Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55301) L-e-f-i-e válasza Plata (#55300) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Személy szerint egyáltalán nem érdekel a sztori de tiszteletben tartom azt akit igen. :)

Egyvalamiben egyetértünk, ne menjünk bele mélyebben mert azt hiszem hasonló szavakkal illetném az olyan embereket akik úgy gondolkoznak mint például te. ;)

=^-^=

(#55302) Vyndree


Vyndree
őstag

Tudna valaki segíteni abban, hogy a végén a főhős beleszeret a főhősnőbe?

(#55303) Plata válasza L-e-f-i-e (#55301) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ezt a témát ejtsük és inkább beszéljünk arról hogy vaj mi lesz a köv DLc szerintetek.

[ Szerkesztve ]

(#55304) Segal válasza Plata (#55303) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem kertészkedős lesz és fákat kell majd ültetni ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55305) szTotyy


szTotyy
őstag

A spoilerekről csak mellékesen: én kb. 10 év nem vagyok hajlandó megnézni egyetlen filmelőzetest sem! Sokkal élvezhetőbbek a filmek így. A készítők berakják az egy perces trailerbe a film legjavát (mindezek mellett még így is bűn rossz filmeket tudnak csinálni manapság).
Különösen igaz ez a vígjátékokra, ahol az összes poént belesűrítik az előzetesbe!

Ejtettem a témát! :)

Tényleg senki nem tud semmit a következő kiegészítőről? Lassan érkeznie kell, mert elfogytak a beígért kocsik, és tavaly is ilyentájt érkezett az import/export.

[ Szerkesztve ]

(#55306) Plata válasza Vyndree (#55302) üzenetére


Plata
félisten

Asse tudom ki a főhősnő mivel a három főhős tudtommal nagyon is pasi.
Báár ha M-re gondolsz és a nejére A-ra akkor a végén összejönnek.
Jah egyébként ha M-el játszol menj haza sokszor,néha érdekes dolgokon lehet rajta kapni A-t,akár a szobában is.Érdekes játékokat játszik. :DDD

(#55305) szTotyy
Hát én igen,sőt sokszor a könyvek végét megnézem és ha rossz akkor bele sem fogok.

(#55304) Segal
Lol,te hegyi troll. :DDD
De ha Black friday után ki jön valami új drága DLC akkor jössz nekem 10 misivel. :P

[ Szerkesztve ]

(#55307) Golden9 válasza Plata (#55300) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem egy éve van meg a játék VGA mellé adott "ajándék" verziója de a sztori mód eseményeiről nulla infóm van, még egy küldetést sem csináltam meg. Három dolgot szoktam csinálni sztori módban: Járom a tájat és csodálom a grafikát, száguldozok az autópályán, vagy rendőröket ölve próbálok minél tovább életben maradni. Arra vártam, hogy megjelenjen egy profi, teljes magyarítás, de valószínűleg előbb fogok megtanulni rendesen angolul. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#55308) Plata válasza Golden9 (#55307) üzenetére


Plata
félisten

Elvileg van magyarosítás,hogy mennyire jó nem tudom,félek kipróbálni mert Online banán jár érte,oszt Online ezerszer jobb annál hogy ezt meg kockáztassam.

(#55309) ucli válasza Plata (#55306) üzenetére


ucli
senior tag

A karácsonyi dlc black friday után fog megjelenni. ;]

(#55310) Plata válasza ucli (#55309) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,azt mondtam én is nem?
Már az előzőnél mondták hogy tán karácsonyra valami nagy durranást tartogatnak amitől majd kinyílik a bicska vagy a pénztárca egyesek zsebében.
Kinek mi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55311) Vyndree válasza Plata (#55306) üzenetére


Vyndree
őstag

Akkor ez nem olyan mint a többi? A jók győznek és a két főhős él míg meg nem hal? Így már nem is olyan érdekes. :(

(#55312) Plata válasza Vyndree (#55311) üzenetére


Plata
félisten

A sztori vége rajtad múlik,a játéknak három főhőse van,ha úgy akarod happy end lesz és a 3 dinnye el autózik a naplementébe.De ha úgy akarod valamelyik meghal a végén,te döntöd el melyik.Én mindig azt választom hogy mind a 3 éljen és happy end.

Egyébként nagyon sok érdekes dolog derül ki a játékban miközben viszed végig.
Még nagyon az elején vagy,egy rakás csavar jön majd a sztoriban,az a lökött Trevor lop magának feleséget,ami miatt bujkáni kell majd sok ideig a sivatagban M-el és T-vel.Mivel egy maffia főnök nejét lopja el.És még egy rakás marhaság történik,M családját is újra kell egyesíteni majd,az is egy rakás poénos küldi.

[ Szerkesztve ]

(#55313) Segal válasza Plata (#55312) üzenetére


Segal
veterán

Akkor engem átvertek mert nálam Franklin nem hallhatott meg a végén :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55314) Plata válasza Segal (#55313) üzenetére


Plata
félisten

Jah igen, azt elfelejtettem odaírni hogy Franklin csóka nem halhat meg,de Michael vagy Trevor igen.Bár én trevort nem nagyon bírom sokszor az alpári és tahó stílusa miatt,de amúgy nagy figura,viszont Michael a kedvencem,igenis szar érzés amikor szét esik a családja és nagyon jó amikor végre újra összejönnek.

[ Szerkesztve ]

(#55315) Golden9 válasza Plata (#55308) üzenetére


Golden9
addikt

Valószínűleg az a baj hogy nem vagyok olyan pénzes, sem annyira fanatikus mint némely Assassin's Creed rajongó. :Y

[ Szeretkezve ]

(#55316) Locutus


Locutus
veterán

semmi, csak kipróbáltam :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55317) szTotyy válasza Locutus (#55316) üzenetére


szTotyy
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD , bocs, muszáj volt, de elkapott a röhögés. Különben meg én sem próbáltam még.

Golden9 : tyűű, ennyi pénzért akár be is iratkozhatna egy nyelvtanfolyamra.
Sőt, még el is vállalom. Megkérem egy perfekt angolos cimbimet (Google Translate), hogy segítsen! :D
..mondjuk azért órabérben számolva nem biztos, hogy annyira kifizetődő.

[ Szerkesztve ]

(#55318) ucli válasza Locutus (#55316) üzenetére


ucli
senior tag

nálam is működik :))

(#55319) Plata válasza Golden9 (#55315) üzenetére


Plata
félisten

Csak a GTA-hoz nem lehet használni hivatalosan,mert tiltott modnak minősül. :D

(#55320) romi77


romi77
tag

Sziasztok!
Esetleg ha valakit érdekelné a kisebb bakis videóm itt megtalálja : [link]
Csupán csak 1 perces de ez 1 délutáni anyag csak :)

(#55321) freeknight válasza romi77 (#55320) üzenetére


freeknight
őstag

Az utolsó helikopteres priceless :DD

(#55322) #81556480 válasza Locutus (#55316) üzenetére


#81556480
törölt tag

GTAV spoiler alert !! (classic)

[ Szerkesztve ]

(#55323) Plata válasza #81556480 (#55322) üzenetére


Plata
félisten

Te ez már nagyon durva spoiler,rakd spoilerbe mert valaki még behisztizik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55324) Anulu79 válasza romi77 (#55320) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel vetted fel?

(#55325) jossua


jossua
tag

Valaki Heist ?:)

Vegyen fel : Magyarbetyar1984

;]

Alias : Magyarbetyar

(#55326) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

De nehezen engeditek el a spoiler témát, nem hittem volna, hogy ennyire önérzetesek egyesek, de nagyon szórakoztató. :B

Viszont lehet vegigtolom a single reszet en is ha mar ennyire pörög a téma, meg sokan dicsérik, bár mostanaban ritkan gta-zok...majd meglátjuk. x)

Az onlineba meg gondolom lassan meglebegtetik hogy karácsonyra várható-e valami extra vagy "csak" akciók. :)

=^-^=

(#55327) Becksman válasza Becksman (#55259) üzenetére


Becksman
őstag

Valaki tud segiteni a megoldásban?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#55328) Plata válasza L-e-f-i-e (#55326) üzenetére


Plata
félisten

Azt híresztelik,oszt ki tudja igaz-e,hogy karácsonyra új dlc jön,ami jó drága lösz. :B

(#55329) Buster17


Buster17
addikt

Spojler ne olvasd tovább!! :)

Na vissza kaptam a kocsit beálltam a garázsba kialltam a garázsban álló kocsival és mire vissza mentem eltűnt a kocsi.

What? Még jó hogy mentettem előtte. Szóval most ezzel a kocsival kell mennem hogy megmaradjon?

[ Szerkesztve ]

(#55330) Kiskokó válasza L-e-f-i-e (#55326) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én mindenképp ajánlanám, hogy kijátszd bár ha picit is "élvezni" akarod akkor egy alapfokú angol tudás nem árt!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55331) L-e-f-i-e válasza Kiskokó (#55330) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azzal nem lesz gond minden nap beszélek angolul. :)

Tényleg amikor single-t jatszok közben a mc/bunker gyar is termel? Biztos volt már rola szó csak most hirtelen eszembe jutott, hogy az nagyon meno lenne, bar csomoszor eszembe se jut elinditani a gtat akar ps mellett siman lehetne "farmolni" ...ha tenyleg dlc jön megint nem artana ha lenne ra eleg credit hatha valami must have cucc lesz. :B

=^-^=

(#55332) freeknight válasza L-e-f-i-e (#55331) üzenetére


freeknight
őstag

Nem termelnek, csak online.

(#55333) Plata válasza freeknight (#55332) üzenetére


Plata
félisten

Volt amikor termeltek.

(#55334) Logitech válasza Plata (#55333) üzenetére


Logitech
aktív tag

az, hogy egy picit elmozdult a termelés pár ezer $ értékben messze van attól. hogy offline is termel

rákerestem google-ben hogy "mikor évül el a spoiler", 4. találat ez a fórumtéma,ahol jól kiosztottál valakit emiatt :D

[ Szerkesztve ]

(#55335) Plata válasza Logitech (#55334) üzenetére


Plata
félisten

Még pár hónapja nekem offline is telire termelte. :D
Asszem a bunkeres óta nem megy.
Ha vissza keresel pár képet fel is raktam hogy nekem termelt.
Figy spoiler miatt rinyálni szerintem oltári nagy ökörség,ez csak mű hiszti.

(#55336) ProgenXL válasza Plata (#55328) üzenetére


ProgenXL
őstag

valami Einstein lehetett aki kitalálta hogy új dlc jön decemberben. Motor, autó, repülő már volt. akkor most esélyes egy hajós dlc?

Gunner for life

(#55337) Plata válasza ProgenXL (#55336) üzenetére


Plata
félisten

Búvárhajó? :DDD

(#55338) Mr.Csizmás válasza ProgenXL (#55336) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyalogos, vagy bicajos nemvótmég ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55339) Segal válasza ProgenXL (#55336) üzenetére


Segal
veterán

Mezogazdasagi, jon a raketahajtasu kombajn:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55340) parkr válasza Mr.Csizmás (#55338) üzenetére


parkr
őstag

bringás nekem jó lesz :D de már egy sisaknak is örülnék

(#55341) szTotyy


szTotyy
őstag

Amúgy, aki játszott már a dogfight nevű adversary móddal, az tudja, van olyan pálya, hogy egy anyahajóról indul a móka. :U
Én egyszer bebugoltam két menet közt a nagy ladikon, és gyalog bejárkáltam az egész anyahajót. Van néhány kisebb hangárféleség a hajó gyomrában, ahol elfér pár repülő.

Biztos vagyok benne, hogy csak a dogfight mód miatt nem dolgoznák ki ennyire a hajót... :U

[ Szerkesztve ]

(#55342) L-e-f-i-e válasza Segal (#55339) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van benne potenciál, lehetne "farmolni" ezerrel, búzát kukoricát termelni és teríteni a városban.. vidéki gengszterek... :D

=^-^=

(#55343) Mr.Csizmás válasza Segal (#55339) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, csak a vágóasztalt fel kell hajtani, mielőbb bemész LSC-be a CLAAS-os liveryért meg alvázvilágításért ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55344) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, elég a Spoilerből! Értem én a tréfát, de kérlek, ne itt offoljatok, arra ott az offtopik lokálban.

ProgenXL: Vízfelszín sok meglepetést nem adna, a hajók annyira nem kidolgozottak , lásd pl: vitorlások, meg a DLC-s életképtelen teknőshajó, de szerintem a vízalatti résszel (Kraken) lehetne valamit kezdeni, ami kitesz egy DLCt. :K

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55345) Gyula84


Gyula84
veterán

én pl a story-t egy spoiler miatt hagytam abba :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#55346) Ideg válasza szTotyy (#55341) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ha a dogfight miatt nem is, de a human labs raid heist miatt igen. :) szerk.: Pontosabban az egyik setup misszio miatt.

HussarF

;]

[ Szerkesztve ]

(#55347) HussarF válasza szTotyy (#55341) üzenetére


HussarF
addikt

Humane Raid - EMP

Rémlik valami?

(#55346) Ideg
Baszki, 21 mp :D

[ Szerkesztve ]

(#55348) szTotyy válasza HussarF (#55347) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem rémlik! Akkor bocsesz, a heistekben és a story módokban kereken nulla percem van. (na jó sztoriban annyi, amíg onnan kapcsolódok onlineba). :B Pedig már azt hittem felfedeztem a spanyolviaszt! :)

(#55349) Plata válasza CactuS (#55344) üzenetére


Plata
félisten

Légyszi este még egy Spoilers képet hagy.
Tuti jó kép lesz. ;)

(#55336) ProgenXL
Nem azt mondom hogy tuti lesz,de ezt rebesgették hogy a hangáros után valami drágább jön majd black friday után karácsony körül.
Nem mondom hogy mindig bejön,de legtöbbször bejön amit mondanak,bár én főleg STO pletykáikat figyelem.Annak idején mikor majdnem egy évvel hamarabb szóltak hogy jönni fog T6 tarantula promós hajó,senki nem hitte el,én meg mint eszelős elkezdtem rá gyűjteni,mert promós hajó és drága lesz.És meg mutatták a képét mert benne volt a játék file-jaiban,nekem meg tetszett.Már csomóan szekáltak hogy na hol a Tarantula,aztán sok hónappal később egy januári napon biza megjött,addigra én már 1.4 milliárd lóvét össze kuporgattam rá,oszt meg kaptam 480 misiért. :R Maradékot elvertem hülyeségekre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55350) Plata válasza CactuS (#55344) üzenetére


Plata
félisten

Vagy a következő DLC-ben alagutakat fúrunk és azon csempésszük a cuccot a bunkerből. :D
Esetleg migráns csempészet lesz. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.