Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#51) azbest


azbest
félisten

Úgy látom megint van gearbest eu raktárból 91 dolcsi + 9 dolcsi szállítással. [link]

(#52) krystman válasza azbest (#51) üzenetére


krystman
őstag

Nekem 109 dolcsit ír ki ha Eu választom ki!

(#53) azbest válasza krystman (#52) üzenetére


azbest
félisten

Nem tudom hogyan csinálod, mivel a linkemen lévőre ezeket az árakat mondja:

CHINA $92.89 SALE
USA $111.95 OUT OF STOCK
EU $90.89 SALE
CHINA HK $111.90 OUT OF STOCK
RUSSIA $99.67 SALE

Ja közben megtaláltam, te nem azt nézed, mint ami linkeltem. A win 8.1-gyel telepített, us dugós kerül 91 dolcsiba, a win 10-re frissített 109.70, de ez utóbbi nincs is készleten euban. A win 8.1-es eu dugós is 109 lenne, ha volna. De nincs.

[ Szerkesztve ]

(#54) krystman válasza azbest (#53) üzenetére


krystman
őstag

Akkor lehet, hogy elnéztem :-)

Android alatt, a Youtube appban miért nincs 1080p? Max 720p van.

(#55) azbest válasza krystman (#54) üzenetére


azbest
félisten

Nekem van 1080p. Ezzel próbáltam [link]

Nem minden youtube videónak van fhd változata és a régebbiek közül olyan is lehet, hogy csak flash lejátszóval kínál több felbontást.

(#56) krystman válasza azbest (#55) üzenetére


krystman
őstag

Én bármit próbálok nem megy egyiknek sem a 1080p. Bármelyik 1080p videót nézem. :F

(#57) azbest válasza krystman (#56) üzenetére


azbest
félisten

Fektetve tartod? Bár ez meglepő korlátozás lenne :D
Nem Vi8 Ultimate-ed van? Az is pont úgy néz ki, mint a Hi8, de 1280x800-as a felbontása. Azon valószínűleg nem engedi kiválasztni a FHD-t, mert van egy buta limit a youtube appban, hogy nem enged nagyobbat választani mint a képernyő felbontása.
(Ez elég szívás a 960x540-es telefonomon, mert a 480p sokkal rosszabbul fest rajta, mintha 720p-t választhatnék)

[ Szerkesztve ]

(#58) krystman válasza azbest (#57) üzenetére


krystman
őstag

Szép fehér és Hi8 van ráírva :DD Szóval tuti az. Nem tudom mi okozza, de max 720p van. Persze win alatt megy a 4k is meg rendes böngészőből csak a Yt app csinálja ezt.

(#59) azbest


azbest
félisten

No, megjött az olcsóbb fajta otg-charger. Ilyet ne vegyetek.
Elsőre úgy tűnt win alatt működik, töltést jelzett és a rádugott pendrive is elérhető volt. Viszont pár perc alatt úgy felmelegedett, hogy megolvadt a műanyag háza. Utána már nem ment az otg a charge mellett, valami megsült. Ezres alatt volt az ára, remélem visszatéríti az eladó.

[ Szerkesztve ]

(#60) krystman válasza azbest (#59) üzenetére


krystman
őstag

Nem semmi!

Ez tényleg kegyetlen, hogy ilyenek vannak forgalomba. Szerencse, hogy a gépnek nem lett baja.

De, hogy a fenébe olvadhat meg? Itt tényleg csak alacsony feszültségek vannak!

(#61) azbest válasza krystman (#60) üzenetére


azbest
félisten

Nem csak a feszültség számít, pár volttal hegeszteni is lehet, ha van elég amper. 2A tápegységről ment. Úgy tűnik megúszta minden, csak az eszköz veszítette el a funkcióját. Persze lehet, hogy simán ez selejtes volt. Ha az eladó nem kéri vissza, akkor szétszedem, hogy lássam mennyire komoly a belseje.

A Vi8 topicban 3-4 portos 3 állású kapcsolós fajtát ajánlanak. De az is csak win alatt várható, hogy működik, mert a driveren is múlik, hogy töltés és otg egyszerre menjen.

[ Szerkesztve ]

(#62) krystman válasza azbest (#61) üzenetére


krystman
őstag

Én is sokat kerestem ilyen lehetőséget, de egyszerűen nem találtam normális csatlakozót. Olyan volt még, hogy át lehetett váltani ha tölteni kellett, de akkor meg nem lehetett használni. Úgy hogy most úgy használom, hogy van egy BT egerem, és így tudom tölteni is. De valahogy ez sem az igazi. Ugyan is a BT egér, meg zavarja a wifit, amikor használom, a wifi sebessége leesik. Amikor lekapcsol ideglenesen, akkor meg vissza jön a sebesség. Szóval tényleg jó lenne valami megoldás erre.

(#63) azbest válasza krystman (#62) üzenetére


azbest
félisten

A Bt hátránya, hogy csak oprendszer alól van, szóval a "bios"-ba lépni nem lehet vele. Persze ez marginális probléma :)
Más eszköz hijján például a kvm switchemmel próbáltam az ubuntut, mert van 3 usb-je. A tablet meg elvolt akkuról azalatt a pár óra alatt.

(#64) kmisi99


kmisi99
addikt

Valakinek van egy jó leírása arról, hogy hogyan rakjunk fel windows 10 et? Az android nekem nem kell azt le is gyalulhatja. Ami még érdekel a Wimboot. Lehetségest azt felrakni? Mert akkor tényleg lenne kb 25GB szabad hely a tabon.

(#65) bendzso19


bendzso19
újonc

Sziasztok!
Rendelni szeretnék én is egy ilyen tabletet csak ugye us konnektoros a töltője, és ezt a problémát mivel tudom orvosolni? (átalakító kell hozzá vagy csak szépen megkérem őket, hogy eu-s konnektoros töltővel küldjék, stb... :D )
A válaszokat előre is köszönöm!

(#66) festina10 válasza bendzso19 (#65) üzenetére


festina10
tag

Ciao!

Ha a Gearbest.com-ról veszed, akkor ott kitudod választani, hogy Eu-s legyen, de ha jól láttam az EU raktáron csak US-s volt. Én is így vettem.
Vettem hozzá egy átalakított 300HUF-ért.
pl: http://kabelvilag.hu/GT-USA-EU-atalakito-adapter-fekete

[ Szerkesztve ]

(#67) kmisi99 válasza festina10 (#66) üzenetére


kmisi99
addikt

Szerintem adnak hozzá ilyen átalakítót legalábbis illik, nagyjából 10ft értékű, ha már veszel akkor ilyet [link]

A korábban említett az épp arra jó, hogy ha bedugod és hozzá se nyúlsz műkdöik, de általában pár hét után kb csak a szentlélek tartja össze ezeket a filléres átalakítókat.

(#68) Sogron


Sogron
tag

Most ez tényleg komoly: "This tablet PC can be directly to upgraded to the Win10 system. Please note that any alterations such as upgrades or flashing a newer version will void the warranty.
Thank you very much for your attention and kind understanding. Please feel free to ask if you have further questions. "? Ugrik a gari, ha felnyomod rá friss telepítéssel a win 10-et? (GearBest) Ja, és ha jól olvastam megjegyzésben lehet kérni eu töltővel is.

[ Szerkesztve ]

(#69) Sogron


Sogron
tag

És ha valaki a hdmi csatit hiányolná: linkl.

(#70) azbest válasza kmisi99 (#67) üzenetére


azbest
félisten

Nem adtak hozzá átalakítót, de 1 dolcsi alatt lehet kapni. Nekem a sima lapos us-eu átalakítókkal sem volt gondom. Az átalakítót nem eu-ból érdemes rendelni, mert a szállítási díjat arra is rászámolnák. De ha úgy kényelmesebb, akkor bármilyen meglévő mikro-usb töltő is jó hozzá (2A ajánlott, kisebb nem lenne elegendő bekapcsolva töltéshez).

(#68) Sogron
Hát, a gari szempontjából érdekes a frissítés. De végül is el lehet úgy rontani, hogy ne induljon el egykönnyen. Lehet a 10-zel gyárilag frissített felé terelnék az embereket.

(#69) Sogron
attól hogy fizikailag össze lehet dugni, még nem fog működni. Legalábbis eddig senki sem erősített meg olyat, hogy működhetne. Az mhl-re írták is hogy nem támogatja.

(#71) Sogron válasza Potzee (#22) üzenetére


Sogron
tag

Azért az viszont mellette szól, hogy 25 dollár hozzá a komplett kijelző!!!

(#72) Sogron


Sogron
tag

Még 1 gyors kérdés: létezik olyan usb hub, amivel lehet egyszerre használni az usb-s eszközöket, és tölteni is? (mondjuk ami nem gyullad fel! :D )

[ Szerkesztve ]

(#73) kmisi99 válasza Sogron (#72) üzenetére


kmisi99
addikt

Nos vannak róla viták, de összességében annyira nem életképes a dolog. 10$ körül kapsz egész jó hub ot de azon van egy kis kapcsoló ami vagy töltésre vagy USB hub funkcióra tudod átkapcsolni. Azbest leírása alapján működött a töltés és a hub funkció pár másodpercig. :DDD

(#74) azbest válasza Sogron (#72) üzenetére


azbest
félisten

A VI8 topciban volt ajánlott fajta, csak az valamivel drágább [link], azért tettem egy próbát egy olcsóbbal. De úgy emlékszem, hogy csak win alatt működik.

(#71) Sogron
Hol láttál 25 dolcsiért komplett kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#75) Sogron válasza azbest (#74) üzenetére


Sogron
tag

Sehol, kicsit félrevezetős kamuka volt csak a komplett kijelzős téma! :S

(#76) azbest válasza Sogron (#75) üzenetére


azbest
félisten

Hát ja, max a digitalizáló, de abból sem találni. a techtabletes srác sikeresen elejtette és tudtommal azóta sem talált. A félig szétszedős videót azért csinálta, hogy lássa milyen fajta van benne. Nem ugyanaz, mint a vi8-ban lévő.

(#77) Sogron válasza azbest (#76) üzenetére


Sogron
tag

Már van hozzá:[link] . Valószínűleg én meg a vi10-et veszem meg, ha nem lehet megoldani, a töltés+usb-s eszköz egyidejű! :(

[ Szerkesztve ]

(#78) Sogron válasza Sogron (#77) üzenetére


Sogron
tag

Ezzel állítólag megy : videó.

(#79) kmisi99 válasza Sogron (#78) üzenetére


kmisi99
addikt

Ezt a reboot os dolgot én is hallottam már. Mindenesetre én inkább beszereztem egy BT billentyűzet és egér párost.

(#80) Sogron válasza kmisi99 (#79) üzenetére


Sogron
tag

Tudnál ajánlani valami nem 30k+ os árban, de azért használhatót, nem igazán vagyok képben a bt-s cuccokkal.

(#81) kmisi99 válasza Sogron (#80) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem jelenleg úton vannak, Duliee fórumtársnak már megvan, az ő állítása szerint egész jó csak nincsenek ékezetes gombok. Ha jól vettem ki a fotójáról amit felrakott másik fórumban neki ilyesmi van [link]. De volt olyan akinek a BT pl bezavarta a wifi jeleket. Majd ha nekem megjön ezt letesztelem.

(#82) Sogron válasza kmisi99 (#81) üzenetére


Sogron
tag

Hát ezzel a wifi zavarós dologgal nem nyugtattál meg.

[ Szerkesztve ]

(#83) Sogron


Sogron
tag

Megrendeltem a gépszürnyet, kiváncsi vagyok mikorra jön meg! :) Valamint megrendeltem amit linkkeltem usb hubot is+ egy 3 ah töltőt is, remélem tényleg működik is majd!

(#84) Sogron


Sogron
tag

Ha menni fog az usb hub trükk, akkor már csak egy ilyen, és máris meg van oldva minden csatlakozó problémám! :)

(#85) azbest válasza Sogron (#84) üzenetére


azbest
félisten

Vagy egy ilyen kínából easycast ota... ha mindent nem is old meg, de képet kitenni tévére lehet vele. Streaming módban persze van némi késleltetés.

(#86) Lazy76 válasza azbest (#85) üzenetére


Lazy76
csendes tag

Én Geekbuyingon vettem a hi8 99 $ volt , de már több mint 2 honapja lassan , mostanra mar win10 van rata meg az eredeti 4.4 android . Én nagyon meg vagyok elégedve vele gyors minden program elfutott még rajta amit probáltam , tesztekben is jol szerepel, nagyon szép formatervezett vékony, gyorsan bútol, a win 10 meg idáig a legjobb win amit haszbáltam ugy hogy már az asztali gépemre is felettem. Nekem is van easycastom ill. A samsung smart tv is felismeri ugy hogy nagyban is lehevele játszani van némi késés persze de meglehet szokni. Ezért az árét ebben a kategoriában az egyik legjobb.

(#87) DougButabi


DougButabi
tag

Üdv,

Tud valaki EU-ból szállító boltot Gearbest-en kívűl, WIN10-el telepített HI8-on gondolkozok, esetleg EU plug-al.
Persze tudom, hogy minden megoldható, de nem akarok tökölni telepítgetéssel, meg átalakító rendelgetéssel.

US plug-al kínából már 84 USD-ért elküldik, de nem tudom mennyire fogják meg a vámon.
Van ezirányú tapasztalata valakinek?

(#88) hardline válasza DougButabi (#87) üzenetére


hardline
senior tag

A vámos kérdésedre azt tudom mondani, hogy számold oda az áfát, mert nem sok esély van mostanában arra, hogy átcsúszik.

(#89) indigo


indigo
aktív tag

Sziasztok!

Most kaptunk ilyen kütyüt és telepítettem egy vírusirtót rá, aztán megadtam, hogy induljon újra és a bejelentkező képernyőnél, ahová be kell írni a Microsoft-fiókhoz tartozó jelszót, megáll. Nem csinál semmit és nem hoz elő semmilyen virtuális billentyűzetet, hogy beírhassam a jelszót. A Power gomb hosszú megnyomása után kikapcsol, ugyanez fordítva az elinduláshoz.
Mi lehet a baj? Találkoztatok-e már ilyennel?
Köszi a választ!

(#90) krystman válasza DougButabi (#87) üzenetére


krystman
őstag

Garbesten van win10 es! [link]

(#91) indigo válasza indigo (#89) üzenetére


indigo
aktív tag

Úgy néz ki, hogy a csökkentett mód letiltja a kijelző használatát?! Ezért nem tudtam beírni a jelszót. USB egér+bill kombóval hibátlanul megy.

(#92) DougButabi válasza krystman (#90) üzenetére


DougButabi
tag

Sajna ez nem EU raktárból jön, sanszos a +27 %.

(#93) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok,
Akku időről mit tudtok elmondani? Kb mennyit bír egy feltöltéssel? Kijelző idő érdekelne elsősorban, nem a standby.

(#94) azbest válasza hardline (#93) üzenetére


azbest
félisten

4-8 óra közt saccolnám, fényerő és terhelés szerint. Min fényerőn ebookot olvasva kb a felseje.

(#95) azbest


azbest
félisten

Nocsak, a gearbestes rendelésemnél megjelent egy újabb nyomkövetési szám. Mellettük pedig számla is letölthető pdfként (adobe reader küldön font telepítést is kért hozzá). Eszerint utólag küldtek royal maillel egy us-eu átalakítót a töltőhöz [link] :D

(#96) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

EU warehouse-ban van valahol Hi8? Nem igazán látok.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#97) azbest válasza korpicschess (#96) üzenetére


azbest
félisten

Lehet most nincsen készleten

(#98) korpicschess válasza azbest (#97) üzenetére


korpicschess
veterán

Szokott lenni, vagy mire lehet számítani? Mármint látom, hogy volt, csak nem tudom, hogy érdemes-e várni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#99) azbest válasza korpicschess (#98) üzenetére


azbest
félisten

Múltkor is volt pár nap kimaradás, ha adsz neki egy hetet kiderül. De jóslásban nem vagyok erős :D

(#100) hardline válasza korpicschess (#98) üzenetére


hardline
senior tag

Ma reggel már én sem találtam, de eddig folyamatosan volt.
Remélem, hogy még lesz a közeljövőben.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.