Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21651) CoyoteStarrk válasza Huma (#21638) üzenetére


CoyoteStarrk
csendes tag

Van kaszt specikfikus kinézet, sőt még nemek közötti kinézet változás is.
Kreálsz még néhány karaktert, vagy ha van akkor úgy is meg tudod nézni. Beteszed az itemeket a stashbe, és aukciós házban, vagy a játékba belépegetve a karakterek között váltva látod, hogy ugyanaz az item másképp néz ki mindenkinek. A kivétel a fegyverek és az ékszerek.

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#21652) AxBattler válasza persil (#21617) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem. Magyarul semmire sem oszthatok pontot, csak kombinálhatok...

Köszi a választ! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21653) RockHaRD válasza Huma (#21586) üzenetére


RockHaRD
addikt

sikerült, és tudom is folytatni onnan, viszont az ACT2, az csak a 4. fejezetig van meg, szal nem adta meg azokat a részeket, amiket nem csináltam meg :F

(#21654) WayneGace válasza proci985 (#21649) üzenetére


WayneGace
őstag

SPOILER:

Ha beszélgettetek Tyrael-el, akkor ő beszél arról, hogy régen volt egy ultimate evil, ahogy ultimate good is. Ha jól emlékszem ebből a végső gonoszból jött létre a 7 gonosz (3 prime, 4 lesser evil). Mos meg ugye mind a 7-nek a lelke megint egyben van. Szóval akár ő még ős is visszatérhet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21655) Vistaboy válasza AxBattler (#21600) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elnézést, az én hibám volt, rosszul írtam. A tulajdonságpontokat osztja el automatikusan, a képességeket szintenként kapod. Javítottam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21656) Wolverine válasza Mr.Csizmás (#21648) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor belépsz egy karakterrel egy játékba, akkor igen - így teljesen pontos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21657) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Az miért van, hogy pár embernek nem tudom megnézni a karakterét/cuccait? Havernak akarok segíteni, de mivel nem látom a karakterét, nem tudom mit kellene változtatni.

(#21658) kovsol


kovsol
titán

inferno act1 lesolozva, összesen két elit paklit hagytam ki
monk vagyok
A gearem ha esetleg valakit érdekelne mi kell ehhez monkkal.

Act2 elején már a fehér mobok izzasztanak nagyon, ide már kevés ez!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21659) Tbs82


Tbs82
tag

Olyannal találkoztatok már, hogy beléptek valakihez játszani, majd vissza akartok menni a saját elmentett állásotokat folytatni, de az pár pályával korábbi résztől akarná folytatni?

Szvsz... kicsit ez idegesítő...azért sok kedvem nincs újra tolni megint hellen a mobokat :D:D

(#21660) Wolverine válasza Tbs82 (#21659) üzenetére


Wolverine
félisten

Az utolsó küldetést tudod folytatni, vagy az elejétől, vagy kb. a közepétől (ha már elérted)... igen, ez azt jelenti, hogy esetleg komplett szinteken megint át kell vágnod magad.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21661) Tomics válasza kovsol (#21658) üzenetére


Tomics
addikt

Egy kérdés egy noobtól: a kiikszelt fegyverekkel mit lehet kezdeni? Csak eladásra jók?

PH! addikt since 2004

(#21662) kovsol válasza Tomics (#21661) üzenetére


kovsol
titán

az azért X -es, mert monk nem tudja használni, de más class igen

(#21663) Ripper03 BS a sárgát is szétkapja :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21663) Bencus88 válasza Tomics (#21661) üzenetére


Bencus88
nagyúr

vagy BS szét tudod szedni.De csak a kéket.A sárgát nem tudom lehet e.

kovsol:És abból lesz valami extra?Vagy csak több alapanyag?

[ Szerkesztve ]

(#21664) SzlobiG válasza kovsol (#21658) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na ezért nem csinálom én infernót, pedig ahogy nézem több dmg+hp-m van barbárral.

(#21663) Ripper03 Azt is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#21665) Tbs82 válasza Wolverine (#21660) üzenetére


Tbs82
tag

Fasza.....na akkor majd holnap ma már nincs kedvem újra a pók királynőhöz, de azért köszi ...azért ezen javíthatnának mert ez eléggé gáz hogy ilyen gagyi a mentés benne...

(#21666) kovsol válasza SzlobiG (#21664) üzenetére


kovsol
titán

HP nem számít, 30k legyen meg aztán csókolom, erre még nekem is rájön +10% ha lent a minion.
300all res, ha ütök akkor 7500armor (+50% buff), és saját healek amik életben tartanak, nem a HP, arra tök fölös rámenni. Act2 re érdemes lesz már felmennem majd 500 all resre, még a cuccaim nagy része nem ad rest, így még tudom hova feljebb vinni. Na meg futni kell sokat a mobok elöl, ez már nem hell.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21667) Wolverine válasza Tbs82 (#21665) üzenetére


Wolverine
félisten

Direkt ilyen a dolog.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21668) h.adam.92 válasza kovsol (#21666) üzenetére


h.adam.92
őstag

én is átmentem tank-ba, mert barbival dps-re teljesen értelmetlen rámenni :(

(#21669) Dani82


Dani82
senior tag

Valaki segitsen lsziWizarddal kapcsolatban, mert nem igazan erzem hatekonynak. Hell-re most mentem at, de kb. 0 dpsem van. 2100 dps magicweapon buffal, es 14k hp. Miket vegyek ahban, illetve mik az alap spellek es runek hozza,amikkel erdemes probalkozni?

Koszi elore is!

(#21670) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hali nah nagy nehézségek árán (több óra wipe) megöltem egyedül infernon Azmodan-t kép

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#21671) kexksz válasza Dani82 (#21669) üzenetére


kexksz
addikt

Ha jól nézem gyakorlatilag te vitalityt veszel itemekbe int helyett.

(#21672) Dani82 válasza kexksz (#21671) üzenetére


Dani82
senior tag

sok a hp? Ahban vitality es intes cuccokat veszek. Eleg lenne csak intes?

(#21673) kexksz válasza Dani82 (#21672) üzenetére


kexksz
addikt

Nem járok még Hellnél, így nem tudom, hogy oda mennyi HP kell. Én Nightmare Act 3 vége felé járok WD-vel ~4k HP + 2530 DPS-el, asszem lv 44en. (De lehet csak én vagyok ilyen glasscannon.)

[ Szerkesztve ]

(#21674) akela91 válasza kexksz (#21673) üzenetére


akela91
addikt

nekem van lvl39-en 9k Hp-m. :D (Barbár)

(#21675) AS


AS
félisten

Inferno nagyon durva az alap zombik pár csapással leszedik a 35k életet....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21676) persil válasza AxBattler (#21652) üzenetére


persil
nagyúr

Ha belemerülsz a játékba, akkor igazából sokkal jobb ez a rendszer.

Ha visszaemlékszel a 2-re, akkor karakterenként ott is csak 3-4 igazán életképes build volt és már lvl 1-től előre megfontoltan egy megszabott séma alapján osztottál minden pontot, vagy ha nem, akkor nagy eséllyel lett egy életképtelen karaktered, amit 60-70es szinten már nagyon rossz érzés otthagyni, hogy reroll-olj egy újat.

Ez így egyrészt kényelmesebb, flexibilisebb, másrészről pedig nem vesztek el a buildek sem, csak máshogy kell elképzelni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21677) AS válasza persil (#21676) üzenetére


AS
félisten

Igen ez jobb rendszer mint pont elosztós hülyeség.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21678) LucifeI2 válasza CactuS (#21539) üzenetére


LucifeI2
őstag

Itt van. (War Cry rajtam van)

(#21679) tatabánya válasza kexksz (#21673) üzenetére


tatabánya
senior tag

én perpill így állok, hála a AH-nak tényleg vannak jó fogások 10k/darab alatt fel tudtam öltözni is:

[link]

(#21680) Rankerz


Rankerz
senior tag

Másoknál is baszkódik az AH? 9/10 aukcióm van és nem enged többet, venni nem lehet time out hibával meg ilyenek..

(#21681) radi8tor válasza Rankerz (#21680) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, ma eléggé time-outos kedvében van.

⭐ Stella

(#21682) atidzsiforc válasza kovsol (#21658) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem keves az a hp? Nekem hellen act2-ben van ennyi es alig birok haladni, 4k dps, templar follower tauntos talenttel, a 3. action bar skilled helyett mystic ally, jobb gombon tempest rush, a tobbi ugyanaz es alig haladok.

Kozben visszaolvastam, igy mar ertem.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#21683) sith7 válasza kovsol (#21658) üzenetére


sith7
nagyúr

ide már kevés ez

Az durva ! :Y

(#21684) Nordic válasza LucifeI2 (#21678) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Aztaku...nem semmi statok :Y ...nem csoda, hogy már Act3-ba vagy.

(#21685) RI/OS válasza sith7 (#21683) üzenetére


RI/OS
őstag

Engem ezzel szétgyaláznak act2-ben perpill....

(#21686) CactuS válasza LucifeI2 (#21678) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm.

Más:

Act IIben hol érdemes gear-t farmolni? Magdánál? (5ös buffal)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21687) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha szeretnél nyerni egy Diablo 3: Guest Pass-t, akkor erre tessék fáradni.

(#21688) LucifeI2 válasza Nordic (#21684) üzenetére


LucifeI2
őstag

Act4-be Rakanoth majdnem 1 hitel az egyik képességével, ott akadtam most el.

(#21689) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Úgy látom a statokból Barbárnál senki nem gyúr a Critical hit chance és damage értékekre pedig egy Frenzy-vel megspékelve iszonyat nagyokat tud sebezni. Nekem 25%-os a critical chance-em és +150% a damage és úgy biza igencsak jól lehet irtani mert viszonylag sűrűn jönnek a criticalok:)

(#21690) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na hell vége fele így állok.

(#21691) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Pár óra játék után lenne egy kérdéem.

A D2-ben a druidát szerettem meg nagyon, így az első karakterem D3-ban a witch doctor lett.

Azonban így a 13-as szintnél kezdek belőle kiábrándulni, főleg ha azt nézem, mit csinál mellettem egy démonvadász, vagy egy varázsló. Egyszerűen nem látom semmi előnyét a karakternek, leszámítva, hogy a petek kísérnek, így több időm marad. Viszont az aktív fegyverarzenálom nagyon gyengusznak tűnik... Kezdve a köpőcsőtől, bezárva a köcsögökig...

Játszik valaki ezzel a karakterrel? Tudva esetleg tippeket adni, milyen módon is lehet a leghatékonyabb?

(#21692) abéla válasza kovsol (#21658) üzenetére


abéla
senior tag

Hajajj, lehet tényleg gondom lesz az armorral hellen. :) (buffolva is lvl55-ön, olyan 2,5 k :B )
Mennyit sebeznek a drágák arrafelé? Látom dmg reduction 63%, akkor a 37%-nyi hit kb mennyi hp egy sárga champs-nél? (lehet nem ártana abbol is több? :D ) Legfeljebb nyomatjuk együtt : nálam 23-25K a dps lvl55-ön :D .

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#21693) persil válasza q13579 (#21691) üzenetére


persil
nagyúr

Múltkor linkelt valaki egy inferno butcher kill-t a dokival. 9 másodperc volt.

Nem tűnt gyengének... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21694) abéla válasza RI/OS (#21685) üzenetére


abéla
senior tag

Akkor én most jól csinálom vagy írtóra elbaxom :F A dps szjupőr, de armor/hp elég sovánka...mondjuk multira tuti jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#21695) Mukorka válasza q13579 (#21691) üzenetére


Mukorka
addikt

lvl 43-ig jutottam WD-vel, elég jó karakter. Ha jól csinálja az ember szinte nem is mennek közel hozzá.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21696) sith7 válasza RI/OS (#21685) üzenetére


sith7
nagyúr

Hihetetlen :(

(#21697) radi8tor válasza abéla (#21694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért egy kicsivel jobban érthetnél a játékhoz.
NE hasonlítsd össze egy Barbár statjait egy Varázslóéval. :Y

⭐ Stella

(#21698) q13579 válasza Mukorka (#21695) üzenetére


q13579
senior tag

Értem én, hogy nem jönnek közel, de melyik aktív tmadást érdemes használni?
Köpőcsövet, esetleg a pókokat?

(#21699) abéla válasza radi8tor (#21697) üzenetére


abéla
senior tag

Hmm, hát hogy nem egykutya az biztos, ámbátor -gondoltam, én tudatlan :P - soloban nem teljesen különülhetnek el a karakterek tulajdonságai, lévén nincs érdemben tank, meg healer, etc.
Na meg nemán' ez a leszólósdi, d1+d2+kiegjeik évente lementek min 1x, tény, hogy a multit nem nyomtam (kezdetben net+eredeti pédány, utóbb az idő hiánya végett), de azért értetlennek nem nevezném magam; de ha meg az lennék, hát okítsatok, azért kérdezek :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#21700) radi8tor válasza abéla (#21699) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem D2-ben sem volt olyan erős a Varázsló, hogy elviselte a püföléseket. Ott is rohangálós kaszt volt..

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.