Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) kano válasza Rick4 (#3992) üzenetére


kano
nagyúr

De mégis, mivel havernak most cseréltek(mondjuk 1 éven belül nem, de utána igen).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4002) grabber


grabber
addikt

Mivel elégedett vagyok a Digi-vel én is hozzászólok.Az eleinte voltak gondok a bekötéssel de csak azért,mert egy cseppet sem értettem hozzá,de szóltam a szerelőnek adja oda a cuccot majd én beállítom.A mostani szélben is tudtam nézni tévézni,pedig lakótelepen lakok és pont a szeles oldalon van az antenna.
Több mint 1 éve van Digi-m és csak eleinte volt,hogy a Sport klub szaggatottan jött.Azóta semmi ilyesmi nem volt nekem.Én a sport scifi műsorokat és a discoveryket nézem,szüleim tv paprika stb,tesóm a meséket.Nagyjából átfogunk minden csatornát.Egyszer volt,hogy a Cartoon network angol volt pár napig.Amúgy is ráfért az angolozás ;]
Még1x,nekem semmi olyan problémáim nem szoktak lenni,mint amiket ide leírnak.
Upc:Csak pár dolgot.Az antenna minősége csak 30% volt beállítva.Upc szerelő.Nem is jött esőben az adás.Havi 5000 Ft :Y és nem volt sport1,sport2,sportklub az árban.Ezek után jogosan várja el az ember,hogy a szerelő 24 órán belül kint legyen :(((
A Digi-nek nem tudom most mennyi az előfizetője,de nagyságrendekkel több,mint a Upc-é.Ha ezeknek egyszerre van problémájuk,akkor szerintem jogos,hogy kis időbe beletelik mire kijönnek a szerelők(meg tudom érteni őket és nem lét kérdés a tv)Akinek meg sürgős és ha nagyon akarja simán be lehet állítani.

(#4003) D600 válasza Lala6 (#3944) üzenetére


D600
tag

Nálam eddig nem nyitottak semmit. Nálatok? :))

(#4004) D600 válasza grabber (#4002) üzenetére


D600
tag

Ez így igaz, egyetértek. Hidd el a többség elégedett. Attól a pár százaléktól akik elégedetlenek és felmondják, még nem megy csődbe a szolgáltató. A folyamatosan bővülő előfizetői szám, ezt kárpótolja náluk. Felmondja 10, jön helyette 500 új előfizető. Járom az országot és azt kell mondjam DIGI antenna tengerben úszunk. :DDD UPC antennát már csak itt-ott elvétve lát meg az ember.

(#4005) Rick4 válasza grabber (#4002) üzenetére


Rick4
félisten

sport scifi műsorokat ...ez nem a schwarzenegger féle menekülő ember című film? :DDD :DDD :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4006) Lala6 válasza D600 (#4003) üzenetére


Lala6
őstag

Semmi extra... eltekintve attól, hogy egyre több csatornára teszik fel a nagra 3-at :)

(#4007) Lala6 válasza Rick4 (#4005) üzenetére


Lala6
őstag

Predator? :D

(#4008) Rick4 válasza Lala6 (#4007) üzenetére


Rick4
félisten

az nem sport...ez kifejezetten a running man volt...tudod, sport scifi... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4009) grabber válasza Rick4 (#4005) üzenetére


grabber
addikt

Kung fu [link] :U

"Azt a spekulatív formát tekintjük science fictionnek, amely a jelenben lehetetlennek tudományos vagy pszeudotudományos eszközökkel a lehetséges látszatát adja."

(#4010) o.gaby


o.gaby
tag

Már van olyan csatorna amin nagra3 van? Melyik az?

(#4011) Lala6 válasza o.gaby (#4010) üzenetére


Lala6
őstag

Elég sok van már, majdnem mindegyiken rajta van.

Most fejből nem tudom a TP-ket, de a 12718 V , 12563V, 12608H biztos.

[ Szerkesztve ]

(#4012) sgery


sgery
őstag

Az mondjuk igaz, hogy nincs csődben a digi, és nem hiába van a upc-nél egy nagylétszámú ügyfélmegtartó callcenteres csoport, miven onnan mennek el dögivel. Diginek nem kell ilyen, valóban többen rendelnek egy napon mint mondják le. még..:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4013) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

lehet hogy hülye kérdés de mi aza nagra 3 ? :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4014) csibor válasza m0rd0k (#4013) üzenetére


csibor
őstag

Valami újfajta kódolás,hogy Rick4 ne nézze :) de szerintem már megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#4015) o.gaby


o.gaby
tag

Ha már rengeteg csatornán rajta van a nagra3 három akkor, hogy a fenébe tudjuk nézni a régi kártyával.Elvileg nem új kártya kellene a nagra3hoz?

(#4016) o.gaby


o.gaby
tag

Felkerült a UPC Digitális tv csatornakiosztása. 125 csatorna 7000 Ft majd májustól jön hozzá még 2 HD csatorna is. Tehát 1 csatorna kb 56 ft, és benne van minden Digis csatorna. Valószínű hűséggel még olcsóbb is lesz. Ja és benne vannak a Diginél nem fogható csatornák. Na erre kiváncsi leszek.

(#4017) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

mi a kül a mostani upc és a digitális között? meg miaz hogy több tévén? 2nél több? :O mert akkor kötettjük :) mostani upc az analóg?

Minden szinten,szinte minden.

(#4018) Rick4 válasza csibor (#4014) üzenetére


Rick4
félisten

nemtom mi ez, várom én is, de a nagra 3 már rég fel van törve, szal tulképp mindegy... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4019) csibor válasza Rick4 (#4018) üzenetére


csibor
őstag

Tudom,még te írtad :D
o.gaby:7000-2700=4300Ft és ez sokat számit.

[ Szerkesztve ]

(#4020) Dávid24


Dávid24
csendes tag

Sziasztok!

Már egy pár hónapja nézegetem ezt az oldalt, mármint csak a Digi-s részt. :)

Lassan egy éve vagyok digi előfizető és megvagyok elégedve a szolgáltatásukkal. Komoly gondom még egyszer sem volt vele.

Műholdas ügyben még annyit rólam, hogy a digi előfizetésen kivül van még egy 120 cm-es antennám. Van motor is, de azt még nem szereltem fel. Egy skystar2 kártyához van csatlakoztatva.

Rick4: Biztos, hogy a Nagra3 át lett törve? A TV Cabo már lassan egy éve N3 kódolásban megy és tavaly év végén a Digital+ is átment ebbe a kódolásba. Minden nap figyelem, hogy jöttek -e már kulcsok hozzá, de nem. Még nincs feltörve. Egy Britt fórum tagjai is ezt tudják bizonyitani.

Remélem azért áttörik a kódot. :)

(#4021) tojsz™ válasza o.gaby (#4016) üzenetére


tojsz™
aktív tag

nana az azért nem teljesen úgy van ahogy írtad
UPC márc 31-től
5780Ft 54 csatorna (107Ft/csatorna)
és a 2HD 7000 ill 8000 Ft-os csomagban van benne

[ Szerkesztve ]

(#4022) m0rd0k válasza Rick4 (#4018) üzenetére


m0rd0k
senior tag

akkor most akármeik csatornát feltörhetik megszerzed a kódot beirod a beltéribe de gondolom eztis csak okkosbeltérivel lehet és hbo t meg ilyeneket feltörhetik meg feltörik? :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4023) Rick4 válasza m0rd0k (#4022) üzenetére


Rick4
félisten

ez a téma nem erre a fórumra való, a netboardon keresgélj, de egyébként igen. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4024) Lala6 válasza Rick4 (#4018) üzenetére


Lala6
őstag

Én azért még várnék ezzel a kijelentéssel. Majd meglátjuk mennyi idő után jönnek a free cuccok, ha jönnek majd eggyáltalán

(#4025) zolforg válasza Lala6 (#4024) üzenetére


zolforg
tag

azért arra kíváncsi leszek, hogy a Digis beltérik mennyire fogják szeretni a Nagra3-at.
szoft buherálásnál eddig is voltak gondok.

[ Szerkesztve ]

(#4026) o.gaby


o.gaby
tag

Tojsz: a digitális csomagban 127 csatorna van amiből 2 HD és ez 7000. Már fent van az oldalon. Amugy a csatorna számot tekintve ott olcsóbban jön ki egy csatorna mint a diginél.

(#4027) Rick4 válasza Lala6 (#4024) üzenetére


Rick4
félisten

nekem igazából mindegy, itt figyel a t-kábel csomagja, az van a tévére kötve. ha nincs, nincs, igazából mindegy. :U de azt mondom, amit a srácok nézni akarnak, azt nézni is fogják...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4028) tojsz™ válasza o.gaby (#4026) üzenetére


tojsz™
aktív tag

linkeld már be lécci mert én csak ezt találtam
[link]
"Budapest digitális csatornakiosztása"

illetve a direct-et
[link]

valahol van egy másik csak nem találom

[ Szerkesztve ]

(#4029) o.gaby


o.gaby
tag

[link] Itt van a budapesti digitális tv kiosztása

(#4030) D600 válasza o.gaby (#4016) üzenetére


D600
tag

A DIGI-n fogható csatornák nincsenek benne. (Discovery T&L, Discovery Civi.) Az is feltünt, hogy 2 erotikus csatornáért +3000-et kell fizetni. Amiből a a DIGI-nél 3 alapcsomag árért fogható. Az HBO Maxpak-ért majd annyit kell fizetni, amennyit a DIGI-nél alapcsomagért+Maxpak-ért fizetek.

Ahogy Csibor is mondta előttem, a pénz sokat számít és még hozzátennék egy kis számolgatást az övéhez.

UPC: 7000+3950+2990 ----> 13940 Ft
DIGI: 2700+1700 -----> 4400 Ft
13940-4400 ------> 9540 Ft

[ Szerkesztve ]

(#4031) atgel


atgel
csendes tag

hi,

Lemondtam a upc direktemet ,mert pofátlanul drága. Eddig 2990- fizettem ,új számla 7040 Ft. Lejárt hüségnyilatkozatom ,és gondolták nem kérdezik mit akarok hozámvágtak valami plus csomagot a családira. Hát köszönöm :)
A Digi-tv pedig azt mondta ,hogy 4-6 hét pécsen a várakozási idő. Arra gondoltam veszek használt beltérit +tányér fej stb ,és felszerelem magamnak ,így csak egy kártya kellene.
Szerintetek lehetséges ez így ? Ebben az esetben is 4-6 hét a várakozási idő ?
Esetleg tud valaki jó szerelőt ajánlani Pécsre ?

Előre is :R

(#4032) kano válasza atgel (#4031) üzenetére


kano
nagyúr

Hali!

Nézz körül, Mohácson van egy szerelő csapat aki lehet, hogy hamarabb szerel neked mint a Pécsiek(szoktak Pécsett is szerelni). Ha akarod pü.-ben megadom a cég nevét, de szerintem megtalálod. ;)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4033) mogyesz válasza atgel (#4031) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Szia!

Mamámék pont így jártak, igaz Ők 4200 helyett kaptak 7040Ft-os csekket. Fater felhívta Őket, hogy ezt mégis hogyan, azt válaszolták, h küldtek értesítőt, erre ő mondta, h nem küldtek... Akkor bocs.
Ja, akkor jöhetnek vihetik...
Megrendelték szerdán a digit, a szerelő tegnap jelentkezett, h szombaton vinné...

(#4034) mogyesz válasza atgel (#4031) üzenetére


mogyesz
aktív tag

kártya csak beltirvel, mert párosítva vannak, így ez nem megoldás.

(#4035) mogyesz válasza o.gaby (#4026) üzenetére


mogyesz
aktív tag

És ez mind magyar szinkronos? Vagy bele van számolva számtalan német FTA csati is?

Szerk.
Bocs, most látom. Így nem tűnik annyira rosszank...

[ Szerkesztve ]

(#4036) kano válasza mogyesz (#4034) üzenetére


kano
nagyúr

Viszont ha csak a beltérit veszi át akkor gyorsul a dolog.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4037) Kiskutya


Kiskutya
veterán

2db hd csatorna nekem nem er meg ennyit raadasul az eurosportot alig nezem.

hmm...

(#4038) atgel


atgel
csendes tag

Természetesen digi tv-s beltérit találtam. Használtan árulják harmad árban ,és az nem rosz bolt ,sztem. Simán kártyát akkor nem adnak ,csak ha mindent megveszek? :W

Mogyesz ,melyik városban voltak ilyen gyorsak? Én kedden rendeltem és 4-6 hétre igérték.

Kano ,ha tudsz olyan szerelöt aki Pécsen is válal munkát akkor egy telszámot vagy valami elérhetőséget írj. Elöre is köszi.

Nem vagyok tv függő de a 4-6 hét azért az qva sok :(

(#4039) Saca0311


Saca0311
tag

Rövid történetem: Tavaly fevruárba rendeltük meg, szóltak márciusba, hogy jönnek hétvégén. Nem jöttek. Novemberbe lett digink, amikor is szóltunk újra, de akkor már jöttek 2 nap alatt.

(#4040) Dízeles válasza o.gaby (#4026) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hali
A 127 csatornából (upc) szerintem 70-et egy mezei parabólával is lehet nézni és havidíjja sincs.Nameg taljánok és germánok .Magyarul meg nem akarnak beszéni.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4041) tojsz™


tojsz™
aktív tag

digital HD gold 8k/hó

miskolcon van digital HD silver is az 7k/hó (asszem a eurosport HD van benne)
tehát 1k 1 HD csati :R

atgel: szereld magad!
egyébként azért harmad ár mert kártya nélkül szvsz nem sokra mész vele

[ Szerkesztve ]

(#4042) Bandus99 válasza atgel (#4038) üzenetére


Bandus99
őstag

Ne hagyd magad rendeld meg tobb szerelotol a digit aztan aki elosszor kihozza az nyert a tobbinel meg lemondod bocsi megsem kerem,

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4043) Dávid24 válasza zolforg (#4025) üzenetére


Dávid24
csendes tag

Szoftver frissitéssel lehet majd megoldani. Ezek pár napon belül letölthetőek lesznek.

(#4044) Dávid24 válasza o.gaby (#4015) üzenetére


Dávid24
csendes tag

"Ha már rengeteg csatornán rajta van a nagra3 három akkor, hogy a fenébe tudjuk nézni a régi kártyával.Elvileg nem új kártya kellene a nagra3hoz?"

Még mindig Nagra2 kódolásban van. A digi közponosok azt mondják hogy már fenn van a N3 a CNN, Musicmax és egyéb román nyelvű csatornákon, de nem aktiválták még. Csak Májusban fogják, amikor minden előfizető megkapja az új kártyát. Illegális előfizetők még nézhetik egy rövid ideig, aztán ki tudja mikor legközeleb..

(#4045) tojsz™ válasza Dízeles (#4040) üzenetére


tojsz™
aktív tag

az a 127 valójában ~74 nem a csatornahely a mérvadó (28 után 41 jön stb ;])

digi: mi az a +1700Ft a diginél?

[ Szerkesztve ]

(#4046) sgery


sgery
őstag

Ha gyorsan kell digi bemész Pécsett az ottani digis szerelőhöz/boltba (asszem a cegléd utca 3) és elviszed és felszereled. Ennyi:) ha ők nem tudnak helyben rendelést feladni akkor belefonálsz digihez rendelsz megkéred hogy az a bolt kapja 5perc múlva már látják lent a regisztrációt és viheted. ennyi:)
Amúgy upc ügyfélszolgálathoz, most beszéltem velük hogy elveszti a jelet a modem sokszor, küldenek szerelőt, nagyon kedvesek voltak és bocsátkozva mondta hogy csak hétfőn tudnak küldeni, még azt is megmondta pontosan hánykor. Én csak röhögtem, hogy ráér persze, diginél egy hét is lenne:D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4047) Rick4 válasza Dávid24 (#4044) üzenetére


Rick4
félisten

Illegális előfizetők ..illegálisan is elő lehet fizetni a digire? :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4048) Dávid24 válasza Rick4 (#4047) üzenetére


Dávid24
csendes tag

Látszik mennyire fáradt voltam. "nézőt" akartam irni, de "előfizető" lett belőle. :)

Jó lett volna, ha visszaolvasom mit is irtam. :))

(#4049) Rick4 válasza Dávid24 (#4048) üzenetére


Rick4
félisten

semmi baj, legalább nevettem egy jót.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4050) atgel


atgel
csendes tag

Ez tényleg funny :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.