Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27451) Mr.Csizmás válasza Jazz (#27448) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- max értéket a biddel adsz meg, mert automatikusan licitál mindig.

- nem írja ki a többiekét, mert így az aukció lényege veszne el, ha tudod hogy józsika 50 pénzért licitál max, akkor ráraksz helyből 60 pénzt, és win.

szóval ne filléreskedj, hanem mindig azt írd be, amennyit megér neked.

egy +400 minden statos cucc 1 pénzért meghirdetve valszeg nem 50-100 pénzes liciteket fog kapni, hanem pár nullával többet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27452) Jazz válasza persil (#27446) üzenetére


Jazz
veterán

Ezt letudnád írni nekem, hogy ias, meg asi, most mi működik meg mi nem és miért? (mielőtt beruházok ias szett-be)

"A második és harmadik fejezet között is olyan a különbség, mint 1 és 2 között, vagy árnyaltabb kicsit?"
Nem. Nekem wizával Act2 sokkal kemményebb volt mint Act3. De úgy összességében egy szinten wannak mondhatni. De továbbra is inákbb 3x megyek végig Act3-on mint 1x Act2-őn.
Act3-ban két monszta van amik megizzasztanak. Az egyik az teleportálós kentaur-szerű Demon, alap képessége hogy rád teleportál, így aztán frankón van esélyed menekülni meg kite-olni a lepkefing varázslónőddel.
A másik meg a Soul Lesser vagy mi, béka-kutya mutáció. Nagyon gyors, hosszú nyelve van, és majd 1 képernyőnyi távolságból is insta dmg-el, és nem keveset.

(#27445) persil:
Ezt nem értem hogy ezt hol tapasztaláltok hogy így működik. :F
Ha én a 100k-s no buyout-os termékre kapsából ráteszek 700k-t, akkor a search menüben az fog megjelenni hogy 700k-nál tart a licit. Így ha valak azt felül akarja licitálni, 710-k-t kell ajánlania.
Nem is fogja neki engedni a program hogy 110-et ajánljon, mert meg fog jelenni egy üzenet hogy "magsabb értékű licit van érvényben, emeld az összeget".

Én egy másik programmal játszom? :F :F

free your mind

(#27453) Jazz


Jazz
veterán

Hű mennyi a hsz.:) Köszi a sok segítséget. Így már biztos rendben lesz. :R

Akkor ezt kipróbálom. Auto-licit....besz.ok....Van még ilyen egyéb meglepetése is a játéknak?

Viszont ha így működik hogy automatikus, akkor miért mindenki az utolsó 10 mp-ben licitál, és növekszik többszörésre az érték azalatt a 10 sec alatt???

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27454) Mr.Csizmás válasza Jazz (#27453) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mert többet raknak rá mint te, nem? :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27455) Rankerz


Rankerz
senior tag

Windowsra fejlesztett(ingyenes) authentikátort reklámoznak fórumon,valakinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata? Kamu ,vagy működik?

[ Szerkesztve ]

(#27456) Jazz válasza Mr.Csizmás (#27454) üzenetére


Jazz
veterán

És akkor még egy kérdés:

Ez a kezdeti max. licit, ez csak akkor működik ha egy szűz item-re bid-elsz? (tehát a gyerek az 5 millát érő gyűrűt kitette 100k kezdő árral eladásra, és te erre a 100k-ra bid-elsz 1 millát).

Vagy ez a későbbiekben is működik, amikor valaki már rátett erre a 100k-ra egy 110k-t?

Ha titkos a max licit, hogy hogy látod a search menüben hogy növekiszik az ár?

Ha józsi meg béla is rárak egy 1M-et, akkor nem szabadna látnom hogy 1M, hanem továbbra is csak 100k-t kéne látnom. De 5 óra múlva már 500k-t látok. Ez akkor hogy van?

free your mind

(#27457) Mr.Csizmás válasza Jazz (#27456) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sorban lefele:

van egy X kezdőérték, amin kirakja az eladó, licitlépcső 10

Jazz licitál rá 10-et = X+10 az értéke, és a számládon is X+10-et befoglal.

Józsi jön, beír X+50-et, azaz 40-el több, mint amit te licitálsz, de ebből csak azt látod, hogy nem a tied a legmagasabb.

Jazz bepöccen, beír X+100at, ebből X+50+10 licitlépcső (előző licit+lépcső) lesz a tét, a többi foglalóba lesz.

megnyered, akkor X+60-at fizetsz, 40 pénz visszajön a számládra.

szerk: nevezzük licit-plafonnak inkább. a max bid az aktuális mindig.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27458) mikromanus válasza Jazz (#27456) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy a saját licited látod vagy az aktuálisat ha az magasabb. Gondolom... Ha lenyomták a max beálíltottadat, akkor már nem licitál automatikusan. Ez ilyen :C
Ha meg a versenytársad alapból fölédigér, akkor az ép aktuális licit emelésnyit látod és megy vissza a többi visszaküldött item közé a pénzed. Buktad a küldetést. Az élet kegyetlen :D

+ kérés: HA valaki fel akar venni innen F listára diablóban, akkor kérem jelezze üzenetben is! Parázok az idegenektől. Még jól körberöhögnek és lenyúlják a jelszavamat. Nem ám. Az atombiztos... biztosan... :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27459) adamkaa777 válasza lordjancso (#27350) üzenetére


adamkaa777
senior tag

(Mellé)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#27460) miko_ válasza ricshard444 (#27438) üzenetére


miko_
tag

erre esetleg valaki?
[link]
Én is act II infernon járok a WD-vel nálad a probléma egyszerű kevés a DPS nálam 28k a DPS 41k HP a megoldás egyszerű vegyél olyan amuletet+ 2 gyűrűt ami intet meg attack speed-et ad. Meg fogsz lepődni mennyire megnyomja a DPS-t.Magic cuccokból kb 150 ezer goldból meg is úszod az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#27461) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Korábban gondolkodtam, hogy majd kiveszem RMAHból az eladott goldért járó pénzt, de olvasva itt a feltétleleket (-30%) meg a goldfarmereket dolgait, inkább fejlesztette az összegyűlt goldból a karakteremet.

Így nekiindultam Act3nak. Nem egyszerű, sajnos már a várfalon voltak elitek amik nagy szenvedés árán mentek csak le, és a béka-kutya akármik meg is fogtak végleg a pincében.
Cuccaimon nyilván van még mit javítani, de nagyon hosszadalmas lesz, mert a minőségi cuccoknak darabja 2-3 milliónál kezdődik sajnos. Jelenleg így néznek ki a statok: [link]

Azt hiszem húzok vissza Act2be farmolni :)

(#27462) Jazz válasza Mr.Csizmás (#27457) üzenetére


Jazz
veterán

Tétre, helyre, befutó...hol vagyunk. A lovin? :)

Ez világos, azért köszi.:)

De azt, hogy hogy hogy látom (micsoda halmozás :) ), az miért van? Hisz nem lenne szabad. De látom ahogy növekszik a licit. (a search menüben). És nem titkos.

(#27458) mikromanus: Ha fölém licitálnak, titkosan vagy nem titkosan, akkor kapásból visszakapom a pénzem, és értesítést kapok róla.

Ugyan így Józsi is értesítst kap, amikor szerencsételen tenne a 100k-ra 110k-t, ugyan úgy kifogja írni neki a rendszer, hogy már van magasabb licit, sőt, nem is fogja engedni a tétet megrakni.
Vagy is engedni fogja neki, csak Józsi azt fogja tapasztalni, hogy amint megrakta a 110k-t, valami állat kapásból ráemelt és 120k-lett. Józsi betesz 200k-t, de az idegen megint ráemel azonnal és 210k lesz???

Azért furcsa, mert én nem tudok tétet tenni ugyan így mint Józsi. Hiába tennék a 150k-ra 400k-t, ha valakinek van egy licit plafonja, nem engedi a rendszer megtenni ezt a tétet. Kiírja hogy error, van már magasabb tét, és emeljem a tétem, vagy dobjam be a lapjaimat, vagy all in....

Szerintem megyek Texas hold'em ezni, az egyszerűbb. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27463) RockHaRD


RockHaRD
addikt

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#27464) ricshard444 válasza miko_ (#27460) üzenetére


ricshard444
veterán

Ennyi dps-el lazán elvagyok nemis az a bajom,hanem,hogy bármi hozzámér meghalok.
A gyűrűm és az amulettem Intel-en van meg attack speed-n meg vitality-n.All Resi kéne,de wd-hez jó all resis cucc...drága

Vannak dolgok...

(#27465) kexksz válasza ricshard444 (#27464) üzenetére


kexksz
addikt

Infernon ha nem Monk vagy Barbi vagy akkor ez így is marad, a Vitality egy useless stat bármi ranged karakternek.

(#27466) Jazz válasza ricshard444 (#27464) üzenetére


Jazz
veterán

Mindenhez drága. WD-nek muszáj valami védelmet összerakni. Ha inferno ha nem. Legalább ne 1 hit legyen még a zombinak is. Úgy elég kiábrándító és nehéz is a játék, hogy egy akármi hozzád ér, vagy egy kósza villám eltalál és már fekszel is.

A közepes cucc az ilyen mindenből, hogy: 100+int, 50+vita, 30+all res, 100+life regenration. Meg jöhet még az ias, crit chance, crit dmg....te az már tényleg nem közép kategória ilyen mindenes statokkal.

Még azt meg lehet próbálni, és úgy kijátszani ezt a "drága rendszert" hogy veszel egy cuccot ami nem ad vitát az int meg a all res mellé, de cserébe 200+int és csak all res van rajta. Majd a következő cuccon meg csak 200+vita meg all res.

Persze nem lesznek ilyen bődületesek a számok mert az is eleve nagyon drága, de valamelyest pénzátrca kímélőbb lesz a "minden stat egy itemen" cuccoktól, és még is jó attrib-jaid lesznek.

(#27465) kexksz: Lol. Ez nagyon nem így van.... Honnan veszel ilyet? Van ranged karid infernon?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27467) Wolverine válasza Rankerz (#27455) üzenetére


Wolverine
félisten

Működik, de nem támogatott hivatalosan (ez gyakorlatilag az egyik mobilos app portja).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27468) Neró válasza Rankerz (#27455) üzenetére


Neró
őstag

Én ezt használom, működik, semmi probléma sincs vele. Ha kell linkelek tutorialt.

| www.diablohungary.hu

(#27469) Jazz válasza Jazz (#27462) üzenetére


Jazz
veterán

Egyszerűen fogalmazva: Ha titkosak a bid-ek, hogy hogy látod a curent bid-et? Úgy, hogy 1 napja nem is licitáltam. 100k-val indultam, most meg 1.7M-nél tart.

Akkor az auction ablakban miért látom a current bid-et?

És az a másik valaki, az vajon látja-e, azt az 1 millát amit én megajánlok? (tipp: nem látja mert az plafon-licit)

Akkor Current Bid = A csak a kötelező minimum-os licit lépcsőkkel feltornászott aktuális licit legmagasabb értéke? Mindenki más aki nem a minimumos licit lépcsőkkel licitál, az láthatatlan marad? Ergo: Ha a fenti 1.7M-re én rányomok egy 2.5M-et, senki nem fogja látni hogy az 2.5, amíg a licitlépcsőkkel el nem érik azt az összeget, vagy amíg valaki 3M-et rá nem nyom kapásból?

free your mind

(#27470) Bobrooney válasza GeneraL_XTX (#27432) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jó cucc!
Milyen progi írja ki a GPU hőfokot a bal felső sarokban? :)

(#27471) Cybertrone válasza Bobrooney (#27470) üzenetére


Cybertrone
veterán

AB kimonitorozás :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27472) Rankerz válasza Neró (#27468) üzenetére


Rankerz
senior tag

Jöhet :B

(#27473) Mr.Csizmás válasza Jazz (#27469) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fux, eddig rosszul fogalmaztam :D

szóval a bid-nél a plafont adhatod meg, és a gép ebből adagolja mindig az aktuális licitnek megfelelően a lépcsővel, amíg vagy el nem viszed, vagy felül nem licitálnak.

és igen, a 2.5M példa stimmel. amíg el nem érik, addig automatikusan abból csepegtet.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27474) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmmm... A karaktereim között a pénz megoszlik? Ezt nem gondoltam volna. Most kezdtem egy mondkot, mert a barbárt egyelőre meguntam, s meglepve tapasztaltam, hogy 44K aranyam van. Amúgy mivel a legérdemes lenni?

I am having fun staying poor.

(#27475) Jazz válasza Mr.Csizmás (#27473) üzenetére


Jazz
veterán

Ahh....de még mindig nem válaszoltál. :))

Nem az a kérdés hogy abból csepegtet, hanem hogy látja-e?
A "látja-e" kérdéskört fusd át újra pls. az előző két hsz.-emben, mert ez nagyon fontos hogy tudok-e ezzel operálni, vagy sem. :)

Thx! :R

free your mind

(#27476) Mr.Csizmás válasza Jazz (#27475) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D

ööö...inkább írd meg privátban, mert valszeg elbeszélünk egymás mellett, és ez itt lassan szervezett hsz.gyűjtés lesz... :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27477) Ant@ válasza Jazz (#27462) üzenetére


Ant@
senior tag

Életszerűen:

Induló ár: 10.000

Max licitnek beírsz 100.000-t

Jön valaki beír max licitnek 50.000-t

A tied magasabb ezért az történik, hogy az ő 50.000-re a rendszer automatikusan rádob 5%-ot (ez a minimum licit lépcső) és így 52.500-n fog állni a licit és ez kerül megjelenésre mindkét oldalon.

(#27478) Neró válasza Rankerz (#27472) üzenetére


Neró
őstag

[link] ;) - sok hasznos dolog fent van még. :)

| www.diablohungary.hu

(#27479) WhiteWalker válasza Jazz (#27475) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a Te max licitedet nem látni,(titkos), pont ez a lényege....csak akkor látszódik,ha vki rálicitál,mert ha megy felfelé a licit,akkor előfordulhat,hogy a te max licitedet meghaladja....
Ez arra jó,hogy ha nagyon kell a cuccc,kivársz az utolsó pillanatokba...licitálsz egyet és a max licitet meg még feljebb állítod be..mert ha ezt az uccsó pillanatokba teszed,más esetleg már nem tud reagálni.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#27480) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Inferno hc Belial

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#27481) DeckardCain válasza Jazz (#27328) üzenetére


DeckardCain
senior tag

2,5 millióért buyout-tal elvitték :DDD

Alakul, lehet emelnem kéne még az mf-t, hogy buffal meg legyen a 250 :DDD Most csak még 186 van... Így is gyorsan végig megyek az act-1en.

(#27482) K3NZO


K3NZO
senior tag

Wizzard esetén mivel tudom az arcane power mennyiségét növel? passive skill megemelte 125-re de az sajnos nagyon kevés.

"Per aspera ad astra"

(#27483) Cyberbeni válasza Jazz (#27466) üzenetére


Cyberbeni
addikt

vitality meg resist max arra jó, hogy reflect damaget jobban bírd, de ranged karira fölösleges dps-en kívül mást venni.

(#27484) Mr.Csizmás válasza K3NZO (#27482) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+intelligence cuccokkal

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27485) Cyberbeni válasza K3NZO (#27482) üzenetére


Cyberbeni
addikt

olyan skilleket rakj össze, amire elég az alap arcane power.
wizard only cuccok adhatnak még ap-t, de kb useless.

(#27486) McNamara


McNamara
Ármester

Micsoda játék volt a mai! Köszi a partyt srácok! Csak sikerült a végén a Dög :)

Act2 meg nem is említem...... :C

McNamara

(#27487) radi8tor válasza McNamara (#27486) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is örültem :)

Ripper03: Inferno Act 1-et csináltuk meg.
Act 2-től meg égnek állt a hajunk. :Y

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27488) Bencus88 válasza McNamara (#27486) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Milyen szinten mentek?Lehet csatlakoznék ha lehet.

(#27489) McNamara válasza Bencus88 (#27488) üzenetére


McNamara
Ármester

Inferno természetesen :) Gyere bátran! Írj privit és felveszlek.

(#27490) K3NZO válasza Cyberbeni (#27485) üzenetére


K3NZO
senior tag

::( köszönöm a választ

"Per aspera ad astra"

(#27491) whitezo88 válasza McNamara (#27489) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hali! én még Hellen vagyok de majd én is csapódnék! mi a btaged? :)

(#27492) Djuree


Djuree
félisten

azért ez a kungen nem szar, most nyirja ki belialt infernon de se élete se rage alig megy le, tud valamit azért. belialnak meg van vagy 100milla élete :DDD

énis átértem infernora, 30k élet 15k dps, elég ez ide? nem nagyon tudok többet, nincs pénzem. holnap ha van kedve vkinek act1-et tolhatjuk :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27493) whitezo88 válasza Djuree (#27492) üzenetére


whitezo88
nagyúr

IAS, LoH, abból a pártízmillóból csak csurran cseppen valami :D

mod: előző privi akart lenni amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#27494) Djuree válasza whitezo88 (#27493) üzenetére


Djuree
félisten

jah :DDD

basszus így inf elejére jó hogy rájöttem egy vidiből hogy a skilleknél mikor kiválasztjuk nem csak az alapból feldobott oldalról lehet, hanem a nyilakkal lehet görgetni :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27495) Bencus88 válasza McNamara (#27489) üzenetére


Bencus88
nagyúr

repült

(#27496) radi8tor válasza Djuree (#27494) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL. Még idejében. :C

Kungennek 980-as a fizikai resistje, a többi 500 alatt volt. Komoly. :Y

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27497) McNamara válasza Djuree (#27494) üzenetére


McNamara
Ármester

Majd írok és nyomhatjuk!

(#27498) Djuree válasza McNamara (#27497) üzenetére


Djuree
félisten

ok :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27499) maross


maross
veterán

barbar szakikat kerdeznem, act2-ben vagyok, egy vagy ketkezes life on hit-tel erdemes menni? Ha egy, akkor shieldbol milyet?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27500) radi8tor válasza maross (#27499) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha egy, akkor shieldbol milyet?

Jó nagyot! :D Ma találtam egy 1100 armoros shieldet, de még ez is kevés.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.