Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) mr.ki válasza Kovacsgabor (#49) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Majdnem:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#52) MCGaiwer válasza AlyArkhon (#22) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sztem ez hülyeség, a blizzardnak annyi az értéke, h még a microsoftnak is el kéne gondolkozni azon, h megéri e megvenni, mert qrva drága lenne... ők az egyik leggazdagabb cég a piacon, persze a kiadók mögöt... akkora a szellemi értéke a cégnek, h az már több száz millióban, de inkább a wow után már milliárdban mérhető... (persze dollár...) a másik meg, h a microsoft ha ekkora hülyeséget csinálna, megérdemelné, h csődbe jusson, mi meg használnánk linuxot :d
Sztem BAROMSÁG, ha más nem marketing az egész
üdv

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#53) MCGaiwer válasza SLYM (#50) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha jól tom, nem ujra öszeálltak, mert eddig is megvoltak, ha jól tom, Blizzard North néven... ugyanis a Blizzardnak 3! csapata van. van ez a blizzard north, ami a diablo cuccokat meg még vmit, de azt elfelejtettem csinálják, van a másik ami a starcraft + warcraft dolgot (jah lehet, ha a north csinálja a starcraft ghost-ot?? )
meg a van a harmadik, ami Blizzard Cinamatich néven fut, ők csinálják minden játékhoz a lélegzetelállító videókat...
anyi lehet a hostodban, h a northból több (asszem 3) alapító, és több fejlesztó lépet ki, és most csinálják a Hellgate:londont...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#54) SLYM válasza MCGaiwer (#53) üzenetére


SLYM
veterán

Na erről a 3 alapítóról beszéltem, akik mellesleg a diablo első két részét is csinálták!

(#55) SLYM


SLYM
veterán

up! nincs semmi hír?:(

(#56) sumdudum válasza Slayer Valor (#19) üzenetére


sumdudum
tag

szal a története az lesz elméletileg amivel befejeződik; Tyrael szétnyomja a világkristályt amivel Baal áttudta volna küldeni a lényeket viszont későn érkeztünk mert már megfertőzte azt, ezért kellett szétvágni a Világ kristályt... és mint mondták az outroban nem lehet tudni hogy ezzel a szörnyek örökre eltüntel vagy csak a gátat törtük át nekik... szal ennek lesz valami foltyatásos története... azt már biztos hogy lesz Diablo 3 (mint ahogy Fallout 3 is).. a csapat ami meg felbomlott, ami annó csinálta a Diablo2őt meg ujra összeállt, a Diablo3 idejére, hírek szerint(pontosan a South West asszem)... remélem nem MMORPG lesz és nem 3D mert nagyon rossz inkább maradjon eza Dio2 stílus csak jó legyen a története ami már nagyon jó pont, és a játékmenet még amin javítani lehetne... új kasztok(mint pl Baldurs Gate 2 monjuk a Kensai harcos; vagy hasonlóan ijen több kasztúság; de csak is kizárólag a heck and slash kellene) és normálisan kihasználható skillek lenne a legjobb megoldás, pl ha minden skillt kitudnánk használni ismerettségtől függően, ami előnyt vagy hátrányt okozna királyság lenne.. talán túlsokat hallok a szerepjátékokról (M.A.G.U.S)... viszont az ijen nagyon ütné az eladási listát...

Kowalsky#2903

(#57) sumdudum válasza AlyArkhon (#22) üzenetére


sumdudum
tag

nahh persze a microsoft felfogja vásárolni azokat a cégeket amik az Ő operációs rendszerére csinálják a játékokat.. LOL...nem vagyok marketingben jártas de ha el kezdené felvásárolni a játék gyártó cégeket akkor honnan lenne lóvéja?! okééjj ő fizeti tovább az emberkéket... viszont ha ők fogják magukat és átpártolnak a linuxhoz mondjuk (ami lehetetlen) egyszerre az összes játék gyártó cég, akkor hol is lenne a vezető hatalom amellett hogy a linux ingyenes??! sztem nagyobb válság lenne mint annó az olajválság volt..:) nahh jó persze ez csak egy hozzá nem értő vélemény!:)

Kowalsky#2903

(#58) mr.ki válasza sumdudum (#57) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Van benne valami, de tényle nem fognak a fejlesztők átpártólni s ílinux-hoz, kezdhetnék elölről valamilyen grafikai,multimédia szabvány építését.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#59) SLYM válasza sumdudum (#57) üzenetére


SLYM
veterán

Csak tom ezt Gates nem engedné! Valamit tuti tenne ellene, és a pénz az nagy úr!;)

(#60) naraku


naraku
aktív tag

Diablo 3? micsoda?:Y:Y:F:F:F:C:R:Y:Y

(#61) HolloW válasza naraku (#60) üzenetére


HolloW
senior tag

A fórum nem kifestő :U

STEAM - KOBRA KAI!

(#62) SLYM válasza naraku (#60) üzenetére


SLYM
veterán

mi micsoda?:F

(#63) SLYM


SLYM
veterán

valami hír?

(#64) szagi01


szagi01
csendes tag

Úgyse fog megjelenni soha az életbe.
Ha megcsinálják akkkor se pc-re fogják kiadni ahogy ismerni a sok fejest.

Bob Marley fever

(#65) Juve válasza szagi01 (#64) üzenetére


Juve
aktív tag

100% hogy meg fog jelenni, de hogy mikor az jó kérdés ..... . Egy ilyen jó sorozatot nem fognak csak úgy kidobni a kukába.

(#66) szagi01 válasza Juve (#65) üzenetére


szagi01
csendes tag

Remélem az a megjelenés már nem lesz sokára. :F
Nincs valami új hír erről?

Bob Marley fever

(#67) Dilikutya válasza szagi01 (#66) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Sajna gyanúm beteljesedni látszik (fizetős DIABLO- :((( )

''Nagyon jó dolog, hogy már nem lesz elég csak megvenni 1 játékot,hanem még, mint egy
gázszámlát fizetnek majd havonta az emberek. Remélem a majdani StarCraft 2 is ilyen lesz.''

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#69) Viktor77 válasza mr.ki (#68) üzenetére


Viktor77
titán

És? Nem lesz ám kötelező játszani vele.

Akkor faszságokat írnak abban a fórumban, hogy csak na.

Egyet felejt el mindenki. Míg a gázszámla fizetése kötelező jellegű, addig havonta fizetni egy játékért nem az (vagy lehet játszani a warezolt ingyenjátékkal). Így a kettő nem összehasonlítható dolog.
Ne a szaros magyar állapotokat, helyzetet vegyük már alapul. A Blizz sem teszi.
Nyugat-Európában ez a havidíj kb. semmi. Ez van. De ezért ne a Blizz legyen már a hibás. Az Ő érdekük a minél nagyobb profit. Ti is ezt csinálnátok.

Havidíj. Ezért folyamatos fejlesztéseket kapsz (kapunk). Most pl. a WoW-ban Halloween van (vicces tökökkel van minden tele, cukrokat, nyalókákat lehet venni (a hatásukat nem írom le), óránként át lehet változni valamivé (vicces)). Melyik másik játék követi (maradjunk a példánál) az ünnepeket? De említhetném a havonkénti cirkuszt, vagy a horgászversenyeket. Egyre újabb és újabb Battleground-okat raknak a játékba, stb.
Nem ismerek olyan játékot, amit ilyen szinten fejlesztenek, adnak hozzá új dolgokat. Ezt bizony meg kell fizetni.

És különben is. Miért kell a WoW-hoz hasonlítani? Senki semmit (leírom mégegyszer: senki, semmit) nem tud a játékról. A feljebb említett oldalon lévő cikk is tévedett, mert semmit nem jelentettek be a BlizzCon-on.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#70) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Teljes mértékben igazad van, csak sajnálnám ha Blizzard minden játéka ezt követné.
(akkor maradok a StrarCraft-nál; Diablo-nál; Diablo II-nél)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#71) Xelo válasza Viktor77 (#69) üzenetére


Xelo
addikt

teljesen igazad van, ne a mo.-i körülményeket vegyük már figyelembe... kicsi ország, szegény ország, most nehogymá miattunk legyen ingyenes - olcsóbb, amikor ottvan Amerika ott a legszegényebb emberek is ki tudják szinte fizetni minden gond nélkül.... Blizzy sem Mo.ot tartja a célpontnak, mert a sok országból mi csak egy nagyon pici kis bárányhimlőt jelentünk...

(#72) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Egy kis linkecske:[link]

(#73) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#72) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szte tuti hogy lesz! Én már nagyon várom! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#74) norbiphu válasza Bencus88 (#72) üzenetére


norbiphu
senior tag

hát reméljük a legjobbakat :)

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#75) Bencus88 válasza norbiphu (#74) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Látom elég sokan várják.:D

(#76) Mr.Skyline válasza Bencus88 (#75) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

szerintem ha meg is jelenik egyszer már biztos nem ebben az év10edban:D

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#77) Bencus88 válasza Mr.Skyline (#76) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Még mindig nagyobb esélye van mint a Stalkernek:D

(#78) Steelheart


Steelheart
senior tag

Szerintem is biztos, hogy egyszer lesz Diablo3. Egyrészt ne zárult le teljesen a történet, másrész nem hagynának ki egy ekkora sikerű játékfolytatást!

A Diablo-t pár dolog megkülönbözteti a többi játéktól, ami maitt nem lehet hasonlítani máshoz, pont a WoW-hoz nem.

A Diabloban mérhetetlen mennyiségű brutalitás van. Akármelyik ellen halálát nézzük, mit veszünk észre? Kiömlő belek, kiloccsanó agyvelők, spriccelő vér, derékban és hosszában szakadó múmiák, rohadó, megcsonkított, karóba húzott embermaradványok, és sorolhatnám...

2D-hez képest szép grafika! Ha valaha is megjelenik, biztos, hogy 3D-s lesz, már manapság is irreális lenne a 2D, nemhogy 2010 körül/után. Viszont a színvonalat tartania kell majd, nem fuserálhatják el úgy a grafikát, mint a WoW-ban, még ha online jellege lesz is!

A Diablo B.netes multiplayere leginkább a Guild Wars rendszerére hasonlít. Azaz van max. 8 embör, (és men mindenféle faj, hanem ember!) akik partyzhatnak egymással és úgy gyakhatják az ellent, mindenkinek, minden skillnek külön funkciója van (igaz, ez a GW-ben már nagyobb hangsúlyt kapott). És, ami igazán fontos, hogy van története, van egy szál, amin haladunk előre a történetben. Sztem ezt is jól megoldották GW-ben, csak túl rövid lett és túl könnyű, az a nagy hibája. De hát az is csak egyszer megvevős.

A WoW-hoz a leginkább a fegyver/páncélendszer hasonlít. Remélem, a D3-ban megtartják majd a sok attribútumot a tárgyaknál.

Azonban bevezethetnének valami újat is, mondjuk normális harcot! Szerintem az nem állapot, hogy a harc abból áll, hogy ugyanazzal az animációval ütöm az ellent amíg meg nem hal. (Ezen a téren a WoW is rosszabbul néz ki, mint a Diablo2, mert ott még vár is két ütés közt alapállásban.) De hát logikus, hogy ha már úgyis olyan messze van még a megjelenés, akkor addigra csak összehoznak valami rendes motort.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#79) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Kész a Diablo 3?????????
..mit is tudunk a Diablo három új eljövetelről? Semmit, ha tényeket szeretnénk leszögezni. Az elmúlt pár napban rengeteg Blizzard-információ kapott szárnyra, olyan „magabiztos” és „jó kapcsolatokkal” rendelkező emberektől, akik a Battle.net megújulásakor tényként közölték, hogy ez bizony a Diablo 3 előszele... Pletykákból azonban nincs hiány, ezekből osztanánk meg veletek egy párat.

A tények: A Blizzard álláshirdetést adott fel nemrégiben: A North-csapatba kerestek egy rakás új embert, egy meg nem nevezett projecthez. Ennyi a biztos.

A „bizonyára tények”: Egy blogban felbukkant a pletyka – meglepő módon az álláshirdetés után – hogy a Blizzard 1500 szervert vásárolt (my god, adhatnának egyet, fel sem tűnne), mely hír pár nappal később már tényként tetszelgett mindenhol. A World of WarCraft oldalak tudták, hogy ezeket a lag ellen veti be mindenki kedvenc szoftverfejlesztője; a StarCraft fanpage-ok azt állították, ez a Bnet javítására érkezett; akik pedig felmérték, mire lenne most nagy igény, elhintették a „tényt”: Ez bizony a Diablo harmadik fejezetének eljövetele. A mai nap pedig az bukkant fel a neten, hogy a Diablo 3 már kész. Négy éve munkálkodnak rajta, de aztán – akár csak az összes klasszikus Blizzard-program – nem ütötte meg a szintet – ez persze „akkor derült ki, amikor már kész volt” - ezért újrakódolták az egészet, és emiatt lépett le pár hónapja szinte a komplett „North” részleg, élükön a NAGY Bill Roper-el...

Tényünk nincs, a pletyka gyártója pedig ügyesen védi magát azzal, hogy „amíg nincs kész, addig úgysem fogják hivatalosan bejelenteni.” Természetesen nem fogják, amikor meg kész lesz, simán be lehet majd nyögni, hogy „hehe, én megmondtam”. A remény élhet továbbra is, de ez az ügy jobban bűzlik, mint a vidéki dögkutak nyári kánikulában – van egy olyan érzésem, hogy elég messze vagyunk még sokunk kedvenc hack'n'slash-ének új epizódjától. Bárcsak ne így lenne...!

(#80) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Minden amit csak találtam:[link]

(#81) Integra


Integra
titán

mennyit kell még várni?????????????????????????????????????????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#82) Bencus88 válasza Integra (#81) üzenetére


Bencus88
nagyúr

anyit nem mint a Stalkera:D

(#83) Bencus88 válasza Integra (#81) üzenetére


Bencus88
nagyúr

(#84) naraku válasza Bencus88 (#83) üzenetére


naraku
aktív tag

Diablo 3 ?Biztos jó lesz !!A diablo megszálotak biztos várják már! Biztos sokat kell majd várni a megjelenésig!! :(((

(#85) Bencus88 válasza naraku (#84) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Állítólag már négy éve csinálják.Akkor remélem bejelentik, hogy holnap a boltokba lesz:DDD

(#86) Pompi válasza naraku (#84) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Biztos, hogy ide akarál írni?! :DDD

Feel Good Inc.

(#87) Xelloss válasza Pompi (#86) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Szerinded hova irta ide nem? :DDD

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#88) Pompi válasza Xelloss (#87) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És ez biztos? :D

Feel Good Inc.

(#89) naraku válasza Pompi (#88) üzenetére


naraku
aktív tag

Na ná!! :DDD

(#90) Xelloss válasza Pompi (#88) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Persze! :DDD

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#91) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Ki tudja, lehet h tényleg vmi online game lesz 3d megvalósításban, de tényleg ne legyen wow filingje... dió filingje legyen és kész:P Ha tényleg 4 éve csinálják, akkor vmi iszonyat jó game lesz majd a megjelenéskor.. Addig nem adják ki, míg tökéletes nem lesz, ne is reménykedjünk:D Max ha online, akkor béták ^^

(#92) Bencus88 válasza Slayer Valor (#91) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon remélem, hogy nem online lesz hanem ugyan olyan lesz mint a Diablo 2.Persze legyen online része is.Nagyon várom már és remélem nagyon jó lesz.Pedig van rá esély hogy wow feelingje legyen.

(#93) Slayer Valor válasza Bencus88 (#92) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Hát ne legyen a harc olyan mint WoW-ban, mert akkor asszem itt fogom elhányni magam:D Az emberek nehogy úgy nézzenek ki, mert akkor még szét is töröm az összes dió3at az üzletekben:DD LOL Maradjon a dió 2 féle kinézet, csak legyen 3d, szép, ne nagy, lentkéz, picifejü mukik, stb:D És persze maradjon meg a brutalitás is (kiömlő belek, fröcsögő vér, etc)

(#94) Bencus88 válasza Slayer Valor (#93) üzenetére


Bencus88
nagyúr

LOL:D
Hát nem véletlenül készül 4 éve a dió 3:D
Ha közel akar férkőzni a Diabló 2-höz akkor el is kell egy két esetleg 4 év, hogy valami sikere legyen a Diablo 2-höz.Csak már képekben látnám.Vagy egy videót:D

(#95) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#77) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az bisztos hogy nagyobb esélye van! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#96) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#92) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én se szeretném ha online lenne! Jó lenne ha olyan lenne mint a Diablo 2, de még az lenne a jó ha lehetne 3d-be menni! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#97) Bencus88 válasza R3ĐßuŁŁ (#96) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Valószínű, hogy 3d-s lesz.Már ezt elörrébb letárgyaltuk.De nekem a 2d-vel se lenne gondom:DDe legyen csak 3D-s

(#98) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#97) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Elolvastam az előbbi hszokat csak én is hozzátettem hogy jó lene 3d-be! :) A 2D se rossz csak már eleget nyomtam 2D-be a Diablo 2-t! :DD Sztem jobb lesz a 3D. :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#99) Steelheart válasza R3ĐßuŁŁ (#98) üzenetére


Steelheart
senior tag

100% biztos, hogy nem lesz 2D-s, ilyet már nem követ el manapság egy jó játékfejlesztő cég. Ha lesz olyan nézet (kicsit döntött felülnézetes, mint a dio2) akkor ugyanúgy lehet majd irányítani is akár, mint elődjét - valószínű, valami ilyen lesz. Én istenigazából remélem, minél később jelenik meg - annál nagyobb rá a garancia, hogy rohadtjó lesz :DDD

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#100) R3ĐßuŁŁ válasza Steelheart (#99) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Akár később akár előbb jelenik meg akkor is nagyon jó lesz! :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.