Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) Segal válasza kirjak (#47350) üzenetére


Segal
veterán

Az elsore a valasz most ez a raketa autos stunt race a dupla rp-s sokan jatszak.
Ne lepodj meg ha publicba lelonek itt max crewbe meg baratok kozt van fegyverszunet.
Csak ra kell loni a kocsijara es kiszedheto a tag csak vannak pancelozott kocsik. Ha nincs komolyabb fegyvered nem sok eselyed van.
Vegul az utolsora beallithato hogy ki tudjuk beszallni a kocsidba a tobbiek ki vannak zarva.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47352) Plata válasza kirjak (#47350) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj ha felmész online és publikus sessionba mész akkor készülj fel rá hogy minden hülye idióta megfog téged ölni,a játékosok 90%-a agyilag zokni,vagy az okoz neki élvezetet hogy tönkre tegyék más játékát.Ezért ha public sessionba mész tedd magad passzívba.Más autóját nem tudod el lopni,max akkor ha úgy van neki beállítva hogy bárki bele ülhet.Az enyémbe asszem csak barát vagy crew tag tud bele ülni.De beállíthatod úgy is hogy senki.
Ha normálisabb társasággal akarsz játszani akkor játssz PH-sokkal,PH sessionokban általában nyugi van és egymást sem bántjuk,inkább segítjük.
Public sessionban nem csak autóból de helikopterből repülőből tankból is lelőhetnek.Vagy akár hajóról.
Ha repülőre vagy helikopterbe ülsz sose menj mások yachtjához közel mert az automatikusan lelő.
Legalább is az enyém mindent lelő ami a közelbe jön.Úgy van beállítva,kivéve barátokat és crew tagokat.
Ha passzívba teszed magad nem lehet nálad fegyver,de téged sem tudnak megölni,esetleg megpróbálhatnak felrobbantatni,de azt kilehet cselezni.Viszont a zsaruk passzívban is csesztethetnek,volt már hogy passzívban ültem a kocsimban,figyeltem hogy sok barom hogy öli egymást,belém jött rendőr autó és körözést kaptam. :D
Másik mókás dolog,be parkolni a yachtal a strandra és passzívban kilövetni vele a sok hülye gyökeret aki arra téved. :DDD

(#47353) Geryson válasza kirjak (#47350) üzenetére


Geryson
addikt

Ja, hát az nagyjából aranyszabály, hogy public sessionbe csak a legkeményebbek járnak... :D

Ha lesz sok magyar haverod, akkor utána minden indításnál már fogod látni, hogy ki onlány és rájuk csatlakozva jó eséllyel kapásból jó helyre kerülsz. Egyébként vannak kivételek: tegnap oroszokkal futottam össze job-feladatok teljesítése közben (még soha nem csináltam, de nagyon jó móka) és full korrektek voltak, a kocsijával vitt ide-oda, segítettük egymást. Pedig nem ez szokott az oroszokról a véleményem lenni...

Más:

Továbbra is lakásvásárlás: A Dynasty8 executive, azaz a 4 toronyházban lévő cucc, az igazából nem is lakás, hanem iroda? De nem látom benne (videókon) a heist szobát. És jól olvasom, hogy 60 férőhelyes garázs van mellé?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47354) kirjak válasza Geryson (#47353) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ahha. Értem szóval először friendeket gyűjtsek és csapassak velük egy kis pisztollyal :C
A másik kérdés hogy valódi pénzből mit tudok megvenni a világban? Mit tudok megvenni a story módban és mit online?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47355) Daw93 válasza Geryson (#47353) üzenetére


Daw93
senior tag

A Dynasty8 executive weboldalon vannak a CEO irodák, amit személyre lehet szabni, meg lehet hozzá venni lakást, tehát be tudsz költözni mint egy sima ingatlanba, viszont heist szoba nincs benne. Vehetsz hozzá - tehát alapból nem jár - 60 férőhelyes garázst. Itt változóak az árak az irodáktól függően. Én a ceo garázst a megjelenése napján vettem, úgy kell elképzelni, hogy 3x 20 férőhelyre van osztva. Tehát 3 emeletes, emeletenként 20 férőhely. Az első emelet volt ilyen 900k-1millió körül, amásodik 800k, a harmadik 700k. Tehát összesen csak a 60 férőhelyért durván 2.5 millát fizettem. Nekem teljesen megérte, ez az új 60-as garázs az utóbbi időben az egyik legpozitívabb dolog volt a játékban, a dupláját is kifizettem volna érte simán. Én a külsőségekre nem nagyon adok, alap festéssel, alap padlóval, alap mindennel vettem, úgy is csak azért megyek be hogy kihozzam az autót, vagy eltegyem, meg jól is néz ki :D

Kirjak: valódi pénzből tudsz venni játékbeli pénzt, és online tudod felhasználni. Vehetsz belőle rengeteg autót (tuningolhatsz), helikoptert, repülőket, katonai járműveket, motorokat, ruhákat, fegyvereket ingatlanokat, motoros klubot ami jó pénzforrás, ceo irodát ami az autólopósdival még jobb pénzforrás. Elég sok a lehetőség a játékban.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#47356) Kiskokó válasza Plata (#47352) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Legalább is az enyém mindent lelő ami a közelbe jön."
Persze mert mindig bekapcsolod a defense-t amikor ott vagy.
Én is yachton spawnolok állandóan de mindig elfelejtem bekapcsolni, sőt.. értelmét se nagyon látom.

Nem kötekedek :D csak úgy írtad mintha ez lenne az alap természetes, hogy a yacht lő mindenkire.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47357) Plata válasza Kiskokó (#47356) üzenetére


Plata
félisten

Ha sikerül beparkolni a reptér és a strand közé akkor ott sok balfék be repül fölé. :D
Alapból szerintem mindig kikapcsol a védelem,de én ha felmegyek egyből on-ra állítom.
Vagyis nem,mert Ph-s sessionban nem szoktam vele foglalkozni,de publicban mindig az az első.

(#47358) kirjak válasza Plata (#47357) üzenetére


kirjak
aktív tag

Milyen védelem?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47359) Mr.Csizmás válasza kirjak (#47358) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

yacht

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47360) Kiskokó válasza kirjak (#47358) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló
Saabe60 a social-om. Vegyél fel, ha maga a játékban nem is tudok segíteni, elmagyarázok dolgoakt vagy azt ami érdekel. kb 30-40 perc múlva megyek online

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47361) kirjak válasza Kiskokó (#47360) üzenetére


kirjak
aktív tag

Most éppen még megy az ARMA 3 party de este felé sztem leszek ! Köszi , majd megkereslek!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47362) Geryson válasza kirjak (#47361) üzenetére


Geryson
addikt

Jaaaa, hát aki mással is játszik (és még el is árulja), az nem lehet tagja a PHHU-nak... :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47363) Cetli


Cetli
tag

Sziasztok.

The Pacific Standard Job Finale( Normal) -ra keresnék 3 embert.Akinek esetleg lenne kedve az jelezze vagy vegyen fel. SC:. Celi00

:R

(#47364) freeknight válasza Cetli (#47363) üzenetére


freeknight
őstag

Én benne vagyok de hardon csináljátok, több lóvé, szinte semmivel sem nehezebb.

(#47365) Segal válasza Cetli (#47363) üzenetére


Segal
veterán

Én is bennelehetek de szintén csak hard-on érdekel :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47366) Anulu79


Anulu79
addikt

Melyiket érdemesebb először megvenni? A ceo irodát vagy a motoros clubbot? Clobbot amúgy hol lehet megvenni?

(#47367) CactuS válasza Anulu79 (#47366) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

MCnél arra figyelj, hogy akkor hoz igazán, ha megvannak az upgrade-ek is. És igazából csak a Kokó és esetleg a Meth éri meg, a többi keveset hoz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47368) Cetli


Cetli
tag

Rendben akkor Hard lesz. :DDD

Viszont most olyan problémába ütköztem hogy :. [kép]
nagyon nem találtam semmit jelszó változtatás volt de semmit se ért.S még a story modot se adja be. Esetleg valakinek valami ötlet ? Délelőtt még minden rendben volt.

(#47369) Plata válasza Mr.Csizmás (#47359) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ez a vidió jobban tetszik. :DDD

(#47370) CactuS válasza Cetli (#47368) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem lopják az accountodat. Ha már nem tudsz belépni, akkor kövesd ezt és visszakapod az accountot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47371) freeknight válasza Anulu79 (#47366) üzenetére


freeknight
őstag

CEO jobban megéri, és csakis az autós import-export része (vehicle cargo).
Később vehetsz MC-t is, de elsősorban most az autózás hozza a több pénzt.

(#47372) Cetli válasza CactuS (#47370) üzenetére


Cetli
tag

2x változtattam jelszót majd egy jó pár próbálkozás után beengedett. Játékban nem vettem észre semmit hogy elveszett volna. Szóval nem értem :F

Visszavonva ahogy vissza taboltam ugyan az a helyzet kidobott. :(((

[ Szerkesztve ]

(#47373) kirjak válasza Plata (#47369) üzenetére


kirjak
aktív tag

Hmmm

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47374) Anulu79 válasza freeknight (#47371) üzenetére


Anulu79
addikt

Egy fullos ceo-ra mennyit kekk spórolnom? Arra lennék kíváncsi, hogy mindegy melyiket veszem meg? Láttam, hogy árban vannak eltérések rendesen.

(#47375) CactuS válasza Cetli (#47372) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tölts le egy ilyet, és nézd át a gépedet. Ha folyamatosan tudja valaki a jelszavadat, akkor keylogger van a gépeden, más megoldás nagyon nincsen (vagy tudja az email címed belépését, de oda szerintem nem küldik ki az új jelszót). Mármint ez akkor van, ha folyamatosan megváltozik a jelszó a kidobást követően.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47376) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#47374) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1M az iroda, 1,5M a garázs.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47377) Daw93 válasza Anulu79 (#47374) üzenetére


Daw93
senior tag

Na közben előttem megválaszolták :D

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#47378) Anulu79


Anulu79
addikt

Szuper! Akkor már csak 2 millát kell össze szednem. :DDD

(#47379) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ezt a rakátaautós dolog skipelődhetne már. Eleve szar a kanyarokban, a sok gyökér egyfolytában kicsúszik, és patkány módon úgy fordul vissza, hogy belémenj. Ha meg szólsz a chat-ben, hogy tegye át a host non contact-ra, akkor megh ugatás van.

(#47380) HussarF válasza freeknight (#47241) üzenetére


HussarF
addikt

A teljes bounty összegét megkapja, ha túléli. Csak a valakire vérdíjat tenni egy ezresbe kerül. Ha 10k-ért teszel bounty-t valakkire, akkor 9k lesz a fején. És ha túléli, ezt kapja meg. De ha csak tv-zel a házban, akkor áll a számláló. Csak freemode-ban, házon kívül ketyeg az óra. Pont ezért, mert házban ülni nem nagy tehetség.

(#47381) Syklas


Syklas
tag

Huu.. Köszi az infót.. ezek még nekem lv100 felett is hasznosak voltak.. :K Én is az NPC-ket püfölgetem a parton.. de a rendőrök mindig megzavarnak.. szóval így kell csinálni hogy szabadon oszthassam a pofonokat és toljam fel a z erőt és a lopakodást..! :R

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#47382) Hauptmann válasza Syklas (#47381) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mit is kell csinálni, hogy ezek az értékek fejlődjenek? Nem találom azt a hsz-t, amiben ez le van írva.

(#47383) Cetli válasza Hauptmann (#47382) üzenetére


Cetli
tag

1 2

Szerintem ez a kettő volt.

(#47384) Puma K válasza Hauptmann (#47382) üzenetére


Puma K
veterán

[link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47385) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!

Ha van lehetőség én is szívesen csatlakoznék a PH-crew-ba, mostanában elég sokat játszok, de elég nehéz olyan session-t találni, ahol normálisak játszanak és lehet CEO-ban szorgoskodni. Haverokkal szoktunk játszani, és ha van rá mód, akkor lehet ők is csatlakoznának, majd ezt még lebeszélem velük :)

Pár infó: 27 éves vagyok és váltott műszakban dolgozom, így eltérő, hogy mikor tudok több időt tölteni a játékban, de inkább esténként, napi 2 óra megszokott lenni, hétvégén általában jóval több. Nick nevem: Farkas233

Még annyi, hogy elő szokott fordulni, hogy napokig nem vagyok aktív, mert pont úgy jönnek össze dolgok, de remélem, ez nem nagy gond :)

Előre is köszönöm! :)

(#47386) freeknight válasza Anulu79 (#47374) üzenetére


freeknight
őstag

Alapvetően én is a legolcsóbb irodával kezdtem, jó az, de én később, mikor már volt pénzem és éppen akciósak is voltak az irodák, átköltöztem az arcadiusba.

A legolcsóbb iroda+legolcsóbb vehicle warehouse kombóval az a baj, hogy rohadt messze vannak egymástól, ha egy lopás után rögtön indítani akarsz egy másikat, több, mint 3km-t kell kocsikáznod az irodához!
Az arcadius viszont már csak 1,4 km-re van, az sokkal barátságosabb.
A legolcsóbb garázs aránylag jó helyen van, legalább közel az autópálya. A legnagyobb baj, hogy a szomszédban van a Vagos főhadiszállása, ha valami random meg akar támadni, és elkezd lövöldözni a garázsnál, már fut is rád egy hadseregnyi npc.
Szóval vannak jobb garázsok is, igen, esetleg megérheti rá spórolni, bár én is a legolcsóbban vagyok még a mai napig.

Más: erről jut eszembe, másik garázsba át tudok költözni fennakadás nélkül, tehát viszem a benne lévő kocsikat is? A pénz nem probléma, de nem lenne kedvem megint kigyűjteni a standard meg mid range kocsikat.

(#47387) Mr.Csizmás válasza freeknight (#47386) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. 3M-be van a legolcsóbb iroda, és a déli mólón a garázs. végig autópályás, nem szabad hinni a GPS-nek, irodától indulva jobbra két sarok, ap. felhajtó, elágazásnál jobbra át a déli körgyűrűre, és ott is van. hátránya hogy végig védtelen vagy, kb. semmi épület, ahova el tudnál bújni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47388) Plata válasza freeknight (#47386) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem raktárat nem lehet eladni.
Nekem a Maze bank épületében van az irodám.
Az autós raktáram meg a Grove street-en van.

(#47389) HussarF válasza Mr.Csizmás (#47387) üzenetére


HussarF
addikt

Jaja, GPS mindig a mértanilag legrövidebb utat mutatja, de ez nem jelenti, hogy időben is az a legjobb. Nekem a legdrágább garázs van és amikor SA északnyugati gazdag részébe kell vinni kocsit, akkor végigküldene a kis zegzugos utcákon keresztül észak SA-n. marha lassú, sok kis kanyarral, forgalommal, nem férsz el a kocsik meleltt stb.
Ehelyett végig kell húzatni az autópályán a stúdiókig, aztán északra fordulni, megint egyenesen menni egy csomót a széles úton, aztán kb. ott is vagy. Időben is sokkal gyorsabb meg kisebb az esélye, hogy töröd a kcsoit, de 100 m-el hosszabb, ezért nem azt ajánlja...

(#47388) Plata
Special Cargo raktárat be tudtam cserélni simán, tuti a kocsisat is be lehet. Simán eladni, hogy nem cseréled be, úgy gondolom nem, de nem is ez volt a kérdés, ha jól értelmeztem

[ Szerkesztve ]

(#47390) Plata válasza HussarF (#47389) üzenetére


Plata
félisten

Vajon mennyit ad érte,gondolom az ár felét.
Jó lenne ha lehetne eladni raktárat,nekem ládás van több is mint kéne.

(#47391) CactuS válasza Plata (#47390) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az adott ár ~ felét, ha jól emlékszem. Tehát ha akcióban vetted, akkor annak az árnak a felét nézi, nem az aktuálisat. Úgy működik, mint a lakásnál: kisebbre lehet cserélni, eladni nem lehet. Kb. 1 órányi munka lenne, ahogy a Pegasus járművel eladása, de nyilván nem fogyna annyi Shark Card, ha ezeket a megunt dolgokat el lehetne adni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47392) Farkas23 válasza Plata (#47390) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Arra én is kíváncsi lennék, mert nekem a legolcsóbb raktár van, akkoriban csak arra volt zseton, de nem lenne rossz egy másik, ami egyben nagyobb is. De majd otthon meglesem, mert mindenképp leakarom cserélni azt a raktárat, mert a lehető legrosszabb helyen van, bár ennek akkora jelentősége nincs, mint az autósnál, mivel nem lehet azonnal új ládát kérni, így van idő vissza menni az irodába.
Mondjuk ekkor szoktam azt csinálni, hogy felváltva gyűjtöm a dolgokat, 1 láda 1 autó és akkor így mind a kettő gyűlik. Ha ezt a szempontot nézem, akkor jobb lenne, ha közelebb lenne az irodához, hogy ne kelljen sokat autózni.

(#47393) HussarF válasza Plata (#47390) üzenetére


HussarF
addikt

Ahogy mondták már, ugyanúgy működik mint az ingatlanok becserélése. Felét kapod vissza az árból.

(#47394) Farkas23 válasza Farkas23 (#47385) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Elfelejtettem beleírni, hogy hányas szintű vagyok, így pótolom: 136 :)

(#47395) Anulu79 válasza freeknight (#47386) üzenetére


Anulu79
addikt

A legjobb iroda és garázs páros mennyibe fájna? Térkép kép van róla, hogy melyek ezek? Még nem SOS mert van még mit gyűjteni. Csak, hogy tudjam, hogy mennyire nem kell még költekeznem. :)

(#47396) HussarF válasza Anulu79 (#47395) üzenetére


HussarF
addikt

Mit értesz legjobb alatt? Legdrágább? Akkor asszem 7 milla.
De legjobb sztem mindenkinek más a saját szempontjai alapján. Én sosem néztem ,hogy mennyibe kerül, hanem más szempontok alapján megnéztem, hogy mi tetszik a legjobban. Kinézetre, elhelyezkedésre stb. Amikor így megtaláltam azt, ami nekem a legjobb, akkor néztem az árát. Irodából jól jártam, mert az arcadius a 2. legolcsóbb és az tetszett leginkább, de kocsi warehouse-ból nem, mert a legdrágább tetszett meg :D

(#47397) Imre0081


Imre0081
újonc

Sziasztok!
Szívesen csatlakoznék a PH-crew-ba, elég sokat játszok, de elég nehéz olyan session-t találni, ahol normálisak a játékosok és lehet CEO-ban és MC-ben munkálkodni.
Infók rólam: 36 éves vagyok eltérő mikor tudok játékban lenni, de inkább esténként, napi 2-3 óra megvan , hétvégén általában több is . Nick nevem: Fekete0081
Van mikor nem tudok gép elé ülni és játszani a játékkal de ez remélem nem okoz gondot
Szintem:70
Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#47398) CactuS válasza Imre0081 (#47397) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+Farkas23: elfogadtam a jelentkezést a crew-be.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47399) Farkas23 válasza CactuS (#47398) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Köszönjük! :)

(#47400) Flatron710


Flatron710
tag

Sziasztok!

Pár ismerős kérésére nemrég én is belevágtam a GTA online világának megismerésébe. Egy kérdésem lenne a rutinosabb öreg rókák irányába!
A public szervereken általában elég kaotikus állapotok vannak. Ez ugye jelentősen megnehezíti az MC vagy CEO-s munkákat, alapanyagtöltést, áru leadást. Van rá valamilyen mód, vagy beállítás, hogy csak a pár haverral - crew - legyünk egy session-ben, ahol nyugodtan tudunk dolgozni és pénzt keresni? Olyan, ahol nem esik be egy-egy Vérpistike és egyből "szétrakétáz" mindent?

Próbáltam a closed, invite only crew session-öket, de ott mindegyik laptop-nál az fogad, hogy csatlakozzak Public-ba, hogy tudjam üzemeltetni a bizniszt.

Előre is köszönöm a segítséget!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.