Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27501) adrian360 válasza Mr.Csizmás (#27484) üzenetére


adrian360
őstag

parádés válasz az inteligence sok mindenre jó, de pont az arcane powerhez semmi köze nincs.
A wizard egy másfajta megközelítésű varázsló, más mint a korábbi mana használók, itt fix erőforrás van, pá fegyveren, off handen van ami növeli de azok is max 5-10 AP-t adnak. Ha nagyon kifogysz az AP-ből akkor alakíts a buildeden, használj több elsődleges, ap termelő skillt.

(#27502) adrian360 válasza maross (#27499) üzenetére


adrian360
őstag

shield-nél azt ist kell nézni hogy milyen block sansz van rajta. jellemzően 10-20% között van, értelemszerüen a 20%-os jobb

[ Szerkesztve ]

(#27503) execute93


execute93
őstag

RMAH 22.-én indúl?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#27504) maross


maross
veterán

nem gyozott meg az 1kezes, ugyanugy leutnek kb, viszont a damagem mocskosul lecsokkent :(.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27505) Neró válasza execute93 (#27503) üzenetére


Neró
őstag

13. -án.

| www.diablohungary.hu

(#27506) kovsol


kovsol
titán

wizardommal amivel ma léptem meg level 60 -t és költöttem rá 600k goldot összesen inferno act1 -t úgy toltam be, hogy egyszer kiléptem megnézni, hogy nem-e hellen tolom megint :U Pedig alig több mint 40k dps em van.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27507) mobal


mobal
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#27508) akela91 válasza kovsol (#27506) üzenetére


akela91
addikt

ACT1 az vicc kategória infernon.

(#27509) Helmoras


Helmoras
őstag

Monkal sikerült megölnöm Belial-t infernon hát elvoltam vele mire megnyekkent, de act3 megint csak durva :S alap elit 4 misi hpval :S

(#27510) McNamara


McNamara
Ármester

Már felvetettem a kérdést de senki se reagált. Ennek ellenére fogok bérelni egy TS szerót a közösségnek. Könyebb lesz majd partyzni.

(#27511) akela91 válasza McNamara (#27510) üzenetére


akela91
addikt

Jó ötlet! :)

(#27512) McNamara válasza akela91 (#27508) üzenetére


McNamara
Ármester

Én azért ott se kaptam röhögő görcsöt az elitektől, de tény, hogy 2-höz hasonlítva vicc.

(#27513) kovsol válasza akela91 (#27508) üzenetére


kovsol
titán

2 se volt nagy eresztés, viszont az act3 -t nem erőltetem még egyik karakterrel se

May the Force be with you!

(#27514) Neró válasza McNamara (#27510) üzenetére


Neró
őstag

Minek bérelni? Ott van a 100 slotos Diablo Hungary ingyenes kódolt szobákkal, de ott áll üresen. :) Pont ez lenne a célja.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#27515) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek nem maradt még véletlenül Guest kódja a játékhoz? Ha igen nem küldené el nekem OM-be? Köszönöm szépen előre is:)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#27516) ooooobi


ooooobi
senior tag

Elkezdtem egy HC barbärt, most act2 közepe fele jutottam el oda, hogy ki kéne szedni a gyenge gemeket a cuccokból, de nincs gemes faszi, ez most mi? Vagy HCban nem lehet kiszedni a köveket, meg fejleszteni öket?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#27517) Cyberbeni válasza ooooobi (#27516) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hc-ban újra találkozni kell a csávóval meg felfejleszteni

(#27518) LucifeI2 válasza maross (#27504) üzenetére


LucifeI2
őstag

Egy jó shield sokat számit amin van sok block, 25-30%-ban 3700-4700 block például.

(#27519) Djuree válasza McNamara (#27510) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell bérelni. van ezer meg egy ingyenes szeró. google-ben keress rá. szted mi hogy beszélünk? mindig fellépünk haverokkal egy ingyenesre aztán hajrá :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27520) Zan válasza McNamara (#27510) üzenetére


Zan
aktív tag

Én is "lájolom az ötletet:)"! Szólj,ha megvan a szeró!

Minél jobb, annál jobb!

(#27521) hommeros


hommeros
őstag

Monk karakterrel Infernon milyen DPS nagysággal nyomható solo-ban? nekem 12k van. Nem tűnik elégnek. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27522) adrian360 válasza hommeros (#27521) üzenetére


adrian360
őstag

inferno butcherhez kb 13k dps, kell hogy enrage elött leöld. de akár 12k is elég lehet, infernon nem azért hal meg a karakter mert kicsi a dps, hanem mert kicsi a def :)

(#27523) hommeros válasza adrian360 (#27522) üzenetére


hommeros
őstag

Valamivel több, mint 40k HP-m van, meg 5k armor. Lehet a buildon kellene valamit variálni. Nem tudom.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27524) Neró


Neró
őstag

Ha már a TeamSpeak is szóba jött és, hogy ne keljen bérelni, mert felesleges - Ott van a Diablo Hungary TeamSpeak szervere (100 slotos) és teljesen ingyen lehet minden Diablo 3 játékosnak egy külön kódolt szobája (maximum 5 alszobával), ezen felül vannak közösségi, publikus szobák is. Töltsétek fel!

Igénylést az info@diablohungary.hu -ra írhattok az alábbi módon. Maximum 24 óra múlva meg kész is a szoba. A közösségnek van fenntartva, felesleges egy újabb szerverért kidobni x összeget. :)

| www.diablohungary.hu

(#27525) frame>24 válasza Mr.Csizmás (#27484) üzenetére


frame>24
addikt

A +int cuccok semmit nem adnak az arcane-re... "+x to max arcane," ezzel a bonus attribútummal lehet növelni... :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27526) adrian360 válasza hommeros (#27523) üzenetére


adrian360
őstag

5k armor annyira nem sok, nekem 7k van plusz kb 250 res ami lehetne még jóval több. 40k hp-nak act2-re elégnek kell lennie. milyen skilleket használsz ? én ezt használom, elég defenzív, de jól használható szerintem:monk build

(#27527) Mr.Csizmás válasza frame>24 (#27525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, jól benéztem :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27528) kovsol válasza hommeros (#27523) üzenetére


kovsol
titán

hp tökre lényegtelen, sok resist kell és armor dps meg 12-14k már elég

May the Force be with you!

(#27529) Blizz válasza kovsol (#27528) üzenetére


Blizz
őstag

Hát azért ha nagy a resim,de bekapok egy mortar+arcane+plagued hitet,azért örülnék ha lenne hpm.

No mistakes, just happy little accidents

(#27530) Jazz válasza Cyberbeni (#27483) üzenetére


Jazz
veterán

"vitality meg resist max arra jó, hogy reflect damaget jobban bírd, de ranged karira fölösleges dps-en kívül mást venni."

Bár így lenne. De sajnos infernon, ahol nem slow act1 zombik vannak, nem tudod elkerülni hogy ne üssenek meg. Force armor sem ér semmit nulla ressel meg alacsony hp-val.

Minden mob: fast, molten, lő, ugrik, teleportál, insta dmg-el a nyelvével (soul lesser) + a legtöbb helyszín zárt, kicsi, nem tudsz elfutni, beakadsz....

Úgy lehetetlen játszani infernon hogy nem találnak el. Úgy sem lehet játszani hogy akkora dps-t tolsz hogy 1 hitelsz mindenkit és nem érnek oda. Hogyan. Act3-on is menniy sima fehér mob van 500k+ élettel. És az elit ami fast, shield, 5M hp, teleport? És úgy sem lehet játszani hogy 1 véletlen hit, és azonnal halál.
De persze tévedhetek is. Ha valaki megmutatja Act3-ban, örömmel megnézném. Én örülnék a legjobban ha olcsó low gear-ben vita meg resist nélkül lehetne vígan szaladgálni írtani és darálni halál nélkül infen act 3-4-ben (solo-ban persze. Nem úgy hogy valaki tankol előtted...)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27531) Jazz válasza DeckardCain (#27481) üzenetére


Jazz
veterán

Gracca. :)

Giinos, Ant@: thx :R

free your mind

(#27532) Cyberbeni válasza Jazz (#27530) üzenetére


Cyberbeni
addikt

wizardot annyira nem ismerem, de dh-val simán 300k dps fölé lehet menni (persze drága gearben), nekem olcsó cuccaim vannak, de ígyis 50k fölött vagyok (mostanában inkább hc-t játszok, szóval nem foglalkoztam a dh-val, mert úgyis változtatnak nemsokára infernón)
szabad téren simán meg tudok ölni kb bármilyen pakkot act3-ban, zárt térben azért kicsit nehezebb, de ott sem lehetetlen (de 6x ekkora sebzéssel persze simán menne minden, mert ami most van, az kb helles gear, csak a fegyver inferno act1-2-es)
itt van stream, 291 vitalityje van a csávónak, és így is simán írt mindenkit

és movement speed kb alap a távolsági karikra (kivéve, ha azelőtt megölöd őket, mielőtt odaérnek hozzád)

[ Szerkesztve ]

(#27533) Jazz válasza Cyberbeni (#27532) üzenetére


Jazz
veterán

300k dps, az nem semmi. A simán az mit jelent? Simán 1 milliárdból megoldható? Mert akkor nem sima, hanem lehetetlen. (normál embereknek :) )
Mi számít olcsónak? 10m gear? wizával 50k dps is nehézkes. És az is olyan hogy ias turbózott buffolt crittelt chance-olt.
Ilyenekre én nem apellálok hogy 300k dps....mikor miből hogyan....tehát számomra nem létezik mert nem kivitelezhető.

Move speed alap, egyet értünk. De 12% speed nem a világ vége. És ez a max.
De 1000 dps-el is ezer meg egy olyan szitu van ahol nem tudod kivédeni hogy ne üssenek meg.

Na megnéztem a gyereket stream-en.:

Ügyes a gyerek, és burtál a gear-je. Minden ütése crittel 100-200k dmg-ekkel és very fast attack speed. Fasza.

De nem egyszer meghalt egy eltévedt kósza golyótól, és még csak nyílt terepen voltak, és még fast molten teleport frozen jailer desecrator elit-el sem találkozott.

Ettől függetlenül persze százszor eredményesebb az ő taktikája, mint az hogy 40k dps-el karcolni az ellent, és ugyan úgy meghalni.

De soha nem lesz Lamborghinim....

free your mind

(#27534) #57919488


#57919488
törölt tag

Valahogy most kezd elegem lenni ebből a játékból. 80-90 fps ha mászkálok és amint látok egy kisebb kupac mob-ot azonnal 5-10 fps lesz. Eddig nem volt gond de NM act2-ben más, pár másodperc alatt azért hulla az ember a képregény téma miatt. Battlefield 3 jobban ment mint ez. Gondoltam felnézek kicsit forum-ra, hát nem vagyok egyedül ezzel a problémával ahogy ott nézegettem.

(#27535) D1Rect válasza Cyberbeni (#27532) üzenetére


D1Rect
félisten

Ilyenkor elgondolkozom, hogy fel kéne húzni egy DH-t 60-ra, egy pár dolog megvan.
Andi vis, 15% IAS amu 170dexxel, 15% IAS gyűrű, +15%IAS kesztű +crit, 130+ dex csizma +12% movespeed.
1 gyűrű + chest + shoulder + bow kéne kb.
A bow árakat nem tudom, de szerintem 30 millából meglennék.

(#27536) Mr.Csizmás válasza #57919488 (#27534) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a 200-200 fps-es ökörséget lehúztad, ahogy írtam?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27537) Jazz válasza D1Rect (#27535) üzenetére


Jazz
veterán

Nézegettem videókat azon a stream-es twitch-es oldalon....most nem azért mondom de nekem sokkal jobb a taktikám. Ha nem ilyen low gear-ben lennék, hanem hasonlóban mint az övék....atya ég. Na mindegy, van cél, jó lesz ez a wizz.:)

Azzel a DH-val csak egy baj van, hogy iszonyat drága. :) Csak a cipő annyi szerintem.

#27534) K_mester: Vedd lejjebb a grafikát.Nem tudom mi a gyenge láncszem nálad, de nem biztos hogy kell maxos fizika, meg maxos részletesség (most nem ugrik be a neve).

Én P4-el nyomulok és semmi ilyen gondom. Négyes partyban be-be szaggat néha igaz, de ott is inkább belassul a történés (nem tudom hogy oldották meg, de nagyon jó), külön még segít is, mert mintha lelassulna minden.:)

szerk.: mondom, a fizika sz.ul lett megírva. Egy széttört hordó részecske-fizikája jobban megterheli a proci számítását mint 50mob darálása. Látványba meg szinte semmi különbség. Full minimumon és full maxon is szinte tök ugyan úgy néz ki a diablo. Belehet kapcsolni a low FX-et is, az sem látszik. És jól jön mikor 4-en effekt dömpingeznek a képernyőn 50 mob kíséretében.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27538) #57919488 válasza Mr.Csizmás (#27536) üzenetére


#57919488
törölt tag

Aha, próbáltam de semmi változás :(

Jazz:
Hát mindent csutkára levettem (1680x1050). Avira kilőve és cpu control-al mindkettő proci belőve mert alapjában az feladatkezelőben csak egyet használna/mutat. Priorítás is magasra beállítva+lapozófájl is a virtuális mem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#27539) Mr.Csizmás válasza #57919488 (#27538) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vmi vinyó, vagy driver hézag :U talán. nekem zsírul meg, pedig kb. egálban vagyunk gépügyileg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27540) Jazz válasza #57919488 (#27538) üzenetére


Jazz
veterán

Csak akkor amikor mob jelenik meg? Az gyanús. Kapcsold ki az árnyékokat, és próbáld meg úgy. Ha anélkül faja, akkor vagy nagyon gyenge a karid és kevés a steam procija (amit nem hiszek), vagy vid kari driver probléma, és shader probléma.

Mr.Csizmás: mi ez az fps-es történet? Van segítség a gyorsításra?

free your mind

(#27541) D1Rect válasza Jazz (#27537) üzenetére


D1Rect
félisten

Értelmes statokkal rendelkező Boj csizma is beszerezhető 1-2m-ért.

(#27538) K_mester: Indíts egy defragot az éjszakára, hátha.
Milyen beállítások vannak?

[ Szerkesztve ]

(#27542) Jazz válasza #57919488 (#27538) üzenetére


Jazz
veterán

Lehet egy tippem? Nem tudom milyen géped van de tuti hogy Ati karis. Nyert? -.-

NV megvette kilóra D3-at is. Ugyan ez van a legtöbb játéknál. Optmializáltabbak NV-re és gyermekbetegségekkel küzdenek az ati-sok, még ha sokkal több teljesítményre lenne is képes a kari.

Nekem a P4-es GT8600-as gépemen sokkal jobban fut a játék mint notin i5 & Ati 5145 -el, ami vicc.

(#27541) D1Rect: Biztos nem defrag. Nekem szanaszét van töredezve a vinyóm és alig van pár giga szabad hely, és röccenés mentes ha egyszer betölt a game. :F

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27543) ZetorGumi válasza Jazz (#27542) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Csak adatlapra kell nézni :B

Amugy lehetséges, nemtudom. Mondjuk nekem azért elér erős ATi VGA-m van, szóval csak nem eszi meg annyira.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#27544) D1Rect válasza Jazz (#27542) üzenetére


D1Rect
félisten

GTX560-nel is voltak gondok. Inkább a háttértár tud bekavarni.
Szerencsére az nVidiának semmi köze nincs a D3-hoz.

MOD: esetleg a hangkari lehet a ludas, ahogy tudom a Creative nincs a helyzet magaslatán driverügyileg.

[ Szerkesztve ]

(#27545) radi8tor válasza D1Rect (#27544) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

SSD-t a Diablo segge alá! :K

⭐ Stella

(#27546) LucifeI2 válasza D1Rect (#27541) üzenetére


LucifeI2
őstag

Vigyázni kell ezzel az attack speed felhalmozással, mert nem tudni még, hogy mekkora lesz a nerf. Én is DH-zok most, de nem merek milliokat költeni rá. Került kb. 300k-ba a mostani gearem és inferno Act2-ig végig soloztam, Act3-ba csak pár elite packet öltem meg, hogy megnézzem megy-e.

(#27547) D1Rect válasza radi8tor (#27545) üzenetére


D1Rect
félisten

Gondoltam rá én is, hogy átteszem az SSD-re.
De ami jól működik azt minek "szereljem"? :)

(#27546) LucifeI2: Én is eladom most az IAS dolgaimat, de egy Ashera csizmát azért csak veszek ennyiért(200K). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27548) Mr.Csizmás válasza Jazz (#27542) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az 5145 az kb. az online poresz és farmville flashjára elég....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27549) #57919488


#57919488
törölt tag

Még a Sound Channel-t is lowest-re tettem. Nagyobb értéken zabálja az fps-t ez is :((

Hát régen volt olyan, hogy az egyik gyártónak jobb fps értékei voltak de jobban le is estek az értékek, a másiknál meg stabilabb közepes értékek voltak. De ez nagyon régen volt már (ha tényleg volt ilyen).

szerk:
(#27544) D1Rect:
Hát most az alaplapi hangkártya megy mert a creativ valamiért nem jó a win7 alatt (driver gond volt)

[ Szerkesztve ]

(#27550) Jazz válasza ZetorGumi (#27543) üzenetére


Jazz
veterán

Ugyna ilyen memory lake, meg különleges effektusokkal küzdöttek a GTA4 vs ati tulajok is.

A 4xxx ezeres széria sajnos ilyen. (és a noti 5145 is ugyan ez). Ugyna ilyen gondok voltak ott is, belassulás....stb.

Aztán ránéztem az adatalapjára és: 4850 :U

K_mester: Próbálj ki régebbi drivereket. 2003, 2007....és előtte persze driver clean-errel szedd le őket, csökkentett mód....stb. Ezek szinte mindig segítenek.

(sajnos ati nem arról híres hogy régi karikra is folyamatosan fejlesztené a catalystot, egy idő után elfelejtkeznek róla. ati-s voltam jó sokáig, jobban vannak összerakva, képminőségben is verik NV-t, de sajnos utóbbinak sokkal nagyobb a támogatottsága. Ati-val folyamat szívtam. Amióta NV van, nyugalom van. és 2003-as driver.)

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.