) üzenetére


Plata
félisten

Ciki ha kijön a köv DLC és jobb cuccok lesznek benne,ezt a sok vacak repcsit meg gondolom el sem lehet adni. :DD

(#54989) Heller2 válasza Trailblazer (#54982) üzenetére


Heller2
aktív tag

Most léptem be és jóváírták a 400 pénzt ;)

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54990) Triathlete válasza HussarF (#54987) üzenetére


Triathlete
senior tag

Hogy ne veszítse el létjogosultságát egyik sem, legyen balansz.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54991) HussarF


HussarF
addikt

A VTOL a létjogosultsága a Hydrának. A Lazer dupla annyiba fog kerülni, és VTOL-ozni sem fog. Egyértelmű, hogy az égen ezután a Lazernek kell a királynak lennie, mert ha nem, akkor annak nem lesz létjogosultsága ilyen árral.

Egyébként milyen balansz volt még az explo sniperes idők előtt? A Hydra baromi imba volt és nem volt ellenfele. Most ha behoznak egy erősebb jetet, attól a kiegyensúlyozatlanságtól még mindig nagyon messze leszünk, ami régen volt.

[ Szerkesztve ]

(#54992) Trailblazer válasza Heller2 (#54989) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem továbbra sem, nemrég néztem meg. De van még idő.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54993) Triathlete válasza HussarF (#54991) üzenetére


Triathlete
senior tag

Persze imba volt de volt még fighter jet kategóriában valami mert nem emlékszem rá!? Jó hogy nem a Canis Bodhi-val hasonlítjuk össze.

Explo snipernél legalább hátránynak még mindig ott van a tárkapacitás meg a max ammo. Az is valami. Ha a Lazer gyorsabb lesz az még nem tré, csak ne rúgják messzire a pöttyöst.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#54994) Mr.Csizmás válasza HussarF (#54991) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

VTOL annyira nem, a maradék 80%-al egy parkolóba is le lehet szállni, ha nincs útban lámpa vagy sövény.

btw. a Nokota nem-missziós 1v1-et megnéznék majd a két top jettel, tuti le fogja fordulózni őket :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54995) #81556480


#81556480
törölt tag

Jó ez a dogfight, mivel szeretek repülőzni, és teli versenyen 55.000koruli dollárt lehet szerezni.

(#54996) Heller2 válasza #81556480 (#54995) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ma kipróbáltam én is, elég jópofa, gyorsan lemegy, jól is fizetett. Én 45 ezer körül kaptam. Néha bagatell hibákat követtem el, de azért jó volt, szerencsére normális "ellenfeleket" kaptam.
Hangárba gyűjtögetést is szeretem csinálni, szeretek repkedni... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54997) Ideg válasza Heller2 (#54996) üzenetére


Ideg
aktív tag

Legjobb amikor csupa agyhalottat kapsz magad mellé akik arra se képesek, hogy behúzzák a kerekeket...

(#54998) #81556480


#81556480
törölt tag

Szerintem az a trükk hogy mikor megindulsz egyből emelkedj az ellenfélnel namgasabbra es homingal szedd le. Mivel lefele jobban tartja az irányt, en 10-bol 10x első felszallasnal leszedem.

(#54999) Modst3R


Modst3R
senior tag

Egy finom Heist valaki? ;]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#55000) Vyndree


Vyndree
őstag

Az autók sebességét hogyan méritek? Belső kamerás nézetből MPH-t mutat, de láttam valahol, hogy külső nézetben is ki lehet íratni a képernyő aljára valahogy. Az lehet mod lenne?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.