Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) trec12 válasza Vyndree (#32649) üzenetére


trec12
addikt

A T talán "többet ad" de két év alatt majdnem 50e a különbség a Digi javára. Nem "eccerű". :U Jó agyalást kívánok.... :)
Szerintem az Ozone inkább előbb kerül be HD-ban a T-hez mint a sima a Digikábelhez (holdon viszont van nekik)

[ Szerkesztve ]

(#32652) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!

Milyen felvevős beltérit érdemes venni kábeles Digihez, ami tudja a késleltetett felvételt és legalább 2 csatornát tud egyszerre rögzíteni?
Köszi ha valaki segít.

(#32653) dh66e válasza Flashget (#32642) üzenetére


dh66e
veterán

Most már hivatalos.[link]
Mondjuk ha az M4 SD lesz akkor orosz HD streamen fogom inkább nézni az F1-el együtt..

[ Szerkesztve ]

(#32654) dh66e válasza dh66e (#32653) üzenetére


dh66e
veterán

Kicsit körbe kérdeztem.
A Mindig tv-n 1440-es felbontásban adják majd Szóval lesz SD és HD adás is. :)

[ Szerkesztve ]

(#32655) Vyndree válasza trec12 (#32651) üzenetére


Vyndree
őstag

Havi 2000Ft-ért nekem ne kapcsozzák, kábelezzék szét a házam, fúrják át a dryvit-ot, meg véshetem újra a falat hogy visszategyem a kábelt a helyére Miért nem tudja ugyanott behozni ahol a T, ahol megépítettem nekik a falba egy csövön? Nekik külön eljárás kell, mindent látható helyen vezetnek, mert így az egyszerűbb. A szomszéd digije a falon megy végig, arra lusták, hogy odarögzítsék valamivel, gány munkát végeztek.
Ez még nem is lenne olyan nagy baj, kontár egy banda inkább megcsinálom magamnak. Ami inkább aggaszt, hogy kihagyták a kedvenc csatornánkat.

(#32656) br.rak válasza dh66e (#32653) üzenetére


br.rak
őstag

Mi az hogy döntő csak M4-en? Az UEFA változtatott az értékesítése modellen?

(#32657) dh66e válasza br.rak (#32656) üzenetére


dh66e
veterán

Lehet megállapodtak a Digivel hogy ők közvetíthessenek némi pénzmagért.Nem tudom hogy mi az oka.

(#32658) Pandabarat válasza trec12 (#32651) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

"A T talán "többet ad" de két év alatt majdnem 50e a különbség a Digi javára."

Amit a Telekom gáz és áramszolgáltatásán vissza is hoz, tehát ugyanott vagy. Vagyis a T többet ad. :K

(#32659) trec12 válasza Vyndree (#32655) üzenetére


trec12
addikt

Nálam mindent úgy csináltak ahogy kértem, igaz társasház....

(#32660) dh66e válasza Pandabarat (#32658) üzenetére


dh66e
veterán

Ez nem ilyen egyszerű.Ismerősnek t-je van szövetkezeti lakásban és elég kacifántos ez a visszatérítés.Fel is adták.

[ Szerkesztve ]

(#32661) trec12 válasza Pandabarat (#32658) üzenetére


trec12
addikt

Ez talán csak ott érvényes ahol van Digikábel is magyarul ott olcsóbb a T-is. (területi akció)

(#32662) vorosfe70


vorosfe70
újonc

Sziasztok: Megszeretném kérdezni, hogy a Szegedi Digi szolgáltatónál vagyunk és kb. egy hónnapja bizonyos csatornák mozaikosan jönnek be, ilyenkor fent a sarokban a jelerősség csökkent módban van :(( . Mit lehet tenni. Köszönöm: :R

(#32663) sandró60 válasza vorosfe70 (#32662) üzenetére


sandró60
addikt

Ajánlom figyelmedbe ennek a [link] linknek olvasását ;]

[ Szerkesztve ]

(#32664) Raga


Raga
senior tag

Kiskunhalas se kábel tv se net tud valaki valamit?

(#32665) Raga


Raga
senior tag

Elég nagy lehet ha baj ha 2 órája sem megy az elhárítás

[ Szerkesztve ]

(#32666) Watt25 válasza Watt25 (#32646) üzenetére


Watt25
veterán

Megnéztem, a Duna jelenleg is 1440 felbontású és kb. 5-6Mbit-es... (Az M1 viszont FullHD, ahogy írtam.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32667) Flashget válasza dh66e (#32653) üzenetére


Flashget
félisten

Már pletykálják, hogy a kézi BL is megy az MTVA+Sport tv-re 5 évre, de ez még csak pletyka semmi hivatalos..a Digisport meg a spanyol bajnokságra gyúr rá.

Realme GT Master Edition

(#32668) Bogyi007 válasza Raga (#32665) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kelebián is halott a dolog....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#32669) Raga


Raga
senior tag

És még mindig!
Ez hihetetlen!
Kezdek nagyon mérges lenni!
16:15 óta se tv se net se telefon!

(#32670) dh66e válasza Raga (#32669) üzenetére


dh66e
veterán

Központban mit mondanak?

(#32671) Raga válasza dh66e (#32670) üzenetére


Raga
senior tag

Szokásos!
Kollégáink dolgoznak rajta!
Még most sincsen semmi!
Szerintem ez már durva!

(#32672) lakisoft válasza Flashget (#32626) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi a segítséget srácok. 15 perc alatt megoldotta az ügyfélszolgálat a bajom. :R

(#32673) Raga


Raga
senior tag

7 óra kimaradás után helyreállt.

(#32674) PeterPH válasza Raga (#32673) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ezért remélem hogy ez a dúúúrva műszaki hiba nem okozott komoly lelki traumát.
Ennyi idő alatt pl. egy érdekesebb könyvet is el lehet olvasni.

(#32675) Vyndree válasza PeterPH (#32674) üzenetére


Vyndree
őstag

Volt valamiféle netje, hiszen ide is tudott írni, ezek csak részleges elvonási tönetek voltak. Mondjuk ha ez ilyen, akkor milyen lehet a teljes megvonás? Belegondolni is rossz.

Ilyen gyorsan, ennyire megváltozott a világ? Pesten a panelban a proli ül egész nap a gép előtt még érthető, de vidéken is már ennyire érezhető ez a függőség? Csak mobil netem van egy teljes délután, úristen mi lesz így velem, tönkre ment a napom! Tőlünk nem is olyan messze keletre még áram sincs jelenleg és attól rettegnek mikor dobnak rájuk valamit.

(#32676) RVP12 válasza Pepi6 (#32612) üzenetére


RVP12
csendes tag

Szia, ugyan ez volt a problémám, nézhetetlen volt, digi nem reagált semmit érdemben, ellenben Magyarországról váltva Svédországra a régiót bevált. Tökéletesen jön már minden csatorna, és ezt tudták diginél is amikor írtam válaszban hogy így megoldódott a probléme.

(#32677) bb71 válasza PeterPH (#32674) üzenetére


bb71
őstag

Lehet élcelődni Raga-n, DE pont az ilyen beírásokra vadászom, hogy megéri-e a kimaradások, minőségi kifogások ELLENÉRE is Digi-re váltani, vagy sem! :(((

(#32678) Vyndree válasza bb71 (#32677) üzenetére


Vyndree
őstag

Néhány hozzászólással ezelőtt fejtettem ki én is erről a véleményem (#32649, #32655), arra jutottam hogy nem. Látszólag olcsóbbnak tűnik, de ha a kicsit utánaszámolsz akkor nem is annyira. (ez persze erősen terület függő)

(#32679) somnia válasza Vyndree (#32678) üzenetére


somnia
őstag

Hogy számoltad ki?
Az, hogy a szomszédodnál gány munkát végeztek, pusztán a szomszédodat minősíti, mert elfogadta.
Nálunk az oszlopról egyből a tetőgerendára rögzítették és bevitték a T-s kanócnak az ablakkeretem fúrt lyukon.
A házban is a csatornában vezették végig.
Ja és közel egy év alatt egyszer volt kimaradás, amikor a ménkű belecsapott az oszlopon lévő elosztóba.

[ Szerkesztve ]

(#32680) Raga válasza bb71 (#32677) üzenetére


Raga
senior tag

Bátran rendelt meg!
4 év utan első eset!

(#32681) Vyndree válasza somnia (#32679) üzenetére


Vyndree
őstag

Látom nehéz visszaolvasni, segítek.
Digi két évig 4900 majd 5980Ft, a T pedig 6890Ft.
1990Ft két évig, majd 900Ft a differencia.
Viszont rezsiben a 3 és 5% hozza a havi 1500-2000Ft-ot, nincsenek bekötési problémák, van tvgo 40 csatornával amit bárhol az országban használhatsz (külföldön is magyar IP-vel), nincs változó bitráta és kockásodás, és a hűségmentesség (az én esetemben).
Frissen telepített Digi területen lakom, 30-32 lakásra ide tettek nyolcas elosztót amire kilenc van kötve és lettem volna a tizedik. (ablakkeretbe fúrt lyukon, gratulálok... nálunk ki van építve minden szobába és itt is fúrni akart, pff ez jellemző rájuk)
Nem szeretnék melyik a jobb szolgáltató vitába belemenni, mindnek vannak előnyei-hátrányai, csak a kérdésre válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#32682) RVP12 válasza Vyndree (#32678) üzenetére


RVP12
csendes tag

Aki pedig az angol ladbarúgást támogatja, akkor értelem szerűen csak a digi tv. Két oldalú az érem, de persze terület függő, Budapest közepén azért, 5-6 év alatt 1 net hibára se emlékszem, a tv adás meg régiót váltva szuperál.

[ Szerkesztve ]

(#32683) somnia válasza Vyndree (#32681) üzenetére


somnia
őstag

:C
(ablakkeretbe fúrt lyukon, gratulálok.
...ne gratulálj, ez 40+ éves ház...hol vitted volna be?..tetőn?..netán alagutat ásol?...
A Diginél cca. 7000 forintért 500-as netet kapok, 100 tévécsatornával+ telefont.
Ja, hogy nincs TVGO?...az igaz.

[ Szerkesztve ]

(#32684) M_AND_Ms válasza Vyndree (#32681) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"nincs változó bitráta és kockásodás"

Az nincs, mert a t-nél stabilan szarabb minden adás. NE is kezdj bizonygatni! Itt van egy tévén digi és thome, csak egy gombnyomás és máris váltok a szolgáltatók között. Szembeötlő a különbség.
Ha meg két tévéd van, akkor még jobban tolódnak az összegek - a Digi javára: A t-nél rögtön kell még egy box, ráadásul a két tévén már sehogy sem tudsz egyszerre, egy időben két hd adást nézni. Sőt, ha épp felveszel egy hd-t, akkor már egyik tévén sem tudsz. Ez igencsak negatív.
A Diginél elég egy tisztességes osztás a kábelen.

Én sem mennék bele a melyik a jobb vitába, csakis a tényeket egészítettem ki

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#32685) Vyndree válasza somnia (#32683) üzenetére


Vyndree
őstag

hol vitted volna be?
Nem vagyunk egyformák, nem egyenlőek az igényeink sem. Nálunk a falba ki van építve minden szobába a hálózat, kábel tv, telefon és a porszívó. Az oszlopon csak rá kell csatlakozni (ahogy a T és a UPC is csinálta) és a lakásban akár minden szobában lehet minden. Nem azért lett így megcsinálva, hogy a román vendégmunkás szétfúrja a ház oldalát, végig vigye kívül a falon a kábelét és az ablakkeretet átfúrva végigvezesse a lakásban a pontig.
Nálam a foci nem szempont, nálunk a valódi HD természet csatornái élveznek prioritást, úgyhogy nem nekem van tényleg. 500-as net. Minek? A 30 is bőven elég úgy hogy négyen lógunk rajta egy időben.
Olyan ez mint annó a CD író. Nekem 16x volt, a havernak meg 48x-os. Mire ment vele, mint nyert? Semmit. 90%ban ő is 4 és 8x-osan írt vele. Így van ez a nettel is, egy átlag háztartást a 30/5-ös net, ha stabilan annyi, akkor vígan kiszolgál.
Szép napot.

(#32686) dh66e válasza Vyndree (#32685) üzenetére


dh66e
veterán

Nos nem nagyon értem miért megy ezen a riposzt hisz neked nem éri meg a Digi összeségében.Innentől kezdve parttalan a vita és tökfelesleges.

(#32687) Samott válasza Vyndree (#32685) üzenetére


Samott
addikt

Az az 5 mega a mai felhos vilagban igencsak sovanyka. Nekem volt T is a digi elott, de csak a hulladek IPTV-t akartak ranktolni, azt inkabb kihagytam (de komolyan meg egy dobozt minden TV-hez? hat hol elnek ezek a mult szazadban?) Meg a UPC-nel is van mediacard, a digi meg kartya nelkul nezheto az osszes TV-n (sot archivalhatom is a felveteleket).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#32688) Flashget válasza RVP12 (#32676) üzenetére


Flashget
félisten

Csak az a baj, hogy sem a Samsung (vagy az adott másik gyártó) sem a Digi nem ismeri el hibaként, hogy náluk lenne. Így aztán ez sosem lesz javítva. Mert oké működik így is, de szerintem nonszensz, hogy Mo-n más országot, főleg skandinávot kell beállítani, hogy megtaláljon mindent. Gondolom a svédek meg bőszen állítják be Mo-t, hogy náluk is működjenek a csatornák. ;]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#32689) Flashget


Flashget
félisten

Már megint T-s ügynökök járnak ide, hogy a foci BL jogok nem a Diginél lesznek és holnapután megint megszűnik a Digi? Vagy ez még nem jött elő? ;]

Realme GT Master Edition

(#32690) RVP12


RVP12
csendes tag

Mondjuk még én sem hallottam a Svéd- Magyar titkos paktumról, ami alapján az ő ország kódjukkal kell fognom az adást, de hát azzal kell.
BL még nem volt, de szerintem nem abból az évente 10-15 meccsből élnek meg és tartják fent a csatornát.

(#32691) somnia válasza RVP12 (#32690) üzenetére


somnia
őstag

Azt a kódot hol és hogyan állítod át?

(#32692) Kernel válasza Vyndree (#32685) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem vagyunk egyformák, nem egyenlőek az igényeink sem.

Akkor meg mi értelme volt megjegyzést tenni a másik fórumozó fúrt ablakkeretére? Trollszagot érzek.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#32693) RVP12 válasza somnia (#32691) üzenetére


RVP12
csendes tag

Lehet külön állítani LG LED tvken, legalábbis nálunk olyanok vannak, országot is külön, meg nyelvet.
Nyelv értelem szerűen Hun, de országot azt végig próbálgattam miután a magyaron maradva nagyon rossz volt az adáskép, és Svédország lett a nyertes.

(#32694) somnia válasza RVP12 (#32693) üzenetére


somnia
őstag

Köszönöm, kipróbálom.

(#32695) Flashget válasza somnia (#32694) üzenetére


Flashget
félisten

Mikor hangolod a tv-t kéri az országot lagelábbis samsungon és akkor kell megadni neki svéd, németo. vagy finnt hogy behozza az összes csatit, ha Mo. nem jó neki.

Realme GT Master Edition

(#32696) M_AND_Ms válasza Vyndree (#32685) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ez a 30/5-ös net tényleg elég, de ennek az ára a Tnél jóval drágább (két év hűséggel, mindennel együtt egy csomagban), mint a Diginél (hűség nélkül, szabadon)
Most tényleg, miről beszélünk?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#32697) unravel válasza Vyndree (#32685) üzenetére


unravel
őstag

ITT VAN a topikod, tesa. :))

¯\_(ツ)_/¯

(#32698) Watt25


Watt25
veterán

1920x1080-ban megy a Dunán az F1! (És megvan a 9MBit/s is.)
Nah, erre meg most teljesen lehalt a MUX... Másnál mi a helyzet?
Visszajött...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32699) Watt25 válasza Watt25 (#32698) üzenetére


Watt25
veterán

És a Duna World is 1920-as lett.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32700) kali válasza Watt25 (#32698) üzenetére


kali
legenda

a csatornák fele behalt egy rövid időre, de már okés mindegyik.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.