Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) gejzinho válasza Mate (#8997) üzenetére


gejzinho
csendes tag

A közeli jövőben(pontos időpont még nem publikus) 4 HD csatornával indít a DIGI:
M1, Digisport 1, Digiworld, Sport 1 HD

(#9002) Mate válasza szeva000 (#9000) üzenetére


Mate
nagyúr

Vodafone.... Annál gusztustalanabb cég nem igen van, ráadásul térerő is 0. Szerencsére nyártól T-mobilnál vagyok és tökéletes :)

Én netért upc-nél 5100-et fizetek 120/10-ért. Digi csak digisport miatt kell, mert focin kívül mást nem nézek TV-ben. Egyelőre várni fogok a hd-val, hátha talán UPC-hez is bekerül a digisport a nagy egymásnak segítés közepette és nem kell aláírnom digihez egy évre.

(#9003) szeva000 válasza Mate (#9002) üzenetére


szeva000
addikt

pedig reklámozták anno,hogy full lefedettség van :D:D
Hiába,ezek hazudozhatnak legálisan,bezzeg ha te a sz*r szolgáltatásokér nem vagy hajlandó fizetni,azonnal támadnak és gyakorlatilag nem is tudsz semmit tenni ellenük

[ Szerkesztve ]

(#9004) Mate válasza szeva000 (#9003) üzenetére


Mate
nagyúr

Ja, 99%-ig felmentek és ment a reklám, Bp. lakom és jó pár helyen még utcán sincs és nem csak nekem :D

(#9005) stmiklosi válasza AtHoS (#8998) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Megteheted, hogy veszel egy TWIN (4000) vagy egy QUAD fejet, ezt nem nehéz lecserélni, behúzol még egy koaxot (80Ft/m?) és bármelyiken azt nézel, amit akarsz.
Nekem UPC-m van, egy kártyával többet is tudok nézni, házon belül elmegy.
Ők is tudják, hogy azért vettem és fizetek csak kártyát. De még van más lehetőség is...
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#9006) NagyDave


NagyDave
tag

A Digisportnál maradt a Premier League közvetítési joga. Ha minden igaz, akkor a következő 3 évben is náluk lesz látható az angol bajnokság.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9007) Mate


Mate
nagyúr

Van már valakinek tapasztalata az új hd boxxal? :)

(#9008) Gasparius válasza Mate (#9007) üzenetére


Gasparius
aktív tag

Nem hiszem, hogy sokan lennének ilyenek, hiszen még csak most kezdték teríteni.

A csere viszont érdekes lesz, mert ahogy nézem az új ÁSZF-ben, nem értem pl. azt,. hogy aszerint be kell mennem személyesen az ügyfélszolgálathoz, tehát nem úgy kérhetem, mint az új előfizető.
Ráadásul nem elég, hogy be kell mennem, még be is kell vinnem magammal a régi beltérit, ami után majd 15 napon belül kapom az újat, amit viszont csak szerelő kiszállással hoznak ki.

Vagy nagyon benéztem, vagy hihetetlen....

Másik:

Nekem kétkártyás beltéri van, kétszobás, ennek a cseréje úgy lesz megoldva, hogy lesz egy HD-s, meg lesz egy plusz hagyományos?
Jól értem?

Amúgy pedig nagyon örülök neki, már vártam, főleg a sportadók miatt.

(#9009) molvany válasza Gasparius (#9008) üzenetére


molvany
senior tag

Az ÁSZF-ben nekem is ez jött le.
Digi.
Miért is lenne egyszerü, ha tudják bonyolítani is :W

WhatsApp :+491737182060

(#9010) Mate válasza Gasparius (#9008) üzenetére


Mate
nagyúr

Én csak átfutottam, de nekem az jött le, hogy ha személyesen viszem vissza a régit, személyesen kapom az újat is. Mintha lett volna kiszállási díj, amit csak akkor számolnak fel, ha igényli az ember. De lehet félreértettem valamit, még elég sok a köd, majd csak feloszlik :)

Mindenesetre furcsa, hogy ászf-en kívül semmi hír. Nem igen reklámozzák a dolgot, lehet így teszteltetik, hogy aki ászf alapján belevág, majd kitapasztalja.

[ Szerkesztve ]

(#9011) FerNandor


FerNandor
őstag

nemide

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#9012) AtHoS válasza Mate (#9010) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bocs, nem neked :R de már így jött össze :B

Én nem látok semmilyen 15 napos várakozási időt

"1.5.3 A beltéri egység cseréje
Amennyiben már meglévő Előfizető digitális és HD csatornák vételezésére alkalmas beltéri egységre szeretné cserélni meglévő beltéri egységét, úgy arra az alábbiak szerint van lehetősége.

a. Előfizető Szolgáltató személyes ügyfélszolgálatain személyesen jelentheti be igényét a cserére vonatkozóan, régi készülékének egyidejű leadása mellett.
b. Előfizető Szolgáltató hivatalos elérhetőségein jelezheti cserére vonatkozó igényét, mely esetben Szolgáltató a telepítési helyre viszi ki a készüléket, azonban ez esetben kiszállási díj kerül kiszámlázásra.

Előfizető kizárólag 1 beltéri egységének cseréjét kérheti Szolgáltatótól jelen konstrukció keretén belül.
Előfizető választása szerint az új beltéri egységet vagy megvásárolja, vagy bérli, azonban mindkét esetben kaució megfizetésére köteles.
Amennyiben az Előfizető korábban Szolgáltatótól már megvásárolt beltéri egységet kíván lecserélni, és azt Szolgáltatónak leadja, úgy abban az esetben Szolgáltató Előfizető ezen beltéri egységét 3 000 Ft értékben beszámítja.
Amennyiben az Előfizető csak DUAL típusú beltéri egységgel rendelkezik, és digitális és HD csatornák vételezésére alkalmas Berendezést igényel, úgy ebben az esetben nincs lehetősége a személyes ügyfélszolgálaton történő cserére. DUAL típusú beltéri egység cseréjére kizárólag helyszíni csere útján van lehetőség. Szolgáltató ebben az esetben 1 db HD típusú beltéri egységre és 1 db régi típusú beltéri egységre cseréli Előfizető DUAL beltéri egységét. DUAL típusú beltéri egység cseréje esetén a kiszállási díjon felül a szerelésnél felhasznált anyagok ellenértéke is fizetendő."

Új előfizet esetén van 15 napos határidő a kaució megérkezését követően

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#9013) Watt25 válasza Mate (#9010) üzenetére


Watt25
veterán

Mindenesetre furcsa, hogy ászf-en kívül semmi hír.
Azért már ez is van

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9014) Mate válasza Watt25 (#9013) üzenetére


Mate
nagyúr

Tegnap még nem volt, ma rakták fel ezek szerint.

Viszont továbbra se látok rendelési lehetőséget, meg semmi.

(#9015) Orlin


Orlin
addikt

Megkezdte a HD teszteket a DIGI

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9016) NagyDave válasza Orlin (#9015) üzenetére


NagyDave
tag

Azt olvasni, hogy valós HD felbontásban mennek a csatik. Remélem fokozatosan itt is lesznek azok a csatik HD-ban, mint a kábeles Diginél. Már nem bánnám, ha én is HD-ban nézhetném ezeket a csatikat :)) Főleg a sportokat :DD Már csak arra leszek még kíváncsi, hogy vajon lesz-e normális EPG és műsorinfó a csatornákon az új beltérivel :U

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9017) Orlin


Orlin
addikt

Érdekes kérdést tett fel a UPC FB oldalán... :U

UPC Direct Magyarország kérdezte: Te melyik csatornának örülnél, ha bekerülne a UPC Direct kínálatába?

Digisport HD
+29

Investigation Discovery
+18

Digi sport :)
+14
.
.
.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9018) Mate válasza Orlin (#9017) üzenetére


Mate
nagyúr

"UPC Direct Magyarország Papp Rita: A cégcsoporton belül van sportcsatorna, HD-ban is. Sajnos a Digisport bekerülése nem várható."

Nem akarok lelombozni senkit, de elég hamar jött UPC-től ez a válasz :D

[ Szerkesztve ]

(#9019) NagyDave válasza Orlin (#9017) üzenetére


NagyDave
tag

Hoppá! :U Ez tényleg érdekes. Amúgy váltanánk UPC-re talán, ha lennének Digisportok, de talán lehetett sejteni, hogy a UPC kap egy Digi csatornát a Sport1 HD-ért cserébe. Gondolom ez a csatorna a Digisport 1 HD lesz, de szerintem a 2 nem kerül fel. Ha csak nem lesz Sport2 HD és ugyanezt végigcsinálják. Egyébként Investigation Discovery és Viasat Nature még elférne a UPC-nél :)

(#9018) mate3553:Attól, mert fészen azt válaszolták, még nem biztos, hogy nem kerülhet be. Volt már ilyen... :)) Meg én is írtam már fészen üzenetet ennek a UPC Direct Magyarország oldalnak és kaptam válaszul azért sületlenséget...és az szerintem gáz, ha tényleg van valami köze az oldal üzemeltetőjének a UPC Directhez.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9020) Orlin válasza Mate (#9018) üzenetére


Orlin
addikt

Direkt meg is néztem más nem tudott hozzá adni kérdést.
Ergo a UPC direktben kérdezte meg,Ami nem lehet véletlen szerintem.
Meg ha esetleg folynak is háttérben tárgyalások azt titkoljak egy ideig biztos.Amúgy lehet relevánsabb lett volna a Digi ügyfelektől megkérdezni ;]
Mert én logikám szerint aki most a UPC-nél van az nem nagy sport fun ergo nem is akarja minden áron a Digi Sport-ot mert akkor a Diginél lenne.
Viszont a Digi előfizetők egy része tuti menne UPC-hez ha oda is bekerülne a Sport csatorna.

Amúgy ha igaz,hogy a Digi a UPC-vel közösen hozza tető alá ezt a HD dolgot akkor valamit adnia kell cserébe.Kérdés mi lesz az

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9021) Mate válasza NagyDave (#9019) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam jobban senki se akarja, hogy bekerüljön a digi UPC-hez, pláne az lenne jó, ha kábeles UPC-hez kerülne :D

Ha műholdas upc-hez bekerülnének a digisportok, akkor vége lenne diginek és ezt ők is nagyon jól tudják. Árban már nem jobbak mint mások, minőségben viszont messze le vannak maradva+ott nem kell box sem.

(#9022) NagyDave válasza Orlin (#9020) üzenetére


NagyDave
tag

Ja, én is erre gondoltam, hogy kérdést lehet-e hozzáadni csak én aztán mentem rá a fészre.

Egyébként az M1-et is elvileg a UPC-től kapja a Digi, de az tudjuk nem mérvadó üzleti szempontból, de elvileg várható az Eurosport és Eurosport 2 is HD-ban majd a Diginél, és vélhetően ezeket is a UPC-től kapná. Ezért talán lenne esély a Digisportokra szerintem, de azért biztosan nem ilyen könnyen fog menni, főleg, ha ez szóba jön a UPC és a Digi között.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9023) NagyDave válasza Mate (#9021) üzenetére


NagyDave
tag

Én is örülnék, de akkor már műholdason is legyen fent! :D

Az biztos, hogy bukna a Digi a sportcsatornái nélkül, de szerintem a Digisport 1 felkerülhet, az ugye máshol is elérhető, de lehet bármi szerintem, ez csupán üzlet, persze a Digi jövője is foroghat kockán ilyen esetben. Viszont ha a Digi is most ráhajt a HD csatikra meg a technológia fejlesztésére [amivel egyébként országos szinten le vagyunk maradva Európa javát nézve], akkor lehetne talán ilyen Digisportos megállapodás. Vagy karöltve folytatja együtt az üzletet a UPC és Digi :DDD Nem volna baj, ha a UPC egészébe megvenné a Digit :DDD Na jó, ez egy hülye és lehetetlen álom kategória :)) Mondjuk én nem panaszkodok, mert van Digim, de azért talán jobb lenne ha a UPC-nél is fent lennének bizonyos csatornák...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9024) Mate válasza NagyDave (#9023) üzenetére


Mate
nagyúr

Digi mutatói szánalmasan rosszak, upc-hez meg csak dőlnek az új előfizetők. Ha UPC-nek van esze és jó párszor bebizonyította már, hogy van akkor egyelőre nem csinál semmit, csak halásza el az ügyfeleket továbbra is digitől :D

UPC eddig is szívesen adta a sportcsatornáit, mert a nézettség többet jelentett neki, mint amit piaci helyzeten hozhat. Viszont diginél alig van reklám, neki elsősorban arra kellenek a digisportok, hogy magához láncolja az előfizetőit. Ha más is megkaparintja, ráadásul a legnagyobb konkurens, akkor.... :D

(#9025) Mate


Mate
nagyúr

Amúgy a honlapjukon található új használati utasításból sok mindenre fény derül :D

(#9026) NagyDave válasza Mate (#9025) üzenetére


NagyDave
tag

Ja! :D Amúgy kíváncsi vagyok azon lesz-e EPG, valamint műsorinfó...

Egyébként az előző hozzászólásodban is van igazság. Viszont én azt mondom, hogy akit csak a sport érdekli, akkor Digi, viszont ott ugye meg Sportklub nincs. Úgymond a UPC-nek és a Diginek is van olyan sportcsatornája, ami a másiknál nincs és akárhogyan is, de ez ebben a tekintetben számukra fegyvertény.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9027) Mate válasza NagyDave (#9026) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezért van nálunk digitális kábeles UPC HD csomaggal és műholdas digi a digisport miatt :D Úgyhogy van minden sportcsatorna. Amúgy sport 1 hd gyönyörű, viszotn sportklub minősége műholdas digi szintjén van :D

(#9028) NagyDave válasza Mate (#9027) üzenetére


NagyDave
tag

Nálunk meg T és Digi van, így nekem is megvan minden magyar sportcsati [kivéve a Sport M :DDD de hogy az a csatorna minek is létezik... :((( ]. Hát, a Sportklub T-Home-on is siralmas HD-s beltérivel, de itt nincs azért a Digi szintjén így LED tv-n összehasonlítva. Amúgy meg szerintem legütősebb a Hello Digital, de az csak Pest megyében érhető el és biztosan sokaknak drága, de azon minden sport fent van, az ESPN America is, ott csak TLC nincs, más olyat nem tudnék mondani, ami máshol van, de náluk nincs.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9029) Mate válasza NagyDave (#9028) üzenetére


Mate
nagyúr

Sportm... Életemben nem néztem :D ESPN America gyönyörű, nincs nála szebb HD csatorna. Kár, hogy semmi olyan nem megy ott, ami érdekelne :D
Hello HD-nál a UPC azért jobb és jóval olcsóbb is ahogy néztem.

(#9030) NagyDave


NagyDave
tag

Na, ennyit arról, aki a UPC Direct Magyarország fészbúk oldalán válaszol a kérdezőknek...azt írta, hogy nem tudni, hogy bekerül-e az RTL Klub HD...mikor már tesztel tudtommal... :(((

(#9029) mate3553:Nem is tudnál a Sport M-en mit nézni, csak tavalyi ismétléseket :DDD Az ESPN America tényleg szép HD-ban, anno UPC-nél volt feloldva egy ideig és azon néztem az NHL-t. Szerencsére nekem van az ESPN America-n bőven megfelelő műsor, csak pont nincs most ilyen csatim :DDD Egyébként a Hello Digital minőségéről nem tudok mit mondani, de mondjuk annyi, mintha valaki 2 szolgáltatóra fizet elő, de valamivel inkább drágább. Ez már függ a pénztárcától meg az igényektől is. Mindenesetre a csatornakínálata jó, más kérdés ugye amit előbb említettem.

Annyit tudok, hogy UPC Direct-nél le se szarják a régebbi előfizetőket. Ugyanis papám hívta őket és most ő 4190-et fizet a Direct+ csomagért. Mondták neki, hogy 6000-ig emelhetik max a csomag árát annak, aki nem köt hűséget, persze aki hűséget köt, annak 100-200 forint kedvezményt adnak fél évig, de a hűség 1 évre szól...ezeket személyesen is tapasztaltam. Hülye üzletpolitkája van ezeknek a cégeknek. A T meg szintén csatornákat dobál ki, viszont ott hűség után, ha lejár, újra megkötheti az előfizető úgy, mint az új előfizetők, szóval változatlan áron nézheti. Digit meg ugye tudjuk.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9031) Mate válasza NagyDave (#9030) üzenetére


Mate
nagyúr

Kábeles UPC megbecsüli a régi ügyfeleket szerencsére. Csak jelezni kell nekik, hogy nem vagy hülye :D

(#9032) NagyDave válasza Mate (#9031) üzenetére


NagyDave
tag

Ja, UPC Direct is így csinálta régen, de ma már ha mondod nekik, hogy lemondod, ők tesznek rá...pedig anno mikor nekünk is volt, engedett 1000 forintot a beltérik árából és 2 tv-n 1 HD-s felvevős és egy SD beltérivel nekünk megérte hűséget kötni, igaz, én már akkor is szívesen néztem volna a Digisportot :DD Bár, lehet mi így nem is kötöttünk hűséget, de anyumnak rögtön mondta az ügyfélszolgálatos, mikor mondta, hogy drága és akkor inkább lemondjuk :DD

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9033) Mate válasza NagyDave (#9032) üzenetére


Mate
nagyúr

Gondolom azóta ilyenek, mióta különvált a két UPC :)

(#9034) NagyDave válasza Mate (#9033) üzenetére


NagyDave
tag

Eltaláltad! :DD Ugye milyen véletlen, hogy akkor változott meg az üzletpolitikájuk? :U Ha így akcióznak, akkor lehet marad is nálunk UPC, de drága lett, minőség is romlott az Astra-s időszakhoz képest. De egyébként ár szempontjából jól jártunk a T-vel meg a Digivel, mert olyan 1500-al kevesebbet fizetünk, mint UPC-nél, igaz, már nincs HBO MaxPak előfizetésünk, de a UPC-nél azzal is nagyon akcióztak anno...De aztán minden csak drágább lett. Egyébként is én megvagyok elégedve a T-vel meg Digivel összességében, vannak jó csatornák és van 2 Discoverynk is.

Egyébként szerintem, ha nem válik külön a UPC, akkor jóval több csatit dobnak fel műholdra, akár kedvezőbb feltételekkel, de adná is magát, mert kábelesen pl. Life és Ozone Network is van meg ugye Investigation Discovery is többek között.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9035) Mate válasza NagyDave (#9034) üzenetére


Mate
nagyúr

T-nél jók a t-mobillos közös akciók. Ti mennyit fizettek és milyen csomagért?

(#9036) NagyDave válasza Mate (#9035) üzenetére


NagyDave
tag

Nekünk telefon és tv T-s, adnak kedvezményt a telefonra azt hiszem 200 forintot, meg van valami aranykedvezmény, ami 10% a családi csomagból. De lehet, hogy csak az aranykedvezmény van, már nem emlékszek pontosan, mintha nem lehetett volna egyszerre a kettőt igényelni. De amúgy tv-ért olyan 2600-ot fizetünk, meg ha minden igaz 4500 a telefon hoppá díjcsomaggal. Pontosan nem tudom, pedig múltkor néztük a számlát anyummal, meg nem is én fizetem, de kb. így van, ahogy írtam és akkor bőven jobban járunk, mint UPC-vel anno. Volt HBO MaxPak-unk is 1 év hűséggel, az is nagyon kedvezményes volt, 990 volt 2 hónapig, aztán 1990 volt. De ennél is volt még valami plusz kedvezmény -500 forint azt hiszem, vagy családinál van az [inkább:D] Na mindegy, össz-vissz akkor sem fizettünk a tv-ért 5ezernél többet, ha jól tudom. Most meg ugye HBO-k nélkül olyan 2600-2800 forint :) T-Mobile-os meg én vagyok, anyum nem, így nem hinném, hogy olyan akciót is igénybe lehet venni, de szerintem ez az aranykedvezmény is egy kalap alá vehető a T-Mobile-os kedvezményekkel, vagy ugyanazt adják T-Mobile-os akcióval. Ezt nem tudom, csak azt, hogy Platina kedvezmény is van, az 20%.

(#9037) mate3553:/B]Igen, szerintem megéri így simán, ár-érték arány bőven jó ebből a szempontból, de ugye annak jó, akinek van mellé telefon is és/vagy net. Az viszont bosszantó, hogy a szomszéd faluban már egy ideje megy a T-net, itt meg semmi :((( Pedig úgy lenne csak igazán olcsó ez az egész. Viszont most ahogy így átgondoltam, együtt számlázza ugye a telefont meg a tévét és talán családi csomagra van 500 forint kedvezményünk. Ha ez így igaz, akkor 2300-at fizetünk a tv-ért, de mondom, 2800-nál biztos, hogy nem többet. Ja, viszont nem említettem a 2. beltérit, ami húzósabb, már 870 forint...és 550-ről indult. Viszont vicc, hogy hűséget köt az ember és emelik egyik termék árát, amire kötött hűséget...Egyébként van több kedvezményünk is, lehet, hogy még így is tényleg csak 2800 2 tv-re. Meg HD-s beltériért nem kell külön fizetni, csak megrendelni egyszer a HD csomagot. Igaz, nem valami nagy szenzáció ez a T-s HD beltéri.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9037) Mate válasza NagyDave (#9036) üzenetére


Mate
nagyúr

Az nem rossz :D Nekünk kb. 5500 két tv-re hd-val a legnagyobb csomag :D

(#9038) NagyDave válasza Mate (#9037) üzenetére


NagyDave
tag

Úúú, jól elcsesztem az előző válaszomat szerkesztés szempontjából :W :W

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9039) Mate


Mate
nagyúr

(#9040) Mate válasza Mate (#9039) üzenetére


Mate
nagyúr

Jól értelmezem, hogy ha meg akarom venni a boxot, akkor kifizetek 15.000-et és onnantól kezdve nincs+összeg, nincs +havidíj?

Vagyis egyszeri 15.000 és

Digi+ : 3000 FT 1db hd és 1db sd készülékkel?

[ Szerkesztve ]

(#9041) molvany válasza Mate (#9040) üzenetére


molvany
senior tag

Mondjuk erre és ebben a felállásban én is kiváncsi lennék hogy így értelmezhetö - e?

WhatsApp :+491737182060

(#9042) stmiklosi válasza Mate (#9040) üzenetére


stmiklosi
tag

Törölve...

[ Szerkesztve ]

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#9043) NagyDave válasza Mate (#9040) üzenetére


NagyDave
tag

Ha megveszed, akkor szerintem nincs havi +500, mert azt írja az általad megadott linken, hogy bérleti konstrukció esetén +500 HUF havidíj. Én ezért [is] szeretném majd megvenni a boxot, mert 12 a bérlés, 15-ért meg már a tiéd és akkor elvileg nincs az a havi 500 sem.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9044) NagyDave válasza NagyDave (#9043) üzenetére


NagyDave
tag

Na, megnéztem tutira, és annak, aki megveszi a beltérit a HD csomagért nem kell fizetnie :))

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9045) NagyDave


NagyDave
tag

A HD beltérivel kapcsolatban: Szerintem ha régi beltérit akarunk cserélni és személyesen visszük be a Diginek, akkor rögtön adják helyette a HD-s boxot, ennyire azért csak nem hülyék ők sem, hogy majd küldök valamikor, és adjuk le azt, amin addig tudnánk nézni a műsort. Ha meg igen, akkor :C :(((

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9046) Mate válasza NagyDave (#9045) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát jó lenne. Ilyet nem láttam, hogy 12.000 Ft, ha bérlem. Ha jól számoltam, akkor 2,5 év után már teljesen ingyen van a +hd. Én is gondolkodom, hogy megvegyem. Ami ellene szól, hogy mi van akkor, ha új hd boxot szereznek, ami jobb? :D Várok, míg érkeznek jó minőségű képek és tapasztalatok az új beltérikről, mielőtt belevágnék :)

(#9047) NagyDave válasza Mate (#9046) üzenetére


NagyDave
tag

Én is tervezem, hogy majd megveszem a boxot, én nem várok másikra :DDD Egyébként jókat hallottam a beltériről, valamint én már láttam képet és videót is a Digisport 1 és a Digi Animal World műholdas HD adásáról. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy elmondjam: nem is szar ez a Digi Animal World az alapján, amilyen érdekes műsorok futnak rajta, az ajánlót látva. Csak mert sokan fikázták a Discoverykkel szemben, én is a Discok pártján álltam inkább, de mostanság nem is nézek Discovery-t, csak ID-t néha. Nem olyan nagy tragédia így visszagondolva, hogy Digin nincs Discovery, de azért érdekes dolgok voltak ezek... Valamint nekem a Viasat Nature is nagyon tetszik a Digin :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9048) Mate válasza NagyDave (#9047) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem van discovery-m, de nem bírom nézni. Állandóan reklám, ajánló. Megőrülök tőle. History HD-t szoktam nézni, jó műsorok vannak ott.

Remélem, miután beszerezted ömleszted majd az infókat :D Mielőtt leadod a boxot, nézd majd meg mekkora a minőség, hogy tudja viszonyítani a hd mennyit igényel. Attól tartok, hogy HD boxhoz kevés lesz a minőségem.

(#9049) NagyDave válasza Mate (#9048) üzenetére


NagyDave
tag

Nekem is van Discoverym meg Investigation Discoverym a T-től. Az ID sokkal érdekesebb számomra, persze az ugye szinte egy tematikájú. Igaz éjszaka szoktak más jellegű műsorokat adni, de azt nem nézem, nem háborgatom magam ilyenekkel :DDD Mostanság Spektrumra szoktam rá megint. A History-t én is bírom, egyik nagy kedvencem :) De mostanság azt se nagyon néztem. Viszont ez a Viasat Nature is nagyon jónak tűnik. Összességében szerintem Digin jó ismeretterjesztő/dokumentum csatik vannak, aki pedig csak a Discoveryk miatt volt, annak van más alternatíva, igaz UPCD-nél még nincs ID. De tegnap a UPCD oldalon az oldal szerkesztője vagy minek nevezzem, azt írta, hogy ha már ennyire nagy az ID-re az igény, akkor 100-200 forintot pluszban megérne, ugye?...Ennek se biztos, hogy minden előfizető örülne, papám biztosan nem :DDD Ráadásul 1 csatiért 100-200 forint...akkor tényleg nem lehetnek olcsók ezek a Disco csatik.

Persze, majd beszámolok mindenről, ha előbb lenne HD beltérim, mint neked :) Nálam a minőség mindig elég magasan van (98-100, mondjuk ennél magasabb nem is lehetne :DDD de átlagban is 80 szinte mindig megvan) el sem szokott menni az adás. Igaz, éjjel nem jött a Digisport 1 sem meg egy pár csati, de ma főkapcsolós újraindtáshoz kellett folyamodni és már mentek is a csatik :) Nálad hány százalékon szokott lenni a minőség?

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#9050) Mate válasza NagyDave (#9049) üzenetére


Mate
nagyúr

kb. 15m koaxkábellel van csatlakoztatva a fejhez. Ideiglenes megoldás, 3 kábelből van összerakva f-toldóval. Korábban volt egy erősítő is beiktatva, ezt eltávolítva érhetetlen módon javult a minőség.
Digisport 1 és 2 érdekel leginkább, itt mértem beltérivel minőséget.
Digi 1 38-40%-ról felment 44-47%-ra
Digi 2 62-64%-ról felment 69-70%-ra.

Vagyis most digi1 45% körül digi 2 70% körül. Lehet állítani kéne picit a tányéron is, vagy felrakni egy nagyobbat. Biztosan előbb lesz neked :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.