Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Dízeles válasza Saca0311 (#4950) üzenetére


Dízeles
aktív tag

HY
Reeendicsek !És hogyan tudom beallítani? A beltéri Hyundai 2tv-s.Lövésem sincs a csatornák beállításához.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4952) m0rd0k válasza Dízeles (#4951) üzenetére


m0rd0k
senior tag

[link]

12723 H
Keresd a discovery sciencet.

Minden szinten,szinte minden.

(#4953) Dízeles válasza m0rd0k (#4952) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Kösz mOrdOk.
Következő kérdésem: Axn-Scifi-t és Axn-Crime-t tudom-e müholdas digivel nézni, miként tudom beállítani?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4954) m0rd0k válasza Dízeles (#4953) üzenetére


m0rd0k
senior tag

tudod nézni,de az a gond hogy román hangsávval,szóval fölösleges megkeresned :/ de ha érdekel akkor irj és mondom.

Minden szinten,szinte minden.

(#4955) Rick4 válasza m0rd0k (#4954) üzenetére


Rick4
félisten

ne mondj neki ilyet, ő nem tudja nézni... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4956) Saca0311 válasza Rick4 (#4955) üzenetére


Saca0311
tag

Miért, te tudod? :F

Amúgy dízeles, azért nem tudtad nézni, mert nem tudtad a tp-t vagy mert nem értesz a beltérihez? Nekünk is ilyen van, szal segítek ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#4957) o.gaby


o.gaby
tag

A digi kábeles tv-je detto ugyanaz a minőség amit a tányérosnál látsz (hiszem pont onnan szedik le, van még egy-két csati ami benne van a kínáaltban és a tányéroson nincs de azok is hasonlóak), viszont itt beltérit csak a prémium csatornákhoz (HBO és társai) adnak. Ezek a beltérik ugyanazok amiket a tányéroshoz is adnak, csak egy kicsit máshogy van konfigolva. Viszont ha a prémium csatikat több tv-n is szeretnéd nézni akkor a másodikhoz a beltérit már + összegért adja. A 20 megjás net pedig tényleg folyamatosan viszi a 20 megát, de szerintem ez megint a terheltségtől füg.

(#4958) Kiskutya válasza o.gaby (#4957) üzenetére


Kiskutya
veterán

köszi!

hmm...

(#4959) m0rd0k válasza Rick4 (#4955) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Rick:pedig azthittem igen :/ ,mind1 amugyis román a hagnsáv szóval tök8 :D

o.gaby: Akkor upcnél olvastam azt hogy a kábeles jobb.

Kiskutya:Ha ugyanolyan akkor köttesd szerintem mert egyszerűbb a kábeles mint a tányéros,viharban pl sose megy el majd a jel. :) plussz megtakarítod a beltérik áramfogyasztását. és esetleg ha lenne még 1 tv akkor azon is digi szólna, vagy ha panelben laksz akkor szomszéddal osztoztok a kábelen és feleződik az előfizetés vagy akár több szomszéddal.persze ez illegális :D dehát a magyar kormány is az.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4960) Kiskutya válasza m0rd0k (#4959) üzenetére


Kiskutya
veterán

:):):)

hmm...

(#4961) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Jelentem, h. elméletileg rövidesen elérhető lesz vízszintes pol-on is a hbo comedy, fashion, Mezzo, Nat Geo Wild....
Most kerestem végig újra az összes csatornát és az alábbi fogadott:

Nat Geo Wild
Fashion
Mezzo
Hbo commedy

INTELSAT1002 11785GHz Vízszintes 28,000

Nat geo Wild -ra románt ír ki, de eredeti nyelven megy... román, szerb, horvát, cseh feliratozás már működik, gondolom a mezzo és a fashion szintén hasonló elven megy, a comedy-t meg nem tudom tesztelni, mivel nincs előfizetésem rá.

Ugyanitt bejön normálisan a fishing &hunting is... nem tudom, h. eddig hol volt, de eddig normál fejjel azt hiszem, h. nem tudtam fogni...

(#4962) m0rd0k válasza Nietzsche_ (#4961) üzenetére


m0rd0k
senior tag

ezeket már eddigis tudtuk :)

Nem véletlenül tették áta csatikat H polaritásra,és ezáltal tudni vélt hogy nemsokára lessz magyar hangsáv rajtuk,de még tesztelik őket,szóval addigis V pol on megtalálható.

Minden szinten,szinte minden.

(#4963) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

jó, de eddig én pl. nem tudtam :D s a hsz-eiteket olvasgattam, de nem láttam eddig erre utalót :) (vagy csak elkerülte a figyelmem) számomra normál fejjel nagy öröm :D legalább nem kell(ett) feleslegesen beruháznom.. :C

(#4964) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Újszülettnek (újoncnak) minden új vicc (vagyis ez esetben hír) ;) Legalább a sok-sok gitárzene után ismét hallgatok egy kis komolyat ... :)

[ Szerkesztve ]

(#4965) m0rd0k válasza Nietzsche_ (#4964) üzenetére


m0rd0k
senior tag

mezzo ra gondolsz? :) ja és igazad van télleg nem irta ide senki.Akkor csak azt hittem hogy irtam :D

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4966) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Igen, arra... :)

(#4967) Dízeles válasza Saca0311 (#4956) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Azt sem tudom mi az a "tp".A betérihez meg nem értek.Esetleg Nickelodeont lehet digivel .

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4968) Saca0311 válasza m0rd0k (#4962) üzenetére


Saca0311
tag

Egy időben már volt magyar hangsáv.

(#4969) Saca0311 válasza Dízeles (#4967) üzenetére


Saca0311
tag

Írom mit csinálj. Menü-->Telepítés--->Tp szerkesztés/keresés. Onnan már sztem fog menni, megkeresed azt a tp-t amit írt mordok, és rákeresel. Nickelodeont én az egész intelsaton nem leltem, nemhogy a digivel. :)

(#4970) Dízeles válasza Saca0311 (#4969) üzenetére


Dízeles
aktív tag

KÖsz.
U.i:Nickelodeont és autópályát minden háztartásba!!!!!

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4971) Rick4 válasza Saca0311 (#4956) üzenetére


Rick4
félisten

tudom hát....hivatalos előfizuja van, ezért nem tudja nézni.... :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4972) m0rd0k válasza Saca0311 (#4968) üzenetére


m0rd0k
senior tag

meiken? mert én nemtudok F&H n kivül hogy lenne másikon vagy volt.

Minden szinten,szinte minden.

(#4973) cigam válasza m0rd0k (#4965) üzenetére


cigam
félisten

Akkor nick-et kell váltanom. cigam->senki.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4974) m0rd0k válasza cigam (#4973) üzenetére


m0rd0k
senior tag

keresgettem de csak azt irtad hogy comedy nemmegy,amint láttam de ha nemigyvan akkor légyszi linkeld a hszt.köszi

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4975) Saca0311 válasza m0rd0k (#4972) üzenetére


Saca0311
tag

Egy időben ment a comedy meg az összes magyar hangsával az új tpről, aztán sehogyse jött, "újrahangolás" és jön de sajna nem magyarul.

(#4976) m0rd0k válasza Saca0311 (#4975) üzenetére


m0rd0k
senior tag

ja emlékszem már rá,de sztem valamit elnéztünk. ha megtudom hogy van akkor irok.

Minden szinten,szinte minden.

(#4977) cigam válasza m0rd0k (#4974) üzenetére


cigam
félisten

Hát én emléxem miket írtam. Ha kivi vagy rá miért nem te keresed meg?
[link]
Csak 3x említem meg a mezzo-t, 1 hozzászóláson belül.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4978) m0rd0k válasza cigam (#4977) üzenetére


m0rd0k
senior tag

kerestem,csak nem ennyire régit,július elejéjig néztem kb.,bocsi igazad volt,akkor irtad,de végülis tökmind1 :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4979) cigam


cigam
félisten

Ha érdekel vkit egy vevő set: [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4980) m0rd0k válasza cigam (#4979) üzenetére


m0rd0k
senior tag

mikor volt utoljára fejre kötve a beltéri?

Minden szinten,szinte minden.

(#4981) cigam válasza m0rd0k (#4980) üzenetére


cigam
félisten

Most is be van kapcsolva, és működik. Nemértem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4982) m0rd0k válasza cigam (#4981) üzenetére


m0rd0k
senior tag

érdeklődtem,mert ha az eladó beltéri amit ide belinkeltél nem volt féléve kötve fejre akkor kellett volna,igy nem.

Minden szinten,szinte minden.

(#4983) Rick4 válasza m0rd0k (#4982) üzenetére


Rick4
félisten

gondolom kártya már rég nincs benne, így tökmindegy, mikor volt bekötve utoljára. az 5 nap alatt lelövős móka a kártyára vonatkozik, nem a beltérire, azok amik kártya nélkül mennek, azok bármikor mennek..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4984) m0rd0k válasza Rick4 (#4983) üzenetére


m0rd0k
senior tag

ha még mindig arról nézi akkor van benne kártya :)

Egyébként most látom: A vertikáls polaritáson lévő HBO comedy n van epg,mostmár!

Minden szinten,szinte minden.

(#4985) Rick4 válasza m0rd0k (#4984) üzenetére


Rick4
félisten

ok, hogy mostmár, de meddig? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4986) m0rd0k válasza Rick4 (#4985) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nemtudom :) gondolom ha átteszik a h polaritásra a magyar hangsávot akkor epgt is átteszik,ja és még annyit hogy a filmbox helyére betették az axnt és a régi axn helyére hamarosan bekerül a magyar verziójú axn,tehát most a román van csak magyar hangsávval az pedig full magyar lessz.

Minden szinten,szinte minden.

(#4987) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Sziasztok.
Mit tudtok DIGI vs VIASAT3 -rol?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4988) soma55


soma55
csendes tag

Tudna valaki segíteni ?
Tegnap este regisztráltam, hogy a Duna, Hallmark, ATV, Sport Klub és még néhány adó nem működik ( legalábbis nálam ).
Valaki tud valamit ?
Kösz.

(#4989) m0rd0k válasza soma55 (#4988) üzenetére


m0rd0k
senior tag

soma55: Erre nem tudok mit mondani, nálam jó

Dízeles: Azóta semmi hír nincs,még mindig nézhető és ennek örüljünk. :) Ha lesz hír értesítelek.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4990) vviktor1 válasza Rick4 (#4983) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Mi 10 napig nem voltunk, (ill. Görögben) az egész cucc áramtalanítva volt, és nem lőtte le magát a kártya (kártyák).

Ne dudálj, küzdj !

(#4991) m0rd0k válasza Rick4 (#4983) üzenetére


m0rd0k
senior tag

most értettem meg igazán mire gondolsz,én nem arra gondoltam nekem kellett volna egy olyan beltéri kártyával ami fél éve nem volt fejre kötvev,és nem olyan kártya amit kilőttek.

Minden szinten,szinte minden.

(#4992) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

üdv

lassan kiköltözünk egy 17.kerületi rákoskerti önálló házba, és ott csak parabolával lehet tv-zni mert nincs upc kábeltv. nézegettem a nagyobb szolgáltatók műholdas tv ajánlatait, és eddig a digi az ami jónak tűnik.

ami a kérdésem lenne: kb. 4 tv lenne a házban. akkor ezek szerint nekünk 4 beltéri cucc kell majd a tv-khez? vagy mi?

és ha igen, akkor mégis mennyit kell fizetni? (jártam már a honlapjukon, de nekem nem tiszta ez a beltéri egység vásárlás-törlesztés dolog)

én csak kérdezek (nem én rendelek egyedül), mert én még a szüleimmel meg a nővéremmel lakok együtt.

[ Szerkesztve ]

(#4993) Rick4 válasza Blackdeath (#4992) üzenetére


Rick4
félisten

4 tévére nagyon nagy szívás műholdvevőt telepíteni, az 2 db előfizetés, és mindenből dupla kiadás, saccra 25K lenne a felszerelés mindennel, és onnantól havi 2X2700 a havidíj hbo nélkül..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4994) Blackdeath válasza Rick4 (#4993) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

ácsi-ácsi! itt valami nem stimmel. ez nem létezik hogy ez ennyibe kerülne! :((

az unokatesóimnál 3 tv megy 1 előfizuról (antenna digital), és semmilyen 2 előfizu nem kell rá. szal nem igazán értem az elméletedet. :F

(#4995) cigam válasza Blackdeath (#4994) üzenetére


cigam
félisten

Mert a DigiTV 1 előfizetéshez maximum 2db beltérit ad(ill. mostanában 1db dual-t).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4996) Blackdeath válasza cigam (#4995) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

hát ez aztán 1 igen nagy kamu. akkor erről ennyit. azért kösz a segítséget.

(#4997) Rick4 válasza Blackdeath (#4994) üzenetére


Rick4
félisten

ez nem elmélet, gyakorlat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4998) m0rd0k válasza Blackdeath (#4996) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nincs ebben semmi kamu,mit szeretnék 2700 ftért? Hdben nézni a világ összes csatiját és annyi helyre köthetnéd amennyire csak szeretnéd? hát azért vannak határok.mondjál már egy olyan szolgáltatót ami 2700 ft ért ilyen szintű csatikat kínál...mert az rendben van hogy antenna digitálnál van ennyi csati 2,5 k ért csak abban a 37 csatiból 15 külföldi sz@r.

Minden szinten,szinte minden.

(#4999) soma55 válasza m0rd0k (#4989) üzenetére


soma55
csendes tag

Kösz a válaszod m0rd0k
Ami azt illeti, ha szabad ezt a kijelentést használni, csalódtam a tisztes társaságban.
Régóta olvasgatom a fórumot, gondoltam lesznek akik talán veszik a fáradságot, hogy próbáljanak valamit segíteni esetleg okoskodni ( pozitív értelemben :K ).
Tévedtem :((
Na mind1. Ez van. A problémám továbra is megvan.

(#5000) m0rd0k válasza soma55 (#4999) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Bocsi,igazad van nem néztem utána,elfelejtettem. :F

12527 H

Amiket irtál csatik mind ezen a tpn vannak keress rá erre a tpre (fent) és szerintem jó lesz,aztán már csak ugye beteszed a csatit ahova szeretnéd izlés szerint.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.