Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) malystryx válasza RaGi91 (#1050) üzenetére


malystryx
senior tag

:)
Ha már Kensei, lenne egy kérdésem amit múltkor feltettem, de nem érkezett rá válasz ha jól láttam.

Ha parry-t csinálok, az ellenfél túl messzire megy a tehetetlenségében és nem tudok bevinni egy további guard break-et. Dash-eljek oda és akkor összejöhet? Vagy tudsz egy jobb megoldást? Tudom, attól függ mit akarok :) A heavy-t kivédik, az túl lassú, a light keveset sebez :)

Szívesen fogadok bármi tanácsot :)

Ez már más, találkoztam egy Angliából származó sráccal, egy órán keresztül duel-eztünk, kibeszéltünk mindent, jól elvoltunk. Ha lelökött, bocsánatot kért, revenge-t nem használtunk egymás ellen, más karakterekkel is próbálkoztunk. A tudásunk egy szinten van, mindketten bénák vagyunk, de nagyon jól elvoltunk. Ritka az ilyen becsületes ember, meg is írtuk egymásnak. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.