Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) MasterMark válasza trec12 (#33300) üzenetére


MasterMark
titán

Jó igaz, nálam az automatikus elég jól megtalálja a dolgokat. Ha van fekete sáv, akkor alapból levágja pl.

Switch Tax

(#33302) Flashget válasza MasterMark (#33301) üzenetére


Flashget
félisten

márka függő.
samsungon automatára állítva oldalt fekete sáv van, ha 16:9-re van állítva akkor nincs ugyan fekete sáv, de a kép borzalmas

Realme GT Master Edition

(#33303) batagy válasza MasterMark (#33298) üzenetére


batagy
őstag

Szerintem nem az a lényeg, hogy egy kattintás, mert valóban az, de így viszont a képminőség sokkal rosszabb, tudniillik bele kell zoomolni, így az alsó-felső sávra eső képjel teljesen haszontalan pazarlás a sávszélességben és a jel-zajviszonyban.

(#33304) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Tudna nekem valaki olyat ajánlani ami a kábeltévé jelét felerősíti. Erre jó a set top box ? Vagy valami más kell hozzá. Köszönöm.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#33305) Flashget válasza gabesz839 (#33304) üzenetére


Flashget
félisten

más kell hozzá
[link]
de a digi is tud jelet erősíteni vagy visszavenni. ;)

Realme GT Master Edition

(#33306) sityupityu válasza Watt25 (#33289) üzenetére


sityupityu
veterán

Kétlem, hogy egy 8GB-os(gondolom 720) anyaggal az RTL II SD tartalma felérne.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#33307) fcc válasza MasterMark (#33298) üzenetére


fcc
aktív tag

Mert ezek szerint központi hiba, és nem fogok egy adó miatt folyton képarányt állítgatni. Olyan digi üf.-os hozzáállásod van. :D
Mikor szóltam nekik, hogy több adónál is kényszerített román, héber, svéd felirat megy a műsor alatt, az volt a válasz "kapcsoljam ki". Ja, hogy akkor ott sincs felirat ahol kellene, az kis ügy. :W

(#33308) tahepa


tahepa
senior tag

2 naponta lefagy az Alma set-top box. Semmire sem reagál egy jó ideig.Valaki járt már így?

(#33309) trec12 válasza fcc (#33307) üzenetére


trec12
addikt

Ja, van náluk ilyen-olyan gond a tévészolgáltatással. Az internet szolgáltatásukkal viszont globále sokkal kevesebb a probléma. Legalább is így a fórumokat, Face-t böngészve nekem úgy tűnik. A tévé szolgáltatást kellene egy kicsit gatyába rázni.

Mint korábban írtam a mo-i Digi például helytelen képaránnyal kapja a BBC erth-öt éppen ezért nem tudnak vele itt mit csinálni. A többi problémás csatinál is elképzelhető, hogy ez az ok. Nyilván ez nem vigasz.

[ Szerkesztve ]

(#33310) Ed McLeves


Ed McLeves
tag

Sziasztok! Alma c2200-on hogy tudom a BBC Earth jó képarányát beállítani? A Samu tv-n működik a zoomolásos módszer, de a másik tv-hez lévő boxon nem... Én értem, hogy már a digi is úgy kapja a jelet, de legalább dolgoznak azon, hogy ez megváltozzon? Ahogy valaki előttem is írta, a zoomolás miatt pocsék lesz a képminőség, pedig a legigényesebb dokumentumcsatornáról van szó (a DigiWorld mellett), legalábbis számomra.

(#33311) zsolt501 válasza Ed McLeves (#33310) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Írni kell a BBC-nek, és a Diginek is ez ügyben.
Ha írsz a BBC-nek aztán nehogy kiderüljön, hogy a Digi ezt is úgy adja, mint annak idején az Euronews-t :D

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33312) Ed McLeves válasza zsolt501 (#33311) üzenetére


Ed McLeves
tag

Egyébként honnan származik az infó, hogy a digi is úgy kapja?
Tudnék írni a BBC-nek, de úgy gondolom, hogy ez inkább a digi dolga lenne... És gondolom, hogy a BBC is inkább a digi-re figyelne oda, nem egy végfelhasználóra.

(#33313) Watt25 válasza sityupityu (#33306) üzenetére


Watt25
veterán

???
Miért kéne az SD verzióból rögzítenem??? Azt hittem, ez itt a kábeles Digi topic...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33314) sityupityu válasza Watt25 (#33313) üzenetére


sityupityu
veterán

Bocs, benéztem. Nem is tudtam, hogy van HD verziója a diginél. Nálam csak a sima(sd) van beállítva(azt sem nézem). A Cool HD-t sem állítottam még be a mai napig. A dokumentum adókon és a sportadókon kívül mást nemigen nézek.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#33315) zsolt501 válasza Ed McLeves (#33312) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én csak annyit tudok, ami itt és a facebookon elhangzik, ezt megcáfolni nehéz volna.
Az sosem baj, ha a BBC több helyről is kap infót, volt már olyan, hogy a szolgáltató nem is foglalkozott a hibával, úgy voltak, hogy a fogyasztónak ez is jó... aztán többen is írtak a csatorna tulajdonosának, és az vette fel a kapcsolatot a szolgáltatóval, és tették rendbe a hibát.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33316) trec12 válasza Ed McLeves (#33312) üzenetére


trec12
addikt

Így van már régen meg kellet volna oldania a Diginek, igenis az ő kötelessége mindent megtenni. Már vagy 3 hete szar a képarány. Tudtommal a műholdason meg több csatorna is rossz már rég óta...

[ Szerkesztve ]

(#33317) tb83


tb83
tag

Sziasztok!

Egy gyors segítségre lenne szükségem. A T-Home egy hónapja szivat, majd benyögi, hogy mégse tudja átkötni a TV-t úgyhogy DIGIre akarunk váltani. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e oldani, hogy ugyanolyan felvevős szolgáltatás legyen, mint amit a T-Home vagy a UPC ad, egyszerre két adás felvétele, eltolt TV nézés stb. Ha jól olvasom a kommenteket, akkor javasolt saját beltérit venni ehhez. A TVnk régi.

Kérem javasoljatok valamit. (Beltérit, bármitbármit...) Az első hszt már olvastam.

Köszönöm!

(#33318) digikábeles válasza tb83 (#33317) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Ez hogy tetszik?

(#33319) k_petya válasza digikábeles (#33318) üzenetére


k_petya
tag

hol és mennyiért?

(#33320) Watt25 válasza digikábeles (#33318) üzenetére


Watt25
veterán

Nekem nem egyértelmű, hogy tudna egyszerre két másik felvételt, de mondjuk kíváncsi is lennék, hogy mi az ami tud. Azon kívül, hogy Raspberry pi-ből épít valaki magának egy ilyet...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33321) tb83 válasza digikábeles (#33318) üzenetére


tb83
tag

Nem rossz. Ilyen árkategóriában lehet kapni ezeket?

(#33322) karicsek válasza tb83 (#33321) üzenetére


karicsek
aktív tag

Én a vaterán vettem egy e8500 típust az Elektromixoutlet-től 6 havi garival. Tökéletesen működik.
Megéri az árát. Ez 500 gb vinyóval van, de szerintem az is bőven elég. Simán felveszi egyszerre, két csatorna műsorát.

[ Szerkesztve ]

(#33323) br.rak válasza Watt25 (#33320) üzenetére


br.rak
őstag

Máshol dual tuneresnek írják, úgy meg nem nagy művészet :)
Viszont a Youtube API-t váltott, így lehet az a funkció nem fog menni vele (de ki kell próbálni)

[ Szerkesztve ]

(#33324) Flashget


Flashget
félisten

Két héttel később indul az M4 sportcsatorna

13.34. Málnay B. meghirdette a torrentezők elleni harcot, szerinte a remek sorozatok gyors behozatala után ugyanis nincs értelme letöltögetni. „Persze lesznek, akiknek a 24 óra is sok, és letöltik majd ezután is” – vélte.
[link]

Realme GT Master Edition

(#33325) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ez a felvétel dolog is kinek milyen. Nekem a Samsung tévém tudja a vinyóra felvételt az elég, ha meg adathordozóra akkor meg a másik tévénkhez van egy analóg LG 500 gigás dvd írós lejátszóm (Lg HDD/DVD Recorder RH 7000). Azt használtam vettem egy szegedi sráctól aki a gyári vinyót kicserélte én meg egy német fórum alapján találtam rá firmware-t és azzal a hd formátumokon kívül le tud játszani dvdv lemezekről bármit és tud menteni is rájuk többféle minőségben.

BR lemezes felvevőről meg nem is álmodok :DDD az nekem aranyárban van.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#33326) Flashget válasza Bogyi007 (#33325) üzenetére


Flashget
félisten

BR lemezes felvevőről meg nem is álmodok

olyanról még nem is hallottam!
BD :)

Nekem a Samsung tévém tudja a vinyóra felvételt az elég

D széria esetén nem gond, de azóta már más a szitu.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#33327) tb83 válasza karicsek (#33322) üzenetére


tb83
tag

Értem, köszönöm!

Most voltunk benn a Diginél megrendelni a szolgáltatást. Azt hiszem, hogy eddig rosszul értelmeztem a helyzetet, legalábbis az alapján, amit mondtak. Azt mondták, hogy azt a kártyát, amit adnak, azt másik eszközbe nem tehetem, csak abba, amit ők adnak.

Ezek szerint a digi box-a után kéne kötnöm egy két tuneres eszközt, ami felismeri a Digi "dobozát" és utána az valahogy behozza a műsorújságot és abból válogatva tudok felvenni? Ha két tuneres, akkor két adást tud felvenni és közben nézhetek egy harmadikat felvételről?

Elnézést, ha amatőr kérdéseim vannak!

(#33328) Watt25 válasza tb83 (#33327) üzenetére


Watt25
veterán

Ha nem box-ot kérsz, hanem csak kártyát, akkor nem csak kártyát kapsz, hanem egy SmartCard fantázianevű CA modult is, és ez a kettő van párosítva, viszont így párosítva oda dugod, ahová akarod. :)

Vigyázni kell a felvevőknél a dual tuner kifejezéssel, mert lehet, hogy csak azt jelzi, hogy van benne DVB-T és DVB-C tuner is, de nem tudsz egyszerre két DVB-C MUX-ot befogni vele.

Ezek szerint a digi box-a után kéne kötnöm egy két tuneres eszközt, ami felismeri a Digi "dobozát" és utána az valahogy behozza a műsorújságot és abból válogatva tudok felvenni?
Nem, ez így teljesen hülyeség. A lényeg, hogy mindenképpen felejtsd el a Digi box-át.
Elvileg neked 3 tuneres akármi kellene (mivel azt írtad, hogy két felvétel mellett még egy harmadik csatit is akarsz nézni), ami szerintem nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33329) tb83 válasza Watt25 (#33328) üzenetére


tb83
tag

Világos, most már kezdem kapiskálni a dolgot! :)

Akkor most olyan eszközt kell keresnem, amiben két DVB-C van?

Bocsi talán rosszul írtam. Nem azt szeretném, hogy kettőt vesz és egy harmadik adást nézek élőben, hanem azt, hogy kettő adást felvegyen és közben, a felvett adások közül (tehát, amit még régebben valamikor felvettem a dobozzal) nézhessek valamit. Ilyen eszközünk volt, amíg T-Home volt, gondolom nem valami csúcsgépet állítottak be hozzánk :)

(#33330) Multibit válasza tb83 (#33329) üzenetére


Multibit
veterán

hanem azt, hogy kettő adást felvegyen és közben, a felvett adások közül...
Ehhez 2 DVB-C tuneres eszközre van szükséged. Pl. ilyenre: [link]

(#33331) tb83 válasza Multibit (#33330) üzenetére


tb83
tag

Köszönöm! Akkor ez egy kicsit nagyobb beruházás, mint amire számítottam. Úgy látom, hogy ehhez még kell egy külső HDD is. Amúgy nagyon jó kis gépnek tűnik.

TV-ből van olyan, amivel fel is lehet venni, ugye? Esetleg olyan, ami tudja a fenti dolgot? Vagy ez már nagyon extrém? :)

(#33332) Multibit válasza tb83 (#33331) üzenetére


Multibit
veterán

Lehetséges, hogy létezik olcsóbb dual DVB-C tuneres set top box. Nem néztem utána, nekem nincs szükségem ilyenre (az egy tuneres megfelel).
A tévék egy jó része is tud felvenni, de két dolog probléma lehet:
1. nem tudom, hogy léteznek-e két DVB-C tunert tartalmazó tévék
2. a tévé által rögzített műsor sokszor csak az adott tévével nézhető vissza, nem vihető át más eszközre

(#33333) tb83 válasza Multibit (#33332) üzenetére


tb83
tag

Értem, köszönöm a választ!

Akkor a lényeg, hogy olyan eszközt keressek, amiben van két darab DVB-C tuner.

(#33334) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!
Adottak: kábeles DigiTV és HBO előfizetés, SMART kártya és modul, Panasonic G30-as tévé. Ezeknek köszönhetően végre normális minőségben és végre box nélkül tévézhetünk. Érdekelne, hogy - akár ilyen, akár egyéb típusú, márkájú készülékeknél - másnál is jelentkeznek-e a következők és van-e megoldás rájuk:

1. A kódolt csatornákon az EPG-ből kilépve a Nincs hozzáférése a csatornához. Vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatójával. üzenet jelenik meg, ebből kilépve pedig a Kódolt csatorna felirat. Ez nem is tűnik el, nem is oldódik fel a tiltás, csak a csatornáról elkapcsolva, majd visszakapcsolva. Normális ez a fajta működés?

2. A nem kódolt digitális csatornákról SCART-kábelen keresztül készíthető merevlemezes asztali DVD-felvevőre felvétel a TV tuneréről, az EPG-ből időzítve. A kódolt csatornáknál azonban a TV-ről vezérelt felvétel elindulásakor azonnal kódolttá válik a műsor, Kódolt csatorna felirat jelenik meg. (A TV-n éppen látható kikódolt csatorna műsora SCART-on keresztül rögzíthető, de nem szívesen hagyom több órára/napra emiatt bekapcsolva a TV-t. :(( )

3. USB-s HDD-re való rögzítés esetén is kódoltra váltanának az HBO-k?

4. És CI+ -os DVB-C asztali felvevő esetén?

+1. Az általam bérelt SMART kártyát és modult egy másik előfizetési helyen lévő TV-be helyezve - ahol nincs előfizetve az HBO -, működne a kikódolás? (Nem ártana kipróbálni még a garanciális időn belül, hogy működik-e az ottani TV CI+ foglalata, meg egyáltalán mit kezdene a Samsung D6500-as a kártyával.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#33335) Watt25 válasza tb83 (#33333) üzenetére


Watt25
veterán

Vagy lehet olcsóbb, ha veszel két egy tunereset... (Annak úgy is kevés az esélye, hogy egyszerre akarsz HBO-ról és DigiFilm-ről felvenni, amihez kell a kártya.)
Vagy, veszel egy DVB-C tuneres felvétel-képes tévét, és egy felvevős boxot...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33336) Flashget válasza Watt25 (#33328) üzenetére


Flashget
félisten

Elvileg neked 3 tuneres akármi kellene......ami szerintem nem létezik.
:K
[link]
2db S2 Satellite és 1db T2/C Hibrid Tuner

igaz nem kábeltv, de létezik. Az ára sem gyenge.

Realme GT Master Edition

(#33337) Watt25 válasza Fürkésző (#33334) üzenetére


Watt25
veterán

1. Nem normális, de valszeg a tévé hibája.
2. Érdekes, erre nem tudok mit mondani. Csak annyit, hogy biztosan beállítható a tévéden automatikus kikapcsolás.
3. Ha a tévével rögzítesz, akkor tuti, hogy közben láthatod is, amit rögzítesz. (Már ha ez volt a kérdés.)
4. Passz, eszköz függő, de szerintem ez az egész kódolttá váló dolog a tévéd érdekessége.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33338) Watt25 válasza Flashget (#33336) üzenetére


Watt25
veterán

Oké, de ugye ahogy te is írod 3 DVB-C tuneres cucc kellene ebben az esetben.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33339) Flashget válasza Fürkésző (#33334) üzenetére


Flashget
félisten

1. samsung tv-nél nincs ilyen. Nem normális jelenség lehet hibás a CAM vagy a kártya vagy a tv CI+ slotja. Kártyát kicseréltetni egyszerűbb, hogy kiderüljön.
2. passz
3. kódolt filmcsatornát ha rögzítetted csak azon az eszközön tudod lejátszani amin felvetted.
4. mivel a CI+ kártya párosítva van a CAM modullal nem tudod külön használni a kártyát, ha az asztali felvevőbe bemegy a CAM modul is akkor valszeg igen.

+1 igen működik másik helyen is a kártya (én a szomszédnál teszteltem) és nekem D6500 volt amin működött a CI+.

Realme GT Master Edition

(#33340) Flashget válasza Watt25 (#33338) üzenetére


Flashget
félisten

ha satellitre van akkor talán van DVB-C is, de biztos, hogy horror áron.

Realme GT Master Edition

(#33341) Fürkésző válasza Watt25 (#33337) üzenetére


Fürkésző
tag

1. Pont azt szeretném kideríteni, hogy készülékhiba, vagy típus-/márkafüggő.
2. Az automatikus kikapcsolás nem sokat ér, ha 6 óra múlva, vagy tán 3 nap múlva szeretném azt a felvételt.
3. Még mindig olyan rögzítésről van szó, amikor nem ülök a tévé előtt, hanem EPG-ből dolgozik. Ilyenkor nem is kell láthatóra/hallhatóra kapcsolnia a készüléket. (Én egyáltalán nem vagyok biztos az előbbiek miatt, hogy kódolt csatornáknál is működik a TimeShift. Ez mondjuk ott még érdekesebb lehet, ahol csak kódolt csatornák vannak, ld. UPC, bár jópárat pont most oldottak ott is fel.)

Flashget-nek:

1. Samunál (legalábbis amit én ismerek) az EPG-ben van TV élőkép, Panánál nincs, Samu akár emiatt is nem dobhatja a kódolást.
3. Már az is haladás lenne, ha legalább azon vissza tudnám nézni.
4. Természetesen együtt költöznének át a megfelelően kiválasztott felvevőbe. De érdemes a beszerzésen gondolkozni? Ez itt a kérdés.

+1. Végre egy biztató válasz. :DD

Köszönöm, hogy próbáltatokl segíteni.

[ Szerkesztve ]

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#33342) Flashget válasza Fürkésző (#33341) üzenetére


Flashget
félisten

1. kérheted a kártya cseréjét is. nálam már 3. van, igaz ez lassan 11 hónapja van nálam.
+1. samu is dobja mezei csatorna váltásnál, néha.

(aláírásomban lévő tv a CI+ kálvária után lett, csereutalvány eredményeként) ;)

Többünknek van AlmaC2200 a pvr funkció miatt, de amikről kérdezel alap dolgok amit tud.
Egy dolgot nem a szolgáltató CI+ kártyát hiába dugnád be nem tud működni az említett párosítás miatt.

Realme GT Master Edition

(#33343) Fürkésző válasza Flashget (#33342) üzenetére


Fürkésző
tag

1. Erre is kicserélik?
Ügyfélszolgálatos nem tudta megmondani, normális-e ez a működés. Bár magát a kártyát is csak másfél nap és vagy 4 telefon után voltak képesek aktiválni. :U

2-4. Kifejezetten a kódolt adások rögzítésére keresem a megoldást. A nem kódolté egyelőre megoldott. (Bár nem HD-ben.)

[ Szerkesztve ]

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#33344) Flashget válasza Fürkésző (#33343) üzenetére


Flashget
félisten

Elkérik és megnézik a saját tévéjükön ha van. Egy próbát azért megér. Ha kicserélik felhívod a 1272-t és aktiválják rögtön.
A nálunk lévő üfsz-en tavaly még olyan tv volt ami nem CI+ kompatibilis. így csak azt tudták megnézni, hogy párosodik a kártya a modullal. :)

Realme GT Master Edition

(#33345) bb71 válasza Flashget (#33339) üzenetére


bb71
őstag

3. Samun nem teljesen... pl. Destroi
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33346) Tonyk válasza bb71 (#33345) üzenetére


Tonyk
veterán

De ez csak a D szériához jó. E, F, H által felvett adással már nem tud mit kezdeni.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#33347) digikábeles válasza tb83 (#33321) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Az ár miatt én körülnéznék itt, de mindenképpen ragaszkodnék a helyszíni kipróbáláshoz. A modellszám "S" betűje szatellit tunert jelöl, az nem jó kábeleshez. Nekem D sorozatú felvevőm van, az is dual tuneres, de egy időben csak egy felvételt tud készíteni, a másik tuner szabadon kapcsolható bármelyik csatornára.

(#33348) Flashget válasza bb71 (#33345) üzenetére


Flashget
félisten

Ismerem a D szériás dolgokat. Annál azt is megtudtam csinálni mindenféle hack nélkül, hogy a tv által felvett műsort a PC-re másoltam egy samygos progi segítségével .ts-be konvertáltam és bármin tudtam nézni utána.

De az E szériától ez már nincs. Digifilmet vettem fel 2,5" HDD-re és arról lejátszva tudtam nézni, de csak a tv lejátszójával. Ezért vettem az Almat.
HBO-m nincs de gondolom annál is ez lenne.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#33349) Watt25 válasza Fürkésző (#33341) üzenetére


Watt25
veterán

2. LG tévén EPG-ből választva nem csak felvételt tudok beállítani, hanem Emlékeztetőt is. Ebben az esetben az adott időpontban a tévé bekapcsol és ha a kiválasztott műsor végéig nem nyúlsz a tévéhez (mert nem vagy otthon), akkor ki is kapcsol a végén. Nézd meg tud-e ilyet a tévéd.
3. Elvileg, ahogy írtam a CI+ esetében nagyobb beleszólása van a szolgáltatónak abba, hogy mit lehet, de tudtommal nem szokott élni azzal, hogy letiltja a TimeShift-et. (Az a kijelentés pedig mindenképpen alaptalan, hogy a kódolt csatornákon nem megy a TimeShift. Vagy ha így van, akkor az a tévé hibája.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33350) Flashget válasza Watt25 (#33349) üzenetére


Flashget
félisten

3. tavaly mikor a Digi bevezette a CI+ kártyát kábelen valaki írta, hogy az UPC kihasználja a + lényegét és biza letíltja a kódolt filmcsatornák rögzítését. A Digi nem, ezért tudtam Digifilmet rögzíteni a tv-vel.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.