Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#251) Druss válasza krystman (#250) üzenetére


Druss
aktív tag

Ez nekem annyira latin :D (és nem hiszem hogy egyedül vagyok vele). Én még a telefonomat sem rootoltam nem is tudom hogy kell. Az lenne az igazi ha lépésről lépésre le lenne írva a dolog akkor lehet hogy megpróbálkoznék vele.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#252) -=Szabi=- válasza krystman (#250) üzenetére


-=Szabi=-
tag

amennyi hulladékot ez felakar rakni én inkább mellőzném a használatát.. :D

lehet hogy működik, sőt akár egy virtuális gépre még fel is lehetne rakni, azt nyugodtan teleszemetelheti, de nemigazán tudok megbízni abban, hogy tényleg csak jót csinálna a tabbal.. :-/

(#253) Amerigo49 válasza azbest (#248) üzenetére


Amerigo49
csendes tag

Hát persze, hogy különbözik a két IP cím.
És mindenkinek más van.

(#254) regener válasza Amerigo49 (#253) üzenetére


regener
veterán

IP cím =/= MAC cím

(#255) -=Szabi=- válasza krystman (#250) üzenetére


-=Szabi=-
tag

az szép.. még csak fel se telepítettem, de 4 különböző vírus felkerült vele a gépre és random megpróbál programokat telepítgetni.. jó kis programot ajánlottál.. köszi.. :DD

(#256) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Megint Out of Stock GearBesten a Hi8-as, pedig ahogy látom ma 90 dollcsi volt EU raktárról reggelig. :(((
[link]

(#257) HPAA válasza M0Dair (#256) üzenetére


HPAA
őstag

én már megvárom a pro-t :U

************* censored

(#258) pityu8 válasza M0Dair (#256) üzenetére


pityu8
tag

Van az, 95 dolcsiért

[ Szerkesztve ]

(#259) regener válasza pityu8 (#258) üzenetére


regener
veterán

A másik előre Win10-el van telepítve, ez "csak" 8.1-el az android mellett ofc.

(#260) HPAA válasza regener (#259) üzenetére


HPAA
őstag

Hi8 Pro estében a leírás w10 et említ , androidot nem is találtam , a képeken viszont ott van , lehet tudni valami megnyugtatót ?

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#261) lacko6 válasza M0Dair (#256) üzenetére


lacko6
senior tag

Mar hetvege ota nincs win 10 es,megvettem 8.1 el es frissitem ennyi

(#262) Vagany válasza regener (#259) üzenetére


Vagany
őstag

Plusz a Win 10-es verzióból lehet választani EU csatlakozósat, a 8.1-esnél nincs ilyen lehetőség, igaz nem tudom, hogy ha pl EU raktárból rendeljük lehet alapból EU-s töltővel van, ezt majd megerősíti, vagy cáfolja aki ilyen 8.1-est rendeltelt EU raktárból.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#263) regener válasza HPAA (#260) üzenetére


regener
veterán

A másik alatt ezt értem, mert amit pityu8 lineklt az 8.1-el van telőre telepítve, míg a másik 10-el.

(#264) HPAA válasza regener (#263) üzenetére


HPAA
őstag

bocsánat , akkor félreérthető
általánosságban kérdeztem Hi8 Pro val kapcsolatban , hogy a leírtakkal ellentétben ugye azon is lesz droid a win mellet ?

************* censored

(#265) korpicschess válasza HPAA (#264) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha tippelnem kéne, akkor jelen fázisban még nincs droid rajta, hanem utólagosan fognak kiadni hozzá egy dual-bootos BIOS-t, amivel utólag megoldható lesz a dolog. Legalábbis más Cherry-s tabletnél ezt láttam, gondolom ez az általános tendencia.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#266) HPAA válasza korpicschess (#265) üzenetére


HPAA
őstag

bízom benne , a korábbiakat nem követtem, most kapcsolódtam be , csak egy gondolat volt , hogy kivárom az újat
nekem mind2re szükség lenne , de akkor novemberben még korántsem biztos ,hogy így tudnám használni?

************* censored

(#267) korpicschess válasza HPAA (#266) üzenetére


korpicschess
veterán

Mivel november vége az elővétel... így meg sem jönne novemberben.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#268) HPAA válasza korpicschess (#267) üzenetére


HPAA
őstag

ez igaz , kevertem a 10essel , annak nov 6.-át láttam valahol
tanácstalan vagyok ez esetben , karácsony előtt amúgy is megbolondul minden , csúsznak a postával heteket :O

************* censored

(#269) Freerod


Freerod
csendes tag

Sziasztok
Tudna valaki küldeni egy double driverrel lementett driver listát a CHUWI HI8 -as
tablethez, WIN 10 -es rendszerhez?
Újratelepítés után nem látja az érintő képernyőt.
A neten található driverek nem telepíthetők.

[ Szerkesztve ]

(#270) qantum válasza korpicschess (#267) üzenetére


qantum
senior tag

Én is megvárom a pro-t.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#271) ufonauta válasza Freerod (#269) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Szia!

Próbáld ezzel:
[link]

(#272) Freerod válasza ufonauta (#271) üzenetére


Freerod
csendes tag

Köszönöm a file-t.
Megoldódott a probléma közben, de köszönöm a segítséget.

(#273) Analytikind válasza HPAA (#264) üzenetére


Analytikind
csendes tag

Sziasztok! Szerdán rendeltem meg a tpíust a tinydealről, viszont egy order numberen kívül semmit nem látok nyomkövetés céljából. Esetleg valaki tudja hogy lehet trackelni?

(#274) Vagany válasza Analytikind (#273) üzenetére


Vagany
őstag

próbáld ezeket:
[link]
[link]
De nyilván order numberrel nem mennek, valamilyen TN kell.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#275) BerzyHi


BerzyHi
újonc

Sziasztok!
Még vásárlás előtt vagyok. és szeretném segítségeteket kérni!
A tablet windows részén alapból ad neked egy microsoft fiókot? Vagy Regizni kell?
És ha bedob egy fiókot alapból, kilehet jelentkezni hogy a saját microsoft fiókomba lépjek be?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#276) azbest válasza BerzyHi (#275) üzenetére


azbest
félisten

Kipróbáláshoz gyakori, hogy valamilyen fiókot létrehoztak már a kínai jómunkás emberek. Én nyomtam egy full resetet, ami leszedett minden fiókot és utána úgy indult, mint legelső indításkor.

Persze lehet másik fiókot is felvenni. De ez annyira alap windows ismeret, hogy javaslom nézegess valamilyen általánosabb tutoriált a win használatáról. Sok ilyen cikk szokott születni minden új win megjelenésekor.

(#277) lacko6


lacko6
senior tag

hali

valaki talált jó árban tempered glass screen Protector-t?

(#278) beller válasza lacko6 (#277) üzenetére


beller
aktív tag

http://www.aliexpress.com/store/product/8-inch-Hi8-Glass-Screen-Protect-Film-For-Chuwi-Hi8-tempered-glass-screen-Protector/112013_32422869326.html

(#279) HPAA


HPAA
őstag

gps-t teljesen reménytelen használhatóvá tenni benne ? /erre eddig nem is figyeltem oda :( /

************* censored

(#281) beller válasza nimfas (#280) üzenetére


beller
aktív tag

Köszi.

(#282) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

jöhetne már a nyalókás frissítés :-/

(#283) regener válasza -=Szabi=- (#282) üzenetére


regener
veterán

Miért mi a gond a 4.4-el?
A nyalókás hajlamos memória bugra.

(#284) -=Szabi=- válasza regener (#283) üzenetére


-=Szabi=-
tag

(#285) BerzyHi válasza azbest (#276) üzenetére


BerzyHi
újonc

Köszönöm segítségét. Ne értse félre én értek a windows hoz. Csak nem voltam tisztába hogy a tábleten esetleg máshogy lehet. Mellesleg a pc-men is win 8.1 fut:)

[ Szerkesztve ]

(#286) azbest válasza BerzyHi (#285) üzenetére


azbest
félisten

Ugyanolyan, mint pécén. :) 8.1 esetén ilyen a reset, 10 esetén is valami ilyesmi volt azt hiszem [link]

[ Szerkesztve ]

(#287) nimfas


nimfas
addikt

Windows alatt csak nekem tűnik halnak?
Android alatt még nem néztem ma kaptam kézhez... Android - on hogy lehet leszedni a kínai vackokat? Egy Ft megoldja, és nem bassza szét a Windows részt?

(#288) Threant válasza nimfas (#287) üzenetére


Threant
tag

Ha Windows 10-el kaptad, ne tégy semmit, tedd fel a magyar nyelvet és jó. Az Androidnál is ki lehet pilinckázni a magyar nyelvet, de akkor is megmarad néhány kínai app., amiket lehet törölni. Nálam ezek után sem működik a MINDIG T V pl., két perc után leáll. Gyanakszom, hogy a helymeghatározás lehet valami bennmaradt kínai, vagy nem kezeli jól a memóriát... Egyelőre nem tudom a megoldást...

(#289) Threant


Threant
tag

Egyébként úgy látom, hogy a hozzászólások jó része azzal foglalkozik, hogy mindenféle új ROM-ot, meg ki tudja mit telepítenek erre a Tab-ra, aztán meg segítséget kérnek, hogy visszacsinálják, valahogy az egészet. Nincs szükség erre. Nekem működik minden magyar nyelvre állítás után, kivéve a fentebb említett TV problémát, de hátha ehhez is lesz hozzászólás... :)

(#290) krystman


krystman
őstag

A Mindig tv app tényleg nem jó Androidon. Viszont használjátok Win10 alól. A wines változata az jó.

(#291) Threant válasza krystman (#290) üzenetére


Threant
tag

Nem is a MindigTV, inkább a DigiOnline érdekelne, de az dettó nem megy...

(#292) Threant válasza krystman (#290) üzenetére


Threant
tag

WIN10 alatt símán megy a MinigTV.

(#293) nimfas válasza Threant (#288) üzenetére


nimfas
addikt

Win 8.1 alatt HALK.... Android alatt hangosabb.

Win alatt full hangerőn is halk, direkt a gyereknek vettem, hogy a kocsiban tudjon mesét nézni, most adjak rá egy fülest is Wazz?

Nem lehet emelni a hangerőn valahogy?
Win alatt hogy tudjátok használni bill+egér nélkül? Olyan bolhaszar ikonok vannak, pl total commander alatt 10-ből 7x mellényomok :)

(#294) Threant válasza nimfas (#293) üzenetére


Threant
tag

Nem tudom, Win10 alatt van "Táblagép mód".

(#295) korpicschess válasza nimfas (#293) üzenetére


korpicschess
veterán

Windows-ban asztalon jobb klikk, képernyő beállítások, "a szöveg, az alkalmazások és más elemek méretének módosítása: x%"
Ezt állítsd nagyobbra.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#296) azbest válasza nimfas (#293) üzenetére


azbest
félisten

Win alatt lehet állítani a skálázást. 150%-on az 1280x800 felbontásnak megfelelő méretűek a dolgok, amelyik alkalmazás támogatja a skálázást, az továbbra is éles és részletes marad. Ami nem támogatja, az picit lehet homályosabb (amit csak azért látni mert részletes a valós látvány).

Android alatt lehet valami codec probléma van, beakad a videolejátszás a mindigtv appban. A vlc app sem tud rendes hardveres gyorsítással működni rajta.

Lehet, hogy tényleg halkabb kicsit. De egy zajos autót persze hogy nem tud beordítani a csipogó a hátulján. Lehet kapni usb-ről tápoló hangszórókat jack dugóval. Vagy bt-vel kihangosítani a kocsi hangszóróival.

[ Szerkesztve ]

(#297) lacko6


lacko6
senior tag

hi.

Elakadtam,win 10 telepités után nem indul az android.Csak a logot írja ki.Hogy lehet belépni az android recoverybe?

(#298) kirkri válasza lacko6 (#297) üzenetére


kirkri
addikt

Ezért szeretnék én inkább Win 10-es változatot venni, de a Gearbest EU raktárban most csak Win 8-as van. De miután te már rendelkezel majd tapasztalatokkal, így lesz kihez fordulnom. (Elnézést az off-ért)

21 éve a Prohardveren! ™

(#299) ufonauta válasza lacko6 (#297) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Indításkor hangerő le. Így az OS választóhoz jutsz. Itt válaszd az androidot. De közben nyomd az esc-t. Természetesen ehhez kell egy billentyűzet.

Egyébként nekem letörlődött a teljes android. Partíciókkal együtt. Így amíg nincs komoly magyar nyelvű leírás a vissza tételére, addig wines tabletként használom. Pedig most már látom, hogy elférne itt az android is. Mindent feltelepítettem és van még 19 Giga szabad helyem Win 10-en.

[ Szerkesztve ]

(#300) coolabácsi


coolabácsi
tag

Sziasztok !

Gyereknek vennék HI8-at billentyűvel , ahogy olvasgatom nem rossz kis gépezet.
EU-s 220voltos átalakító van benne vagy rendelni kell azt is ?
EU-s raktárakat milyen időközönként töltik ? mert most nincs :(

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.