Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) Watt25 válasza luckyman (#32549) üzenetére


Watt25
veterán

Pfff...
Látatlanban azt mondom, hogy a szemétre való IPTV-n általában kisebb a csatornák sávszélessége, mint ahogy a Digi most továbbítja a csatornákat.
És gigabites internetet lehet vásárolni a Digitől.
Végiggondoltad te a kérdéseket, mielőtt feltetted? Kötve hiszem...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32552) luckyman válasza Watt25 (#32551) üzenetére


luckyman
aktív tag

Pfff...
nagyokos, ha értenék hozzá nem kérdezném, logikus nem? Adtál egy választ, amit köszönök, de minek fűzöl hozzá még degradáló megjegyzést? Jobb így a lelkednek? Pfff.

PeterPh, köszi. Tegnap mesélték, azt hittem ez új dolog.

[ Szerkesztve ]

(#32553) Watt25 válasza luckyman (#32552) üzenetére


Watt25
veterán

Nem kell semmihez sem érteni ahhoz, hogy lásd, hogy a T drágábban adja a 120MBit-et (maximum), mint a Digi az 1GBit-et... És ebből te azt a következtetést vontad le (ezt nem kérdezted, hanem kijelentetted), hogy a Digi le van maradva? :F

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32554) Vyndree válasza Flashget (#32547) üzenetére


Vyndree
őstag

Hiszek neked, de ÜFSZ szerint nincs, ÁSZF szerint nincs, csatornakiosztás szerint nincs.

(#32555) Vyndree válasza Watt25 (#32553) üzenetére


Vyndree
őstag

Vannak területek ahol le van maradva a T-Home és UPC-től, például nálunk. Biztos vannak területek ahol sokkal jobb, de az itt lakókat ez nem igazán vigasztalja. Sokak számára ez nem is fog változni, amíg Magyarország legnézettebb közösségi tévéjét nem teszik elérhetővé, legalább az analóg kábeleseknek semmilyen csomagban.

(#32556) leslieke válasza Flashget (#32548) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek nem hiánypótló csatornák, csak a HD-k darabszámának növelésére jók.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#32557) Vyndree válasza leslieke (#32556) üzenetére


Vyndree
őstag

Hiánypótló a guminő. :)

(#32558) allfinanz válasza luckyman (#32549) üzenetére


allfinanz
senior tag

Ha lelovik az analogot, lesz hely hd-nak, uhd-nak, 3d-nek, amit akarsz... :-)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#32559) dh66e válasza Vyndree (#32555) üzenetére


dh66e
veterán

"Magyarország legnézettebb közösségi tévéjét nem teszik elérhetővé"
Melyik ez a csatorna?Tényleg nem tudom.

(#32560) Aliendej válasza dh66e (#32559) üzenetére


Aliendej
tag

Megfejtés

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#32561) dh66e válasza Aliendej (#32560) üzenetére


dh66e
veterán

oh köszönöm.Azt hittem a fix tv az.
Ez tettszik. :P
"Szentestén 18:00-tól másnap reggel hatig, 12 órán keresztül egy kandallóban lobogó tűz fényét és ropogását közvetítették karácsonyi aláfestő zenével.

Az Origo Zrt. kellemes meglepetésként fogadta, hogy az AGB Nielsen adatai szerint este hat és éjfél között csaknem 80 ezer néző, egy nagyobb stadionnyi ember figyelte legalább három percen keresztül a kísérleti adást."
.....és feltették a kérdést maguknak...mia tököm ez? :U

[ Szerkesztve ]

(#32562) Pandabarat válasza luckyman (#32549) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

"Bár ha egyszer ide is elérnek az online kölcsönzők"

Már réges-régen megérkezett hozzánk is, nCore a neve. :)

(#32563) Vyndree válasza dh66e (#32561) üzenetére


Vyndree
őstag

Úgy látom a fix.tv rajta van a digi csatornalistáján, lehet csak nálatok nem jön be. Semmi köze a környezettudatossághoz, valamint legalább annyira ismeretterjesztő, mint a Való Világ. :)

(#32564) Pandabarat válasza dh66e (#32561) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

Nézd csak nyugodtan a fix.tv -t tovább, ott a "töközés" a menő... :C
Pont belenéztem a minap és három azonos nemű egymást nagyon szerető (buzsi) folytatott magas szintű beszélgetést, pffj, gratulálok hozzá.

(#32565) dh66e válasza Pandabarat (#32564) üzenetére


dh66e
veterán

Honnan vetted hogy nézem? :(Ezek szerint az iróniát nem értettétek!?)

[ Szerkesztve ]

(#32566) Vyndree válasza dh66e (#32565) üzenetére


Vyndree
őstag

Ananlógon tényleg nem jön, de digitálison településtől függetlenül lehet fogni.
[link]

(#32567) Pandabarat válasza dh66e (#32565) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

Valószínűleg soha egyetlen műsort nem láttál még rajta azért vagy ilyen cinikus.

(#32568) Flashget válasza Pandabarat (#32562) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem meg az aszfaltember.

Realme GT Master Edition

(#32569) dh66e válasza Vyndree (#32566) üzenetére


dh66e
veterán

nem értem miért linkeled ezt nekem valamit nagyon félre értesz. :)

(#32570) Flashget


Flashget
félisten

UPC Direct is dobja a Sportklubbot.
Már csak Digikábelen jön? ;]

Realme GT Master Edition

(#32571) Vyndree válasza dh66e (#32569) üzenetére


Vyndree
őstag

Újabb segítség jön. Ezzel kezdted:
"Magyarország legnézettebb közösségi tévéjét nem teszik elérhetővé"
Melyik ez a csatorna?

Majd jött a Megfejtés

Erre te: oh köszönöm.Azt hittem a fix tv az.

Tehát a fix tv nem elérhető neked. Meséld el mit lehet ezen félreérteni? :F

(#32572) dh66e válasza Vyndree (#32571) üzenetére


dh66e
veterán

A fix csak poén volt te tényleg nem érted?,.Digis vagyok sok sok éve tudom hogy mi van a csatorna listában. ;]
Komolyra fordítva a szót.Nincs ozone network a csat listában hiába a legnépszerűbb közösségi csatorna a mérések szerint.Vége.

(#32573) Aflamin válasza dh66e (#32572) üzenetére


Aflamin
tag

Nálam fontos volt a "legnépszerűbb csatorna" meg az ORF1-2, és hiába van jelen a 3 legnagyobb szolgáltató, a régi magáncéget választottam a TV szolgáltatásra.Annak idején az egész ltp-t Ö látta el (volt pl. Sky Movies is), majd jöttek a "nagyok", de mindegyiknél voltak hiányosságok.Jelenleg 126 csatorna van 32 HD, és nem kell újrahangolni, mert fix a kiosztás.Szóval példás a szolgáltatás minősége és olcsó. A Digi csak az internetet és a telefont adja.A másik kettővel nem is tárgyalnék!
(mellette rendelkezem 2 műhold vételére HD vevővel meg mindigTV -el is)

[ Szerkesztve ]

(#32574) Flashget


Flashget
félisten

Beindult az Eurosportot tulajdonló, Discovery csoport?

Amerikából jöttem: Az MLS négy évig az Eurosporton!

Realme GT Master Edition

(#32575) Flashget


Flashget
félisten

Bár ez a T rablásáról szól, mi lenne már itt a Digi nélkül az árakban...
T-Home: nincs konkurencia, nincs kedvezmény?

Rákérdeztem a két másik nagy hazai szolgáltatónál is, hogy az ő árképzési szokásaikban tényező-e a konkurencia jelenléte. A válasz a Diginél és a UPC-nél is határozott nem volt,

Realme GT Master Edition

(#32576) szabogabor10 válasza Flashget (#32575) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pedig a UPC-nél bizony keményen létezik ez a gyakorlat.
Egyébként meg rohadjanak meg. Nem hiszem el, hogy ez meríti ki a bűncselekmény fogalmát. Úgy kéne alakítani a törvényeket, hogy ezért keményen büntetni lehessen. És kötelezni, hogy mindenhol a társasházi árak legyenek érvényben.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#32577) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#32576) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jav.: nem meríti ki

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#32578) cigam válasza szabogabor10 (#32576) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

a UPC-nél bizony keményen létezik ez a gyakorlat.

Ami személyes tapasztalatom alapján városi legenda, de minimum szelektíven alkalmazott. Se üzletkötő, se a telefonos ÜFSZ nem adott egy fillér kedvezményt sem, a honlapon szereplő listaáron "kellet" előfizetnem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32579) szabogabor10 válasza cigam (#32578) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pedig olvastam már régebben ilyenekről. Lehet ma már annyira nem alkalmazzák.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#32580) Kernel válasza cigam (#32578) üzenetére


Kernel
nagyúr

2010 előtt mondtam fel a UPC-nél, amikor vittem vissza a boxot, engem is megkörnyékeztek kedvezőbb ajánlattal, ha esetleg meggondolnám magam. De nem érdekelt. Többször hallottam és olvastam is hasonló esetekről (például TV-javítás közben ügyfeleim mesélték).

Vagyis elvileg felmondással kell bepróbálkozni.

UPC kábelmodemet már korábban leadtam, pedig már a szolgáltatás indulása óta előfizetőjük voltam. Csak már egyre jobban zavart, hogy engem a kezdeti magas havidíjjal szívattak, míg az újonc előfizetők olcsóbban kapták ugyanazt. Áttértem ADSL-re, jobban jártam.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#32581) Flashget válasza szabogabor10 (#32576) üzenetére


Flashget
félisten

Kíváncsi vagyok mi lesz a rejtélyes 29-es körzet sorsa GVH vizsgálata után...rokonok ott laknak és náluk is csak az UPC kábeles szolgáltatása van amit a Monortel-től vettek át. Olyan az a terület, mintha falakkal vették volna körbe mint egy repla telepet, mert a többi szolgáltató be sem akarja tenni a lábát oda.

Realme GT Master Edition

(#32582) cigam válasza Kernel (#32580) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Vagyis elvileg felmondással kell bepróbálkozni.

Amíg nem vagyok ügyfél ...
Amúgy anno valóban volt ajánlat, hogy maradjak. Szóval ez az "ügyfélmegtartó csoport" munkatársával én is találkoztam. Most be kell érjem annyival, hogy az internetes akcióban fizettem elő. Így az első hónap ingyenes.
Mondjuk az érdekes kérdés, hogy hogyan. A 12-re ígért bekötés napjától a hónap végéig, vagy a következő hónap 12-ig ingyenes?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32583) trec12 válasza Flashget (#32575) üzenetére


trec12
addikt

Nálunk a helyi konkurencia T-s cég csak más néven futnak. Náluk is van régóta területi akció a Digis utcákban. Úgy megdrágult - legalábbis most a neten fellelhető ajánlatuk szerint - év elejétől, hogy majdnem 3e-el többért adnak (2 évre) digitális családi csomagot, 20-as nettel, telefonnal a Digi okos csomagjához képest. Ráadásul kódolt a digitális adás a második eszközért már fizetni kell ha több helyen akarsz tévézni. A Digi 4200 Ft-os akciós csomagárához képest ez nagyon sok de még a 6e-es hűség nélküli csomag is veri. Nem Digis területen még drágább a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

(#32584) Flashget válasza trec12 (#32583) üzenetére


Flashget
félisten

Én kiváncsi vagyok mi lesz ezzel a Digi mobillal is 2016-tól...lesz olyan lépésük, hogy az okos csomagot kibővítik vele?

Realme GT Master Edition

(#32585) br.rak válasza Flashget (#32584) üzenetére


br.rak
őstag

Szerintem csak a nagyobb városokban lesz elérhető (mivel ahhoz kevés amit vettek, hogy teljes lefedettséget érjenek el) és már most is forgalmaznak rebrandelt mobilnetet ( Telenor hypernet) szóval első körben szerintem velük sem akarják összerúgni a port.

(#32586) Flashget válasza br.rak (#32585) üzenetére


Flashget
félisten

Szerintem meg idő kérdése mikor vásárolják fel a Telenort.

Realme GT Master Edition

(#32587) lglb630


lglb630
csendes tag

Sziasztok!

" hete vettem egy Lg lb 630v televiziót. Digi kábeltv előfizetésem van Miskolcon . Észre vettem hogy hogy némelyik filmeknek az emberek mozgassa pl mikor a fejüket mozgatják, mintha szaggatva és gyorsabb lenne . Pl: Film + HD csatorna de a sima Film + is csinálja .De láttam már az rtl klubnál is meg axn stb
Ez a kábelt tv sugárzás hibája? A digi nem jól konvertálná fel csatornákat feljebb?

Előre is köszönöm a segítséget!!

(#32588) Flashget válasza lglb630 (#32587) üzenetére


Flashget
félisten

Vagy nincs jól beállítva a tv-n a motion plus (samsung) annak a megfelelője LG-n.
mi ezt szappanopera effektnek hívjuk.

Realme GT Master Edition

(#32589) SATIKA31


SATIKA31
tag

Üdv!
Használ valaki amiko 8260+ vagy alien 2 triple boxoz a digi kábelhez?
köszi

(#32590) trec12 válasza Flashget (#32586) üzenetére


trec12
addikt

Nem tudom de a Telenor 800 Mhz-en most bútorozik össze a Telekommal ráadásul hosszú távra. ....

(#32591) csiki52 válasza SATIKA31 (#32589) üzenetére


csiki52
tag

igen egyik tv-n Alien 2 tripla -t használok VIX4 enigma rendszerrel, másikon Amiko 8240 est

(#32592) trec12 válasza Flashget (#32584) üzenetére


trec12
addikt

Meglévő ügyfelekre szerintem mindenképp építeni kellene kedvezményekkel (kábel/műhold). Csak hát el kellene indulni végre valahogy. Partner nélkül nem tudom menni fog-e az országos szolgáltatás? Valahol olvastam ha jól emlékszem nyár körül lesz valami.... Amíg a Digi Mobil be nem indul itt komoly változás nem lesz az árakban :( . Feltéve persze, hogy jó árakat tudnak kialakítani árpolitikájuk szerint...
Addig is egy flat digifone (vezetékes) csomagot csinálhatnának... :K

[ Szerkesztve ]

(#32593) SATIKA31 válasza csiki52 (#32591) üzenetére


SATIKA31
tag

És olvassa a digis ca+ modult?
Mert nekem a boltba az mondták az alien 2 trple-re hogy nem megy digi kábellel!
Mi az az enigma rendszer?
:R

[ Szerkesztve ]

(#32594) g0dl


g0dl
addikt

Most elkaptam a digi animal world-ön egy madártávlatból 3d filmet.
Szép képek , de sajnos nem 3d, így átverés a cím.

(#32595) Flashget válasza SATIKA31 (#32593) üzenetére


Flashget
félisten

Digikábelhez a kódolt filmcsatornákhoz (HBO, Digifilm) csak a szolgáltató által biztosított eszközön megy a CI+ kártya. Vagy beltéri vagy CI+ CAM kell mert párosítva vannak az eszközök.
A többi csatornához bármilyen eszköz jó amibe van DVB-C mpeg4-es tuner (TV, STB)

Realme GT Master Edition

(#32596) dergander


dergander
addikt

Sziasztok,van egy kis problémám remélem tudtok segíteni,szóval belett kötve a DigiTV kábeles témája,PCn szeretném nézni és a ProgDVB programom van meg rá. Szóval annyi hogy nemtalálok semmilyen csatornát...esetleg valaki tud megoldást mi a baj,pedig hangolom DVB-T-re a dolgot mivel a program azt látja de nem... :(

(#32597) SATIKA31 válasza Flashget (#32595) üzenetére


SATIKA31
tag

Van mind a kettő ezért kérdezem a tv-t szeretném kiváltani valami okosabb cuccal

(#32598) Multibit válasza dergander (#32596) üzenetére


Multibit
veterán

A DigiTV "kábeles témája" :D
DVB-C-re hangolj!

(#32599) Kernel válasza dergander (#32596) üzenetére


Kernel
nagyúr

Viszont DVB-T tunerrel nem fog menni, DVB-C kell.

Ezekben hardveresen különböző a demodulátor, még mielőtt (másokhoz hasonlóan) te is megkérdeznéd, hogy lehet-e szoftveresen trükközni. Nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#32600) localhost válasza dergander (#32596) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem dvb-t, hanem dvb-c ->
c, mint cable.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.