Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) Sirandrish válasza Neró (#600) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsi de a Diablo II végén diablo a főgonosz...a kieg Főgonosza Baal...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#602) Sirandrish válasza juliabrilke (#599) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ezaz..nem lehet Dzseki Csen a főgonosz:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#603) Neró válasza Sirandrish (#601) üzenetére


Neró
őstag

Akkor az.Mondtam,hogy lehet,hogy nem. :P
Akkor a Diablo II - Lord of Destruction-nak a főgonosza Bal.
De ez már 100%.Evvel játszok maji napig. :K

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#604) Sirandrish válasza Neró (#603) üzenetére


Sirandrish
legenda

hogy játszl vele a mai napig ha nemtudod hogy a Dio 2 főgnosza Diablo?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#605) Neró válasza Sirandrish (#604) üzenetére


Neró
őstag

Kijavítottam magam.A Diablo II - Lord of Destruction-nak a főgonosza Bal.
Tehát nem a sima Diablo 2-nek.

| www.diablohungary.hu

(#606) Sirandrish válasza Neró (#605) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ha a mai napig játszol vele akkor illene tudni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#607) Neró válasza Sirandrish (#606) üzenetére


Neró
őstag

Na jó zárjuk le a témát.Elfelejtettem és kész. :)

| www.diablohungary.hu

(#608) Sirandrish válasza Neró (#607) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó okay:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#609) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem a harmadik részben is lesz Diablo, még ha nem is ő lesz a Főellenség (Amit kétlek), hiszen akkor nem Diablo 3 lenne a játék neve. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#610) Sirandrish válasza Vistaboy (#609) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dzseki csen 3 lesz az uj rész címe:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#611) Neró válasza Vistaboy (#609) üzenetére


Neró
őstag

Az szerintem biztos ,hogy az eddigi főellenségeket megtartják.Diablo-val az élen.
Csak hozzátoldanak még egy főellenséget vagy valami ilyesmi.Bár lehet,hogy párat kivesznek.Őszintén mondva fogalmam sincs ,hogy mit találnak ki. ;]

| www.diablohungary.hu

(#612) Sirandrish válasza Neró (#611) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Véfén tuti Diablo lesz..majd ha lesz kieg akkor lesz megint valami más téma...Bár gondolom Andariel,Duriel,Meghisto helyett is máslesz de a főboss az Dio lesz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#613) Neró válasza Sirandrish (#612) üzenetére


Neró
őstag

Lehet.De a Diablo II - Lord of Destruction-ban se Diablo volt a főgonosz hanem Bal.
Diablo után jött Bal.Bal a Barbár pályán van.

| www.diablohungary.hu

(#614) (Kolombusz) válasza Neró (#613) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen, de az csak kiegészítő volt.

(#615) Sirandrish válasza Neró (#613) üzenetére


Sirandrish
legenda

De az máár kieg a Dio kettőbe Dio a főboss..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#616) Neró válasza Sirandrish (#615) üzenetére


Neró
őstag

Igen ezt már (Kolombusz) is megmondta.Mivel a Diablo II - Lord of Destruction
újabb mint a sima Diablo 2 mert ugyebár a kiegészítője és ott nem Diablo a főgonosz
hanem Bal ebből következtetek,hogy a Diablo 3-ba miért ne lehetne új főgonosz
amikor a Diablo II - Lord of Destruction-ba már új van. :o

| www.diablohungary.hu

(#617) Sirandrish válasza Neró (#616) üzenetére


Sirandrish
legenda

De értsd már meg...Baal a kiegé...egyértelmü hogy nem Dio...minden falu végén nem lehet ő a Főtag...
Megnyugodhatsz...a Diablo 3ban Diablo lesz a főtag...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#618) Neró válasza Sirandrish (#617) üzenetére


Neró
őstag

Akkor nem érted mit akartam mondani.
De zárjuk is le a témát.Majd meglátjuk úgy is,hogy
mi lesz a Diablo 3-ban.Előbb utóbb biztosan. :U

| www.diablohungary.hu

(#619) 7


7
addikt

Diablo megpurcant, ahogy Mephisto is - mindkettejük lélekkövét szétzúzta a játékos. Hacsak nem találnak ki valami hantát, hogy így visszakerültek a pokolba, Diablo meg Mephisto nem fog visszatérni. Baal-t nem láttuk meghalni.

Szerintem, ha okosak Blizzardék (bár már egyre kevésbé, de ez most mindegy), akkor bevonják a sztoriba Belialt és Azmodant, mert a 7 gonosz közül már csak ők nem voltak, holott a nevüket sokat emlegették.

(3 Prime Evils: Mephisto, Baal, Diablo)
(4 Lesser Evils: Andariel, Duriel, Belial, Azmodan)

A világkő szétcincálása sok lehetőséget tartogat, mivel nemigen tudjuk, mennyire van köze a lélekkövekhez, sőt, hogyan is működik, mi is a feladata. Ezt mindenképp meg fogják játszani, ha ezen a vonalon haladnak tovább.

Vagy esetleg visszamennek kicsit a múltba, és ott mesélik el a történetet - hogy kerültek a földre, hogy fogta el őket a Horadrim, stbstb.

[ Szerkesztve ]

(#620) SLYM válasza Bencus88 (#550) üzenetére


SLYM
veterán

ezt én is láttam. remélem tényleg bejelentik végre, és legkésőbb 2009-ben már jácchatunk vele

(#621) SLYM válasza Muton (#590) üzenetére


SLYM
veterán

az 5 se ér fel a 3-hoz, míg a 4 egy vicc. én évekig jácottam a 3-al, míg az 5-el csak max 1 hónapot. egyébként aki diozni akar ajánlom a [retro patch]-et hozzá, mert úgy az igazi. kegyetlenség. minden igzalmasabb, csalni nem lehet benne, csak a szerveres/save/load módszerrel lehet sokszorozni a cuccokat, de egyébként semmi. szóval játékélmény x2. itt az oldalon kell kicsit olvasgatni, de higyjétek el megéri. kajak 2x jobb lesz a dio2, ami már alapból is tökéletes játék. ez a pala olyan 2-3 hónap játék után néz ki így. abból a 2-3 hónapból olyan 10-15 nap lehet a tiszta játékidő. úgy emléxem. egyébként csak azért durva, mert találtam egy charmot ami +1 all skilles, 10%-al növeli az életet, és 10-et ad minden tulajdonságpontra. ebből van tele a tatyó. enélkül is durva, de ezzel egyenesen kegyetlen a karakter. nem volt olyan ellenfelem aki megütött volna. 1mp alatt üt vagy 10.et, plusz jéggel, tűzzel/vagy villámmal bombáz folyamatosan, amint beérsz a közelébe

[ Szerkesztve ]

(#622) 7 válasza SLYM (#621) üzenetére


7
addikt

Ne haragudj, de a retro patch nagyon nem ide való. Ez egy Diablo 3-as téma, nem pedig Diablo 2-es. Én sem jövök ide ajnározni, hogy milyen jó is Diablo 1-ben a naked mage. :P

(#623) Neró válasza SLYM (#621) üzenetére


Neró
őstag

Igen a téma nem ide való.
Ha akarod itt fojtasd [link]

| www.diablohungary.hu

(#624) SLYM válasza 7 (#622) üzenetére


SLYM
veterán

nyilván nem, de mivel 2010 környékén fog kijönni saccra a dio3, ezért gondolom nem baj, ha belinkelek egy jó modot a dio 2-höz. elég szorosan kapcsolódik hozzá szerintem :U és a post amire válaszoltam kapcsolatban állt a válaszommal. nem reklámoztam, nem beszéltem vallási, politikai dologról, hanem szorosan, a témába vágó post az enyém. szóval had döntsem el lécci, hogy mi hova való :U
(bocs, de nagyon nem szeretem az ilyesmi postokat :) )

Neró előtted 1 posttal már rávilágítottak ugyanerre, nem hiszem, hogy papagájként kell még 8 embernek leírni ugyanezt. és ha már itt tartunk a moderátorok feladata megmondani mi hova illik... meg egyébként is szerinted a retro patch, vagy egy kis okoskodás illik jobban ebbe a topicba?

(#625) Neró válasza SLYM (#624) üzenetére


Neró
őstag

Rendben erről nem vitázom. ;)
Én csak yetike szövegét támasztottam alá egy linkel. :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#626) 7 válasza SLYM (#624) üzenetére


7
addikt

"szóval had döntsem el lécci, hogy mi hova való"
"ha már itt tartunk a moderátorok feladata megmondani mi hova illik..."
Remélem, érzed az ellentmondást.

Nem mellékesen pedig: Jelen esetben az nem mentesítő körülmény, hogy a Diablo 3 mikorra várható (ha lesz egyáltalán), mint ahogy az sem, hogy mások is offoltak itt korábban. Van rá jobb topic, ahova meg is kaptad az elirányítást. Olyan nehéz lenne azt mondani, hogy jó, akkor ott folytatod?

(#627) SLYM válasza 7 (#626) üzenetére


SLYM
veterán

lol... akkor másképp mondom. majd én eldöntöm mit hova írok, és ha ez nem teccik egy modnak ő majd "elirányít". de csak!!! egy moderátor, vagy házigazda. nem te. érted a 2 közti különbséget? szóval szerintem a te kötekedő postod volt a feleslegesebb (ami mellesleg magával vonz még jópár postot), mint az én felvágós postom, ami ha nem is konkrétan a topichoz kapcsolódik, de szorosan hozzá. nagyon szorosan. és az, hogy itt te most ezen nekiálltál szenvedni nem kicsit szánalmas, olyan vladi style. ha mindenki szenvedne ilyeneken nemistudom mi lenne. még szerencse, hogy kevés ilyen van

egyébként meg az a lol az egészbe, hogy ha engem leugatsz, hogy mit hova írok, jelzem, hogy ha valami nem teccik megvan a megfelelő hely ahova írhatsz a moderátoroknak. szóval minek is írtad ide ezt a nem témába vágó postot?

"Olyan nehéz lenne azt mondani, hogy jó, akkor ott folytatod?"
olyan nehéz lett volna nem reagálni a postomra?

[ Szerkesztve ]

(#628) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nyomatékosan kérném, hogy maradjunk a topic eredeti témájánál.
Az pedig a Diablo 3.
Minden más itt OFF-nak számít és egy "szakmai" topicban nem szerencsés.
Kérem, hogy az érintett/tettek vegyék ezt tudomásul.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#629) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"Néhány sztori részletet leszámítva a játékról még semmit sem tudni, ám a Wang Wei művészpápa által készített szenzációs doboztervet máris kiszivárogtatták. Legalábbis a nagyon elvakult rajongói fórumokban egyesek odáig mentek, hogy az alábbi merész alkotást eredetinek vélték. Akármilyen gyalázatos is ez az egész, mindez azt példázza mennyire várják már a rajongók a játékot és ha év közepéig/végéig sem tesznek valamilyen bejelentést a Diablo 3 kapcsán, akkor további ehhez fogható kínkeserves munkával készült mesterművek felbukkanására számíthatunk."

Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#630) Muton válasza Vistaboy (#629) üzenetére


Muton
addikt

hát ez elég gagyi :(
nem tudom h minek blamálja magát valaki ilyennel :F

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#631) 7 válasza Vistaboy (#629) üzenetére


7
addikt

Jesszum, ez rémes! :DDD

(#632) m4rc! válasza Vistaboy (#629) üzenetére


m4rc!
őstag

Na ezt kb. en is megcsinalhattam volna otthon Paint-ben...:DDD Vicc.

We are analog players in a digital world

(#633) Janoska26 válasza m4rc! (#632) üzenetére


Janoska26
addikt

nekem gyanús hogy ez valami fake kép lesz megint :(

(#634) ChromeX válasza Vistaboy (#629) üzenetére


ChromeX
addikt

"Wang Wei művészpápa által készített szenzációs doboztervet..." huha, ez...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#635) pigatt


pigatt
őstag

Van már valami biztató a megjelenéssel kapcsolatban?

i9 / 4080 / 32"

(#636) Wolverine válasza pigatt (#635) üzenetére


Wolverine
félisten

Arról sincs infó, hogy egyáltalán készítik-e.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#637) pigatt válasza Wolverine (#636) üzenetére


pigatt
őstag

az szomorú!

i9 / 4080 / 32"

(#638) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Vadonatúj Diablo 3 pletykák.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#639) alien_ válasza Vistaboy (#638) üzenetére


alien_
őstag

Legalább most már tudjuk, hogy vagy lesz, vagy nem.... =)

Swarm is coming.

(#640) Pocak89 válasza alien_ (#639) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Reméljük lesz. A 2 az rabul ejtett :D

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#641) Vistaboy válasza alien_ (#639) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem azt eddig is tudtuk... :P
Azon kívül hogy lesz vagy nem lesz, más opció nem nagyon lehetséges. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#642) alien_ válasza Vistaboy (#641) üzenetére


alien_
őstag

Arra céloztam, hogy még mindig ugyan ott vagyunk, mint két (vagy több..) éve. Csupán utalások, már a Diablo filmről is volt elejtett info, de semmi kézzel fogható, már a DNF-ről is legalább van egy videónk, hogy egyáltalán foglalkoznak vele. Diablonak se híre, se hamva, csak a sok fan spekulációi.

Swarm is coming.

(#643) alien_


alien_
őstag

Hoppá!

http://www.diablo3.com/

Az oldalra kitettek egy visszaszámlálót!

The number of days until half the web links to Diablo3.com. But why???
-=*11*=-

Május 1-én fog lejárni. Vajon mi készül? :U :D

Swarm is coming.

(#644) Wolverine válasza alien_ (#643) üzenetére


Wolverine
félisten

Az egy fansite, nem hivatalos oldal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#645) alien_ válasza Wolverine (#644) üzenetére


alien_
őstag

Nem is mondtam, hogy az :U De lehet, h pl bedobnak egy hírt, hogy Blizzard felvásárolta a domaint, ami már igen csak info értékű lenne...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#646) alien_


alien_
őstag

Nézzétek, hova van továbbirányítva a eu.diablo.com ;)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#647) Vistaboy válasza alien_ (#646) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát ideje lenne már, ha legalább valami hírfélét fellebbentenének arról, hogy készítik a játékot.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#648) alien_ válasza Vistaboy (#647) üzenetére


alien_
őstag

Megtörtént, a Blizzard felvásárolta a www.diablo3.com domain-t :K :C :DD

Swarm is coming.

(#649) SLYM válasza alien_ (#648) üzenetére


SLYM
veterán

hát mostmár igazán bejelenthetnének valamit. mikor van az E3? vagy egyátalán még? hátha majd ott bejelentik

(#650) alien_ válasza SLYM (#649) üzenetére


alien_
őstag

Lehet, hogy a Blizzard WorldWide International 2008-on jelentik be.

Diablo || - 2000. Június 29
Diablo || - LoD - 2001. Június 29
Blizzard WWI 2008 - 2008. Június 29

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.