Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) Aliendej válasza Daw93 (#54600) üzenetére


Aliendej
tag

Nem vittem be a garázsba, úgy csináltam ahogy írtad/írtam.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54602) szTotyy válasza Aliendej (#54601) üzenetére


szTotyy
őstag

Mondom én, hogy nem hüle a Rockstar. Ha azt meg lehetne csinálni, hogy lopok egy kocsit, feltuningolom, másnak meg odaajándékozom, az meg jól elaldja, -merthogy a saját kocsi bármikor eladható- (oké, hogy nektek nem ez volt az eredeti célotok), azzal akkora "sikkasztások" lehetnének, amibe bármelyik politikus belepirulna.
Amit kettővel ezelőtt írtam, azt súlyozva kell érteni. Ha nekem van 25 millióm, akkor csak egy csepp víz a Vinewoodi medencémben a 100.000 dollár, amit tuningolásra költök, és gyorsan visszaszerzem valamelyik bizniszemből. Viszont a kocsi eladása (ami a példámban 55.000$) egy kezdő játékosnak tengernyi pénz lehet, amivel sokkal könnyebben el tud indulni a karrierjében. Ez a játék szempontjából nem jó. Ha ez így lenne, a játék gazdasága kártyavárként omlana össze. Ekkora baki kiderült volna a játék kiadása után nem sokkal. Nem véleltenül nem lehet másnak pénzt utalni.

Próbáld ki, hogy a lopott kocsit tuningolás nélkül átadod a haverodnak és úgy vigye be a garázsába, vagy eladni (ez ugye olyan, mintha egyből ő lopta volna el a kocsit), majd próbáld meg azt is, hogy csak a legolcsóbb, legegyszerűbb tuningot csinálod meg, majd azután ajándékozod oda a kocsit a cimbinek. Tuti, utána már nem fogja engedni eltenni a kocsit!
Ha ez mégis lehetséges, akkor most megígérem, hogy én bármelyik kis szintű, vagy pénzű crew tagnak segítek így pénzt szerezni! :K

Amiket írtam csak spekulációk, kíváncsi vagyok a véleményetekre, vagy tapasztalatotokra. Mondjátok meg azt is, ha hülyeségnek tartjátok! A tévedés jogát fenntartom, de csak abból indultam ki, hogy a saját autó eladható! :)

(#54603) Daw93 válasza Aliendej (#54601) üzenetére


Daw93
senior tag

De azt írtad hogy bevitted:

"Valamiért nem működik, nem tudom az autót átadni a barátomnak.
Úgy is próbáltam, hogy fogok egy egyszerű autót, beviszem a garázsba , tuningolom, kihozom, a barátom beleül és nem engedi be a garázsba mert azt írja nem az övé. :("

De már értem, én értettem félre, azt hittem, hogy a ceo iroda garázsba vitted be és ott tuningoltad a saját tuningműhelyedben. Így viszont szTotyy hsz-e a magyarázat.

GTA Online: Daweee93

(#54604) Aliendej válasza Daw93 (#54603) üzenetére


Aliendej
tag

Abba a garázsba viszem be ahol festik, nem a saját apartmanomba.
Ezt a videót néztem, ebben is úgy van,
Lopnak egy autót, beviszik az LSC-be, elkezdi tuningolni, majd 2:40-nél elkészül és onnan nem értem mit csinálnak. Elmennek mint ha versenyeznének, állítanak valamit, és egyszer csak a másiké lesz az autó.
Bocsánat ha ez tilos, ezt nem tudom így eldönteni, viszont semmilyen kódot, modot nem használnak, talán ez még belefér.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54605) negyven2 válasza Aliendej (#54604) üzenetére


negyven2
veterán

Az gondolom megvan, hogy ez egy közel három és fél éves videó. Már akkor se nagyon működött. De ha működne akkor is ez már a csalásnak minősül. Mivel egy játék hibát kihasználva jutsz pénzhez. A Rockstar ezt is figyeli.

Pénzt ugyan lehet átutalni de az is limitálva van.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#54606) Aliendej válasza negyven2 (#54605) üzenetére


Aliendej
tag

Igen, ezért kérdeztem, sejtettem.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54607) Segal válasza Aliendej (#54604) üzenetére


Segal
veterán

Ha pénzt szeretnél szerezni a társadnak azt többféleképpen is megteheted.
Szerezhetsz neki spawnolos kocsit (pl sandking) (tizenezer) abból 48 percenként el tud adni egyet, elmehettek fleeca heistet játszani és magadnak akár 0%-ot is állíthatsz (143000), kettes kollekciós autóeladásnál átadod a kocsit leadás előtt (20000) stb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54608) negyven2 válasza Segal (#54607) üzenetére


negyven2
veterán

A Flecca Jobs-nál sohasem tudtál (70/30 a minimum) de már a többinél se tudsz 0%-ot beállítani.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#54609) Segal válasza negyven2 (#54608) üzenetére


Segal
veterán

Akkor bocs rosszul emlékeztem de a lényegen nagyon ne változtat 70% is jó pénz azért az 5 perces munkáért. Mondjuk mi pacifiknál csináltuk régen ott simán ment a 0% de ezek szerint már nem lehet :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54610) HussarF válasza Segal (#54609) üzenetére


HussarF
addikt

Mondjuk nem nevezném 5 percnek, meg kell csinálni a setupokat is.

(#54611) Plata válasza HussarF (#54610) üzenetére


Plata
félisten

Elfelejted hogy fleeca csupán két személyes és két setup-ból áll.egyik sem hosszú,az autó lopós annyi hogy odamentek garázshoz és lenyúljátok a kocsit.Kb 20 perc az egész fleeca job.

(#54612) HussarF válasza Plata (#54611) üzenetére


HussarF
addikt

Nem felejtem el, de 20 perc nem 5 perc.

(#54613) Mr.Csizmás válasza Segal (#54607) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor már ceo vip missziók, megszakítás nélkül alkalmazva a pubit, mert akkor emelkedik a fizetése, 1 óra alatt misszió+ceo salary-val azért már értelmesebb összeget lehet begyűjteni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54614) Logitech válasza Segal (#54609) üzenetére


Logitech
aktív tag

Másik heistnél tudsz magadnak 0%-ot adni, de egy embernek 70 a max amit adhatsz.

(#54615) Segal válasza Mr.Csizmás (#54613) üzenetére


Segal
veterán

Én csak 3 lehetőséget soroltam fel a millió közül. Nyilván lehet pp-vel meg hh-val is pénzt keresni a másiknak.

Logitech: Jaaa már értem ezt nem tudtam csak a többi főheistnél működött a 0% de így már érthető.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54616) Anulu79 válasza Aliendej (#54604) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez már 3 éves video. Én erre annyira nem adnék már. Azóta volt pár frissítés.

(#54617) Kiskokó válasza Segal (#54615) üzenetére


Kiskokó
veterán

PéPé-vel nem is lehet jól keresni most miért mondod!!
Tegnap 8PP-t toltam le ha nem 9-et.

Kb komolyabban 200 napja tolom, napi 3 (90K) átlaggal az is minimum 18milla... egy kis mellékesnek nem rossz. Olyan mint ha lopnám a sok supplyt vétel helyett. Így heti szinten MC/Bunkerből van vagy 3 milla tiszta haszon.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54618) Locutus válasza Kiskokó (#54617) üzenetére


Locutus
veterán

Uhum, és ehhez mennyi időt töltesz a játékban?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54619) ucli válasza Locutus (#54618) üzenetére


ucli
senior tag

Egy PP lemegy 10 perc alatt, az naponta fél óra ha hármat csinál, persze ehhez kell még két ember, akik szintén tudnak indítani. Amúgy 3 óra lenne a cooldown miatt.

(#54620) Kiskokó válasza Locutus (#54618) üzenetére


Kiskokó
veterán

Általában amúgy is fent vagyok dumálni napi 3 óra az Átlag amit a játékra szánok.
6-8ig meg 10-11 ig vagyok fent általában.
Szerintem nem sok de persze nem is kevés.

Ebbe jobban ne is menjünk bele mert már párszor ki lett vesézve. Van aki nem akar "dolgozni" a játékban mert az MC stb-t munkának fogja fel. Vagy van aki heti 3 órát van fent.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54621) Anulu79 válasza Kiskokó (#54620) üzenetére


Anulu79
addikt

Vagy van aki még kevesebbet. :DDD

(#54622) Kiskokó válasza ucli (#54619) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha nagyon akarnám 40 perc alatt is megoldanám 2 restartal, mert akkor lemegy a CD róla.

Az hogy az MC meg a többi Business mit hoz az meg megint szinte semmi mert csak veszem bele a supplyt, és amíg ökörködök, dumálok vagy másnak segítek addig meg termelnek a gyárak és kész.

Nem tudom mit van mindenki (akinek nincs) pénze így ráfeszülve arra hogy akinek van pénze a játékban az biztos csak úgy lehet ha napi 12 órát játszik...vagy többet.

De tény a napi 3 óra se kevés.
Most néztem az Online total Played az 55 nap - 1320 óra + és kb
2016 Májusba kezdtem el online, azaz másfél éve. Ha ezt átlagolod akkor napi 2,4 órára jön ki.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54623) Trailblazer válasza Anulu79 (#54621) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mint pl. én mostanában. Mióta újra lett melóhelyem, nincs energiám még játszani sem. :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54624) ucli válasza Kiskokó (#54622) üzenetére


ucli
senior tag

(#54625) Anulu79 válasza Trailblazer (#54623) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem régóta van melóhelyem (szerencsére) de nyáron inkább motoroztam vagy csavarogtam ha olyan idő volt. Meg nem a lakással kellett foglalkozni. :)

(#54626) Brenor


Brenor
aktív tag

Nem soká összegyűlik 1 millió dollárom. Mire érdemes elkölteni ami még több pénzt hozna vagy gyűjtsek inkább többet? Rank 46-os vagyok már vettem lakást.

(#54627) negyven2


negyven2
veterán

Elérhető a Vigilante és a korábbi Halloween cuccok/járművek

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#54628) freeknight válasza Brenor (#54626) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem armored kuruma, és aztán essél neki a heisteknek, sorrendben, lehetőleg ugyanazzal a csapattal (így a végén 1+1 millió dollár bónusz üti a markod, ezek az all in order, és a loyalty challengek). Aztán lehet farmolni a pacific standardot.

Ha ez nem felel meg, még gyűjtögessél, 2,5 millióból lehet beindítani az autólopó bizniszt.

(#54629) Brenor válasza freeknight (#54628) üzenetére


Brenor
aktív tag

A heistekbe belekezdtem igaz easy fokozaton, a fleeca jobot megcsináltam, de a prison heist harmadik küldetésénél gondjaim akadtak.
Hallottam olyat is, hogy a ceo és a motoros clubbol is lehet bevételt szerezni.

(#54630) Ideg válasza Brenor (#54629) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nyugodtan mehet normal vagy hard fokozaton a heist.

(#54631) freeknight válasza Brenor (#54629) üzenetére


freeknight
őstag

Csak hardon toljad a heisteket, alatta időpocsékolás. Nem túl nehezek, de érdemes hozzá 3 ember, akikkel tudod játszani, és ha nagyon nem megy, youtube végigjátszások nézegetése.

CEO bizniszből 2 van, a ládázás (meg ne vedd, pénzkidobás!), meg a járműlopkodás, ez utóbbi hozza a nagy pénzt, de azt írtam, ahhoz, hogy ezt beindítsd, kell 2,5 millió misi.
MC bizniszek is jók, csak rengeteg idő, mire visszahozzák az árukat, az majd később lesz jó, ha belefásultál az autólopkodás farmolásába, mert az MC bizniszek elfutnak teljesen maguktól a háttérben, ha veszed beléjük az alapanyagot. Ugyanez vonatkozik a bunkerre is. Hangár felejtős, még nagyobb pénzkidobás, mint a CEO ládaraktár.

Én a helyedben a heisteknek ugornék neki, ahhoz csak egy 500k-s kezdő befektetés kell, az armored kuruma (úgy könnyebb is, lesz, mert csomó küldit ki tudsz pörgetni teljes biztonságban, az a kocsi teljesen golyóálló, az npc-k számára hallhatatlan leszel, amíg benne ülsz), de azt csinálsz amit akarsz.

Ja, és a mai napig a pacific standard fizet a legjobban, ha az óránkénti profitot nézzük, még az autólops biznisz se ér a nyomába.

(#54632) Brenor válasza freeknight (#54631) üzenetére


Brenor
aktív tag

Köszi szépen a hasznos válaszokat, megfogadom őket! :)

(#54633) Anulu79 válasza Brenor (#54626) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha meg van a kuruma akkor szerintem a mission-ök is jók tudnak lenni. Ezeket tudod egyedül is csinálni és a kurumával gyerekjáték az összes szinte. :)

(#54634) Anulu79


Anulu79
addikt

Most, hogy jön a halloween lehet számítani valami akcióra a játékban? Úgy értem, hogy valami járművek esetleg fegyverek? Apropó fegyverek. Ezekben szokott akció lenne? 119-es vagyok most és a minigunra (ha jól "mondom" a nevét /forgócsövű/) gyúrok. Mennyi az alap ára?

(#54635) negyven2 válasza Anulu79 (#54634) üzenetére


negyven2
veterán

Reddit-ről gyorsan bemásolva

Pegassi Infernus Classic 640.000 / 915.000

Hijak Ruston 310.000 / 430.000

Ocelot Penetrator 616.000 / 880.000

Warstock:

Vigilante NEW : 3.750.000

Molotok 2.520.000 - 3.351.600 / 3.600.000 - 4.700.000 ( Probably Personal Sale)

Halftrack 1.186.500 / 1.605.000

Weaponized Tampa 1,109.500 - 1.585.000

Ramp Buggy 1.680.000 / 2.400.000

Phantom Wedge 1.344.000 / 2.555.000

Ruiner 2k 3.024.000 - 4.320.000

Properties:

All Maze Bank Foreclosure Properties - 25% off

Southern San Andreas Supercars

A handfull of cars 25% off

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#54636) ucli válasza Anulu79 (#54634) üzenetére


ucli
senior tag

Nem nagy tétel, 50k az ára.

(#54637) ProgenXL


ProgenXL
őstag

bíztam benne hogy valami értelmes is bekerül a vigilante mellé

Gunner for life

(#54638) szTotyy válasza ProgenXL (#54637) üzenetére


szTotyy
őstag

Azt hiszem ebből a kiegészítésből már megérkezett az összes normális kocsi. Ezt a Vigilantét, ahogy egyre többször látom, mindig egyre rondábbnak tűnik. Amilyen lelkes voltam, amikor először mutogatták, most annyira csalódott vagyok. Hasonlít a '89-es batmoblira, a különbség csak annyi, hogy az szép (már amennyire egy batmobil szép lehet), ez meg ronda. Persze azért ott lesz majd a garázsban, mert milyen már az, hogy nincs egy batmobil a garázsban, ha egyszer lehetne?? :D Már tényleg csak egy jelmez hiányzik. :)

Amúgy én a Nokota repülőt várom még a smuggler's-ből, az tűnik nekem a leghasználhatóbbnak. Aztán lassan lecseng az összes beígért új kocsi/repülő, akkor pedig valami egészen újnak kell jönnie! :K

[ Szerkesztve ]

(#54639) Daw93 válasza szTotyy (#54638) üzenetére


Daw93
senior tag

Még ami nem került be, az a Cyclone nevű autó, ami igaz hogy elektromos, de kinézetre normális, és nem ilyen sci-fi járgány (amiket egyébként én semmibe sem nézek még mindig)
A Nokota nekem is várós, na meg a Lazer

GTA Online: Daweee93

(#54640) ProgenXL


ProgenXL
őstag

mivel 4 éves a játék így majd mindenki kapni fog 400.000$ aki fellép online.

"In honor of four years of GTA Online this month, we've got a special GTA$400,000 gift for all players who log in to GTA Online on PlayStation 4, Xbox One or PC, along with a considerable collection of celebratory 2x GTA$ & RP opportunities and discounts; read on for details. Plus check out what's new this week in-game, including the menacing Vigilante and a new Transform Race to put it to the test, the haunting Condemned Adversary Mode, a complimentary trio of horror movie t-shirts and more..."

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#54641) HussarF


HussarF
addikt

Tetszik ez a Vigilante, gyakorlatilag Ruiner 2000 + Rocket Voltic (jó, mínusz ugrás)
Lehet vele rakétázni és más rakétákat a sugárhajtás miatt el lehet dodge-olni.
Nem tudtak rakétával leszedni, mikor benne ültem

(#54642) Anulu79 válasza ProgenXL (#54640) üzenetére


Anulu79
addikt

Mikor? :)

(#54636) ucli
Az nem is drága érte. Mennyi lőszert fogyaszt?

[ Szerkesztve ]

(#54643) ucli válasza Anulu79 (#54642) üzenetére


ucli
senior tag

Annyira nem cészes, de könnyen megszaladhag az ára, ha ész nélkül lövöldözöl vele.

(#54644) HussarF válasza ucli (#54643) üzenetére


HussarF
addikt

Sztem az pont nem egy különösebben költséges fegyver. Általában 8000 körül tartom a lőszert benne. Ha nagyon sokat lövöldözök, lemegy 6000ig. Az 3000 dolcsi. Az explo sniper feltöltése 14500 és az egy rövid lövöldözés alatt is hamar kiürül.

(#54645) ucli válasza HussarF (#54644) üzenetére


ucli
senior tag

Én sokallom rá a lőszert, mert sose használom, de mindig kell venni bele. :W
Amúgy én a sniper ammot hagyom fogyni, múltkor lement 1500-ra (60k feltölteni), de most is csak olyan 5000 ammom van bele. :))

(#54646) ProgenXL válasza Anulu79 (#54642) üzenetére


ProgenXL
őstag

Bónuszok és kedvezmények október 30-ig:

Dupla RP és GTA$ jár október 30-ig minden Transform Race-ért
All Hangars - 30%
All Bunkers - 30%
All Biker Clubhouses - 30%
All Vehicle Warehouses - 30%
Weaponized Tampa - 30%
Half-Track - 30%
Ramp Buggy - 30%
Phantom Wedge - 30%
Ruiner 2000 - 30%
Vapid Retinue - 30%
Hijack Ruston - 30%
Pegassi Infernus Classic - 30%
Pegassi Vortex - 30%
Nagasaki Shotaro - 30%
Declasse Tornado Rat Rod - 30%
Ocelot Penetrator - 30%
Banshee 900R upgrade - 30%
V-65 Molotok - 30%
Bónuszok és kedvezmények november 6-ig:

Dupla RP és GTA$ jár november 6-ig az új Adversary Mode-ért és a Gunrunning eladási küldetésekért, továbbá kétszer annyi fizetést kapnak a bizniszekben segédkező személyek
Talán a legkecsegtetőbb, hogy minden GTA Online játékos, aki november 6-ig belép a multiplayerbe 3 pólót (Cheerleader Massacre 3 T-Shirt, Vinewood Zombie T-Shirt, Knife After Dark T-Shirt) és 400 000 GTA$-t kap. Az összeg november 6 és 13 között kerül átutalásra
25% kedvezmény jár a Halloween-i arcfestésekre és maszkokra
25% kedvezmény jár a Fränken Stange-re, a Lurcher-re és a LCC Sanctus-ra
Forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#54647) Met


Met
nagyúr

Köszi mikesum :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54648) Anulu79 válasza ProgenXL (#54646) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez igazán kimerítő válasz volt, köszi! :K

(#54649) Kiskokó válasza ProgenXL (#54646) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én nem tudom, hogy van fordítva az a cikk de én ITT
úgy látom, hogy a Smuglerre van dupla rp és $ nem a bunkerre.(gunrunning)

De lehet csak én nem láttam, vagy szar az angolom :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54650) Heller2 válasza Kiskokó (#54649) üzenetére


Heller2
aktív tag

Tegnapi sessionban említették a duplát a gunrunningra, mondtam, hogy most adtuk el a bunkert, de "rendes" pénzt kaptunk. Kaptam is egyből, hogy hangár, nem bunker...de mondom...mindegy. :D
Egyébként tényleg dupla, egy full hangár 1.500.000-ot hoz. Segítőknek 70.000. De!!! Vissza kell ám vinni a gépeket, nem eldobni leszállítás után, ekkor lesz teljes a bonus, ekkor nem csak 15.000-et kapnak a segítők !!

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.