Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) Integra válasza Wolverine (#1899) üzenetére


Integra
titán

megmondom őszintén, baromira nem érdekel, hogy ki hol és miért felelős, 10 éve várjuk és lószart se kaptunk. de az ilyen szarkraft meg harckraftból már n+1 bőrt lenyúztak, és még mindig csak azzal foglalkoznak.
szomorú:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1902) Wolverine válasza Integra (#1901) üzenetére


Wolverine
félisten

A SC2 bejelentése 2007-ben volt, és idén megjelent. A D3 bejelentése 2008-ban volt, és azóta nem sokat mondtak róla - de idén még nem volt BlizzCon.
(ja, a Starcraft eső része 1998-ban jelent meg, szóval ott 12 év a difi :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1903) Hiftu válasza Wolverine (#1899) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ez sem teljesen igaz. A Blizzardban van átjárás fejlesztési idő alatt is egyik projektből a másikba. Amelyik éppen megszorul, arra átrakhatnak embert.
A Diablo2 13-as patch például ezért késett mérhetetlen sok ideig. (Már tudom, hogy az már bőven support fázisban van.)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#1904) Hiftu válasza Integra (#1901) üzenetére


Hiftu
senior tag

Harckraft termelt annyi nyereséget, hogy van (sok) idejük jó játékot fejleszteni csőd nélkül.
Már csak ezért tisztelem a wow-ot, mégha nem is rajongok érte.
Ha a Diablo3 jó játék lesz, akkor felőlem kijöhet előtte a wow és az sc2 kiegészítő is.
(Egyébként nem vártuk 10 éve a Diablo 3-at, mert 1-2 év elment a D2-val való játékkal...)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#1905) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Szerintem a jövő nyár reális lehet. Remélem.. Aztán utána jöhet az SC 2 kieg. :DDD

(#1906) Djuree válasza Hiftu (#1904) üzenetére


Djuree
félisten

1-2év? :U van az 6-7 is :DDD :K

Integra: én az SC2-vel bőven elvagyok a dio3-ig :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1907) Integra válasza Djuree (#1906) üzenetére


Integra
titán

nem játszok vele, absz nem érdekel. total annihilation meg supereme commander 2 ha már rts.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1908) Sonja


Sonja
veterán

Gamescom-on játszható demó!!! :Y :C Német nyelvű a link.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1909) Scholes9 válasza Sonja (#1908) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mivel nem tudok németül ez pontosan mi akar lenni?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1910) sirdond válasza Scholes9 (#1909) üzenetére


sirdond
őstag

ahogy nézem semmi
csak annyit írnak,hogy lesz játszható demó a gamescomon,meg van pár kép

(#1911) Scholes9 válasza sirdond (#1910) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi!

Sonja: Igen ezért is furcsálltam, mivel már volt játszható demo, tavalyi Gamestarban is volt róla cikk azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1912) Sonja válasza sirdond (#1910) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, annyi. Viszont, mint megtudtam, már a tavalyi gamescom-on is volt demó. :( Elnézést! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1913) Wolverine válasza Scholes9 (#1911) üzenetére


Wolverine
félisten

Tavaly a gamescomon és a BlizzConon is lehetett játszani a Diablo 3-mal. Idén is pontosan ez lesz a helyzet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1914) Scholes9 válasza Wolverine (#1913) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor jól emlékeztem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1915) Integra válasza Wolverine (#1913) üzenetére


Integra
titán

jó ez a népvakítósdi... :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1916) Flash Gordon válasza Wolverine (#1902) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

WoW:2004-2005/aus-na,eu
1. kieg:2007 (itt meg 3 evet vartak)
2. kieg:2008 (itt mar csak 1 evet)
Plusz: 1991-ben meg csak 1 jatekot adtak ki,1992-ben mar 8-at...1993-ban megint csak 1-et,94-ben mar 4-et,95-ben 3-at,96-97-ben 1-1-et,98-ban 2-ot,99-2000-2001-2002-2003-2004-ben 1-1-et! (nem kicsit lassultak le...foleg hogy a fele kieg volt..) Innentol kezdve van meg 2007-2008-2010..mit ad isten a nagy szunet a wow utan kovetkezett be..de biztos veletlenul tortent (vagy neadjisten beutott a fejostehen es szartak a vilagra?)
A tempojuk felelmetesen lassu (az sc2 terran single player kampany es 2v2-es multi mar 2007-ben bemutatasra kerult a blizzconon..)

Szal várni azt lehet, majd kapunk 4 karaktert egy alap sztorival és fizetős extrás multival, 0 invencióval, már most elavult grafikával, meg pár évenként egy fizetős kieget + fizetős multival horror áron, sc mintára, szép kilátások :DDD

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1917) sirdond válasza Flash Gordon (#1916) üzenetére


sirdond
őstag

azért ennyire ne legyél már pesszimista :D

csak az alapjátékért kell fizetni, a multi ingyen lesz,mint sc2-nél is
majd a titkos mmo lesz a fizetős

5. karakter pedig lesz, szerintem ezért fogy csúszni

grafika meg kit érdekel? de komolyan, aki ezt hozza fel érvként (meg sc2-nél is) annak nem való ez a játék

(#1918) Integra válasza sirdond (#1917) üzenetére


Integra
titán

engem azért érdekel a grafika is, ha nem haragszol, bár tény, hogy nem az első a dio3 esetében. azért nagyon örülnék valami szép, rajz/mese szerű ütős grafikának továbbra is. kőkor a dio2 grafikája, de én nagyon szeretem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1919) sirdond válasza Integra (#1918) üzenetére


sirdond
őstag

akkor lehet,hogy egyedül vagyok,de én marhára leszarom milyen lesz a grafika
ha marad olyan, mint amilyen tavaly volt a blizzcon a demo, nekem az is tökéletesen megfelelne

a lényeg,úgy is a multi lesz, hogy sokat keljen gondolkozni a fejlesztéseken, különböző bp-k, aprólékosan kidolgozva minden és persze balanszolva is
minden karakter másfajta kihívás legyen számos fejlesztési lehetőségekkel,hogy újabb tíz évre lekössön akár, mint a d2

[ Szerkesztve ]

(#1920) megint én válasza sirdond (#1919) üzenetére


megint én
őstag

Hali!

Nem, teljesen. Én szerintem is az a lényeg első sorban hogy jó legyen a játékélmény, és a balanszolás, stb... De azt azért nem mondhatod, hogy totál hidegen hagy... Játszanál pls olyannal, mint az 1. csak +1 patch. Talán. De ha választani lehet akkor a grafkó is kell. Nagyon kell. És az EAgames a ló másik oldala, ha ma kitalálja hogy lesz egy új game fél év és kinn is van. Igaz szar a sztori, rakás buggal, de jó a graf. De azért ne haragudj meg de két és fél éve volt már gameplay videó. Megláttam, visítani tudtam volna úgfy bevoltam sózva. Főleg, az 1-2részt ismerve. De a hírek, hogy lesz 3. rész talán olyan 4 éve keringenek. Tehát lehet, hogy már 5 éve ki lett találva, hogy lesz d3. na nehogymár nem lehet fél évtized alatt kidobni egy nyomorult játékot. Ráadásul ha megvan a motor, meg minden hozzá minimum 2.5 éve, merthát akkor volt az 1. ingame vidi. Akkor a balansz tart ennyi ideig? mi 2 ember csinálja? 100 dolcsiból? Nem szerintem vagy 100 ember többezer, vagy millió dollárból gazdálkodhat. És az első megjelenési időpont 09.09.09. lett volna. Szóval here egy kicsit a blizzard. Meglátjuk ki késik többet. Dio3, 4es metró, vagy az euró bevezetése... xD Lehet fogadni.

Ja, meg mire ban a béta? Arra, hogy a visszajelzések alapján balanszolgassanak!!!! :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1921) Wolverine válasza Flash Gordon (#1916) üzenetére


Wolverine
félisten

2007-ben scriptelt cuccokat mutattak be a SC2-ből, és 2008-ban a D3-ból szintén.

A WoW kiegjeinek a pontos megjelenési dátuma 2007 január és 2008 november, szóval az az egy év majdnem 2 volt :U
A 2005-06-os szünet annak volt köszönhető, hogy a WoW túl nagy lett és minden erőforrást lekötött. Anno a megjelenésekor nem lehetett kapni a játékot, mert túl kevés lemezt gyártottak; és azért dőltek be a szerverek, mert maximális terheléssel ment az összes - és nem erre voltak tervezve. Akkor az egymillió játékos elérése álomnak tűnt, mert a legsikeresebb MMO-k sem mentek 5-600 ezer fölé. Márpedig a WoW játékosszáma épp 11 millió körül stagnál, és ezt senki sem hitte volna még 2005-ben, a megjelenés után sem. Nem mellesleg a WoW megjelenése óta a Blizzard létszáma cirka megtriplázódott, hogy legyen elég ember mindenre. Ezen belül a support létszáma 700-ról felment 4000-re...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1922) Djuree válasza Wolverine (#1921) üzenetére


Djuree
félisten

az a 11 millió kb. 6-7 millió "csak". sok a dupla acc, meg az inaktív acc is :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1923) Wolverine válasza Djuree (#1922) üzenetére


Wolverine
félisten

11 millió aktív account. Inaktívból vagy bannoltból van még másfélszer ennyi kb. Persze ez nem 11 millió játékost jelent, mert sok embernek van több accountja; de az ő arányuk szvsz globálisan bőven 10% alatt van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1924) Djuree válasza Wolverine (#1923) üzenetére


Djuree
félisten

az a fura hogy ha összeszámolod a szervereken a játékosokat, a 11 millának töredéke lesz csak. ezt már régen is furcsállottam, beszélnek itt milliókról, holott közelében sincs ahányan játszanak :U érdekes nem gondolod? :)) még ha belekalkulálom azt is hogy nem egyszerre játszik mindenki, úgy sem jön ki....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1925) Wolverine válasza Djuree (#1924) üzenetére


Wolverine
félisten

És mindent beleszámoltál? EU, US, Korea, Kína? :U A 11 millió az aktív, vagyis befizetett accountok száma az egész világon (a távol-keleti speciális fizetési módoknál nyilván azoké, amelyek az utóbbi x időben aktívak voltak pénzügyi szempontból). Vagyis Józsika akkor is aktívnak számít, ha nyaral és két hete nem volt online; de az accountja nem frozen

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1926) Viktor77 válasza Djuree (#1924) üzenetére


Viktor77
titán

De érdekes. Az, hogy hogy számoltad össze a szervereken a játékosokat. De ne itt offoljunk, ha válaszolnál, akkor a WoW topicban légyszi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1927) Sonja


Sonja
veterán

Diablo 3: Release doch erst 2012? :( - Aki jól tud németül, az lefordítaná nagyjából? :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1928) Wolverine válasza Sonja (#1927) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre a Bashiok-postra linkelt, és találgatott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1929) Sonja válasza Wolverine (#1928) üzenetére


Sonja
veterán

Ja, hogy ez csak találgatás volt. :) :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1930) Integra válasza Sonja (#1927) üzenetére


Integra
titán

hát ha még a fő részek kódolásával foglalkoznak, akkor ez tényleg 2012 lesz....
wazeg..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1931) Djuree


Djuree
félisten

na megvettem ebay-ről a nagydobozos dio1-et :C már régóta fáj rá a fogam, van is egy eredeti verzám, de az szar tescos....6000ft volt, már most annyira ritka hogy sokkal többet is megért volna nekem. pár év múlva, meg ha kijön a dio3, többszörösét fogja érni :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1932) kakastöke


kakastöke
csendes tag

Valaki nem tudja, hogy a havas-piramisos pályán a katakombákban merre keressem a titkos szobát?

(#1933) Gyuri27 válasza Djuree (#1931) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy a 3 mellé adják ingyen. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1934) sirdond válasza kakastöke (#1932) üzenetére


sirdond
őstag

már kijött a játék? :F

(#1935) Djuree válasza sirdond (#1934) üzenetére


Djuree
félisten

ja már rég, én már végig is toltam 3x :K :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1936) Djuree válasza Gyuri27 (#1933) üzenetére


Djuree
félisten

az lehet, de nem ilyen full dobozos verzióban abban biztos lehetsz :K hanem ahogy SC2-höz az SC1-et pendriveon :U

amúgymeg nekem már megvan eredetiben, de az csak egy lemez, úgy meg nem sokat ér nekem, fannak :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1937) Muton válasza Djuree (#1931) üzenetére


Muton
addikt

hogy néz ki a lemez? ugye nem egy fekete lemez egy piros manccsal?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1938) Djuree válasza Muton (#1937) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, a tesco-s :K :C :W
nem tudom ki volt az az idióta aki ezt csinálta :W mégha piros lenne, de ez inkább rózsaszín, még a festéket sem tudta kikeverni :O

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1939) Integra


Integra
titán

lol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1940) nakamura


nakamura
csendes tag

Khhhm Skacok :)

Ezek szerint ha valakinek eredeti dobozos D2-je van akkor az sokat fog érni? :))

Még annó sorban álltam a cd galaxis régi helyén a limitált kiadású akciófigurával ellátott darabért :D Ja és pont ay utolsót vittem el amiben maga Diabló volt :Y

(#1941) sirdond


sirdond
őstag

gamescomos blizzard streamről tud valaki?

(#1942) sirdond válasza sirdond (#1941) üzenetére


sirdond
őstag

http://www.ustream.tv/channel/gamescom-2010

(#1943) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#1944) Djuree válasza nakamura (#1940) üzenetére


Djuree
félisten

:Y :C az szép, én is vettem volna, ha még nem lettem volna akkor kis általános iskolás pöcs :DDD

bizony sokat fog érni, már most sem olcsó, és a jó állapotú meg ritka mint a holló, abból is a fehér fajta :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1945) Hiftu válasza DeckardCain (#1943) üzenetére


Hiftu
senior tag

Kösz a linket...

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#1946) nakamura válasza Djuree (#1944) üzenetére


nakamura
csendes tag

Karcmentes doboz bontattlan akció figura :)

Cd-k karmentesek :DD Cd-k :DDD

minden darabja megvan :))
Szted mennyit ér most? :)

(#1947) Djuree válasza nakamura (#1946) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem tudom, de nem keveset, pár tízezret biztos...

valami képed van róla? kíváncsi vagyok milyen. jó az is ha találsz valami képet gugliban :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1948) nakamura válasza Djuree (#1947) üzenetére


nakamura
csendes tag

Ime a kép :) :DD

[ Szerkesztve ]

(#1949) Djuree válasza nakamura (#1948) üzenetére


Djuree
félisten

fasza :K :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1950) nakamura válasza Djuree (#1949) üzenetére


nakamura
csendes tag

Na majd a DIABLO 3 mindenki ua a sorban fog állni régi mesterek uj padavanok :)

Már alig várom :) Mondjuk szerintem nem vagyok 1 edul:)

Talán 2011 :) Talán:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.