Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1118) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Na RaGi, gép elé kerültem. Totál játékidőm 103 óra, ebből PVP csak 31 volt, tehát a játékidőm kéthmarada AI ellen ment, ami kevesebb steel (és ebben benne van a kampány is, de most jófej leszek és azt is beleszámolom, hogy "szarabb arány jöjjön ki" végül), a játék február 14-én jött ki, tehát 45 napja, azaz a napi átlag játékidom 103/45=2,289 óra. Emberi léptékkel 2 óra 17 perc.

Jelenleg van 2067 4067 steelem. (Ahogy beléptem a játék multi részébe, kör vége miatt kaptam 2000-et)
Vettem 3 hőst (Lawbringer, Warlord, Oroch), az 1500.
Vettem 2 mythic outfitet (Lawbringer, Warlord), az 30000
Megvettem Warlordnak a drágább kivégzését (Beatdown), 7000
Föltornáztam a Warlordom gearjét 108-ra, az 9450 (itt megnézheted, hogy ez hogy jött ki)

Tehát nem számolva a scavanger packokat (amiből szintén vettem, nem is egyet, de lévén pontos számot nem tudok, inkább ezt is letagadom, hogy a végeredmény neked kedvezőbb legyen), meg az itemek kinézetének cserélgetését összességében 5001752017 steelt szedtem eddig össze.

Hogyha tényleg csak egy karakterrel játszol, ennyiből meg tudtad volna venni a mythic outfitet, mindkét execution animációt, mind az 5 emote-ot, egy két effectet, és még maradt is volna 3017 steeled. Szóval miről is beszélünk?

Namost úgy gondolom, hogy (kicsivel több, mint) 2 és egy negyed óra játék naponta (hétvégékén és március 15-én is) nem éppen a teljesíthetetlenül sok "nolifer" szám. Szóval sírunk még egy kicsit alaptalanul, vagy belátjuk hogy a saját magunkkal baszunk ki a hozzáállásunkkal?

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.