Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) denespapa válasza #41133696 (#4650) üzenetére


denespapa
tag

Ha az OPT gomb megnyomására bejövő Audió menüben lejössz az "üzemmód"-ra, és átállítod "mono-bal"-ra, egyből nem lesz akkora nyelvzavar... :-))
:C

...mert van ami osztva is szaporodik - a tudás...

(#4652) #41133696 válasza denespapa (#4651) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi ;)

(#4653) Lala6 válasza Atti1112 (#4649) üzenetére


Lala6
őstag

Attól függ, hogy melyik utcában laksz. Ha a szövetkezethez tartozik a lakás, akkor nem fogják bekötni, mert nem engedi a szövetkezet.
A helyzet röviden: A szövetkezetnek van egy saját kábel TV hálózata, amit kiadott bérbe a TV Network-nek. Ezért a TV Network felújította és új csomagokat vezetett be, no meg jól megemelte az árakat és kötelező hűséget vezetett be. A szövetkezet sok pénzt kap érte a TV Networktől, ezért nem szabad, hogy csökkenjen az előfizetők száma, így nem engednek be konkurenciát. Ez csak a kábel TV-ről szól, de a digi nem húzza csak be a net kábelt, hanem a TV-vel együtt csinálja.
Voltam a múltkor egy lakó gyűlésen is(ott tudtam meg amit leírtam), hogy megkérdezzem ezeket, de meglepetésemre szinte mindenki a TV Network-öt jött le szidni, ez volt a fő téma (sport1-2 eltűnése, csatorna kavarások, díj emelés).
A Harmat u. azon része kilépett a szövetkezetből, társasházként működik, ezért mehetett oda a digi.

Szóval ez a helyzet. A digi jönne, ingyen szerelne, olcsón adna, de a szövetkezet anyagi érdekből nem engedi. Jól megkéne pumpolni a bíróság, vagy valamilyen hivatal előtt a szövetkezetet, és akkor talán belátná, hogy a lakók érdekét kéne előtérbe helyezni.

(#4654) Atti1112 válasza Lala6 (#4653) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Köszi a választ.Én a Lenfonó utcában lakom, 10 emeletes és nem szövetkezeti, hanem társasház.Itt akkor szerinted megoldható lenne nekem a Digi ? TV+NET kéne együtt.
Atti
Ui : áprilisban húztak be kábelt az egész lépcsőházban, már az ajtóm felett van...
Ui 2 : az aláírásomat hol lehet szerkeszteni ? :)

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#4655) Lala6 válasza Atti1112 (#4654) üzenetére


Lala6
őstag

Jah, hát ha már bevan húzva, akkor márcsak pár hónap :)
Nagyon lassan kötik...de biztos, hogy lesz, ha már a kábel ott van.

Beállításaidnál van az aláírás

(#4656) Füleske válasza D600 (#4647) üzenetére


Füleske
addikt

Régen beszéltek már erről valahol , a reklámok hangereje nem nagyobb mint a többi adásé (törvény van rá), csak a hangszín lehet más , plusz a reklámok alatt nem a bácsika/nénike motyog valamit hanem profik beszélnek artikulált hangon és erőteljesen. :)

(#4657) pojakcs válasza Füleske (#4656) üzenetére


pojakcs
senior tag

Valahogy így van,de nem csak törvény, de technikai paraméter. Egy adott átviteli csatorna, egy adott szintig kivezérelhető, nevezzük ezt 100%-nak. Ha próbálod túllépni a 100%-ot, eszeveszett torzítást kapsz végeredményül, tehát ez nem célravezető eljárás. Mi a megoldás? A szimpla műsornál is ügyelnek hogy a leghangosabb részletek se haladják meg a 100%-ot, hiszen akkor a minőség erősen sérül. Hogy a minőség ne legyen rossz ,ezért az átlag hangerőt lényegesen 100% alatt kell hogy tartsák, hiszen amikor a főhősnő felsikolt akkor is csak 99.9% lehet a kivezérlés. Mit csinálnak reklámok esetén? Nos ,ezt a kivezérlést próbálják mindig 99.9% környékén tartani! Így nem sérül a jel a 100% túllépő torzítás irányába, de relatíve hangosnak hallod, és nekik ez a lényeg. No, ezt kellene betiltani! :W

Üdv: Csaba

(#4658) fanofmanu


fanofmanu
tag

hello! most szeretnék váltani digi tvre és annyi lenne a kérdésem hogy a kábeles szolgáltatást hány tv-re lehet kötni? és esetleg a digitálist? meg néztem az internet előfizetést is elég jónak mondható 10mbit/sec 2500k-ért viszont ez a mondat fogad: "2007. december 1-től a VI., X., XI., XIII., XIV., XV. és a XIX. kerület egyes területein rendelhető" na most ha jól értem akkor a 7. kerületi lakos nem is tud előfizetni erre :F

[ Szerkesztve ]

(#4659) Rick4 válasza Füleske (#4656) üzenetére


Rick4
félisten

máshol ebből elég nagy cirkusz van, a magyarok meg csak hallgatnak, szokás szerint: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4660) Füleske


Füleske
addikt

Ez lesz belőle , ha nincs adás a digitv - n utána meg kockás a kép : :DDD
[A felső klipet indítsd el]

(#4661) Atti1112 válasza Lala6 (#4655) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Köszi ,akkor várok türelmesen.Azért kérdeztem, mert a beállításaimnál nem találtam ,hol kell megváltoztatni.Ötlet ?

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#4662) vlaho válasza Atti1112 (#4661) üzenetére


vlaho
aktív tag

Legfelül "adataim"... :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#4663) Saca0311 válasza fanofmanu (#4658) üzenetére


Saca0311
tag

Sztem a kábelest akárhány tvre köthetik, kábeltvt úgy szokták csinálni...de m0rd0kéknak az van egy házuknál, mindjárt ő is hozzászól majd:D

(#4664) m0rd0k válasza fanofmanu (#4658) üzenetére


m0rd0k
senior tag

akármennyire köthetik sztem,egyelőre nekünk is csak 1 re van, szóval ha szerelik szólj hogy több szobába kéne.Ha nem akarják ,meglehet azt egyszerüen is oldani.De szerintem akarni fogják.

Minden szinten,szinte minden.

(#4665) fanofmanu válasza m0rd0k (#4664) üzenetére


fanofmanu
tag

jóó thx de a lényeg még mindíg az hogy az oldalukon én azt láttam hogy 7. kerület náluk szóba se jön....

(#4666) m0rd0k válasza fanofmanu (#4665) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nem frissitik,hivd fel az ügyfélszolgálatot

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4667) fanofmanu válasza m0rd0k (#4666) üzenetére


fanofmanu
tag

felhívtam de sajna a kábeles szolgáltatásuk nem elérhető 7. kerületben...még :(

(#4668) o.gaby


o.gaby
tag

Gyerekek mivel még senki nem említette így én szólók, hogy holnap 17-én minden HBO csatorna kódolatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4669) o.gaby


o.gaby
tag

Hát sajnos megdöbbenve tapasztaltam, hogy a köcsög Di... nem nyitotta fel csak a HBO-t a többit nem. Pedig a HBO minden csatornáját felnyitott ma egész napra. Beszéltem a HBO-val ahol azt mondták igen sajnos tudják, hogy a digi nem nyitotta fel mindet de nem tudnak mit csinálni, ők kinyitottak mindent. Mondjuk azt nem értem, hogy mi az, hogy ők nem tudnaki mit tenni. Ha már partnerük akkor közöljék velül, hogy tessék kinyitni mindent.

(#4670) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Nektek is kockás volt tegnap a tv2 popdarálókor?

Minden szinten,szinte minden.

(#4671) proper válasza m0rd0k (#4670) üzenetére


proper
őstag

az mikor nem kockás? :DDD

nagyon világos, villodzó, gyorsan mozgó képeknél igencsak pixelesedik a kép
sajnos

(#4672) D600 válasza o.gaby (#4669) üzenetére


D600
tag

Nyugodj meg, nem vesztettél sokat. :)
Évek óta előfizetője vagyok az HBO Maxpak-nak, de két kezemen meg tudnám számolni hányszor néztem. :DDD Lehet csak nekem nem tudnak mutatni újat, plusz a napi szinten ismételt filmeket évekig játszák, gyorsan meg lehet unni. Viszont, ha nem lenne ott a listában, akkor biztos hiányozna és keresném. Csak ezért fizetem. :W

(#4673) proper válasza D600 (#4672) üzenetére


proper
őstag

akkor sorstársak vagyunk
bár a cinemax-on szoktak régi jó kis filmek lenni amit éppen elkapok akkor meg is nézem
de az tényleg tény hogy nem maradsz le soha semmiről mert mindent 600X ismételnek
igy biztos találsz olyan időintervallumot amikor meg tudsz valamit nézni

(#4674) pjtr válasza m0rd0k (#4670) üzenetére


pjtr
aktív tag

Nálam nem kockásodott a popdaráló. Pedig nincs nagyobb lavorom, hunyadi beltérivel használom. Igaz én raktam fel, (ennek lassan 2 éve) nem vmi droid, aki csak a pizt vette volna el. Felhívtam a RÁCZ ANDRIST, és Ő navigált telefonon keresztül. A csatornáim min.: 80/90-98-on vannak.
2-er nem volt adás, de akkor csoda hogy a tetőm megmaradt.

peti

Ui: Gondoljatok bele: Ha nem lett volna Digi, Akkor Szőke kapitány se JÓÁRASÍTOTT volna..
Mikor néztem akkor az alap csomag 5 misi lett volna. Most 2700 FT, és nem érzem hogy átbasztak volna. Mikor a barátomnál UPC-t néztem, akkor az sem volt különb viharban. ugyanúgy nézhetetlen volt..
Nincs Korrekt Epg? -----> www.port.hu
(Nem kell lehányni, ez az én véleményem, saját tapasztalatom. elötte fibernet kábel volt, na ott befonta a hajamat, mind a tv-vel, mind a nettel)

szerk.: Viszont reklámnál majd össze- szarom mag, olyan hangja van

[ Szerkesztve ]

(#4675) bizsu53 válasza fanofmanu (#4658) üzenetére


bizsu53
csendes tag

Szerintem keress más szolgáltatót. Nálunk januárban kötötték be 2 készülékre. a harmadikhoz már külön szerződés kellett. Dupla költség, dupla havi díj.
Tegnap - nem először - nem volt semmi a TV-ken. Kiderült, most ez végleges állapot. Beszóltunk az " ÜGYELETES HIBABEJELENTÉS" című telefonra, ahol kiderült, hogy minden, csak nem ügyeletes. Sem szombaton, sem vasárnap nem jönnek ki. Majd hétfőn telefonálnak, hogy mikor.
Telefonáltunk annak a szerelőnek, aki bekötötte. Szerinte a kutya megrágta - a tetőn - vagy valami történt, de csak nálunk lehet, mert NÁLA jó.
Kérdéseim:
- szerinted jóváírják a számlában a nem szolgáltatott szolgáltatást?
- szerinted szolgáltató nem javít szombaton?
- egyáltalán milyen szolgáltatás és mennyire digitális az a TV amelyik mekeg? Megáll a kép, szakaszos a hang, mindez műholdról.
- ha reklámozni akarnád Őket, a saját lapjaikra csak a komplett személyes adataid kiadása után mehetsz fel.
Nagyon lazák. Nem?
Ebben az országban már mindenki szolgáltatónak mondhatja magát. Az is, aki a te 1 éves húségszerződésed, után úgy tesz rád, ahogy csak lehet.
Ennyit a hazai versenyről. Rosszabb, mint amikor nyuszifül volt a TV-n.
Most megyek kártyázni, sörözni, de ezt köszönöm a DIGI TV teljes SZOLGÁLTATÓ stábjának.
Na sziasztok.

(#4676) o.gaby


o.gaby
tag

Ha a gond a te készülekedben van (tehát nálad van a hiba) akkor nem jár jóváírás. Max azért kaphatsz ha nem javítják meg az aszf-ben rögzített határidőn belül.

(#4687) m0rd0k válasza bizsu53 (#4675) üzenetére


m0rd0k
senior tag

fanofmanu nem a tányéros tévéről beszélt hanem a kábel tv ről.Te pedig gondolom a tányérosról.

Minden szinten,szinte minden.

(#4688) malacyka


malacyka
tag

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#4689) m0rd0k válasza malacyka (#4688) üzenetére


m0rd0k
senior tag

mit akarsz mutatni? :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4690) D600 válasza m0rd0k (#4689) üzenetére


D600
tag

Biztosan a DIGI tökéletes képminőségét akarta mutatni. ;)

(#4691) o.gaby


o.gaby
tag

Valakinek nincs még tapasztalata a upc digitalról? mert nagyon forgatom magam, hogy lecserélem a digi-t.

(#4692) mogyesz válasza o.gaby (#4691) üzenetére


mogyesz
aktív tag

talán ha upc topicban kérdeznéd ... ;]

(#4693) mogyesz válasza m0rd0k (#4689) üzenetére


mogyesz
aktív tag

a tv -jét :-)

(#4694) Kiskutya válasza malacyka (#4688) üzenetére


Kiskutya
veterán

Balázs rajongó:)

hmm...

(#4695) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

örök rejtély marad :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4696) Kiskutya


Kiskutya
veterán

na mizu erre semmi uj info? mindenkinek jol megy a digi vagy mar mindenki visszaadta? :) uj csatornak vagy hd csomagokrol valami info?

hmm...

(#4697) Füleske válasza Kiskutya (#4696) üzenetére


Füleske
addikt

Visszaadtam. :B

(#4698) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

HitmixTV - új csatorna indul [link]

Cinemax kettő nincs digin/intelsaton igaz? :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4699) o.gaby


o.gaby
tag

A hitmix csatorna nem a digi érdeme. Semmi köze hozzá, mert amugy is Thor3-ra kerül. Csak szabadon fogható lesz.

ui:én is most gondolkodom, hogy visszaadom és váltok upc digitalra. Amiket hallottam róla az nagyjó, állítólag dvd minőségű kép és stb. Arról nem is beszélve, hogy ott azét rugalmasabban kezelik a dolgokat és legalább nagyobb az esélye a csatorna bővítésnek mint itt. A megállítható adásról és a felvételi lehetőségről ne is beszéljünk. (egy gond van vele,hogy nem lehet kiirni). De még mindig gondolkodom

(#4700) Lala6 válasza o.gaby (#4699) üzenetére


Lala6
őstag

Elvi lehetősége megvan a kiírásnak is, a beltéri hw alkalmas lenne rá, csak a szoftverban nincs benne. Van rajta ethernet port, ip címet is lehetne neki adni és simán a hálón keresztül tudnád a filmeket letölteni a gépre.
Későbbiekben nem elképzelhetetlen ez a lehetőség is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.