Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#401) Bigpapa_


Bigpapa_
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a gyors választ!

azbest:
Így azért már bátrabban vágok bele, hogy tudom, hogy nincs még plusz áfa.

HPAA:
Ha nem fog nekik érkezni, szerintem én is beruházok a Vi8-ra. Milyen rajta A4-es pdf-et olvasni? Szépen olvasható, nem kell zoomolgatni?

Ahogy néztem, most a Vi8 : 87,99$ (gép) + 19,01$ (fólia+keyboard+case) + 6,56$ (szállítás) = 113,56 $
és ha igaz, akkor ebből még lejöhet 5$ a kupon miatt.

Van tapasztalat a kuponokkal kapcsolatban, amiket a regisztrációnál kapunk?

De, azért még megvárom a Black Friday-t! ;]

Más:
Összehasonlítottam a Hi8, Vi8, Hi8 Pro dolgait cpu és az egész gép tekintetében, ha esetleg valakit érdekelne:
[Intel cpu összehasonlítás]
ua. képként

Gearbest összehasonlítás

(#402) HPAA válasza Bigpapa_ (#401) üzenetére


HPAA
őstag

eleve "rossz" a szemem + szemüveg , én általában mindig kinagyítom margóig , ha olvasok

************* censored

(#403) ccs2929 válasza Bigpapa_ (#401) üzenetére


ccs2929
senior tag

Szia!

Itt leírtam, hogy a Tinydealról rendeltem, eu raktárból, 4 alatt itt volt, 108 $ az ára jelenleg. :)

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#404) sicc33 válasza ccs2929 (#403) üzenetére


sicc33
aktív tag

Nekem nem volt postaköltség. Pedig expedited shippinget kertem. DHL hozta. Kertem fóliát es tokot. Utóbbi nem volt igy lemondtam. Rendeltem a geekbuying-rol az majd érkezik.

(#405) kirkri válasza ccs2929 (#403) üzenetére


kirkri
addikt

Köszi az infót, ez jó lesz egy lehetőségnek, ha nem töltik fel a Gearbest EU raktárat. A regisztrációhoz kaptam egy 5%-os kupont, így már csak 102.5 dollárba kerülne.
Viszont első blikkre nekem nem teljesen egyértelmű, hogy melyik jön EU raktárból és melyik Kínából. A GB-en ott a kis kijelölhető pötty, hogy EU, vagy China, az egyértelműbbnek tűnik. Nem akarok belefutni, hogy tévedésből Kínából rendelem az EU helyett. Ez pl. most az EU raktár, vagy a Kínai? Illetve négy szállítási opciót látok, mindegyik esetben az EU-ból jön a tablet?

Elnézést az off-ért. :B

21 éve a Prohardveren! ™

(#406) azbest válasza kirkri (#405) üzenetére


azbest
félisten

nem látom, hogy eu-s lenne. Egyébként a modellszám is különböző, korábban mikor szóba került, és az adatlap alapján ennek kicsit már a hardvere. 5 pontos mutitouch-ot írnak. Szóval ha ilyet veszel, akkor fontos, hogy csinálj a driverekről magadnak backupot (double driver), mert a neten elérhető lehet a másik változathoz jó csak.

(#407) kirkri válasza azbest (#406) üzenetére


kirkri
addikt

Ez a gondom nekem is, hogy nem látom én sem.
Pedig ezen az aloldalon nyomok rá, ami az EU warehouse oldala. De miután rányomtam már sehol nem látom jelölve, hogy ez EU warehouseból van. (a kosárban sem)
Vagy a shipping methodtól függne, hogy honnan jön? :F Tehát csak a European Express és a DHL Express hozza EU warehouse-ból?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#408) azbest válasza kirkri (#407) üzenetére


azbest
félisten

nem ismerem annyira az oldalt, azt látom, hogy vannak olyan termékek, amit több helyről is lehet és ott van egy külön választó erre.

(#409) garai198419


garai198419
csendes tag

Sziasztok. Szerintetek érdemes várni a pro verzióra ?

(#410) lacko6 válasza Sogron (#400) üzenetére


lacko6
senior tag

Hi.

Az már nem az ami neked van szerintem.Ebben a videóban ugyan az van linkelve,de a boltban a képen már nem ez van.Így szívtam meg [link]

A videóban ez szerepel [link]

Más a szöveg rajta.Megrendeltem ebayen és nem egyezett a képpel amit küldtek. És nem is mükődik egyszerre.Ugyan az amit te linkeltél.1 otg 2-3 csak töltés.Most kezdem az ebayes vitát :W

[ Szerkesztve ]

(#411) lacko6 válasza lacko6 (#410) üzenetére


lacko6
senior tag

kicsúsztam..

ez a videón működik,neked ez van szerintem

(#412) sicc33 válasza lacko6 (#411) üzenetére


sicc33
aktív tag

Most aztán én is nagyon varom mit küld a banggod.

(#413) Sogron válasza lacko6 (#410) üzenetére


Sogron
tag

Akkor passz, hogy azzal megy-e.

Más, esetleg mást is érdekelhet: [link] , Felraktam, eddig kiváló, jobban tetszik, mint az alap droid! :)

(#414) ccs2929 válasza kirkri (#407) üzenetére


ccs2929
senior tag

Valóban nem látszik az oldalon, amikor én rendeltem, ott volt az ár alatt, a választási lehetőség, hogy eu, vagy kína :F A fene se érti ezt.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#415) sicc33 válasza sicc33 (#412) üzenetére


sicc33
aktív tag

Ma Megérkezett a hosszan feliratos HUB. 1-es állásnál droid alatt ott működik. 2-es állásnál win alatt ott működik és tölt is. A leírása szerint.

(#416) HPAA válasza sicc33 (#415) üzenetére


HPAA
őstag

ott , az OTG ? /1es állásnál/ droidnál ...
tehát ott csak vagy / vagy ?

************* censored

(#417) sicc33 válasza HPAA (#416) üzenetére


sicc33
aktív tag

Igen OTG :). Telefon javította a gépelést. 1-es állásban android alatt csak OTG. 2--es állásban csak tölt (android). Win alatt 2-es állásban mindkettő funkció működik egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#418) HPAA válasza sicc33 (#417) üzenetére


HPAA
őstag

kár
láma lévén kérdezem , droid alatt mi a gond,hogy nem megoldható egyszerre ?

************* censored

(#419) azbest válasza HPAA (#418) üzenetére


azbest
félisten

a driver nem támogatja

(#420) dinin


dinin
tag

Egy hónapja van meg a tablet, és feltűnt, hogy droid alatt a szélei néha halványabbak és olyan mintha beégne az értesítési sáv. (sötét háttérnél látható)
Tapasztalt valaki hasonló jelenséget?

(#421) sicc33 válasza dinin (#420) üzenetére


sicc33
aktív tag

Tudnál képet készíteni a jelenségről? Világosabb sávra gondolsz a széleken?

[ Szerkesztve ]

(#422) azbest válasza dinin (#420) üzenetére


azbest
félisten

ha nagyon fel van tolva a fényerő, akkor látszik egyenetlenség. De persze az is lehet, hogy ha sokáig ugyanazt mutatja, akkor látszik a szellemkép még egy ideig. (most nincs előttem)

(#423) beller válasza garai198419 (#409) üzenetére


beller
aktív tag

Én arra várok:) Nekem megéri várni még akkor is, ha csak januárban érkezik majd meg.

(#424) garai198419


garai198419
csendes tag

Én még az onda v989 Airbus A83t androidos tabon gondoltam nem tudom melyiket érdemes választani :)

(#425) Bigpapa_


Bigpapa_
csendes tag

Gearbest-en most van EU warehouse-os Hi8 Win10-el,94.49 $.
Nem tudom, hogy mennyire friss az infó, eddig nem láttam.
[link]

(#426) wentworth válasza Bigpapa_ (#425) üzenetére


wentworth
tag

Mielőtt valaki kipróbálja, nem hangerő le, hanem hangerő fel gombbal lehet az OS váltást előhivni.
A bekapcsoló gomb alatt.

Más. A Macrium mentésről és visszáallitásról van valakinek valami leirása? Akár angol?
Úgy látom szoftveresen rendszer alól megy.
ugyanakkora mentő háttértár kell, amekkora a klónozni kivánt lemez?

Továbbá nekem "Clone this disk" vagy "Image this disk" kell? :Dd

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#427) wentworth


wentworth
tag

https://www.youtube.com/watch?v=BWM79HCzdDA

24.38-tól boot lemezként kell, vagy pendrive, és a képfájlt betallózom pl sd kártyáról?

Vi10 32G Q32G221510...

(#428) Bandy164


Bandy164
újonc

Sziasztok!

Nem rég vettem egy ilyen masinát, de gondom akadt vele.
Valamit sikerült elállítani a biosban és utána nem töltött be egyik rendszer sem, csak az efi shell.
Sikerült visszaraknom a Windowst, a techtablet-ről, de egyáltalán nem érzékeli az érintést és ha double driverrel vissza akarom tenni a touch drivert, azt írja ki, hogy a számítógép nem találja a restore.ini-t.
Van valakinek ötlete?
Előre is köszi!

(#429) dinin válasza sicc33 (#421) üzenetére


dinin
tag

Ma megint produkálta. jellemzően töltés után jön elő.
http://itcafe.hu/dl/upc/2015-11/308626_img_20151121_141444.jpg

[ Szerkesztve ]

(#430) dinin válasza dinin (#429) üzenetére


dinin
tag

És sajnos ez nem a launcher effektje.

(#431) ccs2929 válasza dinin (#429) üzenetére


ccs2929
senior tag

Szia!

Az enyém is ilyen, szerintem nem kell ezzel sokat foglalkozni, gondolom a háttér megvilágítása miatt ilyen, a széleken jobban kijön :))

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#432) azbest válasza dinin (#430) üzenetére


azbest
félisten

csutkára fel van nyomva a fényerő. A retinád még nem égett ki? ;]

Én is láttam már ilyet, de azt hiszem csak akkor, amikor valahogy sikerült túltolni a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

(#433) wentworth válasza dinin (#430) üzenetére


wentworth
tag

Nekem VI8 van, és nincs ilyen problémám vele. Szerencsére szépek a betűk és a megvilágitás.

Vi10 32G Q32G221510...

(#434) hardline válasza wentworth (#433) üzenetére


hardline
senior tag

A VI8 esetében jóval alacsonyabb a maximum fényerő, ezért nem tapasztalsz ehhez hasonló mértékű bevilágítást.

(#435) dinin válasza azbest (#432) üzenetére


dinin
tag

az érdekesség, hogy win 10 alatt még nem láttam a jelenséget.
És a fényerő 50%-on volt.

[ Szerkesztve ]

(#436) -=Szabi=- válasza dinin (#430) üzenetére


-=Szabi=-
tag

ja hát ilyen nálam is van néha, de tényleg csak droidon és csak pár pillanatra látszik erősebben képernyőbekapcsolásnál, utána nagyon halvány és szerintem jól néz ki a keret :D

(#437) wentworth


wentworth
tag

Akinek win10 van win 8.1 bing rol ujonnan telepitett rendszeren mennyi a szabad hely?
Nekem 10.8-11.6GB a 13.7bol

Vi10 32G Q32G221510...

(#438) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok!
Mikorra várható a pro változat a EU warehouse-ban? Van itt látnok? :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#439) hardline válasza qantum (#438) üzenetére


hardline
senior tag

Már nem pre sale, szóval remélhetőleg már december elejétől. Ha nem, akkor később. :)

(#440) HPAA válasza hardline (#439) üzenetére


HPAA
őstag

kár,hogy nem lesz dual os...

************* censored

(#441) adabra


adabra
senior tag

Android-os tabletet keresek 8" méretben min. 2GB memóriával.
Van ennél jobb ajánlat a piacon ? A Windows 10 nem feltétel, de nyilván nem hátrány (a kisebb maradék tárhelyen túl).

Köszönöm

(#442) qantum


qantum
senior tag

[out of stock] Ár már van.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#443) beller válasza qantum (#442) üzenetére


beller
aktív tag

Alakul szerencsére. Még akár karácsonyra is lehet belőle valami:)

(#444) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok. Én múlt pénteken rendeltem egyet Gearbestről, most kaptam az emailt hogy feladták, 3-5 nap. Már nagyon várom. Látom lassan lehet lesz raktáron a PRO változat. Leszámítva az új procit (ami elvileg melegszik) és hogy csak win10 van rajta, nem dualBOOT-os valamiben jobb ez mint a sima hi8?

(#445) regener válasza Dyde (#444) üzenetére


regener
veterán

Type-c, hdmi, jobb előlapi kamera, WiDi és jobb üzemidő asszem

[ Szerkesztve ]

(#446) Dyde válasza regener (#445) üzenetére


Dyde
aktív tag

Hdmi-t nem nagyon használnám ki, se az előlapi kamerát. Ahogy nézem mind2-ben elvileg 4000-es akku van, gondolom hatalmas különbség nem lesz majd. Type-C az mire jó? Illetve a WiDi az mi? :P :R

(#447) regener válasza Dyde (#446) üzenetére


regener
veterán

Az akkuidő a kissebb procifogyasztás miatt jobb (mivel gyengébb proci van benne mint a sima hi8-ban de sokkal jobb igp), a type-c az egy újfajta usb3 csatlakozó a widi meg asszem a támogatott tv-kre való képkiküldés wifin át de ez nembiztos xD

(#448) qantum


qantum
senior tag

Type-C 10 Gbit/s, de azt olvastam valahol, nem minden arany ami fénylik, gyakran közel sem tudják ezt a sebbességet

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#449) Dyde válasza regener (#447) üzenetére


Dyde
aktív tag

Köszi szépen. A WiDi az tetszik, azt elfogadtam volna :P De a Dual OS jobban tetszik, uh nem bántam meg. Csak remélem black friday alatt nem lesz fele ennyi :D

(#450) sicc33


sicc33
aktív tag

Valaki fogott már kézbe Vi7-es tabletet. Milyen a szerkezet? Gyerköcnek gondoltam egy ilyet, csak éppen nincsen EU raktáron :( .

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.