Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) pojakcs válasza Csörsz (#5399) üzenetére


pojakcs
senior tag

A beltéri és a kártya össze van párosítva, másik beltériben nem fog működni a kártya. Ezt problémát még szerelő sem tudja áthidalni.
Egyébként sem tudnál látványos minőségjavulást elérni. Nem a beltéri jelenti a minőségi korlátot, hanem a digi által sugárzott adás minősége.

Üdv: Csaba

(#5402) Rick4 válasza TeeJay (#5398) üzenetére


Rick4
félisten

Máshol olvastam, hogy egy szerelőember kimnt szerelni egy UPC direct-es emberhez t-sat-ot, és ez okból össze is tudták a kettőt hasonlítani. (még működött neki a UPC) A tulaj is megállapította, hogy a t-sat-on élesebb a kép, mint a upc-n. Én is kíváncsi vagyok, mit tudhat..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5403) m0rd0k válasza Rick4 (#5402) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Rick,te is össze tudod hasonlitani,mivel a T-Sat müholdja az Amos(nyugat 4°) vételi adatok:10.722 Mhz,10.758 Mhz,10.842 Mhz és az RTL meg a TV2 free csati,neked meg ugye van forgatómotorod.Ha esetleg van két parabola fent akkor egyszerre is. :)

Amugy én ugytudom hogy a azért jobb a T-Sat mert az Amos az Astránál is jobb hold,nembiztos hogy nagyobb de újabb,erőssebb,az biztos.

Minden szinten,szinte minden.

(#5404) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Chuck NORRIS a legnagyobb és legerősebb. :(((

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5405) TeeJay válasza m0rd0k (#5403) üzenetére


TeeJay
félisten

és nemcsak erősebb hold hanem mpeg4 tömörítés amivel azért elég jó minőséget lehet elérni. eddig ahány topikot olvastam még senki se írta azt hogy bekockásodna a SAT-TV esőben :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5406) Rick4 válasza m0rd0k (#5403) üzenetére


Rick4
félisten

Ezzel egy baj van, a sugárzás MPEG4-ben történik, ehhez már HD- képes műholdvevő kell..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5407) Papi74


Papi74
aktív tag

Hello

Nekem az lenne a kérdésem hogy,látom mostanában a tv-ben a digi reklámot miszerint 46 csatorna+telefon+internet havi 5200huf-ért,valakinek van esetleg már ilyen cumolya?érdekelne hogy a net hogy müxik a digin keresztül,sebeség meg ilyenek.THX

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#5408) m0rd0k válasza Papi74 (#5407) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Csak a Digi Kábelnél van ilyen.Ami nagyvárosokban van.Kábelen jön ott a Telefon,a net,és a TV is.A müholdas diginél pedig csak TV-zni lehet.

További infó

Lefedettség (az oldal alján)

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#5409) spammer


spammer
veterán

Help!

Azt írja ki ez a szemét mocskos beltéri hogy fej zárlat, nézem a beállításoknál, 0 a jel.. Délelőtt pedig jó volt, most hazaértem, ez fogad. Kábel minden a helyén, nem lett piszkálva..
Kikapcsoltam, áramtalanítottam, többször is, semmi.. Másik beltérin minden okés.

Mindig felidegesít ez a hulladék digi valamivel...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5410) Oliverda válasza spammer (#5409) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem beázott a fej vagy a koax csatlakozó az esőben. A szerelő valószínűleg nem volt túl alapos...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5411) spammer válasza Oliverda (#5410) üzenetére


spammer
veterán

Átvittem a beltérit, bekötöttem az első helyére, semmi jel ott sem, miközben az első számú beltérin pedig van jel ott jól. Így gondolom nem lehet gond sem a koax sem a fej. :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5412) m0rd0k válasza spammer (#5411) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Reseteld a beltérit, lehet a MHZ vagy valami el lett állitva.Aztán keresd ujra a csatikat.Asszem már valaki irt ilyet hogy Fejzárlat.Ezért próbáld a gyári beállitások visszaállitását.

Minden szinten,szinte minden.

(#5413) spammer válasza m0rd0k (#5412) üzenetére


spammer
veterán

Tettem egy próbát vele, de semmi, mintha be se lenne dugva a kábel, abszolút 0 a jel... Érdekes, reggel még semmi baja nem volt. Hihetetlen, ráadásul jönnek az ünnepek :((( :o

Jövőre lemondom, már nem tudom hogy sírjak e vagy nevessek...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5414) spammer válasza spammer (#5413) üzenetére


spammer
veterán

Na most megjavult magától :U Lehet hogy mégiscsak megázott, megfázott, mittudomén :DDD Köszi a válaszokat!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5415) Rick4 válasza spammer (#5414) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor most mégsem mondod le? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5416) spammer válasza Rick4 (#5415) üzenetére


spammer
veterán

De igen, ettől függetlenül nagy valószínűséggel elválnak útjaink :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5417) Rick4 válasza spammer (#5416) üzenetére


Rick4
félisten

mi a problémád vele?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5418) spammer válasza Rick4 (#5417) üzenetére


spammer
veterán

Szutyok a kép jó néhány esetben, esős időben nincs adás, bár ez már ritkább, de ha vihar van, nagy szél, akkor semmi adás.. Néha lefagy egy csatorna, hiába kapcsolgatok, máshol van adás, de az az egy megfagy vagy elmegy a kép.. Elég régóta van meg a digi, mostanában már viszonylag megfelelőnek mondható, de tegnap felidegelt és rátaláltam a T-home SAT TV ajánlatára, amivel ugyanannyi pénzből több beltérit és jobb minőséget kapok, ha igazak a tapasztalatok. (De ez nem a reklám helye :) )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5419) Rick4 válasza spammer (#5418) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, hát ilyen ez..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5420) m0rd0k válasza spammer (#5418) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nemtudom mértvan mindenki igy vele... Lehet a beltérimnek köszönhetően de nagyon ritkán találok hibát.Néha kiirja hogy kódolt aztán ki be kapcs és jó :) Meg nyáron volt 2x-3x szar amikor vihar volt,na meg popdaráló+megasztár.Nálam ennyi észrevehető.Régebben volt még hbo2 16:9 és 4:3 váltogatása de már megszűnt azis.A T-Sat meg akkor jó ha van neted is meg telód is náluk mert akkor jön ki 3 Beltérivel 2780 FT ra,viszont van 1 év hűség mindenen.Őszinte leszek ha nem lenne még hüségem más net szolgáltatónál énis a T-Home Triple csomagot kötettném.:) Bár ettől független megmaradna a digi is 1 Beltérivel.Bár az ugye mástészta,nem Rick? :D

Minden szinten,szinte minden.

(#5421) szasza_1


szasza_1
senior tag

Áhh... most meg olyan gondom van, hogy fullos a minőség, meg a jelerősség, de mégis akad a kép. De pl az U nevű csatornán, vagy más műholdon lévő csatornákon meg nem akad... mitől lehet ez? Nálam van a gond, vagy nálatok is csinál ilyent?

mod: 2 év alatt nem volt ennyi gondom, mint most decemberben...

[ Szerkesztve ]

(#5422) lipio


lipio
csendes tag

Üdv mindenkinek. Költőzés miatt eladó egy Hunday és egy Humax beltéri egység működő ,élő kártyával illetve tányér ,vevőfej./komplett szett/csak fel kell szerelni.Hivatalosan át lehet iratni a szerződést.Tel:06 30 9444526 Budapest :C :Y

(#5423) Rick4 válasza lipio (#5422) üzenetére


Rick4
félisten

Mi ebben a jó a normál lehetőségekhez képest?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5424) Bandus99 válasza Rick4 (#5423) üzenetére


Bandus99
őstag

Csak tipp: Nem kell varni ra heteket?

Egyeduli kerdes mindezt mennyiert.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5425) lipio válasza Bandus99 (#5424) üzenetére


lipio
csendes tag

Egész szett, 2beltérivel együtt 5000.-/saját tulajdonú/

[ Szerkesztve ]

(#5426) Rick4 válasza Bandus99 (#5424) üzenetére


Rick4
félisten

UPCD-re sem kell heteket várni... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5427) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hy
Szeretném kérdezni, hogy a ,,comedy centralr" melyik csatornán megy délután és hogy megtalálható ez-e a digi alapcsomagban?
Előre is köszönöm a kellemes és kevésbé kellemes, valamint a rossz híreket. :C :C

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5428) tojsz™ válasza Dízeles (#5427) üzenetére


tojsz™
aktív tag

na ez engem is érdekelne
meg a tv6-is

digi kábelen a vh1 helyén van a comedy central du. 14.00-tól

én már kerestem többször is de sehol sem találom
egyiket sem :F

(#5429) karógyökér


karógyökér
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mi lehet az oka annak, hogy a vertikális magyar csatornákat (Minimax, Mtv1, Hírtv stb) nem tudom fogni. Román meg török adók bejönnek.
Probáltam állaítgatni a tányért, fejet, de nem jártam sikerrel.

(#5430) Dízeles válasza tojsz™ (#5428) üzenetére


Dízeles
aktív tag

a tv6 az az alapcsomagban benne van én úgy oldottam meg hogy: menü - telepités - gyári beállitás ekkor rákérdezz szereté beállitani: igen nem(exit)? akkor rámegyek hogy igen ekkor kb. 5 percig keresi csatornákar és tista káost lesz de a tv6-ot megtalálod. Én a káoszt ugy oldottam meg hogy szépen mindent áthelyeztem oda ahol volt de az elejen kezdtem (1.mtv 2. rtl ....) mert ha össze-vissza rakod őket sorba akkor továblépteti az ellöte léöket
Remélem segítettem ha meg nem akkor irtam egy kicsit
És kösz hogy megmondatd a vh1-es comedy centralost. :R

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5431) Dízeles válasza karógyökér (#5429) üzenetére


Dízeles
aktív tag

HY
neked is azt tudom írni amit elözöben leírtam probald meg azt.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5432) tojsz™ válasza Dízeles (#5430) üzenetére


tojsz™
aktív tag

vigyázz mert a comedi a vh-en kábelnél van
műholdon fogalmam sincs hogy van :(

(#5433) Dízeles válasza tojsz™ (#5432) üzenetére


Dízeles
aktív tag

műholdon megnéztem nem is megy comedy central :Y :Y de azért kösz. BÚÉK!

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5434) tigipuf


tigipuf
senior tag

hali!
ma este 22.45-kor elhalálozott több mint két év kemény munka után a humax-os beltérim :O ha jó emlékszem akkoriban amikor kötöttem a szerződést még az volt a divat,hogy a havidíj tartalmazta a készülék árát is.tehát a beltéri az én tulajdonom,vagyis nem bérlem.ha ez így van akkor bizony szopás ténye áll fenn,lehet hogy vennem kell egy beltérit teljes áron :Y ?????valaki esetleg tudna segíteni mi lehetne a legkevésbé fájó megoldás?(kizárt dolog,hogy csak az enyém purcant ki 2 év után) :R

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5435) tigipuf válasza tigipuf (#5434) üzenetére


tigipuf
senior tag

ja és még annyit kérdeznék,van társbeltérim,remélem nem olyanra cserélik ki,hogy egy lesz a kettő helyett,mert az nekem nem baba :)

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5436) pojakcs válasza tigipuf (#5434) üzenetére


pojakcs
senior tag

Jelentsd be az ügyfélszolgálaton a hibát. 5 munkanapon belül ingyen kicserélik a meghibásodott beltéridet. Annyi hogy amit kapsz cserébe, az már nem a te tulajdonod lesz.

Üdv: Csaba

(#5437) Rick4 válasza pojakcs (#5436) üzenetére


Rick4
félisten

% munkanap? 72 órájuk van, hogy elhárítsák a hibát.. :U :DDD buék.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5438) tigipuf válasza pojakcs (#5436) üzenetére


tigipuf
senior tag

köszi :) már sikerült kinyomoznom nekem is,nem volt nagy kunszt,felhívtam őket,kár volt iderohannom :W de köszi a választ :R

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5439) mogyesz válasza Csörsz (#5399) üzenetére


mogyesz
aktív tag

beltérit nem tudsz cserélni, mert a kártya és a beltéri párosítva van... ha beteszel egy másikat, nem fog vele menni.

[ Szerkesztve ]

(#5440) Yoosku


Yoosku
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy gyors segítséget, mert eddig minden, amit visszaolvastam csak újabb kérdéseket vetett fel bennem :)

Van egy DigiTv műholdas előfizetésem, és Humax beltéri egység. Kaptam egy Pinnacle belső PCI analóg PVTV Pro-t (110i) és nem működik! Az eszköz driver rendben, Pinnacle PCTV sw fent van és hiába szkennelem az adást PAL, NTSC, S-video, RF, RCA, Cable, Antenna, egyszerűen nem jön be semmi. Mit kellene tennem, vagy mivel lehet a gond?? :F

Előre is nagyon köszönöm :R

Yoosku

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

(#5441) Bandus99 válasza Yoosku (#5440) üzenetére


Bandus99
őstag

Probalj meg vmi masik progit amit en szeretek pl Dscaler

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5442) atala válasza spammer (#5416) üzenetére


atala
addikt

Így vagyok ezzel én is.
Elegem lett abból, hogy hol a hang megy el 10mp-re, hol a kép merevedik ki. Iszonyatosan kockásodik a gyors mozgásoknál, villogásoknál.
Ugyanakkor nem értem a munkatársamat, mert ő is egy 82cm-es LCD tv-n nézi, és azt modja mindezeket nem tapasztalta. Pedig biztos, hogy ugyan azt az adást, minőséget nézzük.
Annó volt kint egy szerelő, és azt mondta, hogy ez ilyen, és még nálam egész jó.

Mivel van t-home-os telónk, és internet is, így t-home sat tv-re váltok. Álítólag ég és föld a külömbség. Külön 3 beltéri, jó minőségű csatornák, ha akarom plusz HD csatornák...stb.
Szerintem most fogja megbosszulni magát, hogy a Digi nem köt hűséget. Sokan fognak elpártolni tőle.

(#5443) TeeJay válasza atala (#5442) üzenetére


TeeJay
félisten

ha van telód meg internet egyértelmű hogy T-SAT-ra kell váltani :R
hétfőn jönnek kötni hozzánk és már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz :B
erősebb műhold, mpeg4 tömörítés, minőségi fej és különálló beltéri
már megéri ;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5444) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Comedy central nincs még müholdas digin ne is keressétek :)

Minden szinten,szinte minden.

(#5445) frisco


frisco
aktív tag

Visszaolvastam de nem találtam egyértelmű választ.
Idestova 3 éve van szerződésem a Diginél, a HD adások miatt (+ a kedvezőbb díj) váltanék a T Sat szolgáltatásra.
A beltéri és a tányér az én tulajdonom.
Mit lehet velük kezdeni?
Tudom a beltérit lehet használni más Astra-s csatornák vételére de engem azok engem nem érdekelnek meg aztán amúgy is kapok alapból 49 ( + a többi még fogható) csatornát a T Sat-tól.
Köszi a válaszokat.

(#5446) uspadora


uspadora
csendes tag

Sziasztok!
Kizárólag Veszprémi Kábeltévéseknek szól a mostani üzenetem, esetleg annak akinél van még ilyen hiba!
Szóval, már kb 1 hónapja tapasztalom, hogy a Story 4 tv szarakodik a DIGINÉL. 2700 ft os csomagban vagyok, roppant érdekes ez az 1 csatorna csinálja ezt csak. Egyszer betelefonáltam nekik, hogy nézzék meg mert ez így nem jó! A probléma akkor az volt, hogy ment a film és egyszer csak se kép se hang, megszakadt az adás, utána meg visszajött, de CSAK ezen az egy adón. Ez manapság már nem tapasztalható! A mostani probléma az, hogy hol sürübben, hol ritkábban, elmegy a szín a tévéből és csak zöld+rózsaszín csíkok vannak benne, aztán a következő jelenetnél visszajön, utána megint elmegy... A múlt héten annyira sokszor csinálta ezt, hogy hirtelen elment minden és olyan kép lett, mint amikor nincs adás a tv be, a kiírás pedig: Video Lock Error (story tv) aztán kb 2 perc után visszajött. Most hívtam ismételten őket, a pasi annyival akart lerázni, hogy ez finomhangolási hiba, nekem kell megcsinálni, mikor mondtam neki, hogy a digi oldalán a táblázat szerinti frekvencia alapján csináltuk arra azt mondta, hogy az épp nem jó, akkor kérdem minek is van kinnt?? JA és persze azt mondta, felveszi hibát, de ha finomhangolás nekem kell kifizetni a kiszállást, ami kő kemény pénz (azért mert majdnem a szomszédba van nekik a közp uk?) Ez nevetséges. Kérem a Veszprémieket, nézzék a csatornát, és ha nekik is ilyen problémájuk van írják meg! Csatolok képeket, hogy alátámasszam az állításomat. Ja és hangúlyozom csak 1 az 1 csatorna szarakodik!
Képek:

Mikor visszaáll a kép:

(#5447) cigam válasza uspadora (#5446) üzenetére


cigam
félisten

Én az AXN-t szoktam nézni, de ott is előfordul naponta több alkalommal, hogy elmegy a kép kijön egy kék hibaüzi, aztán pár mp múlva megy tovább az adás.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5448) TeeJay válasza frisco (#5445) üzenetére


TeeJay
félisten

mivel a T-SAT-hoz van tányér meg normális fej és normális beltéri is
így a DIGI-s cuccokkat max vissza tudod adni bár kétlem hogy kapnál érte valami pénzt.
T-SAT-on úgyse tudod használni max eladod hátha van akinek kell plusz beltéri.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5449) Brutális eb válasza uspadora (#5446) üzenetére


Brutális eb
addikt

Budapest XVII story tv ugyanez......
Szinkidobálás.
Tányéros.
Nem hinném,hogy finomhangolás. :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5450) uspadora válasza Brutális eb (#5449) üzenetére


uspadora
csendes tag

Szóltál már üszinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.