Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha újra lekérem az Elegy-t akkor az aktuálissal mi lesz amire már költöttem?

(#47902) freeknight válasza Anulu79 (#47901) üzenetére


freeknight
őstag

Arra gondolsz, hogy "megveszed" megint a neten? (tudom, ingyenes, de hivatalosan megveszed)
Semmi, lesz egy másik elegy a garázsodban. Akár tele is töltheted vele.

(#47903) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ha CEO Auto Exportnál az eladó átadja valakinek a kocsiját, hogy az illető vigye be a pontra, akkor a szállító megkapja a második kocsiért is a pénzt.
Mivel az eladó ilyenkor "csak" az autó árát kapja meg, célszerű lenne alkalmazni ezt a dolgot, hogy ne maradjon bent az az 5-6000 $, hanem valakinek a zsebébe landoljon.
Persze nem nagy összeg, de ha már lehet valakinek dupla pénz, akkor miért ne?

Természetesen ez a kollekcióra nem igaz, ott jár a bónusz az eladónak is!

Még pokers újrakezdésénél csináltuk, hogy emiatt átadtuk neki a vége előtt.
Azóta akartam ezt leírni - pár hónapot elcsúsztam vele. :U

Szerintem pl. a kisebb (akinek elvileg kevesebb pénze van) mindig megkaphatná a második autót a végcél előtt. Semmiből nem tart kiszállni.
Tehát rászokhatnánk erre a dologra, feltéve ha nem felejtjük el a nagy forgalomban. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#47904) Laraxior válasza CactuS (#47889) üzenetére


Laraxior
titán

Ez melyik autó? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47905) simon105 válasza Laraxior (#47904) üzenetére


simon105
tag

A [Pegassi Monroe], az egyik kedvencem a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#47906) Laraxior válasza simon105 (#47905) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Elég hülye szögből van fotózva a Legendarynél.
Meg is vettem, kár, hogy a kipufogót nem lehet módosítani, de azért elég jól szedi a lábát :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47907) Anulu79 válasza freeknight (#47902) üzenetére


Anulu79
addikt

Értem köszi! Viszont az első kereskedőnél kétféle verzió van (egy régebbi és egy újabb) ha jól értelmezem a dolgot. A régebbi verziót meg lehet valahogy venni? Mert csak az újat szállítják ki hiába a régi van kiválasztva.

(#47908) CactuS válasza Laraxior (#47906) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szép autó és nagyon jó hangja van. Az egyik első classic sport, amit megvettem, én ajánlom. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47909) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GtA TV Show trailer

Kar hogy csak poen. :D

Live-Die-Respawn

(#47910) #81556480 válasza oriic (#47909) üzenetére


#81556480
törölt tag

:Y azigen

(#47911) Puma K válasza oriic (#47909) üzenetére


Puma K
veterán

Elég gyérre sikerült még poén szintjén is ez a videó.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47912) Plata válasza oriic (#47909) üzenetére


Plata
félisten

Hát ezen nagyon látszik hogy nem igazi.
Bár kár,jó lenne.
De a videó elég vacak azért.

[ Szerkesztve ]

(#47913) tomazin válasza Norbi887 (#47899) üzenetére


tomazin
veterán

4gb ram. Ugyanez volt nekem is, 8gbval nincs ilyen gond.

(#47914) gyugyo79 válasza Anulu79 (#47907) üzenetére


gyugyo79
addikt

Benny's nél átalakítják jó gta $ -ért és utána lesz Elegy Retro Custom.

(#47915) Anulu79 válasza gyugyo79 (#47914) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Hogy rohadjanak meg! :DDD

(#47916) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Kár hogy fanmade
[link]

[ Szerkesztve ]

(#47917) HussarF válasza Thoomaster (#47916) üzenetére


HussarF
addikt

(#47918) Thoomaster válasza HussarF (#47917) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Jaja, az épp az után jön a jútúbon, azt is megnéztem, nagyon vagánynak tűnik, főleg a járművek. Jó DLC lenne mivel véleményem szerint jobban fel lenne használva a városon kivüli rész, Blaine County, mert például én többet lógok a városban. Még mindig nagy a potenciál a játékban.

(#47919) ProgenXL válasza Thoomaster (#47918) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha egy kicsit jobban megerőltetnék magukat és jobban odafigyelnének a játékosok kérésére akkor ennél is nagyobbat kaszálna az RS. Shark Card jobban fogyna ha olyan dolgok kerülnek be amit ténylegesen érdemes megvenni. Rengeteg lehetőség van még ebben a játékban. Mert oké bekerül egy nagyobb frissítés amivel elvan az ember pár hónapot de aztán már unja és várja a következőt.. mint ez az import export. Kifejezetten jó lett. De nincs benne akkora tartalom hogy ne unjuk meg mostanra így már azt nézzük mikor jön a következő végre.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47920) Puma K válasza ProgenXL (#47919) üzenetére


Puma K
veterán

A Rockstar már a GTA 2-nél is csomó lehetőséget hagyott a játékban...

GTA 3-nál mikor 3D-re váltottak grafikát illetően akkor is a küldetés végigpörgetése után egyedül a rombolás, autókázás és a miniküldetések (rendőr, mentő, tűzoltó és taxi) maradtak, de azokra is rá lehetett unni... aztán jött a mod-olás ami még egy pár órát adott játékidőben de utána megint üres lett... lehet küldetéseket újra csinálni adott mentési pontokat visszatöltve (azt hiszem 10 különböző mentést lehetett csinálni) de itt kifújt vagy újból kijátszani a játékot.

Az San Andreas rengeteg ember számára több éven át tartó szórakozást jelentett (ismerőseimből és a neten fellelhető megannyi különféle mod-ból kiindulva), sőt ott multi lehetőséget is összedobtak és role-play szerűen lehetett játszogatni.

A GTA IV-nél már elég részletes volt a világ és a grafika is jól nézett ki (az más kérdés ha valakinek gyenge volt a hardvere... ha volt erős vas amit megkövetelt a játék akkor jól is futott) plusz az akkor megjelenő hivatalos online lehetőség is dobott még a játékidőn, de még elég kezdetleges volt sokkal kevesebb lehetőséggel mint most az V. résznél.

Viszont ennél a legfrissebb GTA-nál is azt látom amit te is írsz, hogy rengeteg tartalék lenne még a játékban akár online-offline azaz külön-külön is, de elnézve a kiegészítők érkezésének az időtartamát és az azokban behozott újdonságokat :( ... le merem fogadni az eddigi tapasztalataim alapján, hogy igazán tartalmas kiegészítő nem fog érkezni a játékhoz... így megint egy újabb GTA amiből nem hozzák ki mindazt amit ki lehetne... csak annyi munkát tesznek bele amennyi szükséges hogy nyíljanak a pénztárcák és nyúljon az ember a bankkártyája után...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47921) Plata válasza Puma K (#47920) üzenetére


Plata
félisten

GTA Vice city nem volt rossz,sőt egész jó volt,de GTA San Andreas már durván jó volt.Halvány fogalmam sincs hányszor játszottam ki,de rengetegszer,multiban is rengeteget játszottam.
GTA 4 az nem jött be,sőt most sem,újra neki veselkedtem de az röhej hogy medium beállításokkal 15-27 fps-el fut az a fos azon a gépen amin a GTA 5 high beállításokkal jobban fut. :DDD
GTA4 világa kicsi és optimalizálatlan szar. :(((
Kár hogy a GTA 5-höz nem jött sztori DLC,igazán bepakolhatnák a többi San Andreas-ban megismert területet is,megvenném azonnal.

(#47922) Puma K válasza Plata (#47921) üzenetére


Puma K
veterán

A GTA Vice City-t is első napon megvettem dobozosan, azt is sokat játszottam alapon és mod-olva is anno.
Ma már képtelen vagyok vele játszani, mert számomra a kinézete ronda, a fixált 30 FPS zavar amit ha megoldok, hogy 60-nal menjen akkor bugok keletkeznek a játékban... a szélesvásznú képernyő támogatásának a hiánya szintén zavar... amit ha ugyan úgy megoldok, akkor meg a célzás lesz pontatlan...

GTA 4-hez már millió és egyszer leírtam én is és más is akik anno aktívan tolták innen PH!-ról a multit és a topik-ban szintén aktívak voltak, hogy eredetiben kellett megvenni a játékot, patchelni és megfelelő hardvert alárakni. Ha mindez megvolt akkor jól futott a játék. Simán csak 2008-ban a nagy átlagtól magasabb szintű hardverigénye volt... mert a GTA szériához mérten addig sosem látott egy elég részletes világot hoztak össze egy mozgó-élő várossal mindehhez meg vas kellett:

Evolution of Grand Theft Auto

A GTA 5-nél az 1 év optimalizálás amit a PC-s portra fordítottak meghozta a jótékony hatását.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47923) Plata válasza Puma K (#47922) üzenetére


Plata
félisten

Ha steames GTA 4 neked nem eredeti akkor nem tudom mit mondjak. :F
Jah és GTA 4 Complete Edition.Vagy mi a rák.

[ Szerkesztve ]

(#47924) Locutus válasza Norbi887 (#47899) üzenetére


Locutus
veterán

Hát igen, a forint előtti gép, az okozza.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#47925) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kifogtunk egy kezdő csalót. :D
Egyszer csak Pokersre elkezdtek hullani a klónok. Aztán megjelent a játékos neve a listán. david044sk még köszönt is. :D Aztán írtuk hogy 105 kick és még megkérdezte hogy miért ö. Gyanítjuk hogy a cheat programja bekapcsolva maradt. Ahogy kickeltük abbamaradt a klónozás

kép

Gunner for life

(#47926) Puma K válasza Plata (#47923) üzenetére


Puma K
veterán

Eddig nem írtad milyen verziót próbáltad és az adatlapod sincs kitöltve hogy milyen géped van...

De ha már GTA 4 akkor ezt lehet folytatni az ottani topikban.
Aztán ha ott leírod milyen géppel próbáltad és milyen grafikai beállításokkal akkor azzal már lehet kezdeni valamit, hogy mi a lehetséges probléma forrása.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47927) ProgenXL válasza ProgenXL (#47925) üzenetére


ProgenXL
őstag

Levélben jeleztem hogy ilyet máskor ne csináljon. Erre a válasz :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47928) Kiskokó válasza ProgenXL (#47927) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez PHHU-s ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47929) ProgenXL válasza Kiskokó (#47928) üzenetére


ProgenXL
őstag

dehogy ph-s valami 13 éves kisgyerek aki azt hitte jópofa lesz ha csalással másokat szivat..

Gunner for life

(#47930) ProgenXL válasza Kiskokó (#47928) üzenetére


ProgenXL
őstag

de hát most lehet az ilyenre haragudni? szerintem fingja sincs hogy mit csinált csak valami videót nézhetett hogy van ilyen aztán hú de jó.. de a levelek alapján egy életre elvettem a kedvét a csalástól.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47931) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Vasárnap esti találkozó helyszínének megfelel a Del Piero Pier-nél lévő nagy parkoló ?? Nagyobb mint a golfpálya parkoló.

(#47932) freeknight


freeknight
őstag

Kár, hogy ez is csak április 1.-i tréfa

Hihetetlen, hogy rockstaréknak pár autó, meg félévente egy új biznisz berakásán kívül nincs több ötletük :(

(#47933) freeknight válasza hegyipapa (#47931) üzenetére


freeknight
őstag

Mi már egyszer toltunk itt egy mini autós találkozót, amikor kijött a ruston.

Nem rossz hely, csak nem lehet olyan szép képeket csinálni, mint a golfklubnál.

(#47934) Mr.Csizmás válasza hegyipapa (#47931) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Murrieta Oil Field-től nyugatra-délnyugatra lévő iparzóna?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47935) ProgenXL válasza hegyipapa (#47931) üzenetére


ProgenXL
őstag

sok jó hely van. pl a kicsit eldugva lévő a Human Lab is. Noha részemről mindegy hol lesz. Kérdés mikor lenne? A múltkori 21:30 helyett a 21:00 jobb mivel reggel kelek. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47936) hegyipapa válasza ProgenXL (#47935) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nekem jó 21:00 órakor is :) Van sok hely az tuti ahol lehet találkozókat tartani, igazából mindegyik jó, nekem 8.

(#47937) Anulu79


Anulu79
addikt

Végre meg van a 1,5 millám. Ezzel már meg tudom venni a ceo-t a 60-as garázzsal?

(#47938) Plata válasza Anulu79 (#47937) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Max a legolcsóbb 1 millás CEO irodát,a garázs az még vagy 4 misi,fejből passz pontosan.

(#47939) Anulu79 válasza Plata (#47938) üzenetére


Anulu79
addikt

Na basszus! Akkor gondolom még külön kell venni a lopott autóknak is garázst ami nem lehet olcsó szintén.

(#47940) Plata válasza Anulu79 (#47939) üzenetére


Plata
félisten

Azoknak raktár kell,autós raktár.

(#47941) freeknight válasza Anulu79 (#47937) üzenetére


freeknight
őstag

Ha mindenből a legfapadosabbat veszed, 2,5 millióra jön ki a végösszeg.

60-as garázst te még ne vegyél, neked Vehicle Warehouse-ra van szükséged. EZt majd a ceo iroda terminálján keresztül tudod megvenni.

(#47942) ProgenXL válasza hegyipapa (#47931) üzenetére


ProgenXL
őstag

jó lesz az általad választott hely :)

Gunner for life

(#47943) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Azért írok ide, mert már nem tudok hova. Végignéztem már számtalan meg megannyi fórumot, videót, de sehol nem találom a gyógyírt. Adott egy GTAV, a legújabb javítással, illetve egy új Asus N551JW laptop. Ebben csücsül egy I5-4200H 2.8ghz, 2mag, 4 szál - 4gb DDR3 rammal, illetve egy GTX960M 2gb-os VGA-val. A problémám az, hogy amikor játszok (játszanék), akkor a processzor szépen 100, de volt már, amikor 105%-on futott. Érdekes módon másnak gyengébb VGA-val, ugynilyen procin szépen elfutkorászik High-Very High beállításokon. [link] [link] [link] [link]
Nekem nem. Eszméletlenül laggol, főleg városban van ez. Gyaloggal semmi, de amikor járműben vagyok és irdatlanul haladok, nehézkesen tölti be a dolgokat (gondolom én), ezáltal szaggat rendesen.
A legfrissebb nvidia driver van fent, Win 10 Pro 64bit. Javasolták sok helyen, hogy a GTAvLauncher.exe priorítását vegyem alacsonyra, a GTAV.exe-jét pedig magasra, stb. Próbáltam, de semmi. Olvasgattam, keresgéltem ebben a fórumtopicban is kulcsszavakat, láttam, hogy valaki I3 procival tolja, meg fele ilyen kártyával, hát nem tudom. Tanácstalan vagyok. Érdekes, hogy annak idején a Phenom 965-os géppel is voltak laggjaim a városban, de nem ilyen elviselhetetlen. Ötletek?

Előre is köszönöm!

gölmétcsül ©

(#47944) Plata válasza Ricardo128 (#47943) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a proci is meg a ram is kevés.

(#47945) tomazin válasza Ricardo128 (#47943) üzenetére


tomazin
veterán

Gyaloggal semmi, de amikor járműben vagyok és irdatlanul haladok, nehézkesen tölti be a dolgokat (gondolom én), ezáltal szaggat rendesen.

ld. 47913

(#47946) HussarF válasza Ricardo128 (#47943) üzenetére


HussarF
addikt

Nincs itt nagy hókuszpókusz. Ahogy mondták is, 4 GB RAM ennek a játéknak édeskevés. Bővítsd fel 8-ra, a többi elég lesz sztem.

(#47947) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

(#47948) Laraxior


Laraxior
titán

Film lesz a GTAból? :Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47949) Plata válasza Laraxior (#47948) üzenetére


Plata
félisten

Te ez már volt. :DDD

(#47950) Segal


Segal
veterán

Na ilyet sem láttam eddig az online-ba. Vannak fogai is a karaktereinknek :D
KÉP

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.