Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) quby


quby
őstag

Öszehasonlitások 2009 vs 2010: Meki Rönó És Meki vs ferrari A meki ennyivel hosszabb lenne? :F Nincs valahol online stream a tesztröl. Tegnap valami német TV állitolag közvetett valamennyit.

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7252) Xirtam válasza quby (#7251) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak ~ 4 percet amíg Sumi kigurult +3x elment a rajtnál! :D

(#7253) attisx válasza quby (#7251) üzenetére


attisx
addikt

"Tegnap valami német TV állitolag közvetett valamennyit."

Az csak az egy német "hír TV" műsora volt, ami gyakorlatilag csak Schumi első kigördüléséről szólt...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#7254) Markgx10 válasza hunnylander (#7250) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Köszi

(#7255) Motion_Blur válasza Markgx10 (#7243) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"egy szánalmas patkány, a legundorítóbb alak az f-1 történetében"

Ez a gyökér folyamatosan égeti magát, nem veszi észre? :)

1. F. Massa Ferrari F10 1:12.227 13 pit
2. L. Hamilton McLaren MP4-25 1:13.161 +0.934 11 pit
3. N. Rosberg Mercedes GP W01 1:14.036 +1.809 11 pit
4. R. Kubica Renault R30 1:14.714 +2.487 13 pit
5. K. Kobayashi Sauber C29 1:14.853 +2.626 6 pit
6. S. Buemi Toro Rosso STR5 1:15.308 +3.081 12 pit
7. R. Barrichello Williams FW32 1:15.493 +3.266 12 pit

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7256) tibi666 válasza Motion_Blur (#7255) üzenetére


tibi666
senior tag

alonso mikor megy pályára? :U

(#7257) laci666 válasza Motion_Blur (#7255) üzenetére


laci666
senior tag

Massa jól nyomja :)
Valszeg 1:12 alá is be mennek még ma.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7258) Motion_Blur válasza tibi666 (#7256) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Holnap. Buttonnal meg a Mesterrel együtt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7259) #70869248 válasza laci666 (#7257) üzenetére


#70869248
törölt tag

már megtörtént :)
Massa:1:11.7

(#7260) laci666 válasza laci666 (#7257) üzenetére


laci666
senior tag

Hops :)
F. Massa Ferrari F10 1:11.722

Alakul alakul a gyerek :)

mod: Valszeg 1:11 alá is be mennek még ma.

Úgy látszik kevés benyával jól megy a vas.
Már csak az a kérdés teli tankkal hogy teljesít,bár ez szerintem minden kocsinál kérdéses.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7261) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Massa 1:11.722 :Y

mod: én viszont lassú vagyok :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7262) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

F. Massa Ferrari F10 1:11.722

Hát a Ferrarit idén valószínűleg nagyon összerakták. Nem hiába hagyták abba a tavalyi fejlesztését a szezon közben.

mod: lassú vok

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#7263) Oliverda


Oliverda
félisten

A 2008 januári Kovalainen féle 1:11.000-hoz képest ez a Massa féle idő még mindig elég kevés. Elvileg ezt majd simán meg kéne hogy döntsék.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7264) laci666 válasza laci666 (#7260) üzenetére


laci666
senior tag

Én még attól félek hogy ha rajtnál történik valami súlyos baleset akkor mi lesz, mert 200kg benya az még is csak 200kg.

(#7263) Oliverda
Hát nem tom a 2008-as autók aeroba sokkal jobbak voltak mint a tavalyi vagy az idei autók vagy rosszul gondolom :U

(#7266) Pilács

Jó jó de itt a hangsúly a 200kg-n van meg azon hogy nagyobb a tank ergo szerintem sérülékenyebb.
Ne agy isten egy tripla csavart megcsinál a levegőben meg utána egy tigris bukfencet az autó nemtom ki birná-e.Jó jó ezek kicsit túlzás de 200kg plusz a féktávnál érződni fog és ha valamelyik elszámítja magát akkor......Igaz Sato nincs a mezőnybe de jön egy pár újonc és kitudja hogy nem fog e ficánkolni a jobb lábba a gáz pedálon.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7265) wildrain válasza hunnylander (#7246) üzenetére


wildrain
addikt

"Vezess gyorsan, de ne okozz balesetet. Ez az, amit Ross elmond minden verseny előtt."
Szerintem itt arra utalt, hogy Schumachertől vártál el az eredményeket, ő meg csak hátvédként kellett, hogy részt vegyen a versenyeken. Ez persze lehetett a köztük levő gyorsaságbeli különbség eredménye, de nem hiszem, hogy Rubens lassabbnak tartja magát Schumachernél, így csak arra gondolhatott, hogy leosztották a szerepeket.

(#7266) Pilács válasza laci666 (#7264) üzenetére


Pilács
senior tag

Ha jól emlékszem mostanság nem volt olyan, hogy ütközés után vagy közben az üzemanyag tartály megadta volna magát... Tankoláskor gyújtogatták fel egymást, vagy saját magukat :DDD

közben: K. Kobayashi Sauber C29 1:12.384 +0.662

[ Szerkesztve ]

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#7267) -Mike- válasza G.Zs. (#7262) üzenetére


-Mike-
addikt

Nagyon óvatosan kezeld még ezeket az időket, a Ferrariét is beleértve, 2. napon vagyunk, nem tudjuk a benzinmennyiségeket, nagyon sok az ismeretlen.

(#7268) Motion_Blur válasza laci666 (#7264) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem lesz ott 200kg nafta, meg fogják tudni oldani kevesebből is.

Nézz rá egy 2008-as autóra, jóval több leszorító erőt termelt aero-ban, mint egy idei. De a többfedeles diffúzoroknak és a slick gumiknak köszönhetően valahol ugyanazt a tempót kell majd tudniuk 1 körön.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7269) wildrain válasza wildrain (#7265) üzenetére


wildrain
addikt

Az eredetit nem láttam, de pl. az a5 másképp fordította:
"Hogyne. Menekülj! Ez az egyetlen, amit üzenhetek neki. Gyorsan kell vezetnie, és nem csúszhat ki: erre Ross (Brawn) is figyelmeztetni fogja a versenyek előtt."
Ebből tényleg hátsó gondolatot kivenni.

(#7270) Oliverda válasza laci666 (#7264) üzenetére


Oliverda
félisten

Az überdiffúzor és a slick gumik meg a 2 év alatt összehozott egyéb fejlesztések bőven kompenzálják ezt. 1:11 alatti idők lesznek itt a végén a jobbaktól.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7271) hunnylander


hunnylander
őstag

Fotó galéria I.

www.HunnyF1.com

(#7272) 7600 GS


7600 GS
addikt

Lesz az autókban KERS? :U Mit lehet tudni Vettel idejeiről? ( go Schumi amúgy :D )

(#7273) Motion_Blur válasza 7600 GS (#7272) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7274) laci666 válasza 7600 GS (#7272) üzenetére


laci666
senior tag

Vettel idejéről semmit mert nincsenek is itt.
A kers-ről meg annyit hogy a Fota tagok megállapodtak hogy nem használják az idén,pedig az FIA engedi.

Talán feb.10-én Jerezben mutatják be az új autót,és az lesz az első tesztjük is.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7275) ne_nezze válasza 7600 GS (#7272) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

csak KERS van, a motorokat betiltották... :U

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#7276) Xirtam válasza laci666 (#7274) üzenetére


Xirtam
veterán

Red Bull F1 Racing hivatalos honlapján is Februárt 10-et írnak! :K

(#7277) G.Zs. válasza -Mike- (#7267) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Persze, igazad van. De a Ferrarin látszik a "na most aztán megmutatjuk" hozzáállás.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#7278) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

McLarenen zöld színű 'flowvis' a hátsó szárnyon és a diffúzor elemein.

[link]
[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7279) FuckeR19 válasza hunnylander (#7249) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Ebben a nyilatkozatában nincs de jó pár volt már amiben elég rendesen szidta a Ferrarit.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7280) attisx válasza Motion_Blur (#7278) üzenetére


attisx
addikt

Ez már tavaly se jelentett jót... :DDD :N

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#7281) Xirtam válasza G.Zs. (#7277) üzenetére


Xirtam
veterán

És az a jó szerintem! :U

(#7282) FuckeR19 válasza Motion_Blur (#7278) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Ez mit jelent?

G.Zs. Hiába mennek most jól, semmit sem tudunk többiekről + persze ez az első tesztsorozat. Tavaly is ha jól emlékszem élmezőnyben szerepeltek az első teszteken, igaz akkor sivatagba nyomták 2-3 csapattal.
Sajnos tavaly nem 1* olt olyan a szabadedzéseken hogy Ferrarisok már ott "megmutatták hogy mit tudnak" és első 2-3ba végeztek, viszont időmérőre nem tudtak javulni míg a többiek 3-4 tizedet "előkapartak valahonnan".

Ferrari fan vagyok teszem hozzá :))

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7283) Oliverda válasza attisx (#7280) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak biztosra mennek. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7284) laci666 válasza attisx (#7280) üzenetére


laci666
senior tag

Én is pont erre gondoltam.

(#7282) FuckeR19
A tavalyi évvel nem kell foglalkozni mert ott már alapból félre tervezték az autót.Az év közbeni javítgatások már csak annyit ért mint halottnak a csók.. az az semmit.
Az ideit már dd diffúzór köré építették mint ahogy a többi csapat is és úgy néz ki jó munkát végeztek de nem akarom elkiabálni mert ez csak egy teszt de akkor is jó látni hogy jól mennek.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7285) hunnylander válasza attisx (#7280) üzenetére


hunnylander
őstag

2007-ben és 2008-ban is használták már, és más csapatok is használják, csak inkább egyenesvonalú aeroteszteken. A McLarennél ez a szokás.

www.HunnyF1.com

(#7286) Qru válasza hunnylander (#7246) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha a Ferkánál tartotta a pofáját amíg kapta a 10 millákat akkor most így utólag minek ugrál?! Nem kiemelkedő tehetség, azt tudja ő is, különben nem takarózna ilyenekkel, hogy nem ő volt az első számú pilóta. Brawn-nál sem tudott villantani pedig az bajnok kocsi volt múlt évben. Egyszerűen így kívánja magyarázni a gyenge eredményeit. Szánalmas... :(

#nincsbennetarcsi

(#7287) venember83


venember83
nagyúr

Briatore megmondja. Mint mindig.

Remélhetőleg még nem volt...

(#7288) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

látom előztél..

Az öreg nyilatkozata Van 1-2 jó megnyilvánulás benne

[ Szerkesztve ]

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7289) Oliverda válasza Qru (#7286) üzenetére


Oliverda
félisten

"Brawn-nál sem tudott villantani pedig az bajnok kocsi volt múlt évben."

Azért ez nem igaz szvsz.

venember83: Nem de ennek örömére utánad most egyből belinkeli minden újonc.:D

Koba: 1:12.056

Elég jól tolja és úgy fest hogy talán a Sauber sem lesz rossz.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7290) FuckeR19 válasza Oliverda (#7289) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Elnézést a hibámért. Most találtam "nagyuram"

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7291) venember83 válasza Oliverda (#7289) üzenetére


venember83
nagyúr

"Brawn-nál sem tudott villantani pedig az bajnok kocsi volt múlt év elején."

Így megfelel?

(#7292) Motion_Blur válasza venember83 (#7291) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az év közepén és a végén is az volt, csak hát ugye a pilóták.. :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7293) Qru válasza Oliverda (#7289) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Várjál már, lehet átvertek és mégis ő nyerte a VB-t és nem Gomb úr (+ a konstruktőri ugye)?! Ennyi. ;)

Itt csak az konstans jó eredmények számítanak nem az, hogy volt 1-2 jó futamom.

mod: Ferrari is nyert 1x még sem kötöszködik senki ha elmondjuk, hogy finoman szólva is nem a Ferrari éve volt a múlt szezon. Aminek persze Raikönen itta meg a levét de hát ez van. Igaz személy szerint nem sajnálom, mert nem kedveltem.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#7294) Oliverda válasza venember83 (#7291) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem, bár akkor ez még inkább felértékeli mert ő az év közepe-vége felé mutatott vele jó teljesítményt.

Nem újdonság hogy az MS és Ferrari tábor (kicsit furcsa hogy ez a kettő már két külön dolog:D) folyamatosan ócsárolja Barrichello-t csak azt felejtik el, hogy mennyiben járult hozzá MS és a Ferrari címeihez. Egy egyénihez közvetlenül is amikor Montoya-t nem engedte el és ő húzta a rövidebbet majd ezért Montoya-t megbüntették. Aztán volt ott elengedés is de a dolgok közvetlen hátterébe itt úgysem lát be senki és ezek ismeretének hiányában elég balgaság ilyen szintű kritikát megfogalmazni szerintem.

Valszeg a konstruktőri címek sem úgy jöttek volna össze ha Barrichello mondjuk egy Kovalainen szintű produkciót mutatott volna az évek folyamán.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7295) laci666 válasza Oliverda (#7294) üzenetére


laci666
senior tag

Végül is igazad van.
Barikával csak egy baj volt hogy nem volt konstans volt amikor jól ment neki de álltalába nem de az is elég volt a 2-ik helyezésre.Tegyük hozzá akkoriba jól ment a Ferrari szekere úgy nem volt nehéz jól menni.
Kovával meg nem szabad Barikát hasonlítani mert kova akkor se tudott menni amikor jó volt a vas(2008),Bari meg álltalába hozta a kötelezett néha kicsit többet is.

Sokan nem veszik figyelembe hogy Barika vérbeli Brazil ami szívén az a száján,szal nem kell mindent komolyan venni amit írnak róla csak el kell fogadni hogy ő ilyen és kész.
Az meg hogy amikor a Ferrkánávolt nem nyilatkozott ilyeneket az meg természetes mert profi sport ember a szerződésében le volt írva mit szabad és mit nem és ahhoz tartotta magát,bár néha így is voltak kirohanásai elég látványosak is.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7296) Xirtam


Xirtam
veterán

Hol nézitek az időket?! :R

(#7297) Oliverda Csak az az undorító, hogy amíg ott volt nem sírt a szája. Eljött / elkelet jönni egyből kiborult a bili és mindenek elhordta az egész csapatot! :U

[ Szerkesztve ]

(#7297) Oliverda válasza laci666 (#7295) üzenetére


Oliverda
félisten

Amikor MS egyénit nyert akkor mindig megvolt a konstruktőri cím is. Akárki akármit is mond ez Barrichello nélkül nem jött volna össze. Az pedig nyílt titok volt, hogy Barrichello-nak mindig a maradékból kellett megfőznie a vacsorát mert az autót teljesen MS-re építették. Figyelembe véve a meglehetősen egyedi vezetési stílusát szerintem összességében elég jó teljesítményt nyújtott azokban az években.

#7296: Pedig sírt. Majd keresek rá nyilatkozatokat ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7298) Male válasza laci666 (#7274) üzenetére


Male
nagyúr

Megállapodtak, de az új Renault kormánya:
ott a KERS gomb rajta.
(persze ettől még lehet, hogy tényleg nincs benne, de azért érdekes)

[ Szerkesztve ]

(#7299) joshua7 válasza Xirtam (#7296) üzenetére


joshua7
veterán

Pl. itt vannak eredmények.

Semper Fi

(#7300) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Ha minden igaz véglegesítik a pontrendszert és a gumiszabályt is.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.