Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) szab.tam válasza helkis (#16300) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a cikket kívülről fújom. de nem ad a kérdéseimre egyértelmű választ. pláne, ott még 512-es vga-król beszél...
de lehet, hogy megkeresem a szerzőt. az xp topicban már feltettem a kérdést, de ott sem egészen a kérdésemre válaszoltak idáig. mintha nem lennék eléggé értehető.

mindenki jön ezzel a miért nem használok ezt, meg azt. pedig q*-ra nem ez a kérdés, hogy mit használjak.
fölb*k az agyam. kb, mint amikor építettem a passzív hűtést, és jöttek a "miért nem építek inkább vizet" dumával....

Razermazer
má' te is.... :O
64xp még annyit sem ér, mint a vista...
és majd kedvedért kidobom a 32xp-met, és veszek egy 64-eset. :U :C

szerk:
ha igaz, akkor valmi ilyesmi van:
a vga-ból is megcímez valamit. de ez a 4 gioás korlát nem befolyásolja a játék számára lefoglalt vramot. cska avramból az xp számára lefoglalható fizikia ramot csökkenti. de a játékok alapból a fizikai ramból nem tudnak 2 gb-nál többet használni, aaz xp hiába lát bő 3-at. viszotn ezt külön át lehet állítni 3-ra.
amennyire most értem,a vga-n lehet bármennyi ram, a játékok fogják tudni használni. legalábbi sfemélem, hogy jól értem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16302) TTomax válasza szab.tam (#16301) üzenetére


TTomax
nagyúr

Természetes meg fogja címezni az összes videomemóriát,a rendszermemória "kárára" 4G-ig...
Bár ebben sem vagyok biztos, mert két 2G-s VGA esetén akkor nem lenne rendszermemória...Gondolom van egy minimum amit meg kell hagyni rendszermemóriának,és én gyanítom ez 1G lehet,de inkább csak találgatok... azt csak kb az MS-nél tudhatják,hogy miből mely esetekben mennyi lesz megcímezve.
Nem is nagyon fog neked tudni sok ember segiteni,ugyanis aki itt tart az már régóta így vagy úgy de win7-et használ,.
Két lehetőséged van,vakon magad tapasztalod ki,vagy pedig elkezdesz spórolni elkerülendő a felesleges köröket... kicsit ez olyan kb mintha egy forma1-es futamon a ferrarira mindenképpen egy 13-as radiál gumit erőltetnél...én megértem hogy nem szeretnél váltani,és költséges,de támogatás hiányában sajnos előbb-utóbb rákényszerülsz... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16303) hermanyi válasza TTomax (#16302) üzenetére


hermanyi
őstag

És az F1 ben tényleg 13as radiált használnak :DDD

Ezért szált ki előző Gumibeszállító mert növelni akarta ha jól emlékszem 18" ra

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#16304) Razermazer válasza szab.tam (#16301) üzenetére


Razermazer
őstag

Én mondtam hogy nem ér, de ha akarsz valamit akkor lépni kell, így nem lesz semmi belőle.(nem kell venni ki kell próbálni egy virágboltit majd eldöntöd hogy kell e utánna.)
Tudom gondolom, hogy olyan programok vannak az xp-n, amik csak azon mennek ismerem a szitut. Például old artist komoly programjai is csak xp-t támogatnak. Amikor vettem tőlük a monitort épp azon mérgelődött, hogy miért nem írják már meg a kódot win 7-re is. Ttomax tökéletesen leírta egyetértek vele. Bármennyit mérgelődsz feleslegesen előbb utóbb váltanod kell. Microsoft supportnál kopogtass hátha mondanak valami okosat neked.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#16305) szab.tam válasza Razermazer (#16304) üzenetére


szab.tam
nagyúr

még mindig nem érted. :N
van win7-em és xp-m is. akarom használni mindkettőt. a win7-et a dx11 miatt, és az esetleges surround, eyefynity miatt.
de több okból főként inkább az xp-t.

azzal viszont, hogy sok vram-os vga-t veszek, nem akarom kinyírni az xp használásnak lehetőségét a halmozott ram anomália miatt. akkor inkább hagyom a 3 kijlezős játékot.
így már világos? :U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16306) schwartz válasza TTomax (#16302) üzenetére


schwartz
addikt

Természetes meg fogja címezni az összes videomemóriát,a rendszermemória "kárára" 4G-ig...

Abu es akosf temaba vago hsz-eit erdemes elolvasni innen.

If he dies, he dies.

(#16307) TTomax válasza schwartz (#16306) üzenetére


TTomax
nagyúr

Érdekes amit írnak,köszi!Azt azért hozzá kell,hogy tegyem még ha meg is van címezve akkor sem biztos hogy használva lesz... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16308) Speedhs


Speedhs
őstag

[link]

Ez sikerült idáig. Ment teszt 900 mhz-s gpuval is, de arról nem csináltam screent, csak 3dmark11-el lementettem . Esetleg ha valaki tud segíteni abban, hogy a procit 5ghz-re hogyan állítsam be, akkor olyan tesztet is csinálok.

(#16309) attamero81 válasza Speedhs (#16308) üzenetére


attamero81
senior tag

Mondtam,hogy jó az a 470!! :C

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#16310) Speedhs válasza attamero81 (#16309) üzenetére


Speedhs
őstag

:R

(#16311) szab.tam válasza schwartz (#16306) üzenetére


szab.tam
nagyúr

meglesem. csak már Abu-t nem akarom zaklatni minden hülyeséggel..

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16312) Speedhs válasza attamero81 (#16309) üzenetére


Speedhs
őstag

Neked mennyit produkált 3dm11ben a gtx 480 ?

(#16313) Laci2277 válasza Speedhs (#16312) üzenetére


Laci2277
senior tag

Ugyan nem tőlem kérdezted, de viszonyításnak jó leszek én is. :D

[link]

(#16314) Speedhs válasza Laci2277 (#16313) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem semmi !
Jobb prockóval lazán meglenne a 7000 pont !
Nekem 470 el alapon, 4400 pontot adott :( Tuning kellett nem is kevés . Még menne feljebb a pont, de nem tudom 5 ghz környékére belőni a procit, mert a táp lekapcsol .. mikor elindítom a tesztet.

(#16315) Laci2277 válasza Speedhs (#16314) üzenetére


Laci2277
senior tag

Igen, a te procidat 5Ghz körül járatva simán meglenne a 7000 pontos álomhatár, ami csak nekem az, de elég is.

Nem kell mást tenned, csak a tápot cserélni, és elérhetővé válik az út a minél több pont ösvényén. :K

(#16316) Speedhs válasza Laci2277 (#16315) üzenetére


Speedhs
őstag

:C meghatódtam.. ;] na megpróbálok egy 5ghz-t valami értelmes fesszel, de nem hiszem, hogy menni fog, mert ha ráengedem a 470 tuningot akkor lekapcs..
A 470-nek mennyi fesz lehet ártalmas ? Msi AB-ben csak max 1087 et tudok adni ..

(#16317) Laci2277 válasza Speedhs (#16316) üzenetére


Laci2277
senior tag

Én úgy gondoltam, hogy a te 5ghz-es procid és az én 480-am lenne képes átlépni a 7000 pontot. Szerintem ez gtx470-el nem lehetséges, de ha lehet cáfolj meg. :K

Az MSI AB szerint max fesz ami még határon van, én nagyon többet nem adnék bios frissítéssel sem, bár egy teszt erejéig lehet többet is bír.

[ Szerkesztve ]

(#16318) Robi BALBOA válasza Speedhs (#16316) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az 1,087V mehet neki, persze csak ha normálisan megvan hűtve.
Nem kell egyből 5ghz-re menni, elég lesz a 4,5ghz is bőven. :DDD
A 700W-os Hipronak csak ez az egy baja van, hogy szét van osztva 4 felé a 12V-os ága.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#16319) Speedhs válasza Robi BALBOA (#16318) üzenetére


Speedhs
őstag

Van neki alapból 2 db 6 pines csatlakozója, de ez akkor sem egy corsair vagy enermax táp... tuti ez a baja. Vízzel van hűtve. 50 fok fölött még nem volt a vga overclckkal .

(#16320) gYaLo válasza Speedhs (#16314) üzenetére


gYaLo
őstag

ideje lenne valami jobb tápot beszerezni..

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#16321) Speedhs válasza Laci2277 (#16317) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem fog menni. Ki dob 3dm11 alatt kék halállal #124 es hibakóddal . Ami elvileg azt jelenti, hogy nincs elég szufla neki. Nem feszegetem tovább. De ha a cpu alapon van és a vga 915-1830-1850 en akkor nem indul újra, és fordítva szóval gyenge a hipro sajnos :/
Majd jövőre talán lesz pénzem normálisra ..

(#16322) attamero81 válasza Speedhs (#16312) üzenetére


attamero81
senior tag

Nem próbálgattam már egy jó ideje.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#16323) Robi BALBOA válasza Speedhs (#16319) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Vízzel mehet neki 24/7-re is az 1,087V.
Mi a vége ilyen feszel a karinak, vagy a táp miatt ezt nem igazán lehet tudni?
Volt Hipro tápom tudom milyen és mire képes, megbízható, de erős tuningot nem preferálja az osztott 12V-os ág miatt.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#16324) helkis válasza szab.tam (#16305) üzenetére


helkis
addikt

mindenképp lesz valami anomália. kíváncsiságból felraktam egy xp-t, 4gb ramot, és bevágtam a gépbe 2db 7900GT-t 256mb-osok.. de a rendszer csak 2,66gb-ot lát.. érdekes..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16325) attamero81 válasza helkis (#16324) üzenetére


attamero81
senior tag

:K

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#16326) szab.tam válasza helkis (#16324) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hm....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16327) Speedhs válasza Robi BALBOA (#16323) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem tudom mi a vége.. de azt igen, hogy a táp nem bírja a tuningot neki.
Ráadom a max adható feszt 1087-et, órajel 915, 1830, 1900, 3dm11 elindul kb 5 sec lemegy és kikapcs. Majd vennem kell tápot, de nekem túl drágák :/

(#16328) gYaLo válasza Speedhs (#16327) üzenetére


gYaLo
őstag

Mindenre volt pénz, csak a biztonságos tápra nem.. hmm :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#16329) Speedhs válasza gYaLo (#16328) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem volt hmm... és ? Ennyire telt a nyári melóból . Azt hittem, hogy egy 700 w-os táp bírni fogja a tuningot, de mint kiderült az osztott ág miatt nem. Egyébként most döglött meg a dvd íróm is + winyó ( 5 éves ) kezd meghalni. Tehetném már rég lenne minden :D Ja gépházban sem férek el már a vízhűtés miatt .. De a gta IV tuning nélkül is eldöcög. ( Csak 890 mhz-s gpu fölött szokott lekapcsolni )

[ Szerkesztve ]

(#16330) Laci2277 válasza Speedhs (#16329) üzenetére


Laci2277
senior tag

Nézd a jó oldalát annak ha pár alkatrészed behal, több nafta jut tuningoláshoz. :DD

(#16331) vistyan


vistyan
tag

Sziasztok

Én vettem nem régen egy GTX 480-at

És mellette egy HKC 550-es tápom volt

Leakartam cserélni de még lusta voltam elmenni a megrendelt tápomért

Nagyon nagy hiba volt

A gépem kikapcsolt és azóta bekapcsolni sem tudom

Remélem, hogy a kártyám nem szált el. Gondolom ezt csak úgy lehet letesztelni ha beleteszek egy nagyobb tápot és meglátjuk mi maradt belőle. Vagy esetleg van másik megoldás amit érdemes lenne megpróbálni.

Válaszokat előre is köszönöm.

(#16332) apollo12 válasza vistyan (#16331) üzenetére


apollo12
veterán

ha nincs éget szaga a vganak, akkor nem biztos, de azonnal új táp, és a régit kukába bele

(#16333) Robi BALBOA válasza vistyan (#16331) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát igen ezt nem hiába mondtam! :(((

Ha szerencséd van akkor csak a táp halt meg, ha nincsen akkor lehet elvitte a gépben lévő perifériák nagyrészét, legrosszab esetben mindent.

Nem kell feltétlenül égett szagnak lenni ahoz, hogy minden halott legyen a gépben.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#16334) szab.tam válasza Robi BALBOA (#16333) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az ügyeletes hkc dicsőitők majd jönnek megint, hogy nekik jól megy évek óta, bla-bla-bla... meg még ajánlgatják másnak is...
akinek elvitte a gépét? hát, az meg jól beszopta...

szerintem sosem jutunk el oda, hogy a nagyátlag előbb vegyen 30-40-50 k-s, egyágas, minőségi enermax, seasonic, fsp, stb. tápokat, és nem előbb az 50-70k-s vga-t...
ráadásul a táp értéke nem zuhan úgy mint a vga-é, mert értékileg nem avul úgy.

nekem a szekrényben, tartalékban nem értékes, de minőségibb táp van, mint egyesek a gtx480-ra ráeresztenek. és ez nem pénz, hanem hülyeség kérdése.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16335) Fail3D! válasza szab.tam (#16334) üzenetére


Fail3D!
addikt

tudom az enyem jo tap...:) de fogalam sincs nekem se ezekrol az agakrol.. az enyem 1 agas? corsair hx 1000

(#16336) vistyan válasza szab.tam (#16334) üzenetére


vistyan
tag

Igen ,és van aki nem ért hozzá mint pl én. Ezért kértem itt tanácsot a vásárlás előtt amit sz@rtam megfogadni és nagy hiba volt. Holnap kiderül mi szált el és csak magamra haragudhatok hogy nem vettem előbb tápot és nem hallgattam az itteniekre. Az okos ember más hibáiból tanul a hülye a magáéból sem :) Legközelebb erre hagyatkozom és nem hiszek a semmimondó HKC fanoknak akik azzal jöttek nekem is, hogy évek óta használja és semmi baja nem volt eddig. Én is hittem ebben, és sajnos nagy kár volt.

(#16337) Fail3D! válasza vistyan (#16336) üzenetére


Fail3D!
addikt

azert azt tegyuk hozza hogy gondolom ment mar tonkre mas markas tap is..:D a % ra lennek kivancsi igazabol hogy melyikbol mennyi.
(#16338) vistyan en a kov konzol generaciot varom, ha egert billt, normalis feltelek kozott ra lehet kotni valszeg at valtok...

[ Szerkesztve ]

(#16338) vistyan válasza Fail3D! (#16337) üzenetére


vistyan
tag

Sajnos nem az első gépem ami elszállt. És ezt a tápot is úgy rakattam bele kb 1 éve hogy ha bővítem a gépet akkor elbírja. hát nem bírta. Lassan konzolt veszek mint a dedósok hátha azt nem rontom el :)

(#16339) szab.tam válasza Fail3D! (#16335) üzenetére


szab.tam
nagyúr

AC INPUT 100-240V, Current: 13A, Frequency: 50-60Hz
DC OUTPUT +12V1 +5V +12V2 +3.3V -12V +5Vsb
MAX LOAD 40A 30A 40A 30A 0.8A 3.5A
MAX COMBINED WATTAGE 500W 500W 9.6W 17.5W
TOTAL POWER:1000W

ekkora tápoknál már asszem darabolnak. a tied is. de attól ez még jó....
a táblázatot nem tudtam kiemelni, csa az adatokat belőle. innen van,a spec alatt...
[link]

ilyen jó kis tápja, van, aztán aszt sem tuja, mit tud. :O

egyébként nem cikizni akarlak, de tipikusan ilyenek veszenk h50-60 hűtést. igazi pancser dolog. (nekem is volt, nehogy védd!!! :DDD én is pancser voltam, és ugyanúgy ódáákat zengtem, amíg megvolt. el akartam hinni, milyen jó kis hűtés, be is beszéltem magamnak. majd idővel te is kidobod...) :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16340) Fail3D! válasza szab.tam (#16339) üzenetére


Fail3D!
addikt

semmi mas miatt nem vettem csak mert olcso volt es uzletbol vettem meg hogy keressek rajta... viszont ameg nemtudom milesz a masik hazzal amit arulok hogy elkell e v sem addig megtartom ezt .. :) azert annyira tisztabanvagyok mi a jo mi nem:) de ha az ember tud 1 kis enzt keresni miert ne... 7k ba van es talan fel eves... es mivel a masik hazat mint mondtam egyenlore nem akarom megbontani igy jobb hijan marad ez... remelem azert azzal egyetertunk hogy a gyarihutesnel ez jobb:) 4.6 van a proci es nem igazan van 50c nel feljebb..:) viszont ameg linx alatt a magok a masik viznel 50c nel nem voltak feljebb addig itt 7x en allnak:D ezt a tapot is anno az sli miatt vettem es jo vetel volt... a 700 w nagyon hatar esett lett volna.. viszont nemtudom most 1 kartyaval ezzel is mit kezdejek...:) de idotallo 1 darab szoval egyenlore elfer...:) a masik, hogy amit belinkeltel adatok nekem kinai...:) az 1000w ertem!:D

[ Szerkesztve ]

(#16341) szab.tam válasza Fail3D! (#16340) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16342) Taifa Díaz válasza szab.tam (#16341) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Elmondok egy apró adalékot táppal kapcsolatban.
Legutóbb nagy gonddal kiválasztottam egy üzleti célra használandó új, Llano konfighoz - A6-3650 APU-val - egy Corsair szériából való jófajta tápot. Ugyan magam akartam összerakni a konfigurációt, de a kisker parázott, hogy új meg minden, hadd rakják már össze ők inkább, és akkor nem kell visszavinni, ha valami nem baba. Na, a lényeg: indításnál az Llano produkált egy olyat az egyágas Corsair-nél, hogy energiatakarékossági megfontolásból a táp nem is engedte indulni a rendszert - boltos srác azt mondta, olyan kis áramfelvétellel akart indulni az FM1-es cucc, hogy a Corsair egy funkciója lekapcsolta vagy mi. Beleraktunk egy alulértékelt Hipro-t, és lám, már gyulladt is a cucc...
Szóval van olyan, előre nem látható körülmény, ami meglepetést okozhat tápválasztásnál, és erre sajnos igen nehezen lehet felkészülni, de - GTX480-at biztos nem mernék rákötni egy akármilyen HKC power supply-ra :N

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#16343) Speedhs


Speedhs
őstag

Szerintetek az sikerülhet, hogy 2 külön ágról adnám az áramot a gtx 470-nek ? A hipron ugye alapból van 2 db 6 tűs csatlakozó. Na én ebből csak az egyiket használnám fel és a másik 6 os helyére egy ilyen átalakítósat raknék, ami 2 ágról veszi fel az áramot. Ha jól emlékszem akkor 38 Amper kell neki. Ebbe a tuning is beletartozik vajon ?

(#16344) kicsipapucs válasza Speedhs (#16343) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Simán jó! Én is csináltam ilyet annó chifi táppal. Azt mondanám, ha genya lennék, hogy ez eddig hogy a bánatba nem került megvalósításara? :D
És szó mint száz: csináld, bár akkor úgy csinálnám, hogy a 6 pines tápcsati az egyik, az adapter pedig a másik ágról szedi a delejt. Az átalalkítós részt nem keverném, mert akkor "1:1" ágak közti árammegoszlási arány helyett "1,5:0,5" lenne, ergo a vidkari az egyik ágról több áramot venne fel a másikhoz képest.
:R

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#16345) Speedhs válasza kicsipapucs (#16344) üzenetére


Speedhs
őstag

Oké ! Majd írok, ha sikerül összehoznom :) thx

(#16346) vistyan


vistyan
tag

Sziasztok ismét.

Na akkor leírom mi is történt. Tegnap este nagy sírva leírtam,hogy vettem egy GTX 480ast és mellette volt egy HKC 550-es tápom. El is szált annak a rendje és módja szerint.

Elvittem a szervizbe a gépet ( régi család barát ismerősök és náluk rakattam eddig össze az összes gépem) de öregek már.

Megnézték a tápomat szarrá volt égve.Minden más eddig megmaradt. (legalább is eddig)

Mondom nekik,hogy olvastam hogy a HKC egy raklap szar adjanak valami mást. Azt mondja,

"Nem szar. Nézzem meg, maga mögé mutat, elvesz egy dobozt és csak hallott chieftec tápok. Mondja,hogy van ez az új HKC 565 überb@asszó tápjuk ezzel jó lesz."

Belerakta teszt minden oké volt mondom jó rendben. Kifizettem hazahoztam játszottam egyszer csak BIM és megint elment minden. Telefonálgatok nekik mondják,hogy

"biztos a kártya lett szar vigyem azt vissza.Vagy próbáljam ki FuMarkal."

Kipróbáltam ahogy elindítottam egyből lekapcsolt a gép.

Ekkora meguntam. Mondom jó hallgattam rájuk most jön a prohardver. És meglátjuk.hogy tényleg okosságot mondtatok-e itt.
Elmentem vettem egy COOLERMASTER GX 450W tápot.
Nagy nehezen bekötöttem ( mert tudnilik nem értek hozzá és nem volt elég dugasz amit a videokártyába dugjak) de nagy nehezen sikerült megoldanom.
Gépet bekapcsolom FuMark-al full beállításon full hdban szépen végig ment és semmi féle,fajta újraindulás nem történt.

Száz szónak is egy a vége. NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET.

U.I.: Máskor sokkal előbb hallgatok az itteniekre.

(#16347) apollo12 válasza vistyan (#16346) üzenetére


apollo12
veterán

HKC egy rakatt fos, örülj hogy nem vitte magával a cuccokat

(#16348) Fail3D! válasza vistyan (#16346) üzenetére


Fail3D!
addikt

de ami szep, az az hogy ujra beleraktad azt a f s xar hkc tapot a boltos miatt es orulhetsz meignt hogy nem egett le mas is a gepben... azert nem semmi milyen bator vagy te... de orulok hogy vegre jo lett.

(#16349) Pala válasza vistyan (#16346) üzenetére


Pala
veterán

Még egy jótanács: azt a boltot kerüld el a továbbiakban szvsz! Hozzá nem értő emberek szart akarnak rádsózni. Tökmindegy milyen szöveget nyomnak, egy HKC tápot soha semmilyen körülmények között nem szabad elfogadni, pláne egy combosabb gép mellé! Még ingyen sem! :K

(#16350) Razermazer válasza vistyan (#16346) üzenetére


Razermazer
őstag

Az a 450-es sem a legjobb a 480-hoz, de a hkc-nál 100x jobb. Jó kis hazárdjátékot nyomtál másodjára is, mázlid lesz ha nem gyengült el valami a lapodon, vagy egyéb komponensekben a túlfesz lökettől ami átcsorgott. Mert valami átment, de nem a vészes érték az biztos.
Szóval azt a 450-et is ha teheted később cseréld le, a gx széria nem éppen a legjobb coolermaster téren sem, sőt a nem ajánlott tápok közé tartozik, a seventeam a trágya beleket rakja bele, magyarul spórolnak rajta ez a low budget széria.
Csöbörből vödörbe effektus, egy jobb 550-es kell oda, tessék benézni a tápos topikba, az első hozzászólásban vannak az ajánlottak lehet közülük válogatni.
Árfekvésben neked megfelelőt biztos találsz apróba meg pláne.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.