Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27901) Jazz válasza Kobe (#27894) üzenetére


Jazz
veterán

Nincs rajta vita, kevésa primary attributum. Nagyon max. 50-100k. talán.

free your mind

(#27902) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#27890) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kérdés, hogy aztán a valódi értéke mennyi, mert kb. az a helyzet, mint 46-ban, egy doboz gyufa egymillió pengő :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27903) Jazz válasza radi8tor (#27898) üzenetére


Jazz
veterán

Milyen hiperinflációról beszéltek?

Sokkal drágább volt minden, a sokkal sz.abb cuccok is 1millák voltak.
Most már legalább lehet kapni normális cuccot 1M-ért. Pont hogy olcsóbb lett, ha teljesítményre vetítve nézed.

Egyre többen vannak infernón. Ott meg potyognak a drága rare cuccok. Vagy magic-ek. Nem csak a rare a jó. Sőt. Esett kék gyűrű amint csak 1 attributum volt, és 1 misit ér. Ennyi.

Az megint már kérdés hogy sokan felrakják a sz.jukat drágán. De azt is nézzétek hogy a kutya se veszi meg. Ami kint van már 1 napja és senki nem vitte el, az annyit is ér.

Meg hiány is van, mert ott a power lvl, gyorsabban lépnek szintet az emberek mint ahogy termelnék a jó cuccot. Egyre kevesebben játszanak "normálisan" quest-ről quest-re. Fél nap és kész az x-edig lvl 60 kari, amire szintén jó, lvl60-as rare cuccokat akar. Persze hogy hiány lesz. De így is simán lehet venni.

Aki meg lvl60 már egy jó ideje, infernon tolja, és gondot okoz egy-két 1 millás cucc beszerzése, az már régen rossz.

free your mind

(#27904) whitezo88 válasza Jazz (#27899) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elárasztották a spekulánsok és oligarchák az AH-t :(
RMAH-nál mi lesz...

amúgy vannak amik tényleg olcsók. 50 körüli jó fegyverek 5000 arany körül kaphatók...

[ Szerkesztve ]

(#27905) D1Rect válasza Neró (#27875) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon helyes, vágják is ki az összeset! :))

(#27898) radi8tor1: 1M? Sokmillió az az 1.

(#27904) whitezo88: Én is lőttem ma egy gatyát 250K-ért ami több mint 2m-t ér.
Csak nem fogom otthagyni...

[ Szerkesztve ]

(#27906) Jazz válasza mikromanus (#27900) üzenetére


Jazz
veterán

Nincs benne all res, se crit chance. (ezért nem is 30 milla)
De ritka magas a rep life.
Nagy a kísérő vita.
Közepes a str.
MF is van benne. (sokan arra buknak még mindig, ezért drágák is az mf cuccok)

Kérdés hogy egy bari hajlandó e lemondani az all res-ről egy chest-ben, rep life-ért és mf-ért cserébe. (rep life neki nem sokat ér, 2000-es hit/life is kevés neki)

Ezért (nekem) nem érne túl sokat. De lehet sokan ugranának a 400replife, magas vita, MF láttán. All rest meg bepótolják máshol. Úgy hogy próbáld meg magas áron. (1m fölött). 1.5 napot bőven megér a teszt. (mint hogy utána szívd a fogad)

(#27907) radi8tor1: Nem kell azonnal megvenni amit látsz és jó. Kivárásra is lehet játszani (1-2 napról beszélek), keresni az olcsót de még elfogadhatót. A jobb vételekre ráugrani. Ha megelőztek akkor majd a következőre.
1-2 napja vagy infernón, az még nagyon nem sok. Nem tudom milyen karival mész, de act 1 easy, 50k/item -es gear-ben is vígan játszható.
Nincs pénzed drága mf szettre? (jó értékek mellett). Vegyél egy csak mf szettet, a legszarabb statokkal, csak az mf legyen max közeli. Elit last hit előtt válts át arra. Ez is egy megoldás.
Vagy nézz egy gold farmos videót (bár sose csináltam). Ne a max közeli gold set-et vegyed mert az drága. Vegyél gagyit. Azzal összeszedsz pár óra alatt fél misit, aztán vehetsz jobbat. Pl. (nem tudom vannak e még jó gold farmer helyek)
Hát, kb. ennyi így hirtelen ami eszembe jutott.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27907) radi8tor válasza Jazz (#27903) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1-2 napja vagyok Infernón de már komoly gondot okozott előtte is a cuccok vásárlása. Rendszerint lemerítettem a gold raktáromat, mert annyira elszálltak az árak.
Ha nem így tettem volna még mindig hellen szenvednék az ellenfelekkel olyan cuccokban, amik esnek a játékban.

D1Rect: nem akartam nagyobbat mondani mert látod valaki szerint nincs is infláció.
Aranyat meg már 2000-ért nyomják rád.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27908) warcat válasza Jazz (#27903) üzenetére


warcat
veterán

Azt is tegyük hozzá,hogy normál esetben nem nulláról kell megvenni egy cuccot.
Nem friss 60-as kariként már van valamilyened, pl egy enyémnél jobb x-bow lehet hogy 30 millió,de az enyém is ér 15-öt ha eladom,máris 'csak' 15 millió a fegyver.
Ha olyan cuccban vagy,ami 'semmit se' ér,akkor meg szimplán át akarsz ugrani rengeteg óra act 1-2 farmolást a vásárlással,ami persze hogy pénzbe kerül,mint mindenhol.

Infláció csak a nálad lévő pénzt bántja mert ugye kevesebbet ér,de ha úgy nézed,hogy a 100 milliós kardhoz ugyanúgy 10 óra itemfarm kell(amennyi idő alatt tegyük fel kiesik 20 jó rare ami elcserélhető 100 millióra),mint korábban a 10 millióshoz,akkor nincs nagy baj.

EA: It's in the crate!

(#27909) McNamara válasza radi8tor (#27907) üzenetére


McNamara
Ármester

Én meg pont azt vettem észre, hogy visszavettek az árakkal. 200-300K-ért nagyon jó cuccokat találtam infernóra.

(#27910) Jazz válasza radi8tor (#27907) üzenetére


Jazz
veterán

frisstíettem előző hsz.-em. válasz benne. :)

free your mind

(#27911) radi8tor válasza warcat (#27908) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezzel van nekem a leginkább bajom. Abból kell pénzt szerezni a jobb cuccokra, hogy eladod amit 10 óra alatt ki farmoltál.
Semmi garancia nincs arra, hogy el tudod adni jó áron vagy, hogy jó cuccok esnek. :(

Az olyanoknak, mint én, akik nehezen döntik el valamiről, hogy mennyit ér, stb, azoknak nem mentség az AH-n eladás.

Most is van fent 10 cuccom, a kutyának nem kell. Még csak nem is licitáltak rá.

⭐ Stella

(#27912) WayneGace válasza warcat (#27889) üzenetére


WayneGace
őstag

Remélem igazad van. Én bekajáltam az egészet. Lehet csak véletlen, de ma tök ingyen adott nekem egy srác egy BS receptet, ami ah-ban 3m+.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#27913) D1Rect válasza radi8tor (#27907) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaziból sztem lassan mindenki tudja mi a "jó".
3 héttel ezelőtt az emberek csak pislogtak az IAS+crit kesztyűkre és adták "fillérekért".
Csak a magas statot kellett megfizetni, most azért egyre többen képben vannak.

(#27914) thesound válasza radi8tor (#27911) üzenetére


thesound
őstag

Hehe én se leszek közgazdász. Felrakom és vagy valaki örül mert láma voltam és olcsón tettem fel vagy a kutyának nem kell amit feltettem (sztem nem szar cuccok, de ha olcsón nem viszik... :DDD )
Hiába nézegettem előtte a hasonló szintű cuccok árát és alá lőttem...

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#27915) Jazz válasza warcat (#27908) üzenetére


Jazz
veterán

Így van. De ez szerintem nem nekem akartad írni hanem radiator-nak, csak az én gondolat menetemet futtattad tovább.:)

Én mikor infernot kezdtem holt gagyi cuccban voltam. Fegyóm is 350k-ért vettem, még mindig 1 millát ér, és az 5 millás is inkább rosszabb mert lehet hogy +60dps, de nincs benne 160 vita....nem is kell drágább fegyó.
És nem is vennék 20 milláért. Nem ér ennyit az a plusz 100 dps (ezt már radi8tor1-nek írom). De nekem nincs is enniy. Máshogy játszuk a játékot ez is látszik. Warcat kockáztat, sokat, de bukhat hatalmasat is. Neki bejött. Én meg elvagyok azzal amivel. Tök mindegy hogy 45k dps vagy 50k (szerintem).
Pont a fegyó a legdrágább. 5%-al lassabban ölsz, de a különbözetből egy tök jó gear-t összeraksz. Inkább az utóbbi.
Meg nézd át a gear-ed. Vagy mutasd meg aztán megnézzük hol hibádzik, min lehetne változtatni olcsón ami sokat számítana....

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27916) Jazz válasza thesound (#27914) üzenetére


Jazz
veterán

Én így szoktam levezetni egy terméket. #27906. De ehhez persze valamennyire ismerni kell a játékot, a karaktereket...és még messze vagyok tőle. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27917) radi8tor válasza Jazz (#27915) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerk: Barbár.
Resistjeim max 300-on vannak. HP 34k, armor 8k, damage 8k.
Torso armorban két vitality kő, nadrágban két vitality kő, sisakban + life% kő, pajzsban is ilyen színű most hirtelen nem tudom mit ad az.
Fegyverben zöld kő crit% miatt. 700-as egykezes fegyverem van.

Úgy tippelem, hogy mindent le kéne cserélnem inferno act2-höz. Ez minimum 50 millió de lehet több.
Jelenleg 2 ütés vagyok act2-n.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27918) Jazz válasza radi8tor (#27917) üzenetére


Jazz
veterán

Azt még nem írtad hogy milyen karid van, meg ez így kevés. Az lenne az igazi ha látnám a statod, a cuccaidat...majd ingame-ben egyszer megnézem.

free your mind

(#27919) D1Rect válasza radi8tor (#27917) üzenetére


D1Rect
félisten

Én most geareltem a monkomat(szórakoztatóbb ezzel játék mint a varázslóval)
A legdrágább item a kesztűm volt 700K-ért.
Eddig 1 olyan elit csapat jött amit nem tudtam ledarálni, de az is a mob "fajtája" miatt volt gáz.

(#27920) X Factor válasza radi8tor (#27917) üzenetére


X Factor
addikt

resist legalább dupla kéne, meg dmg is, többi elég, max még több hp.

Ennyi resistem meg hp-m van DH-val van pont, csak kevesebb az armorom, illetve 73k dmg, így már ellehet solozgatni, csak eliteknél hullok néha, de az se idegörlő.

Make things work

(#27921) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kérdés:

Ez ér valamit?

Bedobtam AH-ra egy 100k-s licitről indulva, de semmi ajánlat nem érkezett rá. Ennyire értéktelen lenne? Ennél sz*rabb amu-kat meg 2-3 milláért koccra elvisznek...

[ Szerkesztve ]

(#27922) JSaN


JSaN
addikt

Na inferno act1 butcher lenyomva 2 perc alatt, WD-vel. Zombi macikat hivtam, bar alapban nem hasznalom. En sajat skill osszeallitassal megyek ami csapatban hasznos tud lenni. skill

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27923) kexksz válasza JSaN (#27922) üzenetére


kexksz
addikt

Furcsa build.

(#27924) radi8tor válasza Nordic (#27921) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Adnád inkább nekem 150-ért :)

⭐ Stella

(#27925) kovsol válasza Nordic (#27921) üzenetére


kovsol
titán

látom már nyomtak rá licitet gondoltam tolok rá egy 300k -t de már most 400k nál jár és most pont nincs goldom több

level 23 -as Neck em helyett elég jól jött volna így inferno act3 ban már xD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27926) Scooby Dou válasza JSaN (#27922) üzenetére


Scooby Dou
tag

szerintem act 2 re keves lesz ez a build.

hmm..

(#27927) Nordic válasza kovsol (#27925) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Loál...beírtam a hsz-t., mivel akkor még no bids-t írt nekem. Úgy néz ki csak egy kis ösztönző kellett:D

radi8tor1: Tudod, hogy megkereslek, ha van valami barbinak való, de nem gondoltam, hogy ennyire kell a dex ;] .

[ Szerkesztve ]

(#27928) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Hát nem igazán tudom hogy lesz nekem a további előrehaladás :(

Farmolni utálok és nem is fogok, valódi pénzért meg még annyira se vagyok hajlandó virtuális pénzt/cuccokat venni mint farmolni :O

Viszont így esélyem nem lesz jobb cuccokat beszerezni mert az árak lvl60 felett brutálisak, a dropp meg egy rakás xar!

Szóval tényleg nem tudom :O :O

(#27929) radi8tor válasza Nordic (#27927) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma nagyon varázslós kedvemben vagyok :D

Macskámnak jó lesz akkor. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27930) Nordic válasza radi8tor (#27929) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Annak se kell dex:P.

(#27931) JSaN válasza Scooby Dou (#27926) üzenetére


JSaN
addikt

Inferno Maghdaig siman elmentem, igaz volt velem 2 barbar tank akik mogul szortam az aldast.
soloban act 1 siman megy, bar neha megerzem az aoe skill hianyat. Lehet valamelyik (valoszinu horrify) skillt bealdozom egy aoe-ra. Aoe skillbol ki mit javasolna?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27932) spyduck


spyduck
nagyúr

Srácok!

Utálom a számítógépes játékok 99%-át de a Diablo 3-at nagyon eltalálták. :)

(#27933) sith7


sith7
nagyúr

Lassan végzek inferno ACT1 - gyel, egyedül tolom, ez a jelenlegi cuccom
Szerintetek ACT2 -re be merjek vele kopogtatni, vagy még ne siessek annyira :B

(#27934) radi8tor válasza sith7 (#27933) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak nem AH miatt van ilyen kevés aranyad? Jó látni, hogy nem mindenki rohangál 30 millával. :K

⭐ Stella

(#27935) sith7 válasza radi8tor (#27934) üzenetére


sith7
nagyúr

Nevetni fogsz, ez nálam most egy csúcs összeg :B

(#27936) RockHaRD válasza sith7 (#27935) üzenetére


RockHaRD
addikt

sajnos ezzel a felszereléssel act 1 után ne számíts további menetelésre :(

act2-re ennek kb a háromszorosa kéne pl dps-ből :F

(#27937) kovsol válasza RockHaRD (#27936) üzenetére


kovsol
titán

monknak ? ne vicceljél már, nekem 12k dps em van és act2 -t is letoltam már, persze egy wizzard társaságában, inkább a resist lesz kevés

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27938) Scooby Dou válasza JSaN (#27931) üzenetére


Scooby Dou
tag

penteken kuldok privit az egyik legjobb wd buildrol ,amit most en is hasznalok.(csak penteken leszek otthon azert akkor)

hmm..

(#27939) JSaN válasza sith7 (#27933) üzenetére


JSaN
addikt

coop-ban estleg mehetsz, soloban necces lesz. A szunyogok ugy is kifektetnek a jelenlegi allapotodban.

Scooby Dou kivancsian varom :R

szerk itt az en statom is akkor mar, penzt ne is emlitsetek jo ha javitani es potit venni tudok. :U

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27940) DjDanee87 válasza RockHaRD (#27936) üzenetére


DjDanee87
addikt

monk/barbár nem tud túl nagy DPSt összehozni. Vagyis ha összehoz az vagy milliárdokba kerül vagy 1 ütés lesz a dögöknek :P

Én most 13k DPSű barbárral szerencsétlenkedek Act3ban. 1-2 elit packot meg tudok ölni de a többséget ott kell hagynom sajnos mert 2 sec alatt összecsuknak.

(#27941) Cyberbeni válasza DjDanee87 (#27940) üzenetére


Cyberbeni
addikt

siegebreaker küldit kel felvenni, és akkor tyrael is osztja a dps-t.
tankolni persze sajnos nem szokott.

(#27942) Rankerz


Rankerz
senior tag

Tank barbárral Rakanoth ot kinyírni infernón nagyobb ügyességi játék volt mint a super mario nekem :DD

(#27943) warcat válasza radi8tor (#27917) üzenetére


warcat
veterán

Ne str/vit/allres cuccokat keress,ezek luxustermékek,minden barbárnak ez kéne de nem jut,csak milliókért.Jó volt a tanács korábban ha szükös a pénz akkor meg lehet azt játszani,hogy egyik slotban sok allres valami hasznos dologgal,másikba meg egy nagy adag vitalitys,és a kettő átlagából kijön egy olyan, mintha 100 vit 25 allrest viselnél(példa).
Kellene egy rakat life on hit is, critdmg kő luxus,tökig gearelt kariknak meg ranged dpsnek való.

Én is adok el pl 60+ allres kesztyüt 100k körül ha nincs vagy kevés a vita rajta,általában crit %/armor/ mf jut mellé, biztos van ilyen a többi slotra is.
Jó a hp,de sokkal hasznosabb,ha kontrollálható sebzést kapsz,ami közben gyógyulsz is visszafelé.
Itt egy jó kis videó felgearelt monkról,már megy neki dualwielddel is act 3 siegebreaker run,biztos fun,valószínű ez lesz a következő projekt ha több időm lesz meg elunom az AH-t.

videó

EA: It's in the crate!

(#27944) D1Rect válasza warcat (#27943) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez pont jókor jött, kicsit untam már a kergetőzést a fast+molten lövöldözős mobokkal.

(#27945) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Én biztosan napi 24órában ezt a játékot tolni, hogy összekaparjak 3-5millákat egy-egy cuccra. Van életem. :DDD

(#27946) radi8tor válasza Cingáriusz (#27945) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kicsit hiányos a mondatod. :)
Aludj jól! ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27947) LucifeI2 válasza Cyberbeni (#27941) üzenetére


LucifeI2
őstag

Már nerfelték.

(#27948) Cyberbeni válasza LucifeI2 (#27947) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elvileg csak azt, hogy átmehetnek rajta mostmár az ellenfelek, de dmg-et nem.

akinek kell +5 shield vagy +4 shoulder/chest armor-t craftolni, az szóljon.

(#27949) radi8tor válasza Cyberbeni (#27948) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi kell hozzá?

⭐ Stella

(#27950) Cyberbeni válasza radi8tor (#27949) üzenetére


Cyberbeni
addikt

minden ami crafthoz kell(pl pajzs), meg +5k/+4 vagy +10k/+5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.