Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27801) #57919488


#57919488
törölt tag

DH mellé kellene egy kis melee karakter. Barbár vagy Monk a jobb választás? Barbár darálógépnek néz ki de Monk spell-ek meg mintha jobbak lennének túlélésre. Próbáltam vissza olvasni csak nem találtam Barbár vs Monk témát :D

(#27802) Djuree


Djuree
félisten

monknak érdemes egy olyan fegyót megvenni ami sebezni alig sebez, viszont van 1000 life on hit? majd sebez a dps mögöttem én meg életben maradok, vagy rossz felfogás?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27803) kovsol válasza Djuree (#27802) üzenetére


kovsol
titán

az a kérdés az alap skill amivel ütsz az hány % -t adja be, mert általában területre ható cuccokkal üt a monk így kellene róla valami olyan leírás mint amit wizardhoz sokszor linkeltek már

May the Force be with you!

(#27804) Djuree válasza kovsol (#27803) üzenetére


Djuree
félisten

területre csak a 2kezesek hatnak sztem. vennék 1 kezes fegyót meg egy pajzsot mellé. csak kéne pénz, lehet előbb elkezdek kicsit farmolok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27805) mpierre válasza Gorneck (#27773) üzenetére


mpierre
veterán

Azért a spirit walk segítségével néha te is beelőzöl. De a plusz, a movement, meg az attack speeden jót tesz az ilyen fizikális karcsiknak. :D

Sajna a wiz csak rövid ideig tette tiszteletét, de érdekes volt a lézerstukker, amit hozott magával. :Y

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27806) kovsol válasza Djuree (#27804) üzenetére


kovsol
titán

nem fegyver hanem a használt skill sebez területre

May the Force be with you!

(#27807) Djuree válasza kovsol (#27806) üzenetére


Djuree
félisten

de az itt mit számít, a life on hitnél? ha területre hat, mondjuk sebzek 2 ellent egyszerre, akkor 2x kapom meg a life on hit értékét? ez így jól hangzana.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27808) sith7 válasza mikromanus (#27787) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor én nem is igyekezem ki ACT1 - ből a monkommal :(

(#27809) akela91 válasza Djuree (#27807) üzenetére


akela91
addikt

Én úgy vettem észre, hogy ahány mobot eltalálsz, annyi life on hitet kapsz. Tehát ha barb-al prögök egyet és 3-at találok el egyszerre, az akkor 3 * x life on hit

(#27810) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Blizzard komolyan gondolta ezt az inferno act 2 őt? :D act 1 sima , act 2 mintha más szint lenne :N Úgy néz ki pihenés lesz 1.03 as patchig..

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#27811) kovsol válasza Djuree (#27807) üzenetére


kovsol
titán

nagyon kétlem, Life-on-Hit for Wizards
itt jól látszik ami területre hat az nem kapja meg az egész life on hit mennyiséget, csak egy bizonyos % -t

May the Force be with you!

(#27812) Djuree válasza kovsol (#27811) üzenetére


Djuree
félisten

ja így értetted. hát nemtom, le kéne tesztelnem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27813) radi8tor válasza kovsol (#27811) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem is csak elsődleges fegyverből eredő sérülések után ad életet.
Szép is lenne, lenyomok a Barbárral egy 2000% damage-s földrengést és csutkára feltölt mindent. :DD

⭐ Stella

(#27814) thesound


thesound
őstag

Hogyan duplázzunk nyersanyagot
Nem próbáltam, de ha ez működik, akkor akkor LOL

update: elvileg lesz rollback emiatt ázsiai szerveren

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#27815) D1Rect válasza #57919488 (#27801) üzenetére


D1Rect
félisten

Sacc/kb egykutya, talán a barbár "túlélősebb".
Ha jól tudsz játszani a CD timerekkel sztem a monk szórakoztatóbb.

(#27816) Amur


Amur
addikt

Azt észrevettétek hogy a segitőre rakott Magic Find-os cucc a te MF %-od is nőveli?
Nem sokkal,véletlenül vettem észre levettem az egyik pajzsot amin +8%MF volt és pont nyitva volt a karakterlapom részletek füle,ahogy levettem 2%-ot visszesett rajta az érték,vissszatettem a segítőre visszament a +2%.
Lehet én voltam figyelmetlen de erről még nem olvastam!
Ezek szerint a segítőre rakott MF,GF cuccok negyedrészben rád is hatnak.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#27817) warcat válasza Amur (#27816) üzenetére


warcat
veterán

Persze hogy ad bonuszt, mi másra lennének jók a 20+ GF + 20 mf pajzsok? :)

EA: It's in the crate!

(#27818) Zan


Zan
aktív tag

Azt nem értem,hogy a botozós kínaiak hogy nem buknak le..! Ez a bot-cucc nem nyúl bele a játék file-jaiba?

Minél jobb, annál jobb!

(#27819) Gorneck válasza mpierre (#27805) üzenetére


Gorneck
titán

Minap már azzal szórakoztam, hogy sw sw hátán keltettem a zavart...azt se tudták a mobok mi fax van... :D Közben azé tolni kell 1-1 macit, hogy haladjon az ember... :)

Jó a wiz, de én már a kettőben se nagyon tudtam vele játszani... :(

Gorneck#1239

(#27820) Healbacsi válasza Zan (#27818) üzenetére


Healbacsi
őstag

Egy program ellenorzi, hogy csalsz, botozol-e.. Ha tudod hogyan mukodik az ellenorzo program, akkor tudod mit kell elkerulni, hogy ne deruljon ki a turpissag, ennyire egyszeru.

Ha pl lebukna, vesz egy masik accountot, annyi penzbol amit keres ez filleres veszteseg.

(#27821) Djuree


Djuree
félisten

nagyon kellene egy vendég kód havernak. pls vki püben ha van. :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27822) emmm válasza mikromanus (#27798) üzenetére


emmm
senior tag

Wizarddal hellen nem volt ellenfél. Letettem a hydrát, és csak rohangáltam. Egyszer tudott megütni, azt is védtem diamond skinnel. :D

(#27823) Bencus88 válasza Djuree (#27821) üzenetére


Bencus88
nagyúr

(#27824) Zan válasza Healbacsi (#27820) üzenetére


Zan
aktív tag

Ezt értem,már csak azt nem,hogy egy script-et hogyan tud ellenőrizni a Blizz-team,ha elviekben az csak az egeredet irányítja,nem pedig a játék file-jait..!

Minél jobb, annál jobb!

(#27825) Wolverine válasza Zan (#27824) üzenetére


Wolverine
félisten

A D3-kliensben van egy Warden nevű program. Ez gyakorlatilag egy spyware, amivel a Blizzard figyeli, nehogy botot futtass.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27826) KonzolKartel válasza Zan (#27824) üzenetére

Keress rá youtube-on.
Diablo 3 immortal bot.
Nagyon durva, miket csinál ez a bot.
Nálunk TS-en pár haverom megvette, és botozik is ezerrel.

Nem azért irtam, hogy bárki is botozzon!
Én sem teszem, elvi kérdésekből.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#27827) kexksz


kexksz
addikt

Vicc és szánalom, hogy mi történik ebben a témában...

(#27828) Wolverine válasza kexksz (#27827) üzenetére


Wolverine
félisten

Nagyjából ugyanaz, ami a WoW-nál történt, amikor megérte nagy tételben botozni, botot eladni, alapanyagot/goldot eladni. A Blizzard meg szép sorban kigyomlálja majd az exploitokat és az exploitolókat is... legalábbis nagy részüket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27829) sith7 válasza KonzolKartel (#27826) üzenetére


sith7
nagyúr

És nem félnek, hogy lebuknak ?
Megér ez nekik ennyit ?

(#27830) D1Rect válasza Wolverine (#27825) üzenetére


D1Rect
félisten

Gyakorlatilag meg botoznak ezerrel.
Ma reggel azzal "boldogítottak" játékon belül, hogy hány mG-ot hordott neki össze az éjjel a script...

(#27828) Wolverine: Remélem megkapja mindenki a banhammert akinek jár.

[ Szerkesztve ]

(#27831) Djuree válasza Bencus88 (#27823) üzenetére


Djuree
félisten

kösz, de már fel lettek használva :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27832) Ehnaton88


Ehnaton88
csendes tag

Sziasztok!

Akinek van a dobozban fel nem használt Diabló 3 free trial kulcs és nincsen rá szüksége, az elküldené nekem :) előre is köszönöm!

(#27833) DjDanee87 válasza D1Rect (#27830) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én olyat is olvastam hivatalos fórumban, hogy elvileg a gép órájának visszaállítása segítségével jutnak egyesek hatalmas összegekhez, mert vásárlás után megkapják az itemet és a goldjukat is vissza...nemtudom hogyan csinálják pontosan, de azért az is durva bug a rendszerben.

(#27834) Bencus88 válasza Djuree (#27831) üzenetére


Bencus88
nagyúr

folyamatosan frissül meg írják be a kódokat.Csípj el egyet ;)

(#27835) Djuree válasza DjDanee87 (#27833) üzenetére


Djuree
félisten

ezek büntetve lesznek a hivatalos fórum szerint :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27836) Jazz válasza D1Rect (#27830) üzenetére


Jazz
veterán

A General chat-en ezerrel hirdetnek (flam-elnek a hirdető botok) gold-ot $-ért. Azokat nem bannolják? Vagy nem tilos?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27837) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ahogy a wowba ittse fog bannolni a blizz botokat (fizetősöket persze ) főleg diablo ahol rmha -t a botok által farmolt uralják majd nagy részben

El. Psy. Congroo.

(#27838) Huma válasza Jazz (#27836) üzenetére


Huma
addikt

Ezt én sem értem. Szanaszét spammelik a chat-et a botok és a blizz nem tesz ellenük semmit. Pedig nem hinném, hogy olyan nehéz lenne letiltani ezeket az üzeneteket és a gazdáikat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27839) Wolverine válasza D1Rect (#27830) üzenetére


Wolverine
félisten

A Warden is kijátszható, ezért frissíti mindig a Blizzard.

#27836: jobbklikk a nevére, és Report -> Spam :) Ezzel jelented a Blizznek, ők megvizsgálják, és a megfelelő időben lépnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27840) X Factor válasza D1Rect (#27593) üzenetére


X Factor
addikt

Ja, de crossbow, mellé sok pénz a rengeteg +atck speed item, ráadásul most várjuk h. hogyan módosítják, én is bow-al megyek, mert az még vállalható.
(Bár jól jönne a 2h crossbow magas minimum dmg-e, és így csökkene a sebzések közti szórás.)

Make things work

(#27841) WayneGace válasza Wolverine (#27839) üzenetére


WayneGace
őstag

Mit kell azon vizsgálni, hogy tele spamelik a chatet? Nulla játékórájuk van.

A botoknak meg 24 óra egy nap.

Ehhez nem kellenek bonyolult programok, csak akarni kellene.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#27842) #57919488 válasza Zan (#27818) üzenetére


#57919488
törölt tag

Egyszer nekik is meg kellett venni a játékot, hogy tudjanak bot-ot futtatni. Addig a Blizz is örül nekik ameddig a bevételük növekszik. Majd ha rendes játékosokat vesztenek ez miatt akkor kezdődik a sok ban. És mit csinálnak? Újra megveszik mert 2-3x ban közben 100-200x%-os nyereségük lesz a bot ügynököknek még így is.

(#27843) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Jöhetne az új patch már.. ;] Eléggé AS függő a buildem, és ha komoly lesz a nerf mást kell kitalálni.
Addig meg nem akarok aranyat elcseszni, folyamatosan csökkenő árak mellett...
Pedig égeti a zsebem az sok arany :DDD

(#27844) sith7 válasza DeckardCain (#27843) üzenetére


sith7
nagyúr

Szívesen segítek égető kínjaid enyhítésében .... pár milliót átveszek tőled, és szenvedjünk együtt ... :P

(#27845) Jazz válasza Huma (#27838) üzenetére


Jazz
veterán

D3 még csak nem is kétezer forint mint D2 volt, itt azért tétel ha egy spam hirdetésért azonnali acc bann, vagy legalább D3 bann járna az accáról. Ehhez legalább 1 embert felkéne venni, aki napi 10 percben ránéz a szerverekre....nem hiszem hogy ez a költésg kiverné a biztit Blizznél.
Ez a szomorú, ha akarattal nem tesznek a botok ellen semmit. :(

(#27839) Wolverine: Szerinted még nem klikkelt senki 1 hónap alatt, és továbbra is ugyanazok a botok hirdetnek? Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27846) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hétvégén nightmare act 3-4 -ra (hardcore ) keresek csapatot (egyedül a dc szinte 100% hogy halál csapatba azért nem) cél lv 60 és inferno unlockolása tank barb vagyok. Ha érdekel addig vegyél fel battletagre adamkaa#2424

El. Psy. Congroo.

(#27847) Televan74 válasza Jazz (#27836) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meglátok egyet , azonnal megy a report. Legyen tiszta a játék.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27848) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#27849) thesound válasza Jazz (#27845) üzenetére


thesound
őstag

Csak költői kérdés, a blizznek mi az érdeke? Hogy pörögjön az (r)mah?
/flame off

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#27850) Scholes9 válasza Rankerz (#27848) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.