Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#851) icecave válasza ufonauta (#849) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát hol van a system image, amit felülirtál (mármint a stock-ét a remixel)? Mert mikor betallóüzod a szintén felül írt XML-t, akkor az oda mutat neki. Tehát nem azért írja ki, mert az E-n található maga a system image, ahogy a flash.xml is?

Egyébként én visszatettem az éjjel az eredeti droidot, mert a gapps-ok nem akartak felmenni sehogysem. Nem kezdte el telepíteni,hiába másoltam a gyökérbe.

(#852) NGA


NGA
addikt

Én kikapcsoltam a frissítést egyenlőre win10-nél

(#853) raziel01 válasza NGA (#852) üzenetére


raziel01
veterán

Hogy lehet kikapcsolni? Én nem találtam.

(#854) scr006


scr006
tag

Hmm...Nem csináltam semmit, csak újraindítottam a tab-ot és megoldódott minden, teljesen magától. Önjavító a cucc :D

(#855) ufonauta válasza icecave (#851) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Két meghajtóm van a laptopon. C a rendszer SSD és A cuccok a D meghajtón vannak. Így a remix Os-os cuccok is. Nyissam meg az XML-t és írjam át benne az elérési utat D-re?
De ha visszatetted a droidot, akkor lehet, hogy én sem erőltetem. :D

Lehet hogy, aki megcsinálta a Remix OS-os XML-t az az E meghajtóján tárolhatta a cuccot?

[ Szerkesztve ]

(#856) qantum válasza scr006 (#854) üzenetére


qantum
senior tag

:DD :C

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#857) NGA válasza raziel01 (#853) üzenetére


NGA
addikt

A wifi kapcsolatot át kell állítani mért fizetősre, és akkor nem tölti le a frissítést.

(#858) IpiBcsi


IpiBcsi
tag

Én innen rendeltem tokot.

(#859) taip


taip
senior tag

Úgy látom, másnak is van gondja a wifivel.

Nálam Win10 alatt néha elszáll a wifi, leginkább akkor, ha kicsit nem használom és lezárom a gombbal. Mikor visszatérek, közli hogy nincsenek hálózati eszközök. Az eszközkezelőben a wifi drivernél van egy felkiáltójel (azt hiszem) és hogy a Windows problémát észlelt vele és letiltotta.

De az is igaz, hogy volt már olyan, hogy lezártam, visszanyitottam és volt wifi.
Azért jó lenne ha ebből nem csinálna rendszert...

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#860) ufonauta válasza IpiBcsi (#858) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Én gearbestről rendeltem ugyanezt még November 1-én. Már le is tettem róla, de múlt héten írta, hogy feladta. A nyomkövető szerint ma beérkezett az országba. Talán jövő hét elején megkapom. Ahhoz képest, hogy a tab 6 nap alatt megérkezett az olcsóbbik postával (igaz EU raktárból), a tok nem sieti el Kínából. :D

(#861) -=Szabi=- válasza ufonauta (#860) üzenetére


-=Szabi=-
tag

én ezért rendeltem szettbe, eu raktárból jött a tab, tok és folia

(#862) iCeAgE


iCeAgE
tag

Megjött. :)

gondolkozz.com

(#863) ufonauta válasza -=Szabi=- (#861) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Amikor én rendeltem vagy nem figyeltem, vagy nem volt szettben elérhető. Mindegy most már csak megérkezik.

(#864) kirkri válasza taip (#859) üzenetére


kirkri
addikt

Ugyanezt produkálta nekem is tegnap.

21 éve a Prohardveren! ™

(#865) coolabácsi válasza Skeptic (#811) üzenetére


coolabácsi
tag

ilyet rendeltem bele 64GB,
nyeli mint kacsa a nokedlit.

(#866) NGA válasza kirkri (#864) üzenetére


NGA
addikt

Ezt nekem is csinálja. Ilyenkor újrainditom a win-t és jó

(#867) taip válasza NGA (#866) üzenetére


taip
senior tag

De az nem normális működés, hogy ha ott hagyom 2 percre és lezár, akkor indíthatom újra...

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#868) -=Szabi=- válasza coolabácsi (#865) üzenetére


-=Szabi=-
tag

jaja, ilyen van nekem is, csak én 7-ért vettem szlovák webshopból, úgy másnapra ide is ért :D

(#869) NGA válasza taip (#867) üzenetére


NGA
addikt

Hogy kell kikapcsolni alvó módnál a jelszót? Mikor megnyomom a powert, akkor mindig jelszót kér. Az inditásit már kikapcsoltam, de ezt hiába kapcsolom ki, mindig kéri

(#870) nadragulya válasza -=Szabi=- (#868) üzenetére


nadragulya
csendes tag

Ha egy linket is megosztanál nagyon megköszönném.

(#871) iCeAgE


iCeAgE
tag

Szeretnék segítséget kérni. Ajándéknak szánt Chuwi-val mi a teendő?

Mit ellenőrizzek le, hogy jó-e a masina, ill. mit csináljak meg, hogy tudják használni a kicsomagolás után?

Nekem se volt még ilyen kütyüm. :N

gondolkozz.com

(#872) skristof


skristof
tag

sziasztok,

asszonynak vennék egy ilyen csodát, úgy látom ez most eléggé best buy ebben az árkategóriában.
kérdések:
gearbest-nél nincs EU-ban, mennyi idő alatt hozza kb a kici kínai futár? DHL-el rendelt valaki? át tud csúszni ez is? (hallottam már olyanról, aki látott olyat... :DD ) vagy biztosabb tiny EU-ból? (ez ugye jóval gyorsabb, és ha a gearnél 89$-ra jön ÁFA, akkor ugyanott vagyok árban)

androidot én lepucolnám, csak win10-et tennék rá, lassan elkezdek visszaolvasni, de mik a tapasztalatok általánosságban, jól muzsikál? (csak facebook, email, alap dolgok kellenek, erőforrás-igényes játék nem lesz rajta, videot is inkább TV-n nézünk)

köszi

(#873) ufonauta válasza skristof (#872) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Tökéletes választás. Arra figyelj, hogy a Win drivereket mentsd le doble driver progival. Mert az android legyalulása és a szűz W10 felrakása után az érintő driver nem biztos, hogy települni fog.

(#874) ufonauta válasza iCeAgE (#871) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Alapból az android kínai nyelven van, azt állítsd át magyarra. Ha a Win angol, akkor le kell tölteni a magyar nyelvi fájlt és telepíteni. Amúgy használható a cucc nem kell semmit mókolni rajta. Arra még figyeljetek, hogyha androidról winre váltotok, akkor azt ne az androidban lévő progival csináljátok, hanem kapcsoljátok ki a tabot és indulásnál válasszátok ki az oprendszert. (hangerő le gomb+start gomb) Mert különben win alatt nem biztos, hogy látni fogja az SD kártyát.

(#875) NGA válasza ufonauta (#874) üzenetére


NGA
addikt

Nekem látja.

(#876) -=Szabi=- válasza nadragulya (#870) üzenetére


-=Szabi=-
tag

(#877) ufonauta válasza NGA (#875) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Akkor szerencséd van. Vagy lehet, hogy a frissített Win 10-el már nincs ilyen bibi? Ki kéne próbálnom.
Majdnem egy hónappal ezelőtt itt linkeltem:[link], hogy nem látja a kártyát és többen is írták, hogy ez a baj. Már nem emlékszem ki tanácsolta, hogy így váltsunk oprendszert és azóta rendesen működik.

(#878) iCeAgE válasza ufonauta (#874) üzenetére


iCeAgE
tag

Köszönöm.

A hibátlan működést mivel tudom ellenőrizni?
Nincs-e esetleg valami gyári baja, nyűgje, mert még ma elrejtem valahova és majd 3 hét múlva kerül elő újra.

gondolkozz.com

(#879) scr006 válasza NGA (#869) üzenetére


scr006
tag

Hali!

Energiagazdálkodásnál tudod. Ott jelszókérés ébreszétéskor. Alapból lehet alapból állítani ki van szürkítve. Felül viszont van egy szöveg amire rá tudsz bökni mégpedig valami ilyesmi h "a nem módosítható dolgok módosítása" Rányomsz, alul engedi majd állítani, és ott kikapcsolod a jelszó kérést ébredéskor.

Remélem megtalálod, mert csak emlékezetből írtam le :)

[ Szerkesztve ]

(#880) ufonauta válasza iCeAgE (#878) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Gondolom kicsit használgasd! De én nem találkoztam semmi kimondott nyűggel ennél a cuccnál. Inkább abból szoktak kalamajkák lenni, ha a tulaj nekiáll mókolni, mint én is. :D (különböző ROM-okat és Win-eket feltenni, meg ilyesmi) De alapból a gyári oprendszerekkel jól használható. Persze ilyen alap hibákat nézz meg rajta, hogy pixelhiba, vagy ilyesmi nincs e rajta, füles csatlakozó kipróbálása, stb. De nem nagyon hallottam kimondott típushibáról ennél a modellnél. Ja és, ha 3 hétre elteszed, akkor azért az akksit töltsd fel valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#881) iCeAgE válasza ufonauta (#880) üzenetére


iCeAgE
tag

Rendben. Nagyon szépen köszönöm.

gondolkozz.com

(#882) NGA válasza scr006 (#879) üzenetére


NGA
addikt

Ott ki van kapcsolva, de ennek ellenére mégis kér.

(#883) NGA


NGA
addikt

Hogy lehet sd kártyára telepiteni alkalmazást? Ahol beállíthatom, ott ezt nem engedi, csak a doksit, fotót, videot stb,

(#884) Tonyo


Tonyo
őstag

Hdmi-n most akkor ráköthető bármi?

(#885) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Rendeltem egy ilyen tabletet most olcsón hozzá lehetett jutni!
Problémám a következő hátha találkozott valaki a problémával és van rá megoldás.
Igazából a fiamnak vettem lecserélendő a lenovo-t. Játszik pár játékkal gondoltam feltelepítem neki mire hazaér. Meglepetésemre amivel legnkább játszik a Hayday meg a Boombeach-nél azt irja ki, hogy nem kompatibilis az eszközzel... wut? :W (most nincs is időm megnézni a többit , de kb szart sem ér a tablet így. :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#886) icecave válasza iCeAgE (#881) üzenetére


icecave
nagyúr

Használd. Nézz youtube-ot hogy ok-e a hangszóró, dugj rá fülest, hogy az is rendben van-e, stb.

(#887) Elektrosokk válasza cikasz (#885) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Mármint android alatt ugye? Az Intel miatt lehetséges.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#888) Janaboy válasza cikasz (#885) üzenetére


Janaboy
veterán

Mentsd ki az apkt a masik tabrol es telepitsd fel a csuvin..

Janaboy

(#889) adabra válasza cikasz (#885) üzenetére


adabra
senior tag

Ez a Hay Day?
Ha igen, akkor ez nálam települt, el is indul.

szerk: a másik is

[ Szerkesztve ]

(#890) CoolBoy323 válasza Tonyo (#884) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Persze, csak keresd meg a tabon a HDMI csatit :))

(#891) hardline válasza cikasz (#885) üzenetére


hardline
senior tag

Beállítások -> Alkalmazások -> Google Play -> Adatok törlése

(#892) Elektrosokk válasza CoolBoy323 (#890) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ezen mondjuk Én is csak pislogtam... :D

Na tegnap odaadtam az asszonynak az ajándék VI10-et. erre közölte hogy neki a kis fehér Hi8 sokkal jobben tetszik... :D ki is csavarta a kezemből..:D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#893) kirkri válasza Elektrosokk (#892) üzenetére


kirkri
addikt

Ez már csak így megy a nőknél, én is azért vettem a nejemnek Hi8-at és nem Vi8-at, mert a fehér jobban tetszik neki. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#894) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Na nekem is megjött a Hi8 végre. :)

Elsőre Double Driver backupolással nyitok, kérdésem, hogy csak azt mentsem le amit javasol, vagy az összeset inkább? Ahogy láttam alapból az érintőt nem is jelölte be azért volt gyanús. :B Ill. ha az androidot le akarom gyilkolni akkor a winből a lemezkezelőben elég ledarálni a partíciókat vagy úgy a tiszta ha újrarakja az ember a wint? Ahogy látom rengeteg pici partíció van, a 192-es lezárt a Win rendszerpartija vagy a 450-es? Nem 500 szokott lenni gyárilag? :F Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#895) Tonyo válasza CoolBoy323 (#890) üzenetére


Tonyo
őstag

Átalakítóval gondoltam..

[link] Lehet pislogni..

[ Szerkesztve ]

(#896) sicc33 válasza Tonyo (#895) üzenetére


sicc33
aktív tag

Nem támogatja a funkciót. Mar elhangzott korabban.

De ha berendeled es megis menne szólj légyszi :K

[ Szerkesztve ]

(#897) Tonyo válasza sicc33 (#896) üzenetére


Tonyo
őstag

Ez már válasz köszönöm:)

(#898) lacko6


lacko6
senior tag

Ha valaki android romolgatni akar,vietnámí leirás[link]

Ezeket érdemes beállítani

A gapps TWRP -ből megy fel.

[ Szerkesztve ]

(#899) Tonyo


Tonyo
őstag

Megjött a második is..pixelhibával.. :W

[link]

(#900) ufonauta válasza Tonyo (#899) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Az nem egy hupli a gyári fólián? Miután lehúztad a feliratost még van egy gyári fólia. Nekem is volt rajta egy hupli.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.