Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) gombi01 válasza tomcica (#7950) üzenetére


gombi01
tag

(#7950) tomcica:
hidd el mindig eszembe jutsz amikor nem kapok résztávozás közben levegőt :))

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7952) tomcica válasza gombi01 (#7951) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ma meg ti jutottatok nekem az eszembe,kemeny edzes volt kombinalt: 2km melegites,4km konnyu tempo mezitlab a fuvon,technikak,5x szokdelles,5xrepulo sprint es indult a 400as eles resztav...60...60..62 es inditva a negyedik,de az csak 200m-ig (azert 30s lett) utana 300m seta es mosdas,majd 4km fokozo hulla allapotra a fuvon,elso 800m lassu volt ertheto okokbol,de utana beindult elvezette a savat az utolso 3kor mar 4perc alatti irammal (itt beugrott,hogy ez nem embernek valo...mondom is magamban ezt ki kellene probalnotok,mert igy leirva nem biztos hogy atjon :P )

hasizom+huzodzkodas+kifutas

este majd meg atmozgatom egy 8-10km konnyuvel,de az mar beszelgetos kifutas jellegu semmi iram :B

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7953) deicide válasza tomcica (#7952) üzenetére


deicide
veterán

Ha nem indiszkrét a kérdés, Neked ez a főállásod? Mert akkor is kemény munka, de ugyanez munka mellett már az embertelen kategória. :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7954) tomcica válasza deicide (#7953) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jo kerdes,noveremmel tartunk egy boltot,ahol nincs meghatarozva a pontos munkaidom,beugros vagyok,edzes elott 1-2orat dolgozom,edzesrol oda jovok es ha nem rohanok tusolni akkor 1-2orat levaltom,majd delutan 4-6ig allandoan en vagyok...szoval ugy 4-5orat dolgozom,de nem egyhuzamban

ez mellett egy kozepsuliban modellkedem (kepzosok) heti 2x oraberre 3-3orat,egyik pihenonapom erre megy el

valamint 2 kliensnek edzest tartok,futas es altalanos erosites,ez is oraber heti 2+2,altalaban bele tudom a sjat edzesembe illeszteni,elotte megcsinalom a gyorsat vagy utana...amit veluk futok az meg kb 5perces tempo,nekem kifutasnak es kilometer gyujtesnek okes...a gyorsak pedig 500m 2percesek,de nekik 500m pihenovel,az mar jobban porog,de meg faradt allapotra is vigan megcsinalom

5euro egy edzes,ez nalunk korrekt,de nem olcso...nagyjabol egy atlagfizut ossze tudok igy a harom helyrol rakni,es azt csinalom amit imadok,egyelore mukodik :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7955) deicide válasza tomcica (#7954) üzenetére


deicide
veterán

Hát, irigykedem, ez ideális felállás :C

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7956) tomcica válasza deicide (#7955) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jo azert csaladot nem mernek bevallalni,meg nyaralni se jarok,arra nem jut keret...volt amikor rohantam a penz utan es sokat kerestem,de nagyon rosszul ereztem magam benne,meghiztam,depis voltam stb...aztan eljott egy pont amikor ugy dontottem inkabb kevesebb penz (es majd lesz valahogy) de csak azt vagyok hajlando csinalni amit szeretek,na volt olyan tel hogy nem volt futesem,meg csak napi 1-2x ettem,de atveszeltem,megerosodtem,optimalizaltam mindent es most elfogadhato allapotok vannak :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7957) tomcica


tomcica
Topikgazda

vannak napok amikor NAGYON megy,olyankor barmi is a terv,felejtsd el es told full kretenbe ami a csovon kifeeeeer....na szoval 18tol egy konnyu 10km volt a terv,de benne volt a boogie a labban,szoval 5K-nal 19eleje volt es kezdtem jol erezni magam,epp osszefutottam az egyetlen haverral aki a kornyeken (szomszed varosok) kepes rendes iramot menni,mondtam hogy meg van 4.5km-em es segitsen beletolni de nagyon ;) faxa gyerek nem kellett konyorogni neki,megtoltuk 18.3X lett a masik 5K,azzal hogy 3.5km-ig jott utana lelassitott,de boven eleg segitseg volt ez igy is..37.41 uj idei rekord 10K-n...persze ez kifele ment a varosbol a szantofoldek mellett,meg vissza is kellett jonni :) 500m-t kocogtunk majd 4K-t beletoltunk 4percesre,veget felfokozva 3.30-ra,na ott mar ereztem hogy nagyon kivagyok,a tobbit csak csurgattuk 4.30-on...osszejott igy delutan 22km,vizet nem vittem mert 10K-t terveztem,szoval az elso kutig szedelegve jutottam mar el...de most jo vagyok..ettem egy kis mezet es egy szelet kenyeret + retek csirat,meg egy zold teat...na de majd mindjart "ugatnak a kuyak" bent ugyhogy hoztam 4szelet kenyeret,egy darab sajtot es 2 zoldsegfasirtot ebedrol...betolteeees lesz

szoval ilyen unalmas napok vannak itt delen,remelem ti is jol vagytok :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7958) deicide válasza tomcica (#7957) üzenetére


deicide
veterán

Pff, 37:41-es 10K, én meg vért hugyozva tudok 39:56-ot :DDD
Mondjuk sokat nem futok, leginkább mostanában semennyit, csak a versenyeken. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7959) tomcica válasza deicide (#7958) üzenetére


tomcica
Topikgazda

van ebben meg egy jo perc kb 36.XX ha pihent labra rendes egyenletes palyan tolja az ember,rapihenve egy versenyen,na de majd eljon az ideje annak is :DDD

mert ez minden volt csak pihent lab nem,delelott 14km benne 400-as palyamunka elesre + 4km fokozo

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7960) Aristeus


Aristeus
tag

Elkészült a blogom következő posztja: Mire elég öt hónap? - avagy hogyan fejlesszük a futóteljesítményünket. (Nem lett rövid...) :D

http://apafut.blog.hu/2014/04/28/mire_eleg_ot_honap

Olvassátok sok szeretettel!

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7961) deicide válasza Aristeus (#7960) üzenetére


deicide
veterán

Megkérdőjelezhetetlen a fejlődés és a jó irányt alá tudom támasztani, csak így tovább! Tavaly október óta ráálltam a havi 60-70 óra edzésre, 70% az aerob zónában, 30% felette. Januárban még majdnem 10 órát futottam, február/március 2 óra futás mindössze, most áprilisban is csak a versenyek miatt lett 7 óra, a többi az bringa/gyaloglás, dombedzés, bármi. Amit mondani akarok, hogy nem csak futással tudsz futásban gyorsulni, de nyilván úgy könnyebb, viszont szentségtörés amit mondok, de nem szeretek futni, csak azt szeretem benne, hogy jól megy és magamhoz képest sikeres vagyok, ezért csinálom. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7962) concret_hp válasza deicide (#7961) üzenetére


concret_hp
addikt

havi 60-70 :Y

én a 20 fölé nehezen jutok :( persze csak el kéne, hogy kapjon a gépszíj :D

egyébként ja nekem is arányaiban nem sok a futás, mégis sokat gyorsultam futásban is :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7963) deicide válasza concret_hp (#7962) üzenetére


deicide
veterán

Ebben van céges foci, otthoni lábemelés+fekvőtámasz, plusz a kinti edzések, szóval mindenféle. :)

Statisztika
A piros a bringa, a lila a gyaloglás, a zöld a futás. Ehhez persze azért megszállottság kell, tavaly október óta minden egyes nap edzettem, kihagyás nélkül.

Így van, ami a lábadat/tüdődet erősíti, az javít a futóteljesítményeden, bármilyen sport is legyen.

Egy másik topikba már linkeltem előtte/utána képet, ez a szombati versenyen készült, a lábamon látszik, hogy a 2 év önsanyargatásnak azért van eredménye. :B

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7964) tomcica válasza Aristeus (#7960) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jo kis osszefoglalo,orommel olvastam,szep munka

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7965) Polacheck válasza Aristeus (#7960) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Durva egyébként, sosem gondoltam volna, hogy ennyit lehet fejlődni ilyen alacsony pulzusos edzéssel. Be kell szereznem elemet a pulzusmérőmbe (csak annyi a gond vele, hogy figyelni kell rá, mert csak mutatja a pulzust, nem lehet sávot beállítani ami fölött csipogjon)

less qq more pewpew!

(#7966) Alg válasza Polacheck (#7965) üzenetére


Alg
veterán

Apropó pulzusmérő...

Most néztem egy VO2max becslést az RS300X-el. Le kell feküdni, relaxálni pár percig ennyiből nézi, hát aszondja 60, elite szint :F ez a legfelső szint, 59 a határa, itt valami el lett cseszve szerintem, vagy jobb formában van a keringésem mint gondoltam :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7967) deicide válasza Polacheck (#7965) üzenetére


deicide
veterán

Elég az első időkben figyelni, hogy milyen tempó milyen pulzussal jár, aztán már mérőke nélkül is érezni fogod, mostanában már nem is mindig viszem, mert tudom, hogy kb milyen tartományban vagyok.

Alg: akkor hajrá, nyomhatod a 3 perces kiliket, bírni fogod oxigénnel ;]

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7968) tomcica


tomcica
Topikgazda

elite,mi?! :D talan a hajas feneku atlag amerikainak az mar elitnek szamit....egy rendes futo bemelegiteset nem tudnank megcsinalni,nem hogy futni veluk :O

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7969) Alg válasza tomcica (#7968) üzenetére


Alg
veterán

Jah gondoltam ír majd valami átlag felettit azt jóvan :DDD de ez így nem sokat ér.
Még egy indok a gyorsításra :P

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7970) nauro válasza Alg (#7969) üzenetére


nauro
aktív tag

Vo2 maxot nem érdemes nézni polár óráknál. Egy dologra jó, hogy hasonlítgatni egymáshoz a mért eredményeket, az mutat csak valamit. Rc3GPSnél fitnes test mérése rend szerint 71,72-t mér, legrosszabb esetben 68 volt, valóságban ez rendes maszkos mérésnél sajnos csak 58-59.

(#7971) concret_hp válasza deicide (#7963) üzenetére


concret_hp
addikt

jó de az akkor is napi 2 óra avg :D nettó idő ugye ráadásul :)
én az egész évben tartok 79,5 óránál, de mondjuk a 10p súlyzózást nem írom be amikor épp az van, azzal együtt 80 felett lennék :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7972) Aristeus válasza deicide (#7961) üzenetére


Aristeus
tag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, válaszokat! :R
Igyekezni fogok, hogy tartsam ezt az irányt, valamint a továbbiakban is jelentkezem majd újabb és újabb bejegyzésekkel.

@deicide: Nálam pont fordítva van, imádok futni (bár tényleg nemrég óta kezdtem) viszont nem vagyok benne túl jó, viszont lelkes vagyok és apró dolgoknak is tudok örülni. :D
Tavaly próbáltam a bringázást is (lett egy Puch országúti bringám, mentem vele egyszer 50km-ert is. ;]) élvezetes volt, szerintem azt is ugyanígy szeretném, mint a futást, csak az idő az én korlátom. Család és munka mellett tényleg nem marad sok idő a sportra. Azért még megpróbálom feljebb tornászni a mostani havi ~15 órát 20-25 köré/fölé, de a havi 60-70 számomra nem kivitelezhető. :)

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7973) deicide válasza concret_hp (#7971) üzenetére


deicide
veterán

Nekem könnyű, mert csak dolgozom, család még nincs, egyedül élek, időm, mint a tenger. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7974) concret_hp válasza deicide (#7973) üzenetére


concret_hp
addikt

én meg még a saját magam főnöke is vagyok :DDD de persze ezek ebből a szempontból nem hátráltató tényezők :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7975) Polacheck válasza Aristeus (#7972) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Engem besóztál egyébként ezzel az edzésmódszerrel. Jól értem, hogy semmiféle résztávozás nem volt, csak és kizárólag az aerob zónában futás? Gondolkodom rajta, hogy a nyáron ezt a módszert követem.

less qq more pewpew!

(#7976) concret_hp válasza Polacheck (#7975) üzenetére


concret_hp
addikt

azért a mennyiség megvolt hozzá :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7977) Polacheck válasza concret_hp (#7976) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Havi ~100kili? Az azért nem teljesíthetetlen, múlt hónapban megvolt pont annyi, ebben a hónapban is csak azért nem lett meg, mert 2x kiütöttem magam egy 50es és egy 30-as túrával napokra.

less qq more pewpew!

(#7978) concret_hp válasza Polacheck (#7977) üzenetére


concret_hp
addikt

de az emelkedő tendencia is ott van az ábrán :)

nekem amúgy vmi 230km az év :D és ebben 2 félmaraton is van :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7979) raggg


raggg
senior tag

Na tegnap elmentem futni gyógyulás utánit. :) Próbáltam visszafogni magam, befogtam egy srácot nyúlnak (hiába, a lányok 6:00 környékén futottak csak) pont ideális tempót ment, aztán mikor ránéztem az órámra, akkor láttam, hogy 4:40 körül vagyunk, ami nekem még kicsit sok, de egyáltalán nem éreztem a tempót. Sőt, tök jó volt, úgy éreztem, hogy sokkal jobb a futóstílusom mintha lassabban futnék.

Abszolút nem éreztem (valszeg a sok pihenés is közrejátszott), de azért 4 km után leálltam, hogy nehogy visszaessek. :-)

Ma egy kis core erősítés, húzódzkodás, ugrálókötél volt a program estére.

ragklaatPS

(#7980) Aristeus válasza Polacheck (#7975) üzenetére


Aristeus
tag

Nem, nem volt résztáv, bár volt egy-két tempófutás, de akkor is csak a 160-as pulzust próbáltam meg közelíteni alulról, meg volt maratoni tempó teszt, de az is ugye laktát küszöb alatt.

Összeszedtem az edzések pulzusátlagait is:
AvgHR:
130-140: 11 db
140-150: 14 db
150-155: 15 db
161: 1 db (csoportos találkozó, itt nem én diktáltam a tempót, hanem csak mentem a csapattal)
173: 1 db (2km márciusban)

Résztávnak a freeletics-et használtam, kardiós, erősítős köredzések.
Ha bármire kíváncsi vagy még, írj csak nyugodtan megosztom a tapasztalataimat szívesen.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7981) gombi01 válasza Alg (#7969) üzenetére


gombi01
tag

tomcica:

tegnap gondoltam levezetem a hétvégi félmaratont egy laza kocogással a hétfői pihi után...
3km bemelegítéssel kezdtem,de pont jött egy haver aki résztávozott és beszólt, hogy mit tötyörgök már, nah több se kellett...
6db repülő 50-60m nem maxon,de 3perc alatti tempó
10x400m 3:50-re 1,5 perces pihenőkkel

Úgy szétcsapott, hogy brutál izomlázra ébredten ma reggel :)
azt hiszem ma inkább inkább este a sötétbe megyek, nehogy megint összefussak Vele :DD

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7982) tomcica válasza gombi01 (#7981) üzenetére


tomcica
Topikgazda

EEEEZ az...igy kell ezt,tolni ami a csovon kifer (foleg ha adja a rest) :K pihend ki aztan mehet megint :P

en ma pihenek,ket nap alatt belleszaladt 53km,nem is akarmilyen...de igazabol ugy erzem tudnek ma is futni (na nem resztavokat,de atmozgatot es kozepes ritmust siman) viszont penteken szet akarom csapni 10x200m ha esik az eso akkor plane alapon ;] ugyhogy egy kicsit rapihenek

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7983) gombi01 válasza tomcica (#7982) üzenetére


gombi01
tag

(#7982) tomcica:
hallod alig tudok menni :DD

2 nap alatt 53km, mondták már, hogy így ultra leszel... :)

ma muszály vmi lazább átmozgató, holnapra úgyis megint megyek a haverral és az edzéstervében 14x200m 3:20-ra :Y szerepel, ha a fele lemegy már boldog leszek.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7984) concret_hp


concret_hp
addikt

ilyen tekerős - amit gurigában lehet venni - (seb)tapaszból melyik a tuti? kb. annyit tudjon, hogy ha leragasztok egy sebet, akkor ne jöjjön le izzadtságra azonnal, de azért le lehessen szedni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7985) Polacheck válasza concret_hp (#7984) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

leukoplaszt mellbimbóra, vagy mi kell? ;]

less qq more pewpew!

(#7986) concret_hp válasza Polacheck (#7985) üzenetére


concret_hp
addikt

olyasmi, csak a lábfejemre kéne

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7987) tomcica válasza gombi01 (#7983) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az a 3.20 feltetelezem az ezres iramra szetbontva (magyarul 40mp = 200m),nem tunik neheznek az elso 5db,a masodik 5db-nal mar kezd az ember elgondolkodni azon,hogy "akkor most ki is a hulye?!" az utolso 4-5db meg hatarozottan faj :DDD

nekem sajnos nincs ilyen szerencsem,a 200-ak nem az 5K ritmuson mennek,hanem a 600/800as versenyiramon,azaz atlag 28-29s,a piheno pedig durvan rovid 90m kocogas (45-55mp)

ultra,mi? elarulom sosem szerettem a hosszabb tavokat (fuggetlenul attol,hogy igen jol tartom a tempot) egyszeruen megol,hianyzik belole az eles ritmusvaltas ami a palyaversenyeknel jelen van,20K-n van idod gondolkodni,800/1500m-en ha felrenezel egy pillanatra es leveszed a figyemed siman megvernek (csak ez az 1mp miatt)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7988) gombi01 válasza concret_hp (#7984) üzenetére


gombi01
tag

(#7984) concret_hp:
Nekem mikor összedrótozták a vállam ilyesmi volt és bírta a zuhanyt is, de ez téglalap alakú.
Gurigásban ennek jó a marketing szövege :)

(#7987) tomcica:
igen úgy értettem nekem a 40mp is kemény lesz :K
nem vagyok UFO :))

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7989) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Ma elkapott a jégeső a szigeten. Szemből jött, úgyhogy a hátam száraz maradt. :D Előtte hétágra sütött a nap, a napszemcsi duplán hasznos volt.

[ Szerkesztve ]

(#7990) Polacheck válasza Apollo17hu (#7989) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Akkor valahol veled futhattam, én az árpád híd alá menekültem, de addigra már sz*rrá áztam. Élmény volt :)

less qq more pewpew!

(#7991) Apollo17hu válasza Polacheck (#7990) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Jah, engem nem sokkal az állatkert után kapott el, én is a híd alá menekültem, illetve egy beugróba, mert a híd alatt már nagy volt a tumultus. :)

(#7992) Alg válasza Apollo17hu (#7991) üzenetére


Alg
veterán

Na ezt azért megnéztem volna, ahogy a Szigeten lévő ~500 futó bent kuksol a híd alatt ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7993) tomcica válasza Alg (#7992) üzenetére


tomcica
Topikgazda

tolni kell azt esoben,napsutesben,hoban,fagyban,amikor mar ilyen meleg van en ugy szoktam ha elkap a zuhancs es nincs nalam eso\hejkabat,hogy leveszem a polom,beturom a kisgatyamba oldalt,mint egy kendot v. rongyot,ugy log ki...ugy edzek es amikor elall,ha megszaradt a borom visszaveszem,altalaban felig szaraz marad,megfazni meg nem sikerult igy.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7994) Integra


Integra
titán

bekamerázzák a margit-szigetet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7995) Newboy911


Newboy911
tag

Ma Nyárlőrincen voltunk futóversenyen biciklivel.
Aki még nem próbálta annak ajánlom.
@SZKI-t most tudom úgy igazán tisztelni.
A verseny 10,5K volt, 52 perc alatt egy kicsivel
Végig a túlélésre játszottam :D

(#7996) deicide válasza Newboy911 (#7995) üzenetére


deicide
veterán

Ez milyen verseny volt? Nem találok róla semmit. Sár volt? ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7997) Newboy911 válasza deicide (#7996) üzenetére


Newboy911
tag

Ez volt az esemény.
A 7500 métert nem tudom honnan vették ?
Egy kör 3.500m volt. Sár elvétve volt, 30-40% aszfalt, a többit a mezőn futottuk.
Minden évben megrendezik május 1. -én

(#7998) Alg


Alg
veterán

Az milyen edzés, amikor:

- előző napi egész napos (8 órás) túra után összesen egy szelet zsíroskenyeret vacsorázol (3 szendvics+1 csoki+1rétes volt egész nap)
- reggel 9kor felkelsz, nulla reggeli, de még ivás sincs
- fél 11-kor kimész a Szigetre tolni egy kört olyan 25 percre
- 2500m-nél rájössz hogy 183-as pulzussal talán nem fog végig menni, savasodsz, lassítasz
- pulzus 6:30-as tempón sem megy 175 alá, a végére teljesen szétesett mozgással 30 percen túl érsz be

Mert nekem ma egy ilyet sikerült produkálni :DDD

Délután már itthon voltam, egy 5-6km séta lett még estére jó kis eső utáni friss levegőn (szeretek ilyenkor itthon lenni :K )

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7999) Apollo17hu válasza Alg (#7998) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Akkor lett volna tökéletes a napod, ha délután mész futni, mert ma is leszakadt az ég. :D

(#8000) concret_hp válasza Alg (#7998) üzenetére


concret_hp
addikt

amiből tán rájössz, hoyg néha kajálni is kell :D

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.