Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#1001) Azoth01


Azoth01
csendes újonc

Processzornál mit jelent ez:
"GPU Intel Bay Trail-Entry Z3736F Quad Core 1.33GHz,MAX 2.16GHz"
Most 1,33 vagy 2,16gHz-esnek kell lennie? :)

(#1002) wentworth válasza Azoth01 (#1001) üzenetére


wentworth
tag

1.33, a többi ccsak marketinges parasztvakitás.

Vi10 32G Q32G221510...

(#1003) taip válasza wentworth (#1002) üzenetére


taip
senior tag

Hát, pedig a tesztprogram 2,1 GHz-et ír ki, mint aktuális frekvencia.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1004) regener válasza Azoth01 (#1001) üzenetére


regener
veterán

Az alapórajel 1,33Ghz, de terhelés esetén (ha nem limitálja a hőmérséklet vagy az akkuidő) felgyorsul 2,16Ghz-re.

(#1002) wentworth
Parasztvakítás? Manapság minden Intel proci alapórajelen megy majd felvált terheléskor, sőt akár Turbo Boost-ot is alkalmaz ami a gyárin felüli órajel. Hülyeségeket ne tessék állítani.

(#1005) wentworth válasza taip (#1003) üzenetére


wentworth
tag

Mivel sikerült megnézni? Mert nekem feladatkezelő, everest, minden 1,33-t ir. Elvileg 1,85Nek kéne lenni.

Vi10 32G Q32G221510...

(#1006) taip válasza wentworth (#1005) üzenetére


taip
senior tag

Android alatt néztem. Ott 0,4 és 2,1 GHz között változik a frekvencia.

Most Windowsba be sem tudok jelentkezni, mert nem engedi beírni a jelszót. Ha pl. megnyomom a backspace-t, akkor ír egy pöttyöt a bejelentkező ablakba, mintha beírtam volna egy betűt. Ha egy betűt próbálok beírni, eltünteti a virtuális billentyűzetet. De nem hagy semmit megnyomni (pl. a főkapcsoló ikont, hogy újraindítsam). Persze a lezáró gombbal újra tudom indítani, de a helyzet változatlan.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1007) Janaboy válasza taip (#1006) üzenetére


Janaboy
veterán

Dugj rá egy usb bill és próbáld azzal

Janaboy

(#1008) taip válasza Janaboy (#1007) üzenetére


taip
senior tag

Kösz, most éppen valamiért be tudtam lépni egy újraindítás után. Úgy tűnik lelke van. :)

USB billentyűzetet próbáltam, nem reagált rá.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1009) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#1010) tupacamaru válasza CoolBoy323 (#1009) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem kevés a hely a frissítés feltelepítéséhez, legalábbis nekem ezt írta ki.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1011) CoolBoy323 válasza tupacamaru (#1010) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem hinnem, semmi nincs rajta.

Es ha nekinsem vilagos, h mivan, akkor en honnan tudjam :DD

(#1012) tupacamaru válasza CoolBoy323 (#1011) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az enyémen sincs semmi, valahol meg lehet nézni hogy miért nem sikerült a frissítést telepíteni, és nekem ott írta.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1013) CoolBoy323 válasza tupacamaru (#1012) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem csinaltam semmit, nyomtam egy "ujra"-t es jo lett. Reboot, azota matekozik a kicsike :D

(#1014) tupacamaru válasza CoolBoy323 (#1013) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem lesz jó. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1015) M0Dair


M0Dair
aktív tag

A tabon a micro usbnél a töltő ill. otg kábel csati két kis foga másnak is eszi a műanyagot a tabon? Két napja használom, de már csinált két kis látható vágást. :(( Vagy nem egyenesen, hanem trükközve kell bedugni és kihúzni?

(#1016) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Olvasom, hogy sikerült már romot cserélni a tableten (Remix OS), viszont engem az érdekelne, hogy a gyári androidot, mivel tudnám rootolni, a napokban rápróbáltam a kingoroot-al, ami kiírta még szűz állapotában, hogy rootolt, próbáltam telepíteni a supersu-t, de az nem volt hajlandó frissíteni a binárisát.
Gondoltam akkor rányomok, hogy rootolja a készüléket, látszólag sikerült is neki, telepített egy superusert (kingrootost), a rootchecker is kiírta, hogy rootolt, aztán próbáltam a Total Commanderrel hozzáférni a gyökér könyvtárhoz, de nem ment :((( . jelenleg ott vagyok, hogy a root checker azt írja, hogy nem rootolt, a kingroot meg nem fut le.
Valakinek ötlet? :F

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#1017) CoolBoy323 válasza tupacamaru (#1014) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De :P

(#1018) Janaboy válasza ccs2929 (#1016) üzenetére


Janaboy
veterán

Csak az 5. lépést csináld..
[link]

CoolBoy323: Aztán meg majd jön a driveres szívás :(

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1019) CoolBoy323 válasza Janaboy (#1018) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor lehet nem is kellett volna frissiteni?!

Ha szivat, megy a kukaba :))

(#1020) M0Dair válasza CoolBoy323 (#1019) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Nem fog szivatni, csak wifi nem lesz. Techtabletes (#962) wifi drivert hozzáadod manuálisan és menni fog. Ne aggódj. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1021) peter9228 válasza CoolBoy323 (#1019) üzenetére


peter9228
aktív tag

Van rá megoldás:

Letöltöd ezt a backupot és ezt a programot. Eszközkezelőben megkeresed a wifi adaptert, törlöd a driverét, elindítod a letöltött programot és visszaállítod a letöltött backupból. Újraindítás után tökéletesen fog működni.

(#1022) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Noh kicsinyt ráértem így a rossz időben és próbálgattam a dolgokat. remixet továbbra sem sikerül rátennem, de mostmár W10 is meghülyült. Legutóbbi frissítés után hol forgatja a képernyőt, hol nem. Próbáltam a light szenzor letiltását, de az sem oldotta meg. Megint egy kis hajtépés után úgy döntöttem, hogy visszarakom a Macriumos mentéssel a gyári W8.1-et és Androidot és használom gyári állapotban a tabot. Úgy legalább tökéletesen műxik. Nem akarok jobban megőszülni.
OFF Lefrissítettem a Huawei Ascend P7 telómat is az 5.1-es droidra, oszt annál is a hajamat tépem, mert az intelligens tok kis ablakában olyan hányadék órát tesz ki, hogy lehet visszarakom a 4-es droidot, vagy eldobom a tokot. ON

[ Szerkesztve ]

(#1023) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

mukodik!

de semmi ertelme nem volt frissiteni..

(#1024) DavidQ


DavidQ
tag

Lehet hülye kérdés, de ez ([link]) most EU raktáras, vagy csak a töltő EU-s? Bár gyanús, hogy csak a töltője. Kuponnal: Hi8ERT 87,99$.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#1025) icecave válasza DavidQ (#1024) üzenetére


icecave
nagyúr

Nincs EU raktáron. Amúgy bal felül ki tudod választani, melyik raktárkészletet mutassa, csak vigyázz, mert ha rányomsz a tabletekre utána, megint ki kell pipálni,hogy "EU warehouse". Én gondolkodom, hogy eladjam a pár napos sajátomat, lehet jobb lenne egy nagyobb Vi10 nekem. 5 percenként más gondolok :D

(#1026) kirkri válasza icecave (#1025) üzenetére


kirkri
addikt

Feljebb egy fórumtárs írta, hogy elcserélné a Vi10-et Hi8-ra.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1027) janek69 válasza icecave (#1025) üzenetére


janek69
senior tag

Csak,hogy nagyobb legyen a dilemma. Én azért vettem a Hi8-at és ma sem vennék mást,mert ez a méret az amit még ha állítva használsz,akkor egy kézzel át lehet érni és stabilan fogni. A 10"-nál ezt nem tudnám megtenni,na meg ez 8"-on nagyobb felbontású mint a Vi10 10-en.

(#1028) kirkri válasza janek69 (#1027) üzenetére


kirkri
addikt

Egyetértek, a 10'-os már egyértelműen kétkezes tablet.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1029) icecave válasza janek69 (#1027) üzenetére


icecave
nagyúr

Igazad van, a méret még rendben is lenne a használati szokásaimat nézve (persze, még az iPad 9,7-hez vagyok szokva), viszont amivel nehezen békülök ki, az az, hogy az akkuidő nagyon gázos. Persze, van powerbankom és az esetek többségében fotelből/ágyon használom,szóval simán rá tudom dugni, viszont az, hogy a led, mikor tölt állandóan pirosan villog, az nagyon zavar,ha épp használom a tabletet. Lehet, hogy egyszerűen csak le kellene ragasztanom, vagy ami a mégjobb, valami appal (ha van ilyen) kikapcsolni a villogást.

(#1030) wazo


wazo
aktív tag

Sziasztok, ezeknél a windowsos tableteknel az usb csatlakozó teljes értékű? Tehát rá tudok telepíteni olyan programot ami pcn fut és rá tudok csatlakoztatni olyan eszközt ami com porton komunikal? Van valakinek tapasztalata? Köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1031) Janaboy válasza wazo (#1030) üzenetére


Janaboy
veterán

Teljes erteku es elvileg igen..

Janaboy

(#1032) MrWhite


MrWhite
tag

Van már ismert időpont, hogy a Chuwi Vi8 Plus tablet (Intel X5 Cherry Trail-T3 Z8300) mikortól, hol és (főleg) mennyiért vásárolható meg? :U

[ Szerkesztve ]

...

(#1033) sicc33 válasza martin555 (#1000) üzenetére


sicc33
aktív tag

Ha nem veszed le nullára az értesítések hangerejét nem fogja csinálni. Valami szoftveres bug lesz szerintem.

(#1034) wazo válasza Janaboy (#1031) üzenetére


wazo
aktív tag

Ez a gondom nekem is hogy elvileg. Olyan kéne aki már használt ilyet és működött. Azért köszi

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1035) HPAA


HPAA
őstag

ma délelőtt én is megkaptam végre a tabot
wifi gondom annyi van , ha töltőre dugom eltünik
újraindítom töltő nélkül , akkor működik
illetve próbáltam magyarítani a vint , le is töltötte elvileg a magyar csomagot , ki is választom , mégis angol marad :F
5let ?

************* censored

(#1036) Janaboy válasza wazo (#1034) üzenetére


Janaboy
veterán

Mit akarsz egész pontosan csinálni vele?

Janaboy

(#1037) sicc33 válasza HPAA (#1035) üzenetére


sicc33
aktív tag

Nekem sem ment elsőre. Újraindítás megvolt? Utána lett csak magyar nekem is. Bár feltételezem ezt megtetted.

(#1038) wazo válasza Janaboy (#1036) üzenetére


wazo
aktív tag

Autodiagnosztika. Laptopon win 10 alatt rendes usbn működik.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1039) HPAA válasza sicc33 (#1037) üzenetére


HPAA
őstag

igen 2x is , de még angol :F

************* censored

(#1040) M0Dair válasza wazo (#1038) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Az menni fog. Teljes értékű Win 10 és teljes értékű USB. Mindent tudsz amit egy notin, értelemszerűen amennyit a hardver is bír. De akár egy pici asztali gép érintősen.

(#1041) beller válasza MrWhite (#1032) üzenetére


beller
aktív tag

Én is arra várok. Ez szerint december 10-től lesz, de csak Kínai raktárba. Gondolom aztán hamarosan feltöltik az EU raktárat is a Karácsony miatt. Az ára szerintem nem mérvadó, mert amit itt írnak annyival nem ér többet mint a nem Pro. Amúgy a sima Hi8- nak az elmúlt 3 hétben 3 ára is volt, így nem igazán lehet tudni mi lesz. Először 80 valamennyi volt, aztán volt egy hétig 71 dollár most meg 92. Szerintem ebben is közrejátszik a Karácsony és Karácsony után megint olcsóbb lesz. De hát nem tudni, hogy a Kínai Sárkányok hogy döntenek:)

(#1042) beller válasza MrWhite (#1032) üzenetére


beller
aktív tag

Itt például még 5 dollár különbség sincs a két Chuwi közt:) Ezt tartom reálisnak. Persze ez csak az én véleményem.

(#1043) M0Dair válasza beller (#1041) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Régóta 95 és 92 között ingadozott, próbálják a Hi8-at annyin tartani és a Pro-t meg majd jóval fölé lőni amint az előrendelési időszak lejár. Persze akciók lesznek, de ők sem hülyék, hogy befixálják. Meg nekünk még ott a magas dollár is. Én is a Karácsony utáni akciókra várok, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz, mert russíjják stb. ugyanúgy veszik többért ahogy figyelem az elmúlt hónapokban.

(#1044) beller válasza M0Dair (#1043) üzenetére


beller
aktív tag

Ha gyártanak egy heggyel, akkor csak lesz belőle főleg EU raktárba (talán onnan nem vásárolnak annyira az oroszok). Amúgy az tényleg gond, hogy a Russia-k veszik mint a cukrot - mindegy mennyibe kerül - , mert ez igen csak be fogja határolni az akciókat.

(#1045) wazo válasza M0Dair (#1040) üzenetére


wazo
aktív tag

Szuper köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1046) ccs2929 válasza Janaboy (#1018) üzenetére


ccs2929
senior tag

Köszi!

Próbálta már ezt a rootolási módszert valaki a gyári romon? Kicsit félek elsőre telepíteni, amíg nincsenek pozitív visszaigazolások a működéséről :B

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#1047) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Az a Broadcom wifi program ami gyárilag szerepel a win 10-ben a programok eltávolítása listában, nincs meg telepítőben valakinek, vagy nem tudjátok honnan lehetne leszedni pontosan azt? Néha eldobálja a hálózatot és azon gondolkoztam lehet, hogy nem elég az a driver hanem kéne a komplett programcsomag ami gyárilag fel volt telepítve. :F

(#1048) cikasz


cikasz
őstag

Meg lehet csinálni, hogy csak droid legyen a tabon? Nekem nem kell a win és csak a helyet foglalja!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1049) Janaboy válasza cikasz (#1048) üzenetére


Janaboy
veterán

Olvass vissza 2-3 oldalt van egy hosszu forditas!

Janaboy

(#1050) janek69 válasza ccs2929 (#1046) üzenetére


janek69
senior tag

Én innen csináltam, tökéletes.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.